Jump to content
SpordiTydruk

Keha proportsionaalseks pärast anoreksiat - trenn ja söömine

Recommended Posts

Tere, olen 16 aastane tüdruk. Mul oli anoreksia, hetkel siis paranengi sellest kuid nüüd on vaja kaalu veel tõsta. Käisin perearstil, kus tehti kõik proovid, midagi hullu ei olnud. Kaalusin vahepeal 42 kg, ise olen 167 cm pikk. Peaksin sinna 52 peale saama ta nüüd aga ei taha rasva arvelt just väga juurde võtta. Praegu olen 46 kg ja kaal on tulnud trennide ja kaloraazi tõstmisega, paksemaks küll läinud pole(kardan reite pärast) , natuke ikka on kuhugi midagi juurde tulnud muidugi. Söön umbes 2000 kcal päevas nüüd, enne sõin vähem. Kaal enam pole tõusnud. Nädala sees ei söö magusat, asendan selle kuivatatud puuviljade või muu sellisega. Üritan toituda normaalselt, hommikul puder, võileib , kohv , puuvili jne. Üks kord nädalas söön kõike enamasti mida tahan, siis tõuseb tavaliselt kaloraaz mingi üle 3000 kcal-i. Trenne armastan, hetkel on siis trennid nii : E-vaba, T- Body, K- vaba, N- bodyfit (vahel jooga) , R-bodycombat, L-vaba , P- Body. Mulle lihtsalt nii väga meeldib trenni teha, ei suuda ilma selleta olla , võtab stressi ja kõik maha, nii hea :lol:. Nüüd küsimus, palju peaks mu päeva kaloraaz olema, sest mul on vaja kaalu tõsta siiski, järgmine kuu vaja arstile minna ja siis peaks ka natuke kaalu vast juures olema. Mul lihtsalt hetkel mingi tõke selle 2000 , et rohkem kohe ei julge süüa, kui siis ainult trenni päevadel. Kuna usaldan siinseid inimesi, kuna tean, et siin on rohkem teadjamad nad, siis kuulaks teie arvamust, palju kaloreid peaks tarbima, sest ma ei taha pekiseks minna :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvesta sellega kui lihastrenni teed ja üle oma baasainevahetuse sööd, siis lähevad üleliigsed kvaliteetsed kalorid lihaste ehitamiseks ehk teisisõnu... süüa võiksid julgelt, sest 167cm pikkuse naisterahva kohta on 47kg ilmselgelt vähe ja ka rasva pole vaja karta. Kindlasti soovitaksin jõusaalis mõne personaaltreeneriga konsulteerida ning sobiv treening- ja toidukava kokku panna

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Naisterahvasel ongi üldiselt veidi kõrgem rasvaprotsent lubatud kui meestel. Üks asi on visuaalne väljanägemine - teine on hormoonsüsteemi korrasolek. Liiga madal rasvaprotsent naistel tekitab suhteliselt tuntavaid tervisehäireid. (ka meestel, kuid naistel teinekord tuntavamalt)

Usun, et hetkel võid julgelt 300-500 kalorit päevas juurde lükata oma menüüle, kui kaal pikemat aega juba ei näita üles liikumise märke. Pead arvestama, et suurenenud lihasmass tõstab ka sinu keha üldist kalorivajadust päevas ning püsiva trenniga oled kindlasti oma kalorivajadusi vaikselt ülespoole nihutanud. Seega täiesti loomulik veidi söögikoguseid tõsta.

Pekki ei lähe sa kohe kindlalt. See ei ole üleöö toiming. Pekki minnakse nädalate-kuudepikkuste söögiorgiatega. Ning kui näed, et kaal liigub liiga kiiresti üles siis on ju lihtne jälle veidi koguseid kärpida.

Arstid võid kuupeale saata, kui nad nõuavad sult mingit kindlat kehakaalu. Kaal on suhteline näitaja.

Lihasmassi kogus ning rasvahulk kehas muutub pidevalt, kui teed regulaarselt trenni ja sööd korralikult.

Edu igal juhul. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas väldid siiani suuresti valku ja rasvu toitudes? Eriti treenivale kehale on need suured sõbrad ja keha ehitusmaterjalid. Lisaks sellele hoiavad veresuhkru stabiilsena ja kõhu täis.

Proovi tarbida ca 100 g loomseid valke iga päev, samuti võid igasse päeva lülitada juurde 100 grammi pähkleid (mandleid, sarapuupähkleid, kreeka pähkleid).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas väldid siiani suuresti valku ja rasvu toitudes? Eriti treenivale kehale on need suured sõbrad ja keha ehitusmaterjalid. Lisaks sellele hoiavad veresuhkru stabiilsena ja kõhu täis.

Proovi tarbida ca 100 g loomseid valke iga päev, samuti võid igasse päeva lülitada juurde 100 grammi pähkleid (mandleid, sarapuupähkleid, kreeka pähkleid).

Tegelikult pole ma valku isegi anoreksia ajal vältinud, sest terve see aeg ma sõin kohupiima, kuigi see jäi mu ainsaks toidukorraks vist päevas vahepeal. Ka praegu söön korralikult valku, sest ma tean, et see täidab kõhu, rasvu olen nüüd hakanud ka rohkem sööma, enne ei tarbinud neid üldse. Loomset valku üritan ka süüa nüüd rohkem aga seda vist iga päev päris ei juhtu, kuid siiski enamus päevadest , sest olen hakanud koolis jälle söömas käima, kus on igapäev mingit sorti liha (hakkliha, sealiha, kala) jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelikult pole ma valku isegi anoreksia ajal vältinud, sest terve see aeg ma sõin kohupiima, kuigi see jäi mu ainsaks toidukorraks vist päevas vahepeal. Ka praegu söön korralikult valku, sest ma tean, et see täidab kõhu, rasvu olen nüüd hakanud ka rohkem sööma, enne ei tarbinud neid üldse. Loomset valku üritan ka süüa nüüd rohkem aga seda vist iga päev päris ei juhtu, kuid siiski enamus päevadest , sest olen hakanud koolis jälle söömas käima, kus on igapäev mingit sorti liha (hakkliha, sealiha, kala) jne.

Korralik loomaliha eine tunnike-kaks peale trenni on ideaalne. Saad kõvasti valke, kõvasti rasvu ning kõhu hästi täis. Võta kõrvale salatit või aedube näiteks. Veidi maitsestamata jogurtit peale ja super.

Ainult kohupiima süüa on veidi nüri. :lol:

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvuta koguseid ka ikka:) Ma kahtlustan, et sa pole kunagi söönud 600 grammi kohupiima korraga, et võiksid sealt see 90 grammi valku kätte saada :lol: Ja isegi kui oled, siis see korraga vist tõesti enam ei imendu.

Valku peaksid tarbima nt. 3x päevas 30 grammi korraga (üks kord 200 grammi kohupiima nt. jogurtiga magustatud ja kaerahelvestega, üks kord 200 grammi kodujuustu nt. ühes mõnusas salatis, üks kord nt omlett juustuga kolmest munas).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arvuta koguseid ka ikka:) Ma kahtlustan, et sa pole kunagi söönud 600 grammi kohupiima korraga, et võiksid sealt see 90 grammi valku kätte saada :lol: Ja isegi kui oled, siis see korraga vist tõesti enam ei imendu.

Valku peaksid tarbima nt. 3x päevas 30 grammi korraga (üks kord 200 grammi kohupiima nt. jogurtiga magustatud ja kaerahelvestega, üks kord 200 grammi kodujuustu nt. ühes mõnusas salatis, üks kord nt omlett juustuga kolmest munas).

Mul õhtune eine sisaldab ca. 125g valke. ;)

Naistel arvatavasti jah niipalju vaja ei lähe - ei usu, et nad seda kogust äragi süüa jõuaksid puht-füüsiliselt.

Olen nõus, et valgu jaoks:

Hommikul näiteks - Omlett: mõned munad, peekon/juust

Hiljem kohupiim/kodujuust 200-300g

Õhtul liha, kala 200-300g.

Saad valke nii, mis mühiseb. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ahi... antiikmööbel...

Ei no ega rikkus ei anna häbeneda :lol:

Rikkus... hah. Mis see eine siis ka maksab. 30-40kr max. Päevas söön on 200-300g valke ning toiduraha päeva kohta mingi 80-90kr max. See ka mõni rikkus. Keskmine teismeline sööb arvatavasti suurema raha eest kui mina. :D

Antiikmööbel ikka jah. Ilma selleta pikka pidu pole. Tee mis tahad - kui plaan suureks poisiks saada siis tuleb ka vastavat kütust kasutada. ;)

Kindlasti mõned lasevad oma "tarkade treenerionude" sõnad käiku, et pole vaja seda valku niipalju sisse kühveldada... aga millegipärast ei ole eesti pinnalt neid suuri poisse eriti leida ka. Kõik närivad päevas napilt oma "nii öelda" valguvajaduse kätte ning ajavad vaevaga 100kg numbrit taga. ;)

Ahjah, et väga offtopicuks ei läheks siis võiks teema-algataja oma toitumise veidi pikemalt välja tuua. Oskaks seda ka korrigeerida. Umbkaudu õpetusi jagada veidi ebaeffektiivne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See antiikmööbli jutt põhineb eksiarvamusel, et valgu roll on ainult ehitusmaterjaliks ja energiaks minna, aga loomsel valgul ja sellega kaasnevatel ainetel on organismis palju muid funktsioone ja mõjusid.

Sporditüdruku elustiil ja toitumine tunduvad üllatavalt kenad, kui siinolevad soovitused veel juurde panna. Huvitav et sedasi üldse midagi metsa läks :) Rasva vältimine ilmselt rikkus asja päris palju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea küll, hea küll. Võtsin suu vett täis. Arch on ilmselt suht suur mees ka.

Aga sellegipoolest - ABstrd - neid "muid funktsioone" täidavad valgud eeldusel, et üldine energiatarve ja valkude kogus on adekvaatne ning siis kulub neid nendeks "muudeks asjadeks" üsna vähe. Samuti tuleb kasulikkuse laefekt suht ruttu kätte s.t. edasine koguse suurendamine ei anna edasist kasu.

Arch, tõsine uudishimu tekkis, kuidas saad 200-300 g valku päevas vähem kui 100 krooniga? Kokkuhoid on ostujõud ja sheeri infi:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hea küll, hea küll. Võtsin suu vett täis. Arch on ilmselt suht suur mees ka.

Aga sellegipoolest - ABstrd - neid "muid funktsioone" täidavad valgud eeldusel, et üldine energiatarve ja valkude kogus on adekvaatne ning siis kulub neid nendeks "muudeks asjadeks" üsna vähe. Samuti tuleb kasulikkuse laefekt suht ruttu kätte s.t. edasine koguse suurendamine ei anna edasist kasu.

Arch, tõsine uudishimu tekkis, kuidas saad 200-300 g valku päevas vähem kui 100 krooniga? Kokkuhoid on ostujõud ja sheeri infi:)

Ikka sheerin. :lol:

Lahja kohupiim selveris. 200g pakk X 2 = 400g = 72g valke / 16.50 kr

5 muna = ca. 30g valke / 7 kr

Pakk maitsestamata jogurtit 500ml = ca. 20g valke / 11kr

Hakkliha 400g = 88g valke / 22kr või siis mingit muud liha, teinekord ostan kallimat/rohkem-vähem. Kuidas kunagi ja kuidas poes soodukad on - Valgusisaldus kõigub samuti. Eile näiteks sõin 500g sealiha. Niiet sealt võis tulla ka üle 100g valke ainuüksi lihast.

Keefiri törts ja juustu ka iga päev - ei hakka rahasse ümberarvutama aga sust olematu summa. Ostes suure juustupaki siis tuleb per päev mingi paar krooni.

Sheike ka trennipäevadel 50g valke, vabadel 25g.

See peaks juba tegema üle 250g valke. Kuna hetkel dieet siis veidi madalam kalorsus. Enne läks veel pakk peekonit ka sellele kõigile juurde + muud kraami veits.

Hetkel söön tööpäevadel(kuna päevad pikad) juurde seda Imre propageeritud kanasülti:

300g = 75g valke = ca. 25kr oli vist. See kõigele juurde panna siis tuleb isegi kenasti üle 300g ära. (Siis läheb päevaraha ka nõks kallimaks, kuid tegemist lihtsalt eriolukorraga kus päev venib mitu tundi pikemaks kui norm ja lihtsalt tuleb nälg peale)

Kõigele lisaks mul muud toitumist väga palju ei olegi sellele ülalmainitule juurde panna. Rohelist veidi ja süskareid ka muidugi. Aga rasvu saan ka lihast, munast ja jogurtist niivõrd palju, et kärab küll. See on teinekord valgutoodete hea asi, et korralikke rasvu on kenasti juures - ei pea mingeid pähkleid lisaks nosima hakkama, et rasvavajadust kätte saada. Mida muidugi teinekord siiski teha võiks. :D

Päris suur mees ma veel pole kuigi sinnapoole rühin - seetõttu ei taha ka end tagasi hoida.

Mina nõustun selle arvamusega, et pigem olgu neid valke veidi rohkem, kui et veidi vähem. Las need üleliigsed siis rännaku kehast välja, lagundatagu energiaks või säilitage rasvaks. Pea-asi, et lihastel kunagi puudust ei oleks.

Hetkel 103kg - urr, kuid rasvapõletus ees ning suveks arvatavasti 95kg.

(Sry, et offtopic aga usun, et üldjoontes sobib teemasse kuna usun, et nii mõnigi leiab midagi kasulikku.)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hea küll, hea küll. Võtsin suu vett täis. Arch on ilmselt suht suur mees ka.

Aga sellegipoolest - ABstrd - neid "muid funktsioone" täidavad valgud eeldusel, et üldine energiatarve ja valkude kogus on adekvaatne ning siis kulub neid nendeks "muudeks asjadeks" üsna vähe. Samuti tuleb kasulikkuse laefekt suht ruttu kätte s.t. edasine koguse suurendamine ei anna edasist kasu.

Arch, tõsine uudishimu tekkis, kuidas saad 200-300 g valku päevas vähem kui 100 krooniga? Kokkuhoid on ostujõud ja sheeri infi:)

Valkude ülesanded organismis:

http://www.fitness.ee/artikkel/347/proteiinidest

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rikkus... hah. Mis see eine siis ka maksab. 30-40kr max. Päevas söön on 200-300g valke ning toiduraha päeva kohta mingi 80-90kr max. See ka mõni rikkus. Keskmine teismeline sööb arvatavasti suurema raha eest kui mina. ;)

Antiikmööbel ikka jah. Ilma selleta pikka pidu pole. Tee mis tahad - kui plaan suureks poisiks saada siis tuleb ka vastavat kütust kasutada. ;)

Kindlasti mõned lasevad oma "tarkade treenerionude" sõnad käiku, et pole vaja seda valku niipalju sisse kühveldada... aga millegipärast ei ole eesti pinnalt neid suuri poisse eriti leida ka. Kõik närivad päevas napilt oma "nii öelda" valguvajaduse kätte ning ajavad vaevaga 100kg numbrit taga. :D

ffs võtad sa oma suured roosad prillid millalgi eest ära ka, kõik su suured onud polegi nii suured, kui rasva% alla 10ne lasta, va mõni vanem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No, eks ma siis hakkan rohkem valku tarvitama, täna üritasingi süüa rohkem valku ja väga hea on olla, kõht korralikult täis ja hea olla ;) , SUURED tänud teile, kui kellelgi midagi veel lisada on, siis võiks lisada, hoian sellel teemal silma peal ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No, eks ma siis hakkan rohkem valku tarvitama, täna üritasingi süüa rohkem valku ja väga hea on olla, kõht korralikult täis ja hea olla ;) , SUURED tänud teile, kui kellelgi midagi veel lisada on, siis võiks lisada, hoian sellel teemal silma peal :D

jätka samas vaimus, tubli oled ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No, eks ma siis hakkan rohkem valku tarvitama, täna üritasingi süüa rohkem valku ja väga hea on olla, kõht korralikult täis ja hea olla ;) , SUURED tänud teile, kui kellelgi midagi veel lisada on, siis võiks lisada, hoian sellel teemal silma peal :D

Midagi teemakohast öelda polegi, aga oled väga-väga tubli ja jätka samas vaimus ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii, otsustasin muuta oma kava, praegu üritan teha nii, et E- Jõusaal (ala või ülakeha) , K- Jõusaal (ala- või ülakeha), R-Bodycombat , P- zumba, mõtlesin, et võibolla oleks parem 2 aeroobset ja 2 jõutrenni, sest jõusaali kasuks otsustasin kuna mul on vaja natuke rohkem ülakeha treenida :) Ja valku olen nüüd ikka rohkem sööma hakanud aga eks seda pean veel sättima :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oeh, appi, ma mõtlen siin pidevalt endale mingit head treeningplaani välja, et kõike oleks normilt, sellessuhtes, et ma ei teagi nüüd, reitele on tulnud rasva juurde kuigi ma oluliselt pole mingit söömist muutnud ega midagi, söön nüüd küll jah rohkem, varsti kavatsen lõpetada kalorite lugemise ka ja lihtsalt üritan tasakaalustatult rohkem toituda või vähemalt tervislikult. Kuna tegelikult mul päevi pole hetkel ja nende tagasitulek võtab nagunii kaua aega siis ei teagi mida teha, ma peaks kaalu tõstma , olengi vast natuke tõstnud aga mind huvitab ka see, et mul oleks sportlik keha. Näljutamisega kaotasin ma suht oma rinnad täiesti, praegu natuke on nagu midagi tulnud, et kui ma teeks nüüd nii : E- Bodypump, T- vaba , K- vaba, N- jooksen 15 min, enne jõusaali treeningut ja pärast 15 min otsa veel, jõusaali kava pean mõtlema veel natuke, et mis harjutusi täpsemalt teha, R- bodycombat (usun isegi, et seda pole väga vaja, aga mulle hirmsasti meeldib see, et kõik pinget tervest nädalast saab seal välja rahmeldada, nii hea tunne on pärast kohe) , L- vaba ,P- jooksen mingi aja 15-30 min. ning teen mõnda harjutust jõusaalis (jooksu aeg oleneb kuidas on lood väsimuse jne) , siis läheks Bodysse (seal kipub aeroobset osa väheks jääma) ja siis strechingusse. Eesmärk on saada kõik ilusti proportsiooni ja ka natuke lihast aga siiski sportlikumat välimust natuke, mitte mingi bodybuilder(mida ma ei loodagi sellise trenniga saavutada). Lihtsalt, kas kui korralikult nüüd toituda, magusat tahan ka, aga ei teagi mis teha selle magusapäevaga, seal kipub karmiks minema selle söömisega, üritan kuidagi isude järgi rohkem sööma hakata, et kui on magusaisu siis söön väikse shokolaadi vms näiteks, et mitte üle pingutada ja väga vast ei paanitseks ka kui söön rohkem magusat, sest trennid peaks aitama ära kulutada selle. Igastahes, mind huvitab, kas mul on sellise trenni ja värgiga lootust, et rinnad natuke ka ikka edasi nüüd arenevad ja keha saab vormi. Jõusaalis olen küll märganud, et on sportliku kehaga ja kõik rinnad ja asjad kah olemas... ;) ei teagi , äkki oskab keegi midagi mu jutu peale nüüd kosta ? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oeh, appi, ma mõtlen siin pidevalt endale mingit head treeningplaani välja, et kõike oleks normilt, sellessuhtes, et ma ei teagi nüüd, reitele on tulnud rasva juurde kuigi ma oluliselt pole mingit söömist muutnud ega midagi, söön nüüd küll jah rohkem, varsti kavatsen lõpetada kalorite lugemise ka ja lihtsalt üritan tasakaalustatult rohkem toituda või vähemalt tervislikult. Kuna tegelikult mul päevi pole hetkel ja nende tagasitulek võtab nagunii kaua aega siis ei teagi mida teha, ma peaks kaalu tõstma , olengi vast natuke tõstnud aga mind huvitab ka see, et mul oleks sportlik keha. Näljutamisega kaotasin ma suht oma rinnad täiesti, praegu natuke on nagu midagi tulnud, et kui ma teeks nüüd nii : E- Bodypump, T- vaba , K- vaba, N- jooksen 15 min, enne jõusaali treeningut ja pärast 15 min otsa veel, jõusaali kava pean mõtlema veel natuke, et mis harjutusi täpsemalt teha, R- bodycombat (usun isegi, et seda pole väga vaja, aga mulle hirmsasti meeldib see, et kõik pinget tervest nädalast saab seal välja rahmeldada, nii hea tunne on pärast kohe) , L- vaba ,P- jooksen mingi aja 15-30 min. ning teen mõnda harjutust jõusaalis (jooksu aeg oleneb kuidas on lood väsimuse jne) , siis läheks Bodysse (seal kipub aeroobset osa väheks jääma) ja siis strechingusse. Eesmärk on saada kõik ilusti proportsiooni ja ka natuke lihast aga siiski sportlikumat välimust natuke, mitte mingi bodybuilder(mida ma ei loodagi sellise trenniga saavutada). Lihtsalt, kas kui korralikult nüüd toituda, magusat tahan ka, aga ei teagi mis teha selle magusapäevaga, seal kipub karmiks minema selle söömisega, üritan kuidagi isude järgi rohkem sööma hakata, et kui on magusaisu siis söön väikse shokolaadi vms näiteks, et mitte üle pingutada ja väga vast ei paanitseks ka kui söön rohkem magusat, sest trennid peaks aitama ära kulutada selle. Igastahes, mind huvitab, kas mul on sellise trenni ja värgiga lootust, et rinnad natuke ka ikka edasi nüüd arenevad ja keha saab vormi. Jõusaalis olen küll märganud, et on sportliku kehaga ja kõik rinnad ja asjad kah olemas... ;) ei teagi , äkki oskab keegi midagi mu jutu peale nüüd kosta ? :)

Leidsin sobiva teema:

http://dieet.terviseveeb.ee/index.php?clas...abc=&page=0

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suured tänud kasuliku lk-e eest aga nüüd jääb küsimus tegelikult, kas mu trennidest piisab või on vaja midagi muuta või hoopis vähemaks midagi võtta ning tegelikult isegi avastasin, et kui hakkasin rohkem rinnalihast treenima, siis see tõesti mõjutas natuke aga eks see paistab pikema aja jooksul aga kas selliste trennidega nagu minul on ma enamus rasva ära ei põleta vms , et nagu polegi võimalik rinnal väga kasvada kah siis ju, sest see koosneb enamasti siiski ka rasvast... :);)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere! Hetkel on siis lugu selline, et olen 16 aastane, oli anoreksia, praegune kaal 46, peaks veitsa seda tõstma veel. Olen palju trenni teinud jne, nüüd muutsin veitsa ja lisasin bodypumpi ja reied on paksemaks kohe läinud sellest, hetkel oli umbes nii, et E- pump , T-vaba, K-vaba, N- bodyfit vms, R- bodycombat, L-vaba, P- bodybalance , No ja ei toitu ma üle kh, kalorite mõttes kindlalt mitte , no vot nii närvi juba ajab, ei saa aru mis toimub, reied lambist hakkasid paksemaks minema, pumpi ei taha sellepärast ära jätta, sest see muutis mu ülakeha ilusamaks, kondid said ilusti kaetud juba mõne korraga seal käigust. Nüüd oleks veel vaja aga kardan nende jalgade pärast, ei tea mis toimub , Hetkel tegin kavaks, E-pump T, K - vaba , N- jõusaalis teen jalad täiesti vist läbi+ kõht, R-combat, L-vaba, P- balance vast... Milliseks peaks mu keha selliste trennidega muutuma, mis kuju jne? :D;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ma ei eksi, siis siin oli alles hiljuti üks,mitte päris anoreksik,aga neiu kes oli samuti oma paksude reite pärast väga mures. Kui ta aga pildi postitas, siis oli ta ainus, kes arvas,et ta reied paksud on.Ma kipun arvama et sama värk on ka sinul, kuigi pole ju kindel.Kuigi kahtlen, et nad nüüd ülejäänud kehaga võrreldes julmalt kasvama on hakanud. Ma saan aru et minul on kreatiinikuuril ja tänu kükkidele tulnud pea poolteist sentimeetrit reieümbermõõtu juurde,aga see on raskete kükkite ja tugeva lihastreeninkuga.Nii et ei usu et probleem väga tõsine oleks, paranda, kui ma eksin!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×