Jump to content
offence

Mida ja kuidas peaksin, või võiksin muuta?

Recommended Posts

Tere.

Olen 163cm pikk, kaalun umbes 53-55kg, olen kaalunumbriga üsnagi rahul, kuid peegelpildiga mitte. Olin umbes aastakene tagasi 66 kilogrammi juures kuid umbes 4st kg'st sain lahti tänu dieetidele, sooviksin lahti saada ka oma päästerõngast kõhu ümbert ja seda tervislikul moel, kuid ei tea üldse, kas ja kuidas ma midagi õigesti teen või mitte.

Kirjutan oma tänase toitumise:

Hommik: 2 viilu röstsaia, tass kohvi vähese suhkruga.

Lõuna: Tomati-kurgi salat(pool taldrikut), ülejäänud pool taldrikut jagunes kartulipudru ja kala jaoks.

Õhtusöök: 2 viilu saia, peotäis kuivatatud ploome ja klaas jogurtit.

Ma olen iseendaga pahuksis igatepidi oma söögiga, sooviksin teie nõu saada:)

Aa ja trenni teen umbes kolm kuni neli korda nädalas jooksmist ja igapäevaselt kõhulihaseid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hetkel sa sööd liiga liiga vähe, et kehakompositsiooni (ja seega peegelpilti) parandada.

Samuti su hetke treeningkava koos selle söömise paneb keha pidevasse stressiseisundisse.

Esmase asjana toitumine korda - 3 toidukorda + 2 vahepala igal päeval, ca 100 grammi valku ja 60 g rasva igasse päeva ja siis võib edasi vaadata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere.

Olen 163cm pikk, kaalun umbes 53-55kg, olen kaalunumbriga üsnagi rahul, kuid peegelpildiga mitte. Olin umbes aastakene tagasi 66 kilogrammi juures kuid umbes 4st kg'st sain lahti tänu dieetidele, sooviksin lahti saada ka oma päästerõngast kõhu ümbert ja seda tervislikul moel, kuid ei tea üldse, kas ja kuidas ma midagi õigesti teen või mitte.

Kirjutan oma tänase toitumise:

Hommik: 2 viilu röstsaia, tass kohvi vähese suhkruga.

Lõuna: Tomati-kurgi salat(pool taldrikut), ülejäänud pool taldrikut jagunes kartulipudru ja kala jaoks.

Õhtusöök: 2 viilu saia, peotäis kuivatatud ploome ja klaas jogurtit.

Ma olen iseendaga pahuksis igatepidi oma söögiga, sooviksin teie nõu saada:)

Aa ja trenni teen umbes kolm kuni neli korda nädalas jooksmist ja igapäevaselt kõhulihaseid.

praegu sa sööd peaaegu ainult süsivesikuid, valk ja rasv jääb puha saamata.

sai on saatanast, asenda see täisterakaerahalvestega (tatar, odrahelbed, rukkihelbed jne)

suhkur on kasutu. omab vaid negatiivset efekti.

jogurt on samuti üks suur suhkrukompott, isegi maitsestamata, söö parem kodujuustu ja kohupiima.

ka kartulid võiks pigem tatraga või täisterariisiga asendada.

köögivilja pista julgelt nii kuis jaksad, söö kala, kana, väherasvast veiseliha, muna, tarbi oliiviõli, kalamaksaõli, linaseemneõli...

alustuseks piisab sellest ehk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere.

Olen 163cm pikk, kaalun umbes 53-55kg, olen kaalunumbriga üsnagi rahul, kuid peegelpildiga mitte. Olin umbes aastakene tagasi 66 kilogrammi juures kuid umbes 4st kg'st sain lahti tänu dieetidele, sooviksin lahti saada ka oma päästerõngast kõhu ümbert ja seda tervislikul moel, kuid ei tea üldse, kas ja kuidas ma midagi õigesti teen või mitte.

Kirjutan oma tänase toitumise:

Hommik: 2 viilu röstsaia, tass kohvi vähese suhkruga.

Lõuna: Tomati-kurgi salat(pool taldrikut), ülejäänud pool taldrikut jagunes kartulipudru ja kala jaoks.

Õhtusöök: 2 viilu saia, peotäis kuivatatud ploome ja klaas jogurtit.

Ma olen iseendaga pahuksis igatepidi oma söögiga, sooviksin teie nõu saada:)

Aa ja trenni teen umbes kolm kuni neli korda nädalas jooksmist ja igapäevaselt kõhulihaseid.

Taolise menüüga võid ainult lihast põletada ,kui kaloraazh piisavalt alla viidud - ja sinul on.

Hommiku-ja õhtusöök ei kõlba kohe üldse - no ploomid ehk ainult.

Hommikuks võiks süüa omletti või (tatra)putru koos mingi rohelise salatiga ,kuhu kindlasti peab kuuluma avokado.

Lõunaks liha - kanaliha,loomaliha etc ... ja jälle juurikaid.

Peale trenni ploomid ja kohupiim.

Õhtuks kala ja mingid juurikad.

Salatid tee hapukoore või maitsestamata jogurtiga.Tavaline jogurt on nende jaoks ,kes üritavad kaalu lisada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänan väga vastuste eest B)

Kas sain õigesti aru, et oma praeguse toitumise juures võin hoopis vastupidist teha oma kehale - ehk siis lisada kaalu?

Unustasin ka mainida, et teen päevas 8h füüsilist tööd v,a nädalavahetusiti.

Mõtlesin natuke menüü peale ja koostasin sellise, kas see liiguks juba paremuse poole?

Hommik: Puder, kohv

Vahepala: Banaan

Lõunasöök: Kana, täisterariis, salat.

Vahepala: Õun

Õhtusöök: 2 keedumuna, kodujuust, salat.

Muudetud kasutaja offence poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Parem jep, kuid kui tõesti tahad omale täpselt kokku panna siis siin on inglise keeles õpetus:

http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=121703981

Saad oma kalorihulga ja makrotoitainete kogused teada ning koos siin Tööriistade all asuva kaloriarvutiga saad korraliku kava omale valmis teha. Vahelduse mõttes tee omale mitu tükki siis ei pea päevast päeva täpselt sama sööma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänan väga vastuste eest B)

Kas sain õigesti aru, et oma praeguse toitumise juures võin hoopis vastupidist teha oma kehale - ehk siis lisada kaalu?

Unustasin ka mainida, et teen päevas 8h füüsilist tööd v,a nädalavahetusiti.

Mõtlesin natuke menüü peale ja koostasin sellise, kas see liiguks juba paremuse poole?

Hommik: Puder, kohv

Vahepala: Banaan

Lõunasöök: Kana, täisterariis, salat.

Vahepala: Õun

Õhtusöök: 2 keedumuna, kodujuust, salat.

Vääga vähe rasva on siin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ning ahjaa... kuidas seda mõista, et aasta tagasi olid 66 kg, kaotasid 4 kg ja nüüd oled 53? Does not compute:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänan väga vastuste eest B)

Kas sain õigesti aru, et oma praeguse toitumise juures võin hoopis vastupidist teha oma kehale - ehk siis lisada kaalu?

Unustasin ka mainida, et teen päevas 8h füüsilist tööd v,a nädalavahetusiti.

Mõtlesin natuke menüü peale ja koostasin sellise, kas see liiguks juba paremuse poole?

Hommik: Puder, kohv

Vahepala: Banaan

Lõunasöök: Kana, täisterariis, salat.

Vahepala: Õun

Õhtusöök: 2 keedumuna, kodujuust, salat.

Hommikul võiksid Pudru + muna süüa ja kohvi + mingi 10g kalamaksaõli nt.

Banaan on väga süsivesikute ja suhkrurohke, parem asenda banaan õunaga.

Lõunasöögil vaata, et oleks ohtrasti kana.

Õhtusöök võiks kah tugevam olla, nt samasugune nagu on lõuna.

Minumeelest võiksid sa juustu ka süüa, sealt saaksid ka rasvu ja valke. Nt 17% juustu vms, 20-40g päevas.

Ja tegelikult sõltub kogu su menüü sellest, mis soost sa oled ja kui vana sa oled.

Kõhulihaseid tehes sa kõhupealt pekki vähemaks ei saa, see on vaid lohutus pmst. Võiksid teha ka mingit üldfüüsilist trenni peale jooksmise, aitaks sul kergemini vormi, toonusesse saada.

Muudetud kasutaja Kask poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ning ahjaa... kuidas seda mõista, et aasta tagasi olid 66 kg, kaotasid 4 kg ja nüüd oled 53? Does not compute:)

Hehe, 4kg läks dieediga, ülejäänud hakkas lihtsalt ise mingiltmaalt peale seda kukkuma B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hehe, 4kg läks dieediga, ülejäänud hakkas lihtsalt ise mingiltmaalt peale seda kukkuma B)

Kui oled tugevas energiadefitsiidis nagu praegu, siis kaal ikka langeb. Iseasi mille arvelt, kui tervislik see on ja kui ilusat vormi niiviisi saavutada on võimalik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tere!

olen 14 aastane,165 meetrit pikk,ja ma sooviksin saada lahti keha ümbert rõngast ja oma jalgu natuke saledamaks saada ja ültse oma keha saledamaks saada. Ma olen proovinud mitut asja aga ei ole saanud. Äkki teie saate mind aidata kuidagi??

ma oleks väga tänulik kui te saate aidata

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere!

olen 14 aastane,165 meetrit pikk,ja ma sooviksin saada lahti keha ümbert rõngast ja oma jalgu natuke saledamaks saada ja ültse oma keha saledamaks saada. Ma olen proovinud mitut asja aga ei ole saanud. Äkki teie saate mind aidata kuidagi??

ma oleks väga tänulik kui te saate aidata

Ei oska sind rohkem aidata , kui see , et üldse mitte ültse. Oma küsimusele leiad vastuse kui natuke foorumit uurid .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ta ole,lihtsalt 13 aastased on ennast rohkem vanemaks valetanud!Aga edu foorumi uurimisel ja trenn võib korralik olla,aga õige toitumine peab korras olema ja vorm tuleb! Edu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×