Jump to content
Beljo

Vormis püsimine.

Recommended Posts

Toon ühe näite mu toitumisest.

Toitumine on mul suhteliselt varieeruv. Iga päev ei saa süüa liha ega ka kala kuigi teen seda suhteliselt tihti.

Hommik - 7:20

Viis muna, millest 2 on kollasega. 1 rukkileiva viil. Tass Rohelist teed + 1,5 tl. suhkrut.

Söögikord II

200 g. kodujuustu+50 g. mandleid

Söögikord III

250 g. rosinatega kohupiima,50 g. mandleid. + kohvi (1tl. suhkrut)

Söögikord IV (Enne trenni)

5 munavalget + rusikasuurune ports pastat.

Peale trenni

Shake - 30 g. Hydrot ja peotäis rosinaid. Ei ole jõudnud veel süsikaid osta. :-\

Söögikord V

rusikasuurune ports kartuleid+5 munavalget.

Söögikord VI - ~ pool tundi enne und

150 g. kodujuustu + tomatit vms. sisse

Ma tean, et toiduplaan on suhteliselt üksluine, aga on ka päevi, mil söön rohkem kana-, looma-, või sealiha.

Iga järgmise päeva toitumine erineb mul natuke eelmise päeva omast, aga mitte palju.

Eesmärk siis ikka natuke suuremaks saada, aga tahaks suveks natuke parem(kuivem) välja näha, kui praegu... :D

Kas muuta toitumist või teha rohkem aeroobset, kui praegu. Aeroobset teen ma suhteliselt vähe... Enne trenni soojenduseks(10 min.) ja peale trenni väike lõdvestussörk.

Keegi viitsib vastata siis tänan tähelepanu eest! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teadmiseks, munakollane sisaldab rohkem kasulikke aineid, kui valge. Väljajätmisel teed endale karuteene :D

No ma mingi 3-4 munakollast söön. Ilmselt on loll jutt, et mõjutab liiga hullult kollesterooli taset veres? :D

Vabalt võin neid rohkem süüa, mulle maitsevad...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ainult muna ja muna.. Söö mõne muna-toidukorra asemel ntks kana/kala/kalkuni fileed + juurviljasegu ( brokkoli,oad, kaunad)

Ja kui su kaloraaz on plussis siis sa suveks kuivemaks ei saa..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×