Jump to content
taburet

Treeningkava ja menüü, lihase kasvatamine ja rasva põletamine

Recommended Posts

Tervist, olen käinud kuu aega jõusaalis ja teinud 50-50 aeroobset ja jõutreeningut, et vorm kätte saada. Nüüd tahaks natuke rohkem pingutust

küsimus siit - oleks hea jaotada keha 4-ks ehk siis iga päev jõusaalis = üle päeva jõutrenn ja aeroobne.

http://www.fitness.ee/treeningkavad/17 (kordused vähendaks kuskil 6-ni)

eesmärgiks lihase kasvatamine ja rasva põletamine. Töötaks selline taktika?

Tean, et siin on palju igasuguste kavade kohta küsitud, aga loodan et viitsite vastata..

Muudetud kasutaja AlanBStard poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toiduga võib imesid teha, ise alustasin 3-4 nädalat tagasi dieeditamist ja tulemused on super, kõhulihased on voolinud väga ilusti ja täna luban endale suur pakk küpsiseid preemiaks, see ei tähenda, et dieedil lõpp oleks, trennigi pole eriti suurt teinud viimasel ajal, ainult kõhulihaseid siin ja seal.

Asi on juba selline, et iga toidukord ajab söömine mu higistama, asi toimib. Süsikad hoian all ja rasvad, valk vastavates kogustes. Ise olen hämmingus kuna ei ole kunagi rasvapõletusele eriti tähelepanu pööranud ja kogemused ajaloos puuduvad. good luck

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ausalt öeldes ma olen nõus tegema rohkem trenni ning rohkem sööma, aga menüüd veel päris kärpima ei hakka (ega seal midagi räpstoitu ja palju rasva nagunii pole)

Dieeti nii noorelt ei tahaks veel alustada.. aga tänud info eest Carlsson

No üldiselt olen rahult oma toitumisega, tahaks rohkem trenni kohta kuulda :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas sa jooksed hetkel ühes tempos või teed intervalle - kord kiirem sprint, siis aeglane sörk? Kui sa veel pole intervalltreeningut teinud, siis hakka tegema :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas sa jooksed hetkel ühes tempos või teed intervalle - kord kiirem sprint, siis aeglane sörk? Kui sa veel pole intervalltreeningut teinud, siis hakka tegema :)

Ohoh sellist asja kuulen päris esimest korda, ehk seletad kui kaua ja milliste pingutustega seda tegema peab? Tuleb end ikka täiesti hingetuks joosta? ;)

Sest muidu olen ikka ühes tempos jooksnud ja elanud teadmisega, et ega enam paremat moodi ei anna tulemust saavutada.

Muudetud kasutaja taburet poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ausalt öeldes ma olen nõus tegema rohkem trenni ning rohkem sööma, aga menüüd veel päris kärpima ei hakka (ega seal midagi räpstoitu ja palju rasva nagunii pole)

Dieeti nii noorelt ei tahaks veel alustada

Rasv pole rämpstoit ja noorelt on harjumusi lihtsam muuta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ausalt öeldes ma olen nõus tegema rohkem trenni ning rohkem sööma, aga menüüd veel päris kärpima ei hakka (ega seal midagi räpstoitu ja palju rasva nagunii pole)

Dieeti nii noorelt ei tahaks veel alustada.. aga tänud info eest Carlsson

No üldiselt olen rahult oma toitumisega, tahaks rohkem trenni kohta kuulda :)

Sa oled millestki väga valesti aru saanud.Korralikku vormi ilma korras söömiseta ei saavuta.

Sa ju võid oma söömisega rahul olla ...

aga su rasvade-väide näitab ,et tglt pole sul korralikust toitumisest mitte mingit ettekujust ,nii et korras see nüüd kindlasti ei ole.

Seega - soovitud tulemused jäävad saavutamata.

Mina tervislikku toitumist küll dieeditamiseks ei nimetaks.

Täiesti nõus.

Igasugu tjeedid on rohkem naistekate teema.Kogu tjeeditamise-juttu lugedes tundub ,nagu saabuks koos dieedi lõpuga ka ajaloo lõpp - kõik on ilus ja korras ja rohkem polegi midagi vaja ...

Tglt mingit lõppu ei ole:

söömine tuleb korda teha ja nii peabki jääma in saecula saeculorum.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa oled millestki väga valesti aru saanud...tglt pole sul korralikust toitumisest mitte mingit ettekujust.

Ettekujutus korralikust toitumisest on täitsa olemas, aitäh.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ettekujutus korralikust toitumisest on täitsa olemas, aitäh.

Sinu sõnad:

menüüd veel päris kärpima ei hakka (ega seal midagi räpstoitu ja palju rasva nagunii pole)

tõestavad vastupidist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ettekujutus ja tegelik käitumine on kaks erinevat asja, ma ei olegi öelnud et toitun perfektselt... lihtsalt liigne rasv ja rämpstoit on minu menüüst kindlalt väljas,

seega pole mõtet anda soovitusi, et ära söö burgereid ja saiakesi jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis rasvad sul täpsemalt väljas on?

Mis mõttes? Hoian võimalikult palju transrasvast ja liialt rasvasest toidust eemale.

Muudetud kasutaja taburet poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas on lood hapukoore, või, oliiviõli, kalaõli, munade ja kodujuustu tarbimisega? Äkki paneksid lihtsalt ühe päeva toidukava üles, saaks paremini aidata :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hapukoort ja võid söön väga harva, oliiviõli/kalaõlid on pea igapäevased ja muna ning kodujuustu/jogurtit tarbin igapäevaselt.

Toidukava on mul raske niiviisi kirja panna aga oleks midagi sellist: hommikul söön vähe - peamiselt piimatooteid(jogurt/piim/hommikuhelbed) vahest võileiva. Siis tuleb koolilõuna, enne seda üritan midagi näksida(õun, banaan, batoon..vms). Peale koolilõunat saab kodus ka midagi korralikumat süüa(liha ja salat on kindlasti sees). Õhtul saab veel võileiba või midagi muud närida :)

Väga umbmäärane "kava" aga nii on

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hapukoort ja võid söön väga harva, oliiviõli/kalaõlid on pea igapäevased ja muna ning kodujuustu/jogurtit tarbin igapäevaselt.

Toidukava on mul raske niiviisi kirja panna aga oleks midagi sellist: hommikul söön vähe - peamiselt piimatooteid(jogurt/piim/hommikuhelbed) vahest võileiva. Siis tuleb koolilõuna, enne seda üritan midagi näksida(õun, banaan, batoon..vms). Peale koolilõunat saab kodus ka midagi korralikumat süüa(liha ja salat on kindlasti sees). Õhtul saab veel võileiba või midagi muud närida :)

Väga umbmäärane "kava" aga nii on

See,et sa hommikul ("enamasti"), pealelõunal (kodus) ja vb. õhtusöögist saad valku,seda jääb lihasmassi efektiivseks kasvatamiseks väheks.Süsivesikuid lendab sul aga peale nii eest,kui tagant.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, sul on täitsa õigus, asi on väheke balansist väljas.

Kusjuures jäi mul mainimatta, et trenniga käib kaasas ka proteiinijook (80g 80% valku + piim).

Ja üldiselt üritan piimatooteid palju süüa/juua.

Ehk on soovitusi paremaks valguks peale jogurti, sest jogurtit peab ikka korralikult õgima, et saada hea kogus valku.

Tänud vastamast :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, sul on täitsa õigus, asi on väheke balansist väljas.

Kusjuures jäi mul mainimatta, et trenniga käib kaasas ka proteiinijook (80g 80% valku + piim).

Ja üldiselt üritan piimatooteid palju süüa/juua.

Ehk on soovitusi paremaks valguks peale jogurti, sest jogurtit peab ikka korralikult õgima, et saada hea kogus valku.

Tänud vastamast ;)

Poejogurtid, mis on maitsestatud on mõttetud suhkrupommid. Peale süsikute ei saa sealt suurt midagi. Eelista maitsestamata jogurtit ning lisa ise sinna marju, puuvilju või kasvõi valgupulbrit. Annab maitse ja tõstab valgusisaldust.

Muidu võid süüa veel kohupiima muidugi. Liha ja kala ja ega polegi suurt rohkem valgu jaoks vaja. Ma söön ikka pool kilo liha päevas ning ainuüksi sellest saaks juba normaalse koguse valku kätte. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui oletada 2g iga kilo kohta siis peaks olema umbes 150g valku päevas, millest alla poole saan valgujoogist.

Tuleb ikka pingutusi teha, et korraliku valgu koguse kätte saada :)

Tänan väga vastuste eest, sain palju targemaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Soovitan biitsepsit kõverdada 3x10

Biitsepsi kõverdamine kaasab palju lihaseid ja eriti hea on see rasvapõletuseks.

Ehk argumenteeriks natuke?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×