Jump to content
kikikeit

Fit.Camp 15-24.juuli 2016 - Otsereportaaz!

Recommended Posts

Minulgi trenn tehtud ja õhtusöök söödud. Shake teen veel enne magamaminekut. Trenn oli kõva, läks juuniorite esinumbriga lausa jõutõmbes pisikeseks võistluseks.... ;) Tegime kogu trennist korraliku fotosessiooni, mille üritan ka lähiajal teieni tuua. Pidi olema esimene kergem seljatrenn, kuid kus sa siin kerget trenni teed kui sellineseltskond kohal on... :) Mõnus on olla, ilm on ilus ja pikk õhtu veel ees. Kell 21 on tantsijate etendus (erinevad tantsurümad + standardtantsijate etteasted), nii et püsige lainel ja ärge vahetage portaali ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Samakamees- sul oli täna eriti kiire trenn vä?? :o

Või unustasid arvuti tööle ja ei loginud välja?? ;)

Kiire trenn oli jah ;) Kiire surumine , kerge triitseps ja õla poiss , kaua see ikka aega võtab :D

Bljaa kus tahaks seal laagris olla... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kiire trenn oli jah ;) Kiire surumine , kerge triitseps ja õla poiss , kaua see ikka aega võtab :D

Bljaa kus tahaks seal laagris olla... :)

Ära parem räägi, kahjuks ise seekord ei lähe ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hakkan tööle, laps magama pandud ja laagrilised on programmi käte saanud - meeletu kaasaelamise saatel toimus kogu showtantsu etteasted ja standardtantsude etteasted samuti. Nüüd hakkan päeval kogutud materiali maha laadima, seega ärge veel magama minge.

Homseks on kokkulepitud aeroobikanaistega koos hommikuvõimlemine - ega ma muidu vist sinna peale Lepa ja Andla kedagi ei oles saanud, kuid vaadake homme kui palju siis kaasategijaid on kui naised mängus.... ;)

Oi homme tuleb üldse tore päev, lisaks olemasolevale programmile on plaanis mõningad mängud/võistlused läbi viia ja õhtul on ootamas järve kaldal saun.... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tippkulturisti autopagasniku sisu enne ja peale trenni kasutamiseks. WARNING - hoidke lastele kättesaamatus kohas, enne tarvitamist konsulteerige treener -konsultandiga, lihaste kasvama hakkamisel tulge jälle FItshopi! :)

post-22-1249587535_thumb.jpg

Jüri kükkimas - korralik sügav kükk seeriaid 150kg

post-22-1249587580_thumb.jpg

post-22-1249587598_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siit algas siis meie väike trennivõistlus Mikuga jõutõmbes. Mikk juba lõpetas trenni, tegi tõmmet viimase seljaharjutusena - seega tema oli rohkem väsinud. Mina aga olen vaepeal puhanu ja ei ole nii intensiivselt treeninud, seega mõlemil olid omad plussid ja miinused. Pidin idee poolest tegema kerge trenni mõtlesin endamisi, et teen 150 kg 10 seeriaid ja aitab, kuid kohe näeme millega see lõppes..... :)

Alustsime 120 kg 10 seeria, peale seda 140 kg 8 x

post-22-1249588149_thumb.jpg

post-22-1249588170_thumb.jpg

post-22-1249588186_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jätkasime 180x6 a lõpetuseks Mikk tellis peale 200kg ja tõmbas 5 korda, mõtlesin, et kui juba antakse esiteks taganttuleja eelis ja lisaks ei tahaks nagu õpilasest vähem ka teha, siis tõmbasin 6 kordust 200kg. Ega tegemist ei ole mingi rekordiga, see näide on lihtsalt sellest, milline trennimeeleolu iin tekkib ja hasart.... :) Mäletatavasti eelmine Võsu laager tõmbasin 245kg 5 kordust (kuid siis olin järjest saanud korraliku massitrenni teha, praegu puhkasin 10 päeva ega ei teinud ühtegi trenni ja see oli esimene tugevam trenn, alustuseks tegin lihtsalt keha jaotatud kaheks läbi).

post-22-1249588892_thumb.jpg

post-22-1249588911_thumb.jpg

post-22-1249588927_thumb.jpg

post-22-1249588947_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jüri asus lõpetuseks jalatagaosa kallale

post-22-1249589448_thumb.jpg

Härgadest saalis puudu ei tulnud - ongi juba välja kujunenud nii, et hommikul treenivad naised ja lapsed ja õhtul "härjad"... ;)

post-22-1249589512_thumb.jpg

Kirp - kerge käetrenn, kangil 68kg (olgu öeldud, et kui Kirp minu käe all treenima hakkas, siis kaalus ta 4 aastat tagasi 57kg, nüüd teeb "puhta" tehnikaga 68kg biitsa... :) Muidugi suur areng hakkas tal pihta kui ta minu juurest lahkus ;)

post-22-1249589614_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seal Käärikul olemine on kll vahva. Meil oli see aasta ka firmakas seal. Nüüd selgub ka, miks hr kivimeister'it ei ole mõnda aega näha olnud - trenni usinasti tegema hakanud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×