Jump to content
kangimati

Millal trenni teha

Recommended Posts

Tere.

Plaan hakata trenni tegema,aga oleks nõu vaja,et kas hommikul või õhtul? Foorumist ei leia mitte selle kohta infot või ei oska ma otsida.

Trenni all pean silmas lihaste kasvatamist,et prooviks ära. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ahaa,et kõht korralikult täis ja tõstma-venitama? No jahh,siis jõuab rohkem.. B) Nagu aru saan pole vahet,et kas enne tööd treenida :) või peale tööd,kasvab ühtmoodi.. Aga tänan vastamast!

Muudetud kasutaja kangimati poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma jätan ilmselt hommikuse aja omale,siis enne tööd võhma ja värki rohkem.

Lugesin siit et toidutabel ja puhkus ja trenn peavad täpselt paigas olema. Kahju et mul raha vähe on,jätkub ainult söögi jaoks,aga toidu ja trennikava jaoks ei jätku. Aga see foorum tarka juttu täis,katsun ise noppida häid mõtteid ja võtteid enda arendamiseks.. Mul on muide kavas end kodustes tingimustes kasvatada ja plaanid ja tahtmine on suured. :D Vanust on mul ka parasjagu ja hakkan kohe hommikul pihta. Mõõdan homme end lindiga igast kohast üle ka ja siis teinekord hää võrrelda. B) mm,alustama peaks vist kõhust ja kätest.

Aga selge. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ahhaa B) et kükid raskustega,pean miskit 50kg.selga haarama ja kükkima. Kätekõverdustele mõtlesin ka,saab rinnalihased ja kätelihased soojaks ja hakkab minema. Lõuatõmbeid ma kahjuks ei saa teha,pole sellist toru kuskil. :D

Muideks,milline liigutuste kiirus olema peab,et lihased kärmelt ja kõikse paremini kasvaks-areneks? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ahhaa B) et kükid raskustega,pean miskit 50kg.selga haarama ja kükkima. Kätekõverdustele mõtlesin ka,saab rinnalihased ja kätelihased soojaks ja hakkab minema. Lõuatõmbeid ma kahjuks ei saa teha,pole sellist toru kuskil. :D

Muideks,milline liigutuste kiirus olema peab,et lihased kärmelt ja kõikse paremini kasvaks-areneks? :)

Kui pole plahvatuslik harjutus, siis 2 sek üles, 2 sek alla või ka 3.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tipp-psühholoogid ja ajajuhtimisgurud soovitavad teha esimese asjana päeva kõige tähtsama ülesande. Kui sinu jaoks on tähtsaim eesmärk trenn, tee see hommikul, mil sul on enim energiat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul selline teemaväline küsimus veel. Kas olen õieti aru saanud,et lihasele piisab heaks ja kiireks arenguks kord nädalas kõvast trennist? :D Loodan et küsimus väga keeruline polnud.. B) Tahan et lihased hästi kiirelt ja rohkelt kasvaks,nagu me siin kõik soovime! :)

Muudetud kasutaja kangimati poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa ei mõelnud siin seda, et korra nädalas teed jõutrenni vaid seda, et iga lihasgrupp saab 1 x nädalas süviti läbi tehtud? Kui jah, siis jah.

Mina teen 2x, aga ma teen poole vähem seeriaid päeva kohta kui süviti tegijad, sest muidu ma ei jõuaks kõiki teha. Seega sama teeb välja nädala lõikes.

Muudetud kasutaja Killhoven poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ahhaa,vb peaks ma samuti 2x nädalas tegema,sest kui hakata põhjalikult tegema,tapan end vb ära! Äkki 2x oleks lihtsam mõistlikum,aga eks see katsetamise asi,et kuidas sobib jne. :)

Muidugi mõtlesin lihasgruppe! B)

Muudetud kasutaja kangimati poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tipp-psühholoogid ja ajajuhtimisgurud soovitavad teha esimese asjana päeva kõige tähtsama ülesande. Kui sinu jaoks on tähtsaim eesmärk trenn, tee see hommikul, mil sul on enim energiat.

kõlab hästi, sest mul ongi päeva esimene asi alati jõusaal (või mingi muu trenn).

5.50 üles, vannituba, riided, hommikusöök, rattaga trenni ja 7.05 läheb lahti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ah et öhtune trenn toimib paremini.. Kas see öhtune mõjub paremini lihastele,või lihtsalt tunnevad inimesed end paremini õhtul?

Aga ilmselt käib enesetundest jutt.. :D

Muudetud kasutaja kangimati poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleneb, mis ajavahemikus su sünnipärane energiatase laes on. Minul on ta nt pärastlõunasel ajal haripunktis. Toitumine natuke mõjutab, aga inimesed on siiski erinevad ja kategoriseeritavad hommiku, lõuna, õhtu ja ööinimesteks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ah et öhtune trenn toimib paremini.. Kas see öhtune mõjub paremini lihastele,või lihtsalt tunnevad inimesed end paremini õhtul?

Aga ilmselt käib enesetundest jutt.. :D

Jutt on tulemustest ja arengust. Kindlasti individuaalne asi, aga statistiliselt kipub enamusele õhtune jõutrenn parem olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik oleneb sellest mis kell sa magama lähed ja kaua magad.

Et kui vähe magada, siis loomulikult on õhtune trenn parem kuna siis ei ole enam nii unine ja väsind kui hommikul

Kui aga magada korralikult ~9h siis oled hommikul ergas ja siis on väga hea trenni teha.

Ise käin 10.30-11.00 ajal, ja kindlasti tahan 8h magada, kui on vähem, siis tean, et saalis on raske.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõik oleneb sellest mis kell sa magama lähed ja kaua magad.

Kellaaja poolest, kui nii vara magama lähed et hommikuks oled juba pool päeva üleval olnud siis kindlasti. Aga magamise aja poolest ma magan vahel 10h aga see minust küll veel hommikuinimest pole teinud.

Sina järelikult oled hommikuinimene.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tipp-psühholoogid ja ajajuhtimisgurud soovitavad teha esimese asjana päeva kõige tähtsama ülesande. Kui sinu jaoks on tähtsaim eesmärk trenn, tee see hommikul, mil sul on enim energiat.

Äkki annad mingi viite, kus selle kohta lugeda saab või oskad ise põhjendada loetu põhjal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×