Jump to content
Kevin10

Triitsepsi massi kasvatamine

Recommended Posts

Mis oleks head triitsepsi massi harjutused, olen proovinud erinevaid, aga ei ole erilist arengut märgata massi osas ja mitu korda nädalas peaks biitsa ja triitsa tegema massi periooil?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu triitsepsile mõjub hästi prantsuse surumine, teen seda 4 seeriat. Üldiselt olen teinud triitsa päeval 3 harjutust 1x nädalas ja areneb ilusti.

Eks tuleb ka muid harjutusi vaadata, ka surumistel töötab triits.

Pane oma kava siia üles, siis saab parema pildi ette

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis oleks head triitsepsi massi harjutused, olen proovinud erinevaid, aga ei ole erilist arengut märgata massi osas ja mitu korda nädalas peaks biitsa ja triitsa tegema massi periooil?

Ei ole olemas selliseid asju nagu massi ja mitte-massi harjutused. Kõikide harjutustega on võimalik massi saada.

Ning kui massi ei tule siis teine põhjus (kui mitte peamine) on ebapiisav toitumine. See ühe harjutuse valimine mõne teise üle pole kaugeltki niii tähtis kui õige toitumine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kasuta baasharjutusi triitsepsile järjepidevalt, küll ta hakkab siis kasvama!

Rööbaspuud(võimalikult sirgelt pead olema)

Prantslane(käed ei tohi laiali joosta)

Hantliga ülepea

Trossil surumine alla

Kitsalt surumine(vajab tunnetust muidu pole kasu)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
.....

Rööbaspuud(võimalikult sirgelt pead olema)

......

Vot see on üks asi mida ma pidevalt kuuled kuid millest ma pole kunagi aru saanud.

Mis moodi peaks rööbaspuudel surumine ette kallutatult triitsepsit "vähem tegema"? Igal juhul teeb tema ju sama palju tööd, oma keha nurga muutmisega muudad sa vaid seda kas õlavart liigutab rohkem selg või rind, käsivarre tõmbab sirgeks mõlemal juhul triitseps.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vot see on üks asi mida ma pidevalt kuuled kuid millest ma pole kunagi aru saanud.

Mis moodi peaks rööbaspuudel surumine ette kallutatult triitsepsit "vähem tegema"? Igal juhul teeb tema ju sama palju tööd, oma keha nurga muutmisega muudad sa vaid seda kas õlavart liigutab rohkem selg või rind, käsivarre tõmbab sirgeks mõlemal juhul triitseps.

Pole öelnutki et teeb rohkem või vähem, vaid mainin seda et triitseps on primaarne lihas mida tahame treenida ja see et oled sirge suunab tunde täpselt triitsepsile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pole öelnutki et teeb rohkem või vähem, vaid mainin seda et triitseps on primaarne lihas mida tahame treenida ja see et oled sirge suunab tunde täpselt triitsepsile.

Ma nüüd ei saa sinust täpselt aru, ütled ei tee rohkem ega vähem aga ometi suunab sirge olemine rohkem tunde triitsepsile?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma nüüd ei saa sinust täpselt aru, ütled ei tee rohkem ega vähem aga ometi suunab sirge olemine rohkem tunde triitsepsile?

Kui oled ettepoole kallutatult, siis töötab rohkem ka rinna alumine osa, mis võtab osa koormust triitsepsilt vähemaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma nüüd ei saa sinust täpselt aru, ütled ei tee rohkem ega vähem aga ometi suunab sirge olemine rohkem tunde triitsepsile?

Kui sa kallutsd ette siis sa tunned tohutut venitus õlas ja rinnas, see pole olulune kui me tahame treenida triitsepsit, kuid mõju on siiski. Kui oled võimalikult sirge siis tunned maksimaalselt venitus triitsepsis ja saab samas järeldada et asi toimib paremini. See tuleb praktis ära proovida siis saab aru , triitseps läheb täis nagu õhupall.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole olemas selliseid asju nagu massi ja mitte-massi harjutused. Kõikide harjutustega on võimalik massi saada.

Ning kui massi ei tule siis teine põhjus (kui mitte peamine) on ebapiisav toitumine. See ühe harjutuse valimine mõne teise üle pole kaugeltki niii tähtis kui õige toitumine.

no olulised on ikka mõlemad ju? sinu jutu järgi võiks ma kepikõndi teha ja kõvasti süüa, ja triitseps tuleb naguniuhti?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma nüüd ei saa sinust täpselt aru, ütled ei tee rohkem ega vähem aga ometi suunab sirge olemine rohkem tunde triitsepsile?

Oot, on vahe küll ikka. Kui kallutada kere ette, lülitab juba sisse ka õla eesosad. Mida vertikaalsemalt suruda, seda rohkem töötab triitseps. Muidugi saab õlg ka siis koormust aga tunduvalt vähem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oot, on vahe küll ikka. Kui kallutada kere ette, lülitab juba sisse ka õla eesosad. Mida vertikaalsemalt suruda, seda rohkem töötab triitseps. Muidugi saab õlg ka siis koormust aga tunduvalt vähem.

Kui sa kallutsd ette siis sa tunned tohutut venitus õlas ja rinnas, see pole olulune kui me tahame treenida triitsepsit, kuid mõju on siiski. Kui oled võimalikult sirge siis tunned maksimaalselt venitus triitsepsis ja saab samas järeldada et asi toimib paremini. See tuleb praktis ära proovida siis saab aru , triitseps läheb täis nagu õhupall.

no olulised on ikka mõlemad ju? sinu jutu järgi võiks ma kepikõndi teha ja kõvasti süüa, ja triitseps tuleb naguniuhti?

On oluline seeriate ja korduste vahekord, ega lihas ei tea mis harjutust sa teed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oot, on vahe küll ikka. Kui kallutada kere ette, lülitab juba sisse ka õla eesosad. Mida vertikaalsemalt suruda, seda rohkem töötab triitseps. Muidugi saab õlg ka siis koormust aga tunduvalt vähem.
Kui oled ettepoole kallutatult, siis töötab rohkem ka rinna alumine osa, mis võtab osa koormust triitsepsilt vähemaks.
Kui sa kallutsd ette siis sa tunned tohutut venitus õlas ja rinnas, see pole olulune kui me tahame treenida triitsepsit, kuid mõju on siiski. Kui oled võimalikult sirge siis tunned maksimaalselt venitus triitsepsis ja saab samas järeldada et asi toimib paremini. See tuleb praktis ära proovida siis saab aru , triitseps läheb täis nagu õhupall.

Te vist ei saanud minu pointist päris täpselt aru.

Mida ma väidan on see et sõltumata sinu kaldest teeb triitseps täpselt sama töö ära sest mingi lihas ju peab käsivarre õlavarre suhtes sirgeks tõmbama ja triitseps on see. See lihas mis sul üleval pool õlavart ülakeha suhtes alla surub ei tohiks mingit vahet triitsepsi tööle teha. Ainus asi mida sa oma keha kaldega mõjutad on see kas õlavarre liigutamisel on rohkem koormust rinnal või seljal, triitsepsi seisukohalt on ikka täpselt sama töö vaja ära teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rööbaspuudel on venitus õlas, kui oled sirge.

Klassikaline arvamus peaks olema selline, et mida ettepoole oled, seda rohkem aitab kaasa rind. Mis ta protsendiliselt vm olla võiks, ei oska öelda, sest ilma rinna kaasabita seda sooritada ei saa niiehknaa.

Hea harjutus, aga soojalt soovitan enne muud teha või soojaks ajada, kuna tüüpvigastusi on mitmeid seal.

Mul endal on ilmselt osaline kõõluse rebend (subscapularis arvatavasti), mille paneks rööbaspuude ja osalt surumise arvele.

Muudetud kasutaja haubits poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti soovitan rööbaspuud! Ise tegin 16-aastaselt tricepsit 3-4 kuud järjest iga päev ning triceps paisus sama suureks nagu ta mul siiani on olnud. Rahvas vaatas silmad punnis, et tatikas käib nii jämedate kätega ringi ja visuaalne pilt oli nii võimas, et linnas räägiti minu käe ümbermõõdust uskumatuid lugusid ;)

post-50-1305026350_thumb.jpg Maailma meistrivõistlustel 2010 Ungaris enne finaali.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kindlasti soovitan rööbaspuud! Ise tegin 16-aastaselt tricepsit 3-4 kuud järjest iga päev ning triceps paisus sama suureks nagu ta mul siiani on olnud. Rahvas vaatas silmad punnis, et tatikas käib nii jämedate kätega ringi ja visuaalne pilt oli nii võimas, et linnas räägiti minu käe ümbermõõdust uskumatuid lugusid ;)

post-50-1305026350_thumb.jpg Maailma meistrivõistlustel 2010 Ungaris enne finaali.

Kui ei teaks, et naturaalne, siis pakuks tõesti Syntholi süste :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kindlasti soovitan rööbaspuud! Ise tegin 16-aastaselt tricepsit 3-4 kuud järjest iga päev ning triceps paisus sama suureks nagu ta mul siiani on olnud. Rahvas vaatas silmad punnis, et tatikas käib nii jämedate kätega ringi ja visuaalne pilt oli nii võimas, et linnas räägiti minu käe ümbermõõdust uskumatuid lugusid ;)

post-50-1305026350_thumb.jpg Maailma meistrivõistlustel 2010 Ungaris enne finaali.

aasta arvuga oled vist veidi puusse pannud........2011 toimub MM Eestis..........

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kindlasti soovitan rööbaspuud! Ise tegin 16-aastaselt tricepsit 3-4 kuud järjest iga päev ning triceps paisus sama suureks nagu ta mul siiani on olnud. ;)

Mis seeriatega lasid koomik :D

Muudetud kasutaja Ak_47 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aasta arvuga oled vist veidi puusse pannud........2011 toimub MM Eestis..........

Nii et sellise triitsepsi saab 3-4 kud iga päev triitsepsit tehes?Ma ei küsi seda päris tõsiselt!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii et sellise triitsepsi saab 3-4 kud iga päev triitsepsit tehes?Ma ei küsi seda päris tõsiselt!

Selline kiire areng on loomulikult väga individuaalne. Olen oma elukese jooksul veel 2-3 sellist tricepsimeest kohanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

4-5 x 10, minusugusele laisale inimesele sobib. Sellise koormusega võib küll kasvõi 6 kuud pumbata, ainult, et igavaks läheb ainult ühte harjutust teha. Muidugi vend Vähk unustas mainida, et lisas iga kord keharaskusele kaks 25 kg ketast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×