Jump to content
Kappo

Otsin J6usaali Maardus/Viimsis/Pirital/Lasnamäel

Recommended Posts

Tere!

Kollisin eelmine Aasta Saksamaalt Estisse ja nüüd otsin juba kaua aega J6usaali. Kuid aga panen tähele et Eestis on see mingilpuhul raskem kui Saksamaal. Kuna ma ise elan Viimsis, töötan Maardus ja s6idan läbi Lasnamäe koju siis otsin ka seal rajoonis midagi.

Ei taha ka kindlasti midagi 50€ eest. Ma ei otsi midagi ilusat mis läigib ja kus mängib Amerikamusika, ma otsin kohta kus saab Trenni tehe, ehk siis J6usaal.

Loodan et keegi saab mind aidata. Aitäh.

Tervitades Kappo

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Proovisn seda "Otsingu asja" - "lasnamäel on jõusaal Ida keskuses, aadressil Punane 16. Seal samas mustakivi keskuses on ka VIST mingi jõusaali moodi asi, teisel korrusel. Kui ma õigesti mäletan, et seal on jõusaal, siis see on selline pisemat sorti. Veel on Lasnamäe Kergejõustikuhall Punane 45, kus on väiksem jõusaal"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Maardus üks jõusaal Maardu Spordikeskuses Ringi 64, teine vähe lahjem asub Lahe keskuses. Mõlemal kuukaart 25.50€

Pirital väga hea jõusaal asub Pirita Spa`s, Regati 1, Fitness4u

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aitäh kiire vastu eest. Isakeskus ja Mustakivikeskus on ikka väga kallis. Olen harjunud Saksamaalt 20-30€ vahel heade kohtade jaoks. Minu Trennikoht oli väikene aga k6ik vajalik oli olemas ja maksis 15€ kuus.

Idakeskus 64€

Mustakivikeskus 45€

Lasnamäekergej6ustikuhall on juba huvitavam, seal maksab "ainult" 40€

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

@ joonast: Saan sellest aru kui Inimene otsib endale kohta kus on k6ik ilus, puhas ja läigib, ja saab teiste eest näidata et kus kes käib. Aga mina otsin puhtalt kohta kus saab Trenni teha, seda ka odavatest riietest ilma et mulle mainitakse et minu Outfit ei sobi Selstkonda. Selline kogemus mul on Eestist juba olemas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere Samuil, küsin sinu käest et kust sa v6ttad et Maardus maksab 25,50? Kodulehe peal seisab 32€

Kodulehel on selline info:JÕUSAAL

Teenuse kirjeldus Hind, euro/eek

1 kord 3.80/59.46

6 korda 14.40/225.31

12 korda 25.50/399.77

1 kord õpilastele 2.55/39.90

12 korda õpilastele 16.00/250.35

1 kord üliõpilastele 3.20/50

12 korda üliõpilastele 19.20/300

Jõusaali vaba külastus 32/500.69

Kui käid 3 korda nädalas jätkub 12 X piletist kuuks küll. 32€ eest võid käia kasvõi iga päev ja kaks korda päevas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Proovisn seda "Otsingu asja" - "lasnamäel on jõusaal Ida keskuses, aadressil Punane 16. Seal samas mustakivi keskuses on ka VIST mingi jõusaali moodi asi, teisel korrusel. Kui ma õigesti mäletan, et seal on jõusaal, siis see on selline pisemat sorti. Veel on Lasnamäe Kergejõustikuhall Punane 45, kus on väiksem jõusaal"

Lasnamäe Kergejõustikuhallil on kaks pääset:Areeni- ja jõusaalipilet.

Areenipilet ise on 21€ kuus (hommikune e. kuni kella 16.00'ni õhtul), vahe on see,et seal on baasvahendid (nii surumispink,kui tavalised;kükipuur,hantlid,jalapress,kangid jne.) ,mis asuvad raja kõrval.Soojenduse saad teha rajal joostes,mis on lõbusam kui ühel kohal tammumine - ise käin seal

Jõusaalis on fancy stuff: cabelcross,sõudeergomeetrid jne jne.Sellega võid ka areenil mütata ofc.

Muudetud kasutaja Ak_47 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
@ joonast: Saan sellest aru kui Inimene otsib endale kohta kus on k6ik ilus, puhas ja läigib, ja saab teiste eest näidata et kus kes käib. Aga mina otsin puhtalt kohta kus saab Trenni teha, seda ka odavatest riietest ilma et mulle mainitakse et minu Outfit ei sobi Selstkonda. Selline kogemus mul on Eestist juba olemas.

Sellisel juhul oled Maardus "oma mees"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
@ joonast: Saan sellest aru kui Inimene otsib endale kohta kus on k6ik ilus, puhas ja läigib, ja saab teiste eest näidata et kus kes käib. Aga mina otsin puhtalt kohta kus saab Trenni teha, seda ka odavatest riietest ilma et mulle mainitakse et minu Outfit ei sobi Selstkonda. Selline kogemus mul on Eestist juba olemas.

Lasnamäel - Vene Gümnaasiumi kelder. Gym Samson.

1x - 2Eur

1Kuu - 20Eur

Mõned pildid - hardcore jõusaal, koledad mehed ja suured raskused.

post-7558-1305481944_thumb.jpg

post-7558-1305481953_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×