Jump to content
Ott Kiivikas

Lamades surumise MM 2011 - Siim RAST MAAILMAMEISTER!

Recommended Posts

Aitäh kõigile kommenteerijatele heade sõnade ja mõtete eest! Võib tunduda küll väike asi, aga meid Austrias toetas see tegelikult palju!!

Ma usun, et Siimu esikoht oli osaliselt ju meie kõigi võit. See annab ka tulevikus kaalu Eesti võistlustele.

Alles olid meil noorte klassis Kuusnõmmed ja Sagor, eelmine aasta Alex, nüüd Siim. Kui me sellise tempoga areneme, siis saab see rida kindlasti täiendust :D

Siim tegi tubli võistluse. Hoidis külma pead ja tegi oma osa korralikult ära. Ma usun, et oleks sees olnud ka 275, aga raske oli minna maailmameistrina seda viimast katset tegema.

Mees võttis oma!

Tarmol oli kindlasti sees 242,5, kui mitte enam. Kindlasti ehmatas esimene katse (235 ei loetud ära) teda natukene ära. Ma usun, et selle saadud emotsiooni pealt teeb Tarmo lähiajal korraliku tulemuse.

Ennast on raske kommenteerida. Olin täiesti tühi laupäeval peale Siimu autasustamist. Pühapäevaks ei taastunudki ära, küll ma Pilzenis teen oma osa ära :D

Siimu vanematel olid pisarad silmas, andsime endast nii füüsiliselt, kui ka emotsionaalselt kõik!

See oli kindlasti väärt seda!

Veelkord tänud kõigile ja ilusat suve!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõtlesin kommenteerida oma võistlust juba laupäev, aga õnneks ei andnud Siim oma kaasavõetud "silmarõõmu" kellegile kasutamiseks, FB-s olevat suurem action kui sünnipäeval :D

Vahepealsete päevade jooksul olen oma võistlust suutnud mitme nurga alt analüüsida.

Jah, läksin tegema oluliselt suuremat numbrit, kui lõpuks kirja sain. Põhjuseid on palju, aga tuleb olla rahul sellega mis tehtud. Tsiteerides klassikut "kui nii on, nii on"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõtlesin kommenteerida oma võistlust juba laupäev, aga õnneks ei andnud Siim oma kaasavõetud "silmarõõmu" kellegile kasutamiseks, FB-s olevat suurem action kui sünnipäeval :D

Vahepealsete päevade jooksul olen oma võistlust suutnud mitme nurga alt analüüsida.

Jah, läksin tegema oluliselt suuremat numbrit, kui lõpuks kirja sain. Põhjuseid on palju, aga tuleb olla rahul sellega mis tehtud. Tsiteerides klassikut "kui nii on, nii on"

Võistlus ei ole trennis tulemuse tegemine ja suurvõistlus veel vähem. Esimest korda välisvõistlusel on juba enda tavatulemuse lähedase tulemuse tegemine saavutus.

Muudetud kasutaja elar poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×