Jump to content
Ott Kiivikas

Lamades surumise MM 2011 - Siim RAST MAAILMAMEISTER!

Recommended Posts

Super! Õnnitlused Siimule võidu ja Kaidole esimese treenerina saavutatud tiitli eest!!

Vilksamisi jäi silma ka noortes +120kg-s võistelnud ja 1993. sünniaastaga ungarlase tulemus - 300kg, uskumatu...

Lisaks õnnestus Eesti koondisel (mis oli küll ühes isikus esindatud seekord - Siim) jätta seljataha selline tugev surumisriik nagu Rootsi, aga ka korraldajamaa Austria ja lõunanaabrid Lätist.

Muudetud kasutaja Arthas poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Homme, aga kellaaega kohe peast ei ütle.

Ise küsin, ise vastan. Selle teema esilehel on kell 13.00 märgitud B).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See oli küll nüüd pauk, mõtlesin et vaatan teema üle ja oh imet Siim Maailmameister! Just lõime konjakiklaasid kokku palju õnne Siim kogu eesti fitnessikoondise poolt, sinu saavutus annab indu homseks meie etteasteks ja loob sportlastele positiivseid emotsioone!

Super - tubli oled! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palun andke infot mis tulemused katis Siimul olid ja ma sain aru et tema tulemus 270kg - ma teeksin uudises paranduse, kuid vajan fakte mid rohkem seda parem.... ette tänades!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Palun andke infot mis tulemused katis Siimul olid ja ma sain aru et tema tulemus 270kg - ma teeksin uudises paranduse, kuid vajan fakte mid rohkem seda parem.... ette tänades!

Siim esimene 270kg, teine koht 265 kg ja kolmas 262,5(kui nüüd õigesti mäletan). Väga tihe konkurents oli, viimase katseni oli kõik lahtine!

Täpsemaks ülevaateks!

post-13719-1306609306_thumb.png

Muudetud kasutaja Taavi701 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aitäh kõigile õnnitlejatele. Emotsioon pole veel päris kohale jõudnud, aga küll ta tuleb kus ta pääseb.

Kui võistlustest rääkida, siis nii närvis pole ma veel kunagi olnud. Ennem võistlust üritasin küllaltki rahulikult olla, kuid ega see eriti ei õnnestunud. Kaalumisel läks kõik hästi, kaal oli nii nagu tavaliselt võistlustel 173.xx. Kaalumisel käidud hakkasin laadima ning üritasin ennast rahustada. Kaido uuris välja,et kõik võistlevad ühes grupis, seega 18 meest. Tuli arvestada pikkade vahedega katsete puhul. Soojendus läks kõik hästi, algraskus 262.5 oli ka kindlalt valitud. Algselt pani ungarlane algraskuseks 260, kuid tõstis ennem võistlust 262.5 peale,et minu üle kontrolli saavutada. Selle võidujooksuga otsustasime kohe,et kaasa ei lähe ja jääme oma algraskusele kindlaks. Ennem esimest katset valdas ikka meeletu närvipinge, teadsin,et see katse tuleb kindlalt ära teha, muidu on jama majas. Üritasin teha perfektset katset,et kohtunikel ei oleks võimalust kuskilt otsast norida. Selle katse saingi 3:0 kirja. Järgmine katse oli juba eelnevalt kokkulepitud 270kg. Üritasin võimalikult palju oma järgmiseks katseks keskenduda. Ungarlane sai 2-l katsel 262.5 kirja ja see lisas veelgi pinget,et 270 tuleb kindlasti ära teha. Katse ise oli küllaltki raske, jalg libises, kuid õnneks pole see enam rikkumine. Suutsin korralikult lõpuks kangi ära fikseerida ja sain katse 2:1 kirja. Punane tuli Ungari kohtunikult, kes vist nägi kangi tagasi vajumist katse ajal. Peale seda katset olin juba väga rahul, sest hõbe oli juba kindlustatud ja kulla oleks kaotanud ainult siis kui ungarlane oleks sama raskuse ära surunud. Ma usun,et need olid mu elu kõige pikemad 15min üldse. Pidin ootama konkurentide katseid, sest sellest sõltus minu edasine käekäik. Olime valmis,et kui ungarlane surub ära 270, siis paneme viimaseks raskuseks 272.5 ja lähme teeme selle ära, kui ungarlane ebaõnnestub, siis teen 275. Nii ka läks,et viimasele katsele sai minna pingevabalt, eks see segas natuke keskendumist ning viimasest katsest midagi suurt välja ei tulnud.

Tahan tänada kogu koondist, kes Austriasse on sõitnud: Kaido, Tarmo ja vanemad. Ilma nende toeta poleks see võimalik olnud, sest tänaseks võistluseks olid loodud ideaalsed tingimused. Lisaks tahan tänada Reval-Sporti, kus on treenimiseks loodud super tingimused ning Fitshopi, kes on mind varustanud toidulisadega.

Veelkord suur suur aitäh kõigile pöidla hoidjatele!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aitäh kõigile õnnitlejatele. Emotsioon pole veel päris kohale jõudnud, aga küll ta tuleb kus ta pääseb.

Kui võistlustest rääkida, siis nii närvis pole ma veel kunagi olnud. Ennem võistlust üritasin küllaltki rahulikult olla, kuid ega see eriti ei õnnestunud. Kaalumisel läks kõik hästi, kaal oli nii nagu tavaliselt võistlustel 173.xx. Kaalumisel käidud hakkasin laadima ning üritasin ennast rahustada. Kaido uuris välja,et kõik võistlevad ühes grupis, seega 18 meest. Tuli arvestada pikkade vahedega katsete puhul. Soojendus läks kõik hästi, algraskus 262.5 oli ka kindlalt valitud. Algselt pani ungarlane algraskuseks 260, kuid tõstis ennem võistlust 262.5 peale,et minu üle kontrolli saavutada. Selle võidujooksuga otsustasime kohe,et kaasa ei lähe ja jääme oma algraskusele kindlaks. Ennem esimest katset valdas ikka meeletu närvipinge, teadsin,et see katse tuleb kindlalt ära teha, muidu on jama majas. Üritasin teha perfektset katset,et kohtunikel ei oleks võimalust kuskilt otsast norida. Selle katse saingi 3:0 kirja. Järgmine katse oli juba eelnevalt kokkulepitud 270kg. Üritasin võimalikult palju oma järgmiseks katseks keskenduda. Ungarlane sai 2-l katsel 262.5 kirja ja see lisas veelgi pinget,et 270 tuleb kindlasti ära teha. Katse ise oli küllaltki raske, jalg libises, kuid õnneks pole see enam rikkumine. Suutsin korralikult lõpuks kangi ära fikseerida ja sain katse 2:1 kirja. Punane tuli Ungari kohtunikult, kes vist nägi kangi tagasi vajumist katse ajal. Peale seda katset olin juba väga rahul, sest hõbe oli juba kindlustatud ja kulla oleks kaotanud ainult siis kui ungarlane oleks sama raskuse ära surunud. Ma usun,et need olid mu elu kõige pikemad 15min üldse. Pidin ootama konkurentide katseid, sest sellest sõltus minu edasine käekäik. Olime valmis,et kui ungarlane surub ära 270, siis paneme viimaseks raskuseks 272.5 ja lähme teeme selle ära, kui ungarlane ebaõnnestub, siis teen 275. Nii ka läks,et viimasele katsele sai minna pingevabalt, eks see segas natuke keskendumist ning viimasest katsest midagi suurt välja ei tulnud.

Tahan tänada kogu koondist, kes Austriasse on sõitnud: Kaido, Tarmo ja vanemad. Ilma nende toeta poleks see võimalik olnud, sest tänaseks võistluseks olid loodud ideaalsed tingimused. Lisaks tahan tänada Reval-Sporti, kus on treenimiseks loodud super tingimused ning Fitshopi, kes on mind varustanud toidulisadega.

Veelkord suur suur aitäh kõigile pöidla hoidjatele!

Suured tänud kommentaaride eest, kahjuks ei saanud otsepildis kaasa elada, kuid mõttes olime sinuga. Tore on see,et sportlased keda oleme valinud toetama on oma valitust igal võistlusel õigustanud ja näidanud mitte ainult tulemuste vaid ka oma käitumise ja sporti suhtumisega üles äärmist väärikust ja lugupidamist, need kaks viimast teevadki ühest sportilasest tõeliselt suure sportlase. Edu Siim ja ära unusta, et tiitleid on vaja väärikalt tähistada, muidu lisa ei tule..... B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palju õnne Siimule ja Kaidole, minu ja isa Heino poolt. Õnnitlused ka Siimu vanematele.

Kahjuks ise otseülekannet ei näinud, Mardi juubeli tõttu.

Olin kindel et võidad, sest arvestasin asjaoluga, milleta tipptasemel võistlustel medaleid ei võideta. See on hea närvikavaga treener. Kui võistlejal on pinge laes, siis sõltub treeneri külmast peast kogu võistlus. Sellel võistlusel on igapäev näha neid jõusaalide kunne, kes lähevad mütsiga lööma omamata elementaarsemaidki eelteadmisi, mis sellise võistluse võitmise puhuks vaja läheb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
millal pressiteade välja saadetakse või kui on juba?

Saadan kohe pärast Kaido võistlust (Kaido alustab kell 14), sest eelmise korra praktika näitas, et ajalehed ei viitsi kahte pressiteadet üles panna. Pandi ainult esimene ja teist ignoreeriti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Edu Siim ja ära unusta, et tiitleid on vaja väärikalt tähistada, muidu lisa ei tule..... B)

Täpselt, vähemalt samaväärselt kui Soome jäähokikoondis! Ikka kõhuli lennukist välja...:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×