Jump to content
vend vähk

FARMI-GABRIEL PAUGUTAB

Recommended Posts

Minu arust on mehes materjali sügiseseks MM-ks. Igatahes lavakogemus on olemas, natuke dieeti ja läheb.

Hahahaa! Ma tahaksin hirmsasti mehe vabakava näha! Võtab mõne rahvusvahelise naiskohtuniku ja toob lavale ning läheb lahti? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui on vaja Šoud teeb šoud, aga kui on vaja remontida autosid siis teeb seda. Pilte vaadates sünnib kohe mõte mingist kaugest siberi linnas olevast bordellist kus kõik küla monstrumid lähevad meeli hellitama ja kus õhtut juhib pesuehtne MASU aja tarzan... See ongi see koht kuhu kõik pikanäpumehed ja piraat-taksojuhid oma naised saadavad 'Prežtiisikasse pleissi' kus ainult direktorid ja peremehed õhtustavad. : D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui on vaja Šoud teeb šoud, aga kui on vaja remontida autosid siis teeb seda. Pilte vaadates sünnib kohe mõte mingist kaugest siberi linnas olevast bordellist kus kõik küla monstrumid lähevad meeli hellitama ja kus õhtut juhib pesuehtne MASU aja tarzan... See ongi see koht kuhu kõik pikanäpumehed ja piraat-taksojuhid oma naised saadavad 'Prežtiisikasse pleissi' kus ainult direktorid ja peremehed õhtustavad. : D

Ma ei saa aru, miks Postimees seda kajastama pidi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei saa aru, miks Postimees seda kajastama pidi?

asi läheb küll vähe offtopiculks, aga ei saa kuidagi ütlemata jätta:

olen oma kolm aastat iga päev lugenud uudiseid postimees.ee-st ning pean suure kurvastusega tunnistama et mida aeg edasi, seda kollasemaks see leht muutub. õudne. kuskil maailmas läheb sõda lahti aga näed, nemad kirjutavad kadri bussovist, baari-paavost, vaido neigausist ja eda pauksonist. %&//&%!!!!!

ühtegi teist head uudisteportaali ma ka leidnud pole seega loen postimees-ee-d edasi ja porisem omaette. nagu õige eestlane kunagi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei saa aru, miks Postimees seda kajastama pidi?

Juba ammu tehakse nalja, et SL Postimees. Asi läheb päris kollaseks juba ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei saa aru, miks Postimees seda kajastama pidi?

uudis pärineb 24tundi.ee keskkonnast, mitte postimees.ee lehelt

[ja igaks juhuks lisaks, et see oli kõigest viide... muidu Sakala, Virumaa Teataja, Valgamaalane jne omavad sama viidet... ideeliselt pole see hetkel parem, kui Postimehe süüdistamine reklaami trükkimises... absurdne, sest kuidagi peab asi raha ka teenima tagasi...]

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hoiame ikka kulturismiteemalisena... Kann ei triibuta ja triitseps ei joonista... vesine... jne

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hoiame ikka kulturismiteemalisena... Kann ei triibuta ja triitseps ei joonista... vesine... jne

Aga tal on lavakogemust ja tundub, et karvad ka aetud ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga tal on lavakogemust ja tundub, et karvad ka aetud ;)

Minu arust seljal joonistab, seal, kus lihased lõppevad lülisamba juures. Tekib selge vagu. Kannikate vahelt ka joonistab ja lavakogemust on ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tal on ikka pehme kude ümber vöö :)

Panen siia pildi, üritab vist musklit näidata :D;):P

Baas on olemas! Nüüd oleks vaja sellele käele koguda juurde lihas ja reljeefsus B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Baas on olemas! Nüüd oleks vaja sellele käele koguda juurde lihas ja reljeefsus B)

Mingis telesaates kuulutas ta küll kunagi ammu, et on kulturist, sööb kana ja valgupulbreid. Või unustas lihtsalt selle trenni osa ära :)

Ühtlasi pole ma varem sellist poosi kohanud. Kuna on ilmselt tegu side chest'i modifikatsiooniga, pakuks välja selle nimeks side tattoo - tattoo ja biitseps küljelt.

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mingis telesaates kuulutas ta küll kunagi ammu, et on kulturist, sööb kana ja valgupulbreid. Või unustas lihtsalt selle trenni osa ära :)

Ühtlasi pole ma varem sellist poosi kohanud. Kuna on ilmselt tegu side chest'i modifikatsiooniga, pakuks välja selle nimeks side tattoo - tattoo ja biitseps küljelt.

Parandan: Tattoo ja lihtsalt käsi küljelt B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×