Jump to content
Ott Kiivikas

Lamades surumise MM 2011 - Siim RAST MAAILMAMEISTER!

Recommended Posts

No Ei tulnud jaapanlasele medalit.

Pooled mehed selles katis ei saanud katset kirja, Kaks meest said ühe katse kirja ja neli meest kaks katset kirja.

Ülekanne on iseenesest hästi tehtud. Mitme kaameraga ja pilt jookseb korrektselt.

Olge siis võimalusel meie meeste võstlustele ka kaasa elamas!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Njaa, nulle oli tõesti palju -83kg. Aga see jaapanlane olevalt kuskil 300kg kirja saanud. Ei tea, mis reeglite järgi see tal vastu võeti. Hämmastav muidugi see, et üks kohtunik andis ka siin talle järjepidevalt valge..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänaseks pool päeva juba läbi. Mina olen täna ainult söönud ja puhanud. Kaido ja Tarmo tegid kontrollkaalumised ära, täpselt samal kellaajal mis võistluspäevalgi. Tulemused olid ootuspärased ja kõik on kontrolli all.

post-5557-1306500103_thumb.jpg

Apteekri täpsusega B)

post-5557-1306500113_thumb.jpg

Juba homme kell 16.00 kõigil pöidlad pihku,sest Tarmo alustab!

post-5557-1306500090_thumb.jpg

post-5557-1306500127_thumb.jpg

post-5557-1306500135_thumb.jpg

post-5557-1306500145_thumb.jpg

Täna on ilm kehva olnud, päev läbi on vihma sadanud, seega ei teki ka mingit kiusatust kuhugi minna, täielik relax.

Homme kell 16.00, siis Tarmo võistlus. Minu võistluse algus on ametlikult kell 18.00, kuid tõenäoliselt tuleb 2 gruppi, seega saan ise võistlustulle asuda orienteeruvalt 18.30 vb isegi natuke hiljem.

Muudetud kasutaja Siim Rast poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saabusime just võistluspaigast. Vaatasime meeste Open -93 kategooria võistluse ära. Sellist närvide ja kg-de mängu pole minu silm veel jõutõstmises näinud. Enne viimast katset oli 5-l mehel võimalus kuld võtta. Raskusi tõsteti 0.5kg kaupa,sest iga raskus üle 292.5kg oli maailmarekord. Võistluse kallutas enda kasuks lõpuks Ukrainlane, kes surus 300kg, 2. koht surus 299kg ja 3. koht 298,5kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täpselt samad sõnad nii põnevat võistlust pole mina näinud. See mis toimus oli erakordne. Neli meest tegid maailmarekordi ja nelja esimese mehe punkti summa võib ka võistluse lõpuks olla absoluutarvestuse nelja parima punkti summa. See võistlus läheb raudselt ajalukku.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meeste open -93 pakkus täiega põnevust. Aga natuke ebaaus tunuds see protestide esitamine, kuna võeti poolaka katse maha, tänu millele sai rootslane pronksi, kes oli oma viimase ja ainukese kirjaläinud katse saanud ka protesti esitamise tõttu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ilus kant see Austria. Soovin teile homseks edu ja kui mahti hoidke meie tegemistel ka silm peal... B)

Soovime meie tiimi poolt ka teie tiimile edu homseks!!!

Hoiame teile silma ja pöialt!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt, praegu veel küll juuniorid kuni 105, aga otseplti ei tule. Kegei leiab kusagilt? Ainult tulemused tulevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tarmo 235 tundus väga kerge, aga ära ei loetud. Sai keegi aru, milles asi oli?

Teise katse ajal kuulda olnud Kaido märkuste järgi võib arvata, et kang läks liigselt kõhule, aga teisel katsel 235 kirjas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×