Jump to content
johhu12

Treeningkava kohandamine

Recommended Posts

Vaatan nüüd, kas kannatab selja trenni jalaga ära vahetada, kuna kolmp. on kohe jooks.

Hantlid pole väga minu teetass, aga kui midagi head oskate soovitada, siis võiks täitsa proovida.

Õlapäeval teen siis üle nädala õlapressi ja kangiga surumist seistes.

Jalapäeval vahetan jalasirutus ette ära reie tagaosa trenažööriga. Aga kas good mourning ei ole peamiselt mõeldud alaselja jaoks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arvates sa võiksid trapetsi ja/või käsivarre kavast üldse välja jätta ja lisada jala päevale nt õla.

Ehk siis:

Rind, biitseps

Selg, triitseps

Jalg, õlg

Muudetud kasutaja zxcvb poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natuke palju harjutusi võibolla esmapilgul jah, aga need kes ütlevad, et 2-3 harjutust on piisavad siis sellega ma ei nõustuks. Olen ise ektomorf ja tegin aasta aega selliseid kavasi kus oli suurtele lihastele oli vaid 3 harjutust,sõin korralikult jms, kuid areng oli minimaalne, siis mõtlesin, et sitta kah teen parem 4-5 harjutust suurtematele lihastele ja areng hakkas toimuma, nii et see mis sobib ühele ei pruugi sobida teisele. Teemaalgatajale soovin jõudu ja jaksu selle kavaga, kuigi kergem oleks võtta mõne tuntud bodybuilder kava (neid on internetiavarustes kõvasti) ja teha selle järgi. Kui aga need "pikad" trennid sulle positiivselt ei mõju, ehk areng on väike ja tunned väsimust, siis soovitaks harjutusi ikkagi kärpida. Edu!

Oled kindel ,et oled ektomorf? Millest seda järeldad? Tõelisel ektomorfil peaks olema enamuselt just baas harjutused ja lühikesed trennid aga Rasked. Tehes ühele lihasele kindlasti üle 3 harjutuse viib ektomorfi kiirelt stressi ja lihase seisule!? <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×