Jump to content
SpordiTydruk

Keha proportsionaalseks pärast anoreksiat - trenn ja söömine

Recommended Posts

Jah - väga raske on sulle midagi selgeks teha, kui ainuke asi, mis sul silme ees on - on sinu jalad.

Ütle ausalt - kas keegi on üldse kunagi sulle öelnud, et sul on koledad jalad? Või on see sinu enda fantaasia? Naised on tihtipeale jubedalt enesekriitilised asjade suhtes milles neil midagi viga ei ole. Aga asjad, mis vajavad parandamist on nende jaoks täiesti nähtamatu. Nagu tagurpidi käiks kõik. :o

Nõustun gmaster'iga et palun pane siia kirja terve päeva toitumine. Täpselt nii nagu see sul planeeritud on. Mitte see nagu sa mõni päev valesti toitunud oled - vaid see kava mida sa "üritad" järgida.

Korralikult tehtud toitumiskava ei tohiks olla üldsegi mitte raske punktipealt järgida. Seega me aitame sul õiged muudatused sisse viia. :rolleyes:

No, pole keegi öelnud, et koledad jalad aga ma nii hirmsasti põen nendepärast, praegu pole neil jah midagi viga, isegi vormis on jne aga mulle ei meeldi kui keha läheb proportsioonist nii välja, et ülakeha on selline kondine ja jalad nagu ma ei tea mis all. Ja seda eelkõige kardangi kaalutõusuga, et läheb jalgadesse kõik, sest praegu on ka ju nii läinud tegelikult, muidugi ülakeha on ka ilusam aga siiski...

Okei, no, homse kohta ei oska mingit toitumisplaani teha, sest homme on üks üritus kus ma ei teagi kas ma pean seal kohapeal ka sööma või ei , aga näiteks minul oleks siis toitumine nii, et

(7.15)H: 1 dl kaerahelbeid/neljaviljahelbeid (kiir) + 1 dl vett + 1 dl piima, sinna läheks peale siis kas 1 spl täis moosi või paneks hoopis õuna, vahel harva ka 1 tl täis võid. (peale tavaliselt panen ka kaneeli kui teen magusa pudru), siis teeks võileiva, leivaks oleks rukkileib, peale paneks merevaiku või võid + singiviil või juustuviil ja tomatit kah peale. Joogiks on tee.

(võtan mingisuguse suvalise lõunasöögi koolilehelt) (12.00)L:

Kodune kanapihv, koorekeste, makaronid/riis, toorsalat ( kogustena on tavaliselt praadide puhul liha või kastet 70 või 150 g, kartult/riisi/tatart 150 g , salatit 70g

Muidugi makarone väga tihti ei söö ja koolis söön tavaliselt riisi , kartulit või tatart, kodus vahel ka makarone.

No ja kui on ülepäeviti supipäev , siis toon näite : Borš hapukoorega, mannavaht piimaga - suppi oleks 250g, hapukoort 20g, mannavahtu 100g, piima 100g

Kojutulles, tavaliselt siis 15.00 , Vanillikohupiim 200g (kusjuures igapäevane koolijärgne toit, ma ei saa enam üldse ilma kohupiimata elada), nii ja siis läheb vahepeal üks võileib/belvita ja/ või õun ja kui pole trennipäev siis ka kohv :D No ei saa pidama mõnesmõttes, see nagu aitab puhata kui saan kõike seda mida tahan süüa peale kooli, nautida vms :D

No ja õhtuks peaks sööma ma usun mingi 19.00 ? ja siis peaks olema korralik praad, mingi liha + makaronid/kartulid/tatar ja siis salat, leib võibolla ja piim jne, aga mul läheb ikka alati kõik teistmoodi... aga ma arvan, et enamvähem nii saaks ma toituda .. ja see oleks vast normaalne, ma üritan täisväärtuslikku kraami süüa siiski..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No, pole keegi öelnud, et koledad jalad aga ma nii hirmsasti põen nendepärast, praegu pole neil jah midagi viga, isegi vormis on jne aga mulle ei meeldi kui keha läheb proportsioonist nii välja, et ülakeha on selline kondine ja jalad nagu ma ei tea mis all. Ja seda eelkõige kardangi kaalutõusuga, et läheb jalgadesse kõik, sest praegu on ka ju nii läinud tegelikult, muidugi ülakeha on ka ilusam aga siiski...

Okei, no, homse kohta ei oska mingit toitumisplaani teha, sest homme on üks üritus kus ma ei teagi kas ma pean seal kohapeal ka sööma või ei , aga näiteks minul oleks siis toitumine nii, et

(7.15)H: 1 dl kaerahelbeid/neljaviljahelbeid (kiir) + 1 dl vett + 1 dl piima, sinna läheks peale siis kas 1 spl täis moosi või paneks hoopis õuna, vahel harva ka 1 tl täis võid. (peale tavaliselt panen ka kaneeli kui teen magusa pudru), siis teeks võileiva, leivaks oleks rukkileib, peale paneks merevaiku või võid + singiviil või juustuviil ja tomatit kah peale. Joogiks on tee.

(võtan mingisuguse suvalise lõunasöögi koolilehelt) (12.00)L:

Kodune kanapihv, koorekeste, makaronid/riis, toorsalat ( kogustena on tavaliselt praadide puhul liha või kastet 70 või 150 g, kartult/riisi/tatart 150 g , salatit 70g

Muidugi makarone väga tihti ei söö ja koolis söön tavaliselt riisi , kartulit või tatart, kodus vahel ka makarone.

No ja kui on ülepäeviti supipäev , siis toon näite : Borš hapukoorega, mannavaht piimaga - suppi oleks 250g, hapukoort 20g, mannavahtu 100g, piima 100g

Kojutulles, tavaliselt siis 15.00 , Vanillikohupiim 200g (kusjuures igapäevane koolijärgne toit, ma ei saa enam üldse ilma kohupiimata elada), nii ja siis läheb vahepeal üks võileib/belvita ja/ või õun ja kui pole trennipäev siis ka kohv :rolleyes: No ei saa pidama mõnesmõttes, see nagu aitab puhata kui saan kõike seda mida tahan süüa peale kooli, nautida vms :D

No ja õhtuks peaks sööma ma usun mingi 19.00 ? ja siis peaks olema korralik praad, mingi liha + makaronid/kartulid/tatar ja siis salat, leib võibolla ja piim jne, aga mul läheb ikka alati kõik teistmoodi... aga ma arvan, et enamvähem nii saaks ma toituda .. ja see oleks vast normaalne, ma üritan täisväärtuslikku kraami süüa siiski..

Mida sa pead täisväärtuslikuks kraamiks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida sa pead täisväärtuslikuks kraamiks?

Hmm, okei, võibolla tõesti pole täisväärtuslik täiesti, sest kiirkaerahelbed seda pole aga noh, ma mõtlen, et püüan selliseid mitte e-aineid ja jama täis olevaid asju mitte süüa. Üritan ikkagi mitte niipalju jahutooteid ja asju sisse omale ajada... sai, peenleib jne...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hmm, okei, võibolla tõesti pole täisväärtuslik täiesti, sest kiirkaerahelbed seda pole aga noh, ma mõtlen, et püüan selliseid mitte e-aineid ja jama täis olevaid asju mitte süüa. Üritan ikkagi mitte niipalju jahutooteid ja asju sisse omale ajada... sai, peenleib jne...

Mina ei nänud seal midagi peale kaneeli, mida sa vist vahel kasutad.

Toorsalat... kui sa juba kirjutad, et 70 g, siis tundub ka see mulle kahtlane. Kas sa ostad mingeid valmissalateid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina ei nänud seal midagi peale kaneeli, mida sa vist vahel kasutad.

Toorsalat... kui sa juba kirjutad, et 70 g, siis tundub ka see mulle kahtlane. Kas sa ostad mingeid valmissalateid?

Hmm, no see on koolitoit mida ma söön ja seal on kirjas palju nad umbes seda panevad meile taldrikule siis ... :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hmm, no see on koolitoit mida ma söön ja seal on kirjas palju nad umbes seda panevad meile taldrikule siis ... :rolleyes:

Siis on ju selge, millega on tegu ja kuidas see kaal nii suur on.

Seda enam pead sa ise vaeva nägema, et sinu kasvav keha saaks kõik vajaliku kätte.

Eelkõige pähklid, seemned, juurviljad (töötlemata...) ja puuviljad. Kus nad sul on? Mingi hädine õun vahete-vahel? Soovitavalt ikkagi hooajaline tooraine...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siis on ju selge, millega on tegu ja kuidas see kaal nii suur on.

Seda enam pead sa ise vaeva nägema, et sinu kasvav keha saaks kõik vajaliku kätte.

Eelkõige pähklid, seemned, juurviljad (töötlemata...) ja puuviljad. Kus nad sul on? Mingi hädine õun vahete-vahel? Soovitavalt ikkagi hooajaline tooraine...

+1

Lisaks veel, et koolitoit koolitoiduks, seal ei pea ka kõike sööma ju (magustoidud värgidsärgid) :rolleyes:

Ja üldse toidukarp kooli kaasa!!!

Hakka jumaldama/kummardama tomatit, kurki, külmpressitud oliiviõli ja tunned ise kuidas kõht tänab hea toidu eest.

Hakkasin just mõtlema palju see toitumine endal külmiku sisu muutnud on,

ning ongi nii, et otsa ei tohi saada (paanikaosakond) külmkapist:

1.Tomat

2.Kurk

3.Sibul

4.Külmpressitud Extra virgin ÕLI

5.Kanamuna

6.Kohupiim / kodujuust

7.Kookose rasv

8.Kanafilee

9.Hapukoor

10.Leib

soovitan soojalt :D

Muudetud kasutaja viki667 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen suhteliselt kindel, et see sinu jalgade paksukminemine on psühholoogiline laadi probleem. Ja sinu toidus tundub rasvast kangesti puudus olema, et piim annab natuke, koolitoidust ei saa sa suht midagi, see kohupiim on ma loodan ikkagi mingi rasvaprotsendiga? Et nagu sulle on öeldud keha tahab juurde siis kui sul millestki puudus on. Ja ma arvan ,et sa võiksid süüa ikka rohkem, sest siit peaks sulle selgeks saama, et keha talletab rasvana siis kui talle keset nälgimist toitaineid anda, see on kehale omane kaitsereaktsioon.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu ma sulle juba ühe teise teema all kirjutasin, siis oleks sul kindlasti vaja pidevat psühholoogilist nõustamist ja personaaltreenerit, kes on kursis sinu taustaga. Kord kuus perearsti juures käimisest ei piisa anoreksiaga toimetulekuks. Toitumishäire on haigus kogu eluks. Kas sul koolis ei ole psühholoogi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nagu ma sulle juba ühe teise teema all kirjutasin, siis oleks sul kindlasti vaja pidevat psühholoogilist nõustamist ja personaaltreenerit, kes on kursis sinu taustaga. Kord kuus perearsti juures käimisest ei piisa anoreksiaga toimetulekuks. Toitumishäire on haigus kogu eluks. Kas sul koolis ei ole psühholoogi?

Koolis on küll psühholoog aga ausalt kohe, kui te teda ise näeks, siis te arvaks, et ta on ise kuskilt hullumajast põgenenud vms.. tema juurde kindlalt ei läheks. Mõtlesin, et küsin kooliarstilt nõu, kelle juurde pöörduda, ta tundub selline targem jne.. nüüd tuleb vaid julgust leida. Personaaltreener võiks jah olla aga no, kui raha pole, siis pole midagi teha kah.. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui kooliarst sulle tundub sobiv inimene olevat, siis võid muidugi temaga rääkida.

Ja lugemiseks : www.muscle-fitness.ee/index.php?option=com_content&view=article&id=115

Kuna avalik artikkel, siis loo peategelane linkimise pärast ei tohiks pahandada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Okei, ma siis huvipärast küsin, et kas keegi oskab midagi öelda, mis ma siis tegema lõpuks pean, et kaal tõuseks, sest tegelikult ma ju ei nälgi... aga kaal ei tõuse. või ma ei tea kah. Aa ja kas ma siis pean arvestama hoopis sellega, et kui ma tahan tagasi normi kaalu saada, pean ma samasuguseks nagu enne muutuma ning siis uuesti ja õigesti kõige selle trenni jms-ga tegelema hakkama? :D<_< Või on mul lootust kaalu siiski tõsta nii, et saan ka lisaks kaalule kena väljanägemise vms?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Okei, ma siis huvipärast küsin, et kas keegi oskab midagi öelda, mis ma siis tegema lõpuks pean, et kaal tõuseks, sest tegelikult ma ju ei nälgi... aga kaal ei tõuse. või ma ei tea kah. Aa ja kas ma siis pean arvestama hoopis sellega, et kui ma tahan tagasi normi kaalu saada, pean ma samasuguseks nagu enne muutuma ning siis uuesti ja õigesti kõige selle trenni jms-ga tegelema hakkama? :D<_< Või on mul lootust kaalu siiski tõsta nii, et saan ka lisaks kaalule kena väljanägemise vms?

tere uuesti, kaal tõuseb siis, kui sa sööd natukene rohkem, kui päeva jooksul ära kulutad energiat. tehes kaalu tõstmise ajal trenni ei ole kogu juurdetulev kaal rasv. kui sul tekivad magusaisud ja soovid magusa järgi, siis sa lihtsalt sööd valesid asju või pole mõnda toidukorda korralikult söönud. eelpool on väga palju soovitusi, mida võiksid tarbida. Koolitoit on küll nn tasakaalustatud toit, kuid väga suur hulk sellest on siiski suhteliselt kiiresti omistatavad toitained (näiteks hakklihakastmel on suur hulk jahu sees jne) mis tekitavad korraks täiskõhutunde, aga mõne aja pärast soov uuesti süüa. kooli saad kaasa võtta toitu, et anda kehale vajaminevat kütust ja tihedamini. pähklid jmt on vägagi võimalik kaasa võtta.

parim, mida saad teha, et sa kaalust normaalselt (pikkamisi ja rahulikult) juurde võtaksid, on saada personaalne ja sinu päevast elustiili arvestav toitumiskava. selleks peab aga natuke tasuma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere uuesti, kaal tõuseb siis, kui sa sööd natukene rohkem, kui päeva jooksul ära kulutad energiat. tehes kaalu tõstmise ajal trenni ei ole kogu juurdetulev kaal rasv. kui sul tekivad magusaisud ja soovid magusa järgi, siis sa lihtsalt sööd valesid asju või pole mõnda toidukorda korralikult söönud. eelpool on väga palju soovitusi, mida võiksid tarbida. Koolitoit on küll nn tasakaalustatud toit, kuid väga suur hulk sellest on siiski suhteliselt kiiresti omistatavad toitained (näiteks hakklihakastmel on suur hulk jahu sees jne) mis tekitavad korraks täiskõhutunde, aga mõne aja pärast soov uuesti süüa. kooli saad kaasa võtta toitu, et anda kehale vajaminevat kütust ja tihedamini. pähklid jmt on vägagi võimalik kaasa võtta.

parim, mida saad teha, et sa kaalust normaalselt (pikkamisi ja rahulikult) juurde võtaksid, on saada personaalne ja sinu päevast elustiili arvestav toitumiskava. selleks peab aga natuke tasuma.

Tänan vastuse eest. Olgu siis, ma pean võibolla siis ise raha koguma ja selle kava lõpuks ära tellima, seda on vast üks kord vaid vaja teha.. Aga oskab keegi soovitada, kust tellida korralik kava ja palju see maksaks ning kas näost näkku on parem seda teha treeneriga või internetist tellida või vahet polegi ? <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No, pole keegi öelnud, et koledad jalad aga ma nii hirmsasti põen nendepärast, praegu pole neil jah midagi viga, isegi vormis on jne aga mulle ei meeldi kui keha läheb proportsioonist nii välja, et ülakeha on selline kondine ja jalad nagu ma ei tea mis all. Ja seda eelkõige kardangi kaalutõusuga, et läheb jalgadesse kõik, sest praegu on ka ju nii läinud tegelikult, muidugi ülakeha on ka ilusam aga siiski...

Osta Piprapoest pipar.ee lambaläätse (fenugreek) pulbrit ja söö seda pidevalt, teelusikatäis 15 min enne sööki, äkki läheb "ülakehasse" siis ka massi juurde <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas see viimane vastus klassifitseerub "apelsinikoore smuuti" teemasse??? <_< Ega ta imetav ema pole.

Soovitan teemaalgatajal vaadata fitness.ee-st viimase võistluse galeriid, just bikini modelli oma. Naisterahva kehakuju on enamusel nii loodud et jalad (reied) ongi suuremad ja tugevamad ja sealt kaob rasv üsna raskelt. Eks siis tuleb ülakeha üritada edendada nii et keha oleks rohkem proportsioonis ja jalad ei tundugi enam nii kohutavalt suured.

Eri rahvuste lõikes on ka vahe märgatav - mustanahaliste ja latiinode suured tagumikud ja lopsakad reied, isegi noortel neidudel; iiri naise kehakuju on üldse üllatav - suured rinnad, olematu keskkoht ja tagumik ning siredad sääred :D

Ühesõnaga, naudi oma noort elu, need "kasvuvalud" mis sind praegu vaevavad lähevad lõpuks loodetavasti üle ja mõistad et elu on tegelikult ilus ja kui ongi jalad veidi suuremad, siis see pole ka maailmalõpp.

Head nõu on sulle nüüdseks küllaga antud teiste kasutajate poolt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Osta Piprapoest pipar.ee lambaläätse (fenugreek) pulbrit ja söö seda pidevalt, teelusikatäis 15 min enne sööki, äkki läheb "ülakehasse" siis ka massi juurde :D

Suur tänu! <_<

...hea idee eest.

Mina proovin küll...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eri rahvuste lõikes on ka vahe märgatav - mustanahaliste ja latiinode suured tagumikud ja lopsakad reied, isegi noortel neidudel; iiri naise kehakuju on üldse üllatav - suured rinnad, olematu keskkoht ja tagumik ning siredad sääred <_<

Ma mõtlesin, et keskmise Iiri naise kehakuju on suur... kõik... õlleklaas käes ja räuskab...

(ja seda stereotüüpi on mulle kirjeldanud lisaks mitte-iirlastele ka iiri mehed ise)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma mõtlesin, et keskmise Iiri naise kehakuju on suur... kõik... õlleklaas käes ja räuskab...

(ja seda stereotüüpi on mulle kirjeldanud lisaks mitte-iirlastele ka iiri mehed ise)

Ei ei, kusjuures jalad on neil ilusad ja tagumik ka üsna pisike. Keskkoht nagu hülgel jah. Aga kui joovad, siis siis ära lähedale mine, murravad!!!

Aga seda ohjeldamatut joomist nimetatakse pubikultuuriks vist <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere siis,

Mul oli vahepeal toitumisega probleemid ja näljutasin ennast kondiks, kaalusin 40 kg jne, nüüd siis vaikselt normaalsem juba, 49 aga mure on selles, et kõik läheb nii tobedalt jalgadesse, ülakeha on nagu täielikul anorektikul ikka veel, samas jalad võiks küll nüüd kas nii jäädagi või siis isegi peenemad vms olla.

Ma ei tea enam mida teha, kaal tuli ainult õgimishoogudele juurde, enne absoluutselt ei tulnud. Aga jah, trennid on siis, et 1 x bodypump, 1 jõusaal jalgadele, aeroobne oleneb. Praegu hakkas väga zumba meeldima, muidu käisin jooksmas 2x, bodycombatis aga nüüd kavatsen vist hakata jalgade pärast 1x jooksmas, 1-2 zumbas, ja ei teagi mida teha jõutrennidega, sest kui neid ei tee, siis kohe jalad lähevad lõdiks kuidagi. Kas hakata 2 korda bodypumpis käima ? Või mida teha, et ülakeha areneks ikka rohkem, ma ei taha neid hiigel jalgu omale ja siis anorektiku ülakeha. kuu aega olid sellised õgimise moodi asjad, need tegid veitsa asja paremaks ülakehas kah ja tõid kaalu 2 kilokest vast aga jalgadesse läheb ikkagi suht enamus. Rindu pole pea ollagi ja õlad on tänu bodypumpile veits paremaks läinud aga jalad on juba 52-53 cm ümbermõõduga. Oeh, ma eit ea mida teha, tahaks ilusat ülakeha omale nüüd kah aga mitte pekiseid jalgu. Ma ei oska midagi rääkida rohkem, tahaks teada, mida võiks teha, et jalad jääks normiks ja saaks isegi kenamaks võibolla ja ülakeha korda jne ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma saan aru,et sinu toitumine on kindlasti kõike muud kui lihast kasvatava mõjuga, aga kui sa käid jooksmas ja jõusaalis eraldi jalgu treenid, siis lihased peavadki natukene suureks minema. Minul paisuvad päris jõudsalt, mitte et see minu eesmärk ei oleks. Aga keha harjub selle trenniga ja lihas kasvab, et trenniga paremini toime tulla. Ja ma tean, et see pole küll päris see koht, aga suure tõenäosusega on see paksud jalad sinu peas kinni. No mõtle alles sa pidasid ennast 40 kilosena paksuks ja nüüd omad söömahoogusid. Ma olen siin foorumis vähemalt kahte sarnast teemat näinud ja ühes postitati isegi pilt ja tulemuseks oli, et meile need jalad küll meeldisid, aga omanikule soovitasime pigem abi saada vaimel teel.Sest lõppude lõpuks see on ikka enamasti lihasekasvatajate foorum.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rindu pole pea ollagi ja õlad on tänu bodypumpile veits paremaks läinud aga jalad on juba 52-53 cm ümbermõõduga. Oeh, ma eit ea mida teha, tahaks ilusat ülakeha omale nüüd kah aga mitte pekiseid jalgu. Ma ei oska midagi rääkida rohkem, tahaks teada, mida võiks teha, et jalad jääks normiks ja saaks isegi kenamaks võibolla ja ülakeha korda jne ...

Lambaläätse ikka proovisid? B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere siis,

Mul oli vahepeal toitumisega probleemid ja näljutasin ennast kondiks, kaalusin 40 kg jne, nüüd siis vaikselt normaalsem juba, 49 aga mure on selles, et kõik läheb nii tobedalt jalgadesse, ülakeha on nagu täielikul anorektikul ikka veel, samas jalad võiks küll nüüd kas nii jäädagi või siis isegi peenemad vms olla.

Ma ei tea enam mida teha, kaal tuli ainult õgimishoogudele juurde, enne absoluutselt ei tulnud. Aga jah, trennid on siis, et 1 x bodypump, 1 jõusaal jalgadele, aeroobne oleneb. Praegu hakkas väga zumba meeldima, muidu käisin jooksmas 2x, bodycombatis aga nüüd kavatsen vist hakata jalgade pärast 1x jooksmas, 1-2 zumbas, ja ei teagi mida teha jõutrennidega, sest kui neid ei tee, siis kohe jalad lähevad lõdiks kuidagi. Kas hakata 2 korda bodypumpis käima ? Või mida teha, et ülakeha areneks ikka rohkem, ma ei taha neid hiigel jalgu omale ja siis anorektiku ülakeha. kuu aega olid sellised õgimise moodi asjad, need tegid veitsa asja paremaks ülakehas kah ja tõid kaalu 2 kilokest vast aga jalgadesse läheb ikkagi suht enamus. Rindu pole pea ollagi ja õlad on tänu bodypumpile veits paremaks läinud aga jalad on juba 52-53 cm ümbermõõduga. Oeh, ma eit ea mida teha, tahaks ilusat ülakeha omale nüüd kah aga mitte pekiseid jalgu. Ma ei oska midagi rääkida rohkem, tahaks teada, mida võiks teha, et jalad jääks normiks ja saaks isegi kenamaks võibolla ja ülakeha korda jne ...

Tere SpordiTydruk!

Kirjuta mulle annika@bonsuna.com

Olen vaevlenud täpselt samas olukorras, kaal oli samasse kanti ja pikkust 168 cm. Kuhu olen praeguseks jõudnud ja millega tegelen, sellega saad tutvuda siin: http://annikasummel.blogspot.com/ ja siin: http://www.bonsuna.com/team/Annika_Summel

Sinu probleemile on lahendus, kuid see ei seisne mitte ainult trennitegemises, vaid eelkõige mõtlemises, oskuslikus toetamises ning juhendamises ja sinupoolses järjepidevuses.

Päikest!

Annika

post-1184-1307087978_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma saan aru,et sinu toitumine on kindlasti kõike muud kui lihast kasvatava mõjuga, aga kui sa käid jooksmas ja jõusaalis eraldi jalgu treenid, siis lihased peavadki natukene suureks minema. Minul paisuvad päris jõudsalt, mitte et see minu eesmärk ei oleks. Aga keha harjub selle trenniga ja lihas kasvab, et trenniga paremini toime tulla. Ja ma tean, et see pole küll päris see koht, aga suure tõenäosusega on see paksud jalad sinu peas kinni. No mõtle alles sa pidasid ennast 40 kilosena paksuks ja nüüd omad söömahoogusid. Ma olen siin foorumis vähemalt kahte sarnast teemat näinud ja ühes postitati isegi pilt ja tulemuseks oli, et meile need jalad küll meeldisid, aga omanikule soovitasime pigem abi saada vaimel teel.Sest lõppude lõpuks see on ikka enamasti lihasekasvatajate foorum.

Jah, on küll lihasekasvatajate foorum aga eelkõige mind praegu huvitaski, et kas trennid on piisavad või midagi puudu või teen midagi valesti vms B) Lihast pole jah plaanis kasvatama hakata aga siiski ei tahaks olla täielik lõdisev pekike. Niiet, ei usu, et väga mööda foorumisse kirjutan ja eelkõige ikkagi on siis targemad inimesed kui kuskil delfi naistekas, kus ainult dieetidest jahutakse ja, et ära söö seda ja toda, kõik teeb paksuks, nälgi parem pmst jne :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×