Jump to content
plax77

Millistes Tartu jõusaalides näete jõutrenni tegevaid naisi-tüdrukuid?

Recommended Posts

Huvitab kas kõik naised on ühte clubisse sattunud või Tartus ei olegi neid??? Sest ise olen käinud mitmetes TARTU clubides ja näinud vahest paar tk tulevad 1 kuu jooksul korra teevad naerdes mõne seeria ühel masinal-ja enam ei näe neid iialgi!!!!!!!!! VÄGA PIKAAJALISI TIPPE POLE MÕTET PAKKUDA Näiteks E.Pilt jne. Ja ka AEROOBIKAST ja rühmatrennidest pole mõtet rääkida. KÜSIMUS ON,KAS ,KUI PALJU JA MILLISTES T A R T U Jõusaalides näete käimas naisi/tüdrukuid tegemas jõutrenni/kulturismi või kasvõi jõutüstmist? Eriti palju teab vist vendvähk???

( Sest kui vaadata, mis mujal toimub,siis naisi pooleks nagu,aga meil-nsv liit kestab veel ikka-ainult psühholoogiliselt)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Naisi ei saa jõusaali lasta- need hakkavad kohe tööd tegema ja raskuseid sikutama. Lodevad mobiilidega saunajutte ajavad mehikesed tunnevad ennast kohe häirituna B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav viis küsida: WHERE DA LADIES AT?

Eino meil PlanetSport Tartus on ikka mõni usin(loe: kobe) neiu, TÜASKi jõusaalis eriti siis, kui hommikul kell 8 Peep Pällil raskejõustiku tund on. Tartu arcticus pakun on neid ka ikka. No ja Turu tn-l... tegelt ju igal pool, aga ega nende kontsentratsioon jah ühe käe sõrmede arvu ületa ja kindlasti pole kõik sportlased, mõned teevad kergejõustiku kõrvalt ja mõned on aeg-ajalt jne.

Vähi käest võid jah küsida B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitab kas kõik naised on ühte clubisse sattunud või Tartus ei olegi neid??? Sest ise olen käinud mitmetes TARTU clubides ja näinud vahest paar tk tulevad 1 kuu jooksul korra teevad naerdes mõne seeria ühel masinal-ja enam ei näe neid iialgi!!!!!!!!! VÄGA PIKAAJALISI TIPPE POLE MÕTET PAKKUDA Näiteks E.Pilt jne. Ja ka AEROOBIKAST ja rühmatrennidest pole mõtet rääkida. KÜSIMUS ON,KAS ,KUI PALJU JA MILLISTES T A R T U Jõusaalides näete käimas naisi/tüdrukuid tegemas jõutrenni/kulturismi või kasvõi jõutüstmist? Eriti palju teab vist vendvähk???

( Sest kui vaadata, mis mujal toimub,siis naisi pooleks nagu,aga meil-nsv liit kestab veel ikka-ainult psühholoogiliselt)'

VASTATA võivad ka NAISED ja niinimetatud tavainimesed! Ega meil ainult 3 inimest Tartus pole! Hoogu juurde!!!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Naisi ei saa jõusaali lasta- need hakkavad kohe tööd tegema ja raskuseid sikutama. Lodevad mobiilidega saunajutte ajavad mehikesed tunnevad ennast kohe häirituna B)

Eks naistel ole jah assotsiatsioon nende mobiiliga saunajuttu ajavate mehikeste ja jõusaali vahel. Et jõusaal == selline kehakuju. Ja eks suur osa mehikesi aitab ka sellele kaasa - punnitakse aastaid seal suuri raskusi tõsta aga seni kuni rasvakiht seljas oled lihtsalt jäme. Enamik naisi sellist tulemust ei taha. Neid ei huvita olen-sada-kilo-aga-see-eest-tugev tulemus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TÜASKis ikka on. Üks isegi jõutõstjate hulka ära eksinud. Muidu enne Eesti mv jõutõstmises näeb rohkem naisi ka treenimas. :D

Kulturismi/fitnessi ükski naine selles saalis ei harrasta. Kergejõustikutüdrukuid aga jagub. Ja niisama harrastajaid.

Eile isegi õpiti eksamiks kolmandal korrusel. Istuti plokkide vahele maha ja loeti konspekti. Nii madala intensiivsusega jalatrenni pole veel vist siiani näinud kellegi esituses. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks naised-tüdrukud teevad jõusaalis põhiliselt aeroobset erinevatel masinatel ja natuke enne-pärast aeroobikat kõhu-seljalihastele, mõni ka jalamasinatel. Tartu Arcticus, neid, kes järjepidevalt ja mingi eesmärgi ning tulemuse nimel jõusaalis rassivad, ikka väga üksikud. Naised kardavad lihaseid, samuti arvavad, et nad ei oska seal midagi teha ja jäävad meestele vaid ette. Ka peetakse jõutreeninguid igavamaks kui rühmatrenne. Kui harjutused teada ja mingi treeningkava paigas, siis nii see kindlasti ei ole. Algus vaid raske, muidu jõusaalis palju mõnusam:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jõutrenni tegevatest meestest/naistest on enamus EMÜ's. Klassikalised tõstjad enamus ja nende seas 3 naist vist.

No jõutõstjad käivad siiski eelkõige Tartu Ülikooli spordihoones.

Klassikavendade suhtes võib sul õigus olla, rammumehed tunduvad aga tegevat trenni igaüks omas kohas.

Mulle meenus, et paar sõbrannat on Articust vaimustuses olnud. :D

Naiste saalist leiab ikka naisi. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõrge tsikkide kontsentratsioon ei pruugi jõutreeningu tulemustele mitte alati positiivselt mõjuda. Mul oli au treenida saalis, kus oli peale minu üks mees ja tsirka 7 neidu. Küll seisti mulle ette, küll tuldi lihtsalt keset harjutust ja hõivati kasutusel olev masin ära, et roosade raskustega hästi pikki seeriaid teha. Mitte et mul kerge flirdi vastu midagi oleks, AGA ma eelistaksin seltsimise asemel pigem omaette keskenduda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Naiste saalist leiab ikka naisi. B)

See oli küll nüüd veidi kohatu kommentaar. Arcticus on ka väga head võimalused mehele treenida (va jõutõstjad).

Aga jah, Arctic Sport klubis ja Tartu Ülikooli spordiklubi jõusaalis igatahes naisterahvaid on. :D

Muudetud kasutaja kalmer87 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No jõutõstjad käivad siiski eelkõige Tartu Ülikooli spordihoones.

Klassikavendade suhtes võib sul õigus olla, rammumehed tunduvad aga tegevat trenni igaüks omas kohas.

Mulle meenus, et paar sõbrannat on Articust vaimustuses olnud. :D

Naiste saalist leiab ikka naisi. B)

No ma päris küsimas pole käinud, et mida teete, aga rammumehi ka päris mitmeid seal.

Samas see mingi võistlus pole, aga eks TYSKi esimesel korrusel on ka jõutõstjaid jm. harrastajaid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See oli küll nüüd veidi kohatu kommentaar. Arcticus on ka väga head võimalused mehele treenida (va jõutõstjad).

Aga jah, Arctic Sport klubis ja Tartu Ülikooli spordiklubi jõusaalis igatahes naisterahvaid on. :P

Too 1 põhjus, miks ei saa Arcticus jõutõstjad treenida? Pean ennast siiski natuke jõutõstjaks, aga treenin Arcticus, mida pean parimaks saaliks vähemalt Tartus :lol:.

Olen ka Ülikooli saalis käinud, aga peale selle, et on head vahendid 3 peamise tõsteviisi jaoks, puuduvad täielikult aparaadid abiharjutuste jaoks, õigemini raskused nende jaoks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Too 1 põhjus, miks ei saa Arcticus jõutõstjad treenida? Pean ennast siiski natuke jõutõstjaks, aga treenin Arcticus, mida pean parimaks saaliks vähemalt Tartus :lol:.

Olen ka Ülikooli saalis käinud, aga peale selle, et on head vahendid 3 peamise tõsteviisi jaoks, puuduvad täielikult aparaadid abiharjutuste jaoks, õigemini raskused nende jaoks.

Ma ei olegi väitnud, et ei saa. Ma ütlen lihtsalt, et jõutõstjate jaoks pole võimalused vist nii head kuna puuduvad näiteks spetsiaalsed põrandad ja surumispingid nagu näiteks on TYSK 1 korrusel. Küki kohti on ka ainult 2.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei olegi väitnud, et ei saa. Ma ütlen lihtsalt, et jõutõstjate jaoks pole võimalused vist nii head kuna puuduvad näiteks spetsiaalsed põrandad ja surumispingid nagu näiteks on TYSK 1 korrusel. Küki kohti on ka ainult 2.

Kui tahad jõutõmmet teha, siis polegi põrandat vaja, ükskõik, kuhu see kang sul maha prantsatab. Küki jaoks on kenasti puur olemas ja rinnalt surumisel on tõesti see puudus, et ei ole turvataladega surumispinki. Suure raskusega tähendab see 4 abilise vajalikkust- 1 taga, 1 ees pakku hoidmas ja 2 külgedel turvamas.

Aga siinkohal tulevad mängu abiharjutused, ntx triitsepsile ploki alla surumised jne, millele raskust Ülikoolis lihtsalt pole. Lendamine trenazööriga, mille põhja pannes ei piisa isegi 1 käega tegemiseks jne. Ühesõnaga Arcticus on kõik võimalused olemas ja see ka põhjus, miks eelistan seal treenida. Puudu on vaid võrdsetest treeningpartneritest :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui tahad jõutõmmet teha, siis polegi põrandat vaja, ükskõik, kuhu see kang sul maha prantsatab. Küki jaoks on kenasti puur olemas ja rinnalt surumisel on tõesti see puudus, et ei ole turvataladega surumispinki. Suure raskusega tähendab see 4 abilise vajalikkust- 1 taga, 1 ees pakku hoidmas ja 2 külgedel turvamas.

Aga siinkohal tulevad mängu abiharjutused, ntx triitsepsile ploki alla surumised jne, millele raskust Ülikoolis lihtsalt pole. Lendamine trenazööriga, mille põhja pannes ei piisa isegi 1 käega tegemiseks jne. Ühesõnaga Arcticus on kõik võimalused olemas ja see ka põhjus, miks eelistan seal treenida. Puudu on vaid võrdsetest treeningpartneritest :P

Nojaa, sa oled selline koll ka, et keegi ei julge sind kurjalt vaadata, kui põrandal kangiga kolistad, magneesiumi maha ajad ja muidu esteetilises saalis lammutad. :D

See selleks, aga jõutõstja saab suurema osa kogusummast siiski kükist ja tõmbest ja ole nüüd aus, Artic pole koht nende kahe harjutuse tegemiseks.

Mis puutub surumise abiharjutustesse, siis su jutt on enam-vähem õige, samas kui improviseerida, saab neist puudustest TÜ spordihoones ka mööda. Pealegi palju neid jõutõstjaid ikka on, kes sinu kombel päevast päeva vaid surumist treenivad. 6 rinnatrenni 11 päeva juuksul. :lol:

Väga OT on juba jutt. Seega midagi topicusse ka.

Hakkasin mõtlema, miks peakski ükski naine selles teemas vastama. Kes kurat tahaks, et mingi creepy tüüp neid saali jõllitama tuleks?

No offence, plax77. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis puutub surumise abiharjutustesse, siis su jutt on enam-vähem õige, samas kui improviseerida, saab neist puudustest TÜ spordihoones ka mööda. Pealegi palju neid jõutõstjaid ikka on, kes sinu kombel päevast päeva vaid surumist treenivad. 6 rinnatrenni 11 päeva juuksul. :lol:

Panen ka natsa veelkord teemast mööda, aga see 6 trenni 11 päeva jooksul on vaid elu jooksul 1 korra tehtud :-). Praegu ikka 1 kord nädalas rinda ja ettevalmistuse ajal 2 (1 kerge ja 1 raske trenn).

Aga naistega saalides on nagu on jah. Või õigemini pole eriti :-).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heh... huvitav koht kust naisi otsida.

Imelik, et kellelgi ei tule pähe veel näiteks sõjaväest või söekaevandusest minna naisi otsima.

Muudetud kasutaja -TANK- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×