Jump to content
MonicaS

Imelik harjumus

Recommended Posts

Mul on üks väga imelik harjumus, nimelt ma söön tooreid makarone. Päevas võin kohe terve paki ära süüa ja niimoodi alustasin juba päris noorelt. Ma ei tea mis mind nende juures tõmbab, need on lihtsalt nii head kuidagi :D Äkki oskab keegi öelda, et millest selline asi tulla võiks, et võib-olla mingi aine puudus vms ? Ja kas need annavad väga palju kaloreid, kui neid sellisel kujul süüa, lisaks olen kuskilt kuulnud, et maol on neid raske seedida vms ? Äkki oskab keegi neile küsimustele vastata :) Oleksin väga tänulik ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Algkoolis üks klassivend sõi pidevalt kriiti tunni aeg, see polnud ajutine vaid ikka terve aasta sõi pidevalt...

Lõpuks viidi ta arsti juurde sellega ja avastati mingi aine puudus(täpselt ei mäleta mis ).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on üks väga imelik harjumus, nimelt ma söön tooreid makarone. Päevas võin kohe terve paki ära süüa ja niimoodi alustasin juba päris noorelt. Ma ei tea mis mind nende juures tõmbab, need on lihtsalt nii head kuidagi :D Äkki oskab keegi öelda, et millest selline asi tulla võiks, et võib-olla mingi aine puudus vms ? Ja kas need annavad väga palju kaloreid, kui neid sellisel kujul süüa, lisaks olen kuskilt kuulnud, et maol on neid raske seedida vms ? Äkki oskab keegi neile küsimustele vastata :D Oleksin väga tänulik ;)

Paki peal on kirjas palju kaloreid annavad, aga kui maitsevad, lase hea maitsta :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pigem soovitaks neid makarone ikka mitte süüa. Natuke peale trenni snäkkida võid, aga pakk (500 g) päevas on kindlasti liiast - sul ei jää kalorimahtu muude heade toitainete jaoks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on üks väga imelik harjumus, nimelt ma söön tooreid makarone. Päevas võin kohe terve paki ära süüa ja niimoodi alustasin juba päris noorelt. Ma ei tea mis mind nende juures tõmbab, need on lihtsalt nii head kuidagi :) Äkki oskab keegi öelda, et millest selline asi tulla võiks, et võib-olla mingi aine puudus vms ? Ja kas need annavad väga palju kaloreid, kui neid sellisel kujul süüa, lisaks olen kuskilt kuulnud, et maol on neid raske seedida vms ? Äkki oskab keegi neile küsimustele vastata :D Oleksin väga tänulik ;)

Oleks tunduvalt asjalikum, kui sa vahetaksid oma makaroninosimise näiteks idandatud nisuterade söömise vastu välja :D Tooraine on põhimõtteliselt sama, kuid toiteväärtus mäekõrguselt suurem.

On palju halvemaid toitumisharjumusi, kui sinu makaronid...

Mida tooremad nad on, seda rohkem töötavad nad sinu soolestikus nagu korstnapühkijad. Näiteks al dente pasta on tervislikum kui päris pehmeks keedetud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

päris omapärane harjumus tõesti, pole miskit öelda.

ega ta kõige hullem pole aga tervisetoiduga kah tegu pole. kaloreid annab toores pasta vast mingi 330 kcal keskmiselt 100g kohta, sõltub muidugi margist.

ja kui ikka nii väga meeldib, siis osta vähemalt täisterapastat, see vähe tervislikum.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleks tunduvalt asjalikum, kui sa vahetaksid oma makaroninosimise näiteks idandatud nisuterade söömise vastu välja ;) Tooraine on põhimõtteliselt sama, kuid toiteväärtus mäekõrguselt suurem.

On palju halvemaid toitumisharjumusi, kui sinu makaronid...

Mida tooremad nad on, seda rohkem töötavad nad sinu soolestikus nagu korstnapühkijad. Näiteks al dente pasta on tervislikum kui päris pehmeks keedetud.

Hea lihtne vastus! Palju kergem kui üritada resistant starchi olemust selgitada :D

http://www.webmd.com/food-recipes/features...ing-banana-diet Uus dieet võtab maailma kulutulena. Isegi kohalikus Iiri ajakirjanduses kajastati seda (pm pikk ja hägune artikkel kuidas süsivesikuid süües saledaks saab)

Põhiasi mis välja toodi oli ikkagi toore banaani ja al dente pasta söömine ja kuidas kartulite enne söömist maha jahtumine selle seedimatu tärklise osakaalu suurendab.

Nii et järelikult toorest pastat näksides ei saagi kõiki kaloreid, mis pakil kirjas :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et põhimõtteliselt jälle mingi imedieet? ;) Kõik uued dieedid võtavad maailma kulutulena. Kaua meil eelmisest banaanidieedist möödas on? Kuidas on lood acai hullusega:D?

Ma ei saanud aru, kas te missisryan nüüd soovitate siis seda või?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on üks väga imelik harjumus, nimelt ma söön tooreid makarone. Päevas võin kohe terve paki ära süüa ja niimoodi alustasin juba päris noorelt. Ma ei tea mis mind nende juures tõmbab, need on lihtsalt nii head kuidagi :D Äkki oskab keegi öelda, et millest selline asi tulla võiks, et võib-olla mingi aine puudus vms ? Ja kas need annavad väga palju kaloreid, kui neid sellisel kujul süüa, lisaks olen kuskilt kuulnud, et maol on neid raske seedida vms ? Äkki oskab keegi neile küsimustele vastata :) Oleksin väga tänulik ;)

Arvan, et neid liiga palju süüa pole küll kuigi kasulik kuna toored makaronid hakkavad pärast maos ju paisuma..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle maitseb ka kriit, aga puhast kriiti ju pole enam kusagil ;)

Kriidis on ju kaltsiumit. Võib - olla on sul Ca puudus või imendumisega probleeme?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et põhimõtteliselt jälle mingi imedieet? ;) Kõik uued dieedid võtavad maailma kulutulena. Kaua meil eelmisest banaanidieedist möödas on? Kuidas on lood acai hullusega:D?

Ma ei saanud aru, kas te missisryan nüüd soovitate siis seda või?

Kas sa ikka artiklit lugesid? Jäid banaanide lõksu? :D nagu jaapanlased.

Seal on hüpotees+hüpotees+hüpotees ...ja täiesti arendatavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas sa ikka artiklit lugesid? Jäid banaanide lõksu? ;) nagu jaapanlased.

Seal on hüpotees+hüpotees+hüpotees ...ja täiesti arendatavad.

No ikka lugesin jah, aga igaks juhuks tahtsin täpsustada:) Poleks esimene kord kui mustvalgest tekstist mitu asja välja loetakse:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et põhimõtteliselt jälle mingi imedieet? ;) Kõik uued dieedid võtavad maailma kulutulena. Kaua meil eelmisest banaanidieedist möödas on? Kuidas on lood acai hullusega:D?

Ma ei saanud aru, kas te missisryan nüüd soovitate siis seda või?

Ei soovita. Soovitan tasakaalustatud toitumist ja "uus dieet võtab maailma kulutulena" oli rohkem sarkastiliselt mõeldud :D

Aga põhimõtteliselt... kui banaanid maitsevad ja 1 päevas ära sööd, miks siis mitte võtta roheline ja uskuda et see aitab :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei soovita. Soovitan tasakaalustatud toitumist ja "uus dieet võtab maailma kulutulena" oli rohkem sarkastiliselt mõeldud ;)

Aga põhimõtteliselt... kui banaanid maitsevad ja 1 päevas ära sööd, miks siis mitte võtta roheline ja uskuda et see aitab :D

Et roheline nagu toores?

No kui ma ei eksi, siis toorel ja ülevalminud banaalil on ka süsivesikute omavaheline suhe muutunud, niiet sealt ka mõtlemisainet:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×