Jump to content
Ott Kiivikas

Lamades surumise MM 2011 - Siim RAST MAAILMAMEISTER!

Recommended Posts

240 jäi sooritamata, aga mul hakkis video ja ei näinudki.

Mis põhjus oli?

Ebaütlaselt surus ja üks käsi liikus selle käigus alla poole tagasi. Vähemalt mul jäi selline mulje.

Video pole tõesti just hea. Hakib piisavalt, et mõne tüübi katse näiks välja kui pausita surumine. Mõnelt hüppab lausa edasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ebaütlaselt surus ja üks käsi liikus selle käigus alla poole tagasi. Vähemalt mul jäi selline mulje.

Video pole tõesti just hea. Hakib piisavalt, et mõne tüübi katse näiks välja kui pausita surumine. Mõnelt hüppab lausa edasi.

Tundub, et viga on pigem su netiühenduses, mul jookseb ta jätkuvalt hästi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul pole video veel hakkinud

Mul ikka mingi aja jooksul jätab mõne kaadri vahele. Sellega seoses jääb reaalajast ka maha. Kõrvalolevast tabelist näen katse tulemuse ära juba siis, kui endal pildis kang alles rinnal.

Refreshisin, see tõi reaalajale lähemale. Aga olen wifi otsas ka ja päris kaugel ruuterist. B)

Muidu teises grupis tundub üldine trend katsete mitte kirja saamine. Kahe ringi järel on kaksikjuhtimine nõrgema grupi võistlajte käes. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täitsa lõpp jah, mis nullide ladumine käib. Pooled ei jõua lihtsalt ja poolte puhul tundub, et kohtunikud pole veel reeglitega kohanenud, et käed ei pea ühtlaselt üles liikuma B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täitsa lõpp jah, mis nullide ladumine käib. Pooled ei jõua lihtsalt ja poolte puhul tundub, et kohtunikud pole veel reeglitega kohanenud, et käed ei pea ühtlaselt üles liikuma B)

Osade puhul tekkis sama kahtlus...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina paneks medalid ka abilistele kaela. Sellisel tasemel küljel paiknevaid abilisi on ikka mõnus vaadata. Mitu rasket võimalikku vigastust ja näo purunemist ikka ära hoidnud. Väga hea vaadata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Osade puhul tekkis sama kahtlus...

Njaa, aga see reegel, et kang ei või tagasi liikuda ju endiselt kehtib?

Ebaühtlaselt surudes nii mõnelgi liikus sirgem käsi tagasi. Natukesest juba ju piisab. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

21-st võistlejast 8 said nulli, rääkimata sellest, et päris puhaste paberitega ei läbinud 105-s mitte keegi võistlust.

Võidu tulemus 290, kuigi 1 mehe algraskus oli juba 300.

Muudetud kasutaja renku poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tarmo 11. koht 235 kg! Lühike kokkuvõte: Esimene katse surutud(235), kuid ei saanud kirja(kang kõhu peale?), teine katse(235) kirja ja 240 ei loetud samuti ära. Siiski pistis päris mõned kotti ja esimese suurvõistluse kohta väga kõva!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

21 võistlejat said kambapeale 18 katset kirja. B)

Võideti siiski 295kg tulemusega.

Õnne Tarmole ka!

Muudetud kasutaja lifter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Katse kirjas ja 11. koht. Pooled vennad selja taga. Tähtis si ole ju algraskus vaid see mille lõpuks kirja saad.

Palju õnne, Tarmo, korraliku suurvõistlusdebüüdi puhul!

:P

Mis puutub kohtunikke, siis oleks kurb küll see kui mõned ei ole käesoleva aasta reeglimuudatustega veel tutvunud. Ei tahaks nagu uskuda, aga mine tea...

Korra kogesime Inna Terasmaaga ühel EM-il seda omal nahal. Olid hakkanud kehtima uued reeglid, mil jõutõmbes ei pidanud enam õlgu kaarega taga viima vaid piisas kui õlad viisid kaelaga ühele joonele (nagu praegugi nõutud on)...kohtunikebrigaadis tundus olevat paar sellist, kes paistsid nõudvat vanu reegleid. Tore oli see, et kolmandal katsel tulemuse kirja saime., aga soovitud tulemust ikkagi ei tulnud.

Praegune reegel ütleb, et viga on siis, kui surumisel kang liigub tagasi kogu kangi ulatuses. Ühe otsa allapoole kõikumine ei ole viga.

Muidugi tuleb arvestada, et video on video ja kohapeal on pilt hoopis teine. Kes on istunud kohtuniku pingil, see teab. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siimu võistlustel istub peakohtunikuna lõuna-aafriklane HANIE SMITH, kes oli minu juhandaja rahvusvahelise kategooria eksamit tehes. See on mees kelle pädevuses kindlasti kahelda ei tule!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siim peab kinni panema !!

Ainult ungarlane võib Siimu ohustada. Teisi ei usu.

Põidlad pihku, et Siim teeks 277 ära! Oleks uhke number!

Muudetud kasutaja Marko Terasmaa poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×