Jump to content
nightq

Kalmuse eetrikeeld

Recommended Posts

Jah, ilus oled isamaa kui lugeda seda teemat! Miks näha igalpool tonti, otsus võis tulla ERR-st ja asi ants. Seal on ka niiditõmbajaid igasuguseid. Tahe klippi valmistada oli olemas aga kas kõik eelnevalt ka kooskõlastatud oli ERR-s. Teatavasti tegi Kalev Vapper ka kunagi mitteametlikult Eesti krooni tuleku puhul muudatusi programmi, sel ajal see aksepteeriti erakorralise sündmuse puhul.

Kalmuse klipiga läks aga teisiti. Erinevalt vandenõuteooriatest on enamasti asjad lihtsamad kui paistavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nana - ole nüüd. Et kui teema on Kalmuse ümber siis ainult Marek võib üldse mingit sõna võtta. Mitte ükski teine inimene ei tohi teda ei toetada ega midagi positiivset öelda? Minu sõnad on minu sõnad. Kirjutan seda mida mina arvan ja ei midagi muud. Kui kõik teised loevad midagi muud välja, siis see on nende probleem. See, et Kalmus ise võib sõna võtta ei tähenda seda, et mul ei oleks õigust avalikus foorumis midagi rääkida.

Iga minu postitus algab või lõpeb sellega, et märgin ära, et tegemist on "minu" arvamusega, minu spekulatsioonide või muu sellisega. Seega mis kuradi õigust on üldse teistel niimoodi tõmmelda. Nagu lasteaed.

Peaks vist jah vähem sõna võtma. Aga minu arust ei ole see ka mingi lahendus. Et mõni inimene ei suuda läbi hammustada seda, mis vahet on "pugemisel" ning lihtsal ja loogilisel arutelul ning sõbra toetamisel siis mnjah... lambakari lihtsalt koos.

Mida ma neile "Onudele" poen? Milleks mul seda vaja oleks? Mõelge nüüd veidi peaga ka. Mul ei ole mitte kellegi ees kohustusi, pugemine Kalmusele, Otile või ükskõik kellele ei annaks mulle mitte midagi.

Toitumiskava ja treeningkava eest maksin raha nagu iga teinegi. Toidulisandite eest maksan raha samamoodi. Niiet mida ma teie arust mingi pugemisega võitma peaksin? Issand jumal küll.

Nagu olen ka varem öelnud, siis mis teil peas toimub mina lihtsalt ei mõista?

Kas on tõesti täiesti mõeldamatu, et minu arvamused ühtivad Kalmuse omaga? Kas on tõesti nii mõeldamatu, et mulle isiklikult samuti see jura ja peedistamine ei meeldi, ning toetan Marek'it tema ettevõtmistes? Mis siin teie arust valesti siis on?

Aga jah. Tundub, et kui Kalmuse eest mõne hea sõna poetad siis oled pugeja ja narr. Kui aga kedagi teist siis oled pailaps ning igati õige mees. Milleks sellised topeltstandardid?

Või üldse - miks peab kellegi toetamine endas enesekasu tingimata sisaldama? Sest seda pugemise all ju mõeldakse. Et ma lihtsalt võtan sõna, et Marek'i või kellegiga häid suhteid hoida, et siis vastutasuks saada midagi... ? Enam lollimat mõttekäiku te ei suuda välja mõelda?

Uskumatu, et nüüd hakatakse lausa mind peedistama. Täiesti ajuvaba.

Kujutage nüüd ette. Teil on hea tuttav/sõber. Ajakirjandus täiega mustab teda. Ning te võtate lihtsalt avalikus foorumis sõna. Lihtsalt paar positiivset nooti sõbra kaitseks. Ning nüüd ronib terve foorum teile selga, et vapsjee pugeja ikka küll. Et midagi paremat pole teha kui talda lakkuda. Et küll su sõber saab ise enda kaitsmisega hakkama ning sa tõmba parem uttu, ei puutu asi sinusse. No mida juttu? :rolleyes:

Ja nüüd kujutage ette, mis tunne teil oleks... Usun, et ka teil poleks just kõige parem tunne sees. Ei tee midagi valesti, aga ikka on kellegil vajadus oma interneti "võimu" demonstreerida ning midagi kobiseda.

Laupäeval 17.30 on kõikide sportlaste kokkusaamine Beer Gardenis. Tulge kohale ja öelge näost näkku seda. Iga vähegi endast lugupidav inimene ei lähe internetti pritsima sitta mida ta päriselus öelda ei julgeks. Oeh... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Bonsuna foorumist.

Saate stsenaristi selgitus:

Tere, Bonsunakad! Mina olen Martin Aare, selle keelatud klipi stsenarist ja toimetaja.

Kõigepealt natukene tausta. ETV-s jookseb saade lotokolmapäev, kus keerutatakse

igal korral ka lotoratast. Lotoratta klippide põhitegelane on mister Summa. Mister

Summa on selline lahe ja kompleksivaba tegelane. Kuid Summ loteriipiletid müüdi välja ja töötati välja uus lotopilet nimega Supersumm, mis tähendab seda, et vana mesilase nukk asendatakse uuega. Seega soovis Eesti Loto klippe sellest, kuidas mister Summast saab Supersumma. Need klipid lähevad eetrisse lotoratta keerutamise asemel. Üks teema, mis mulle pähe torkas - teha episood vahva mesilase muutumisest jõusaalis. Kuna olen Otiga koostööd teinud (nii Kanal2 “Sinu küljes kinni” kui ka kogu FitnessTv materjal) pakkusin stsenaariumit eelisjärjekorras talle. Paraku Ott keeldus ning soovitas tegelast nimega mister Mesi. Kuna mul oli aga vaja karismaatilist ja telekogemusega karakterit, siis helistasin Marek Kalmusele, kes osales ka minu produtseeritud saates “Eesti tätoveerib” ja tegi seda väga hästi. Mind tõepoolest ei huvita, kas Kalmus on oma elus dopinguga vahele jäänud või ei, sest olen veendumusel, et vigu teeme me kõik ja nii nagu ütles üks tuttav vaimulik, et inimene muutub ajas ning tegelikult ei ole me täna need, kes me olime eile. Ühesõnaga, Kalmus oli nõus meile vastu tulema ja leppisime kolmapäevase võtteaja Spartas kokku. Kaks päeva enne võtet saatis Eesti Loto saate produtsentidele ETV-s kirja, et kohe päris alguses nad Kalmuse klipiga alustada ei sooviks, seega lükati jõusaalisketši eetrisseminek nädala võrra edasi. Ja siis hakkas pihta. Tund aega pärast kolmapäevast võtet helistas mulle saate produtsent, teatades Eesti Loto otsusest Kalmuse klippi mitte eetrisse lasta, sest ta on doingut teinud. Kuna klipp tuli väga lahe ning ka ETV meeskonnal puudusid Kalmuse suhtes igasugused eelarvamused jõuti lõpuks nii kaugele, et Eesti Loto lubas klipi üle vaadata. Paraku lükkasid lotoinimesed kohtumise edasi ja hetkel ma ei teagi, kas nad üldse seda näinud on. Esmaspäeval sain saateprodutsent Helenilt kirja, et Eesti Loto tõmbas Kalmuse ja Mr. Summa jõusaaliklipile lõplikult kriipsu peale. Olin Eesti Loto turundusjuhi käitumisest tõsiselt häiritud ning saatsin talle kirja, kus palusin võtta ühendust Kalmusega ja asja selgitada ning vabandust paluda, sest Marek oli ju meile heast tahtest ja tasuta vastu tulnud. Vastust oma kirjale ma ei saanud. Lõpuks sain turundusjuhi telefoniteel kätte. Kõne katkes kaks korda ja lõpuks ei võetud enam üldse vastu. Saatsin sõnumi ja vastus oli suurkorporatsioonile omane – meie suhtleme ainult ETV produtsentidega. Kuna produtsentidega oli juba räägitud, helistasin ise Marekile ja seletasin olukorda ning ütlesin, et võttegrupil on Eesti Loto käitumise pärast väga piinlik. Muuseas, ka mr Summa nuku “hing” Tiit Sukk, kellel oli võtteplatsil Marekiga väga hea klapp, ei mõista Eesti Loto käitumist.

Minu arvamus kogu loost on see, et antud olukorras käitus Eesti Loto väga näruselt ja argpükslikult. Kui soovitakse näha klipis kedagi teist, siis tuleb seda öelda konkreetselt ja mitte tund pärast võtte lõppu. Ja kui julged otsustada, siis julge ka vastutada ja vabandada. Eesti Loto turundusjuht peitis aga pea liiva alla.

Terv,

Martin Aare

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

@Archangel

Mul ei ole Sinu kui isiksuse vastu midagi aga võtame Sinu kirjutatud tekste kui fakte:

"Minu arust teeb terve see foorum endale praegu häbi."

Järeldus Sinu poolt tehtud.

Põhjendus?

Millise osa sellest Fitness.ee foorumile häbi teeb?

Teema algataja?

"Vot selline lugu siis

http://sport.postimees.ee/?id=429509

http://www.ohtuleht.ee/425401

Võistlemiskeelust saame aru, aga millest eetrikeeld tingitud on?"

Vast mitte.

Järgmine:

"Ja kellele lotosaate klipi kaotamine niiväga kasulik siis oleks?"

Vaevalt..

Edasi:

"Kas põhjendati ka miks ei lastud eetrisse, äkki lihtsalt algne idee näidata kulturisti muutus ja ei peetud pärast enam vajalikuks. Või kuidas seda tellijate poolt selgitati?"

Samuti pole arvamusti kirjutatud...

Next:

"No mis me nüüd keerutame. bonsuna foorumist kumab selgelt läbi, et kalmuse eetrikeelu taga on kõikide maailma hädade põhjus: mees, kelle nimi algab O tähega ja lõppeb tähtedega "...tt Kiivikas". Kui asjaolud tõesti nii on, siis kas ei peaks mitte sotid selgeks rääkima? usun, et sult fitte keegi ära ei võta. "

Ettapanek sotid selgeks rääkida on häbitegu?

Vaevalt...

Next:

"Tokko saab ka paremalt ja vasakult hoope"

Tokkost artiklid räägivad aga enda arvamus ikka puudub..

Edasi:

"Ajalugu ei vaiki.

Pole asjaga kursis, kes, kunas ja kui palju tarbis. Aga vanasti polnud ju keelatud ka kasutada. "

Kas teadmatus oli häbi?

Edasi:

"Kas ei ole mitte üks ilus eesti vanasõna,et "Suured sulid tõllas,väiksed sulid võllas."Muidugi selle väikese suli mõiste tuleb Hr Kalmuse juures natuke üle vaadata. "

Vaevalt siiski...

Järgmine:

"See teema võib kiskuda nii põnevaks, et ajalehed hakkavad järjekordselt fitnessi foorumit oma rubriiki ümber trükkima. "

Oletus...

Edasi:

"Ma nüüd enam ei saa päris täpselt aru, kas Kalmus teeb jälle seda 'nalja', mis ta treeningvideos ja pärast foorumis nii varmalt mainis või mitte? Et noh, algus laulan üle mägede ja orgude ja pärast oli see 'sõbralik tögamine', sest 'see on ju see mida mehed ikka teevad, huumorist ei saa aru või'.

Et nüüd kõik päris ausalt ära rääkida, peaksin alustama päris algusest. Sest jus päris alguses sai Ott kontorisse kõne, kus talt küsiti, ehk soovib tema Mr Summaga kaadrisee astuda. Ott viisakalt keeldus ja pakkus omaltpoolt alternatiive.. et ehk Mr Mesi... või Kalmus... või ehk mõni kolmas kulturist, kes asjaga tegeleb ja klippi sobiks.

Nii et Ott soovitas Kalmust eetrisse... et hiljem soovitada, et ta eetrikeelu saaks?

Loo moraal? Ei oskagi kohe midagi siia lõppu kirjutada. Heateod ei jää tasumata?"

Minu arust kõige mõistlikum postitus üldse selles teemas...

Edasi:

"Ühesõnaga et lööme mehed kohe alguses risti ja siis pärast vaatame, kas oli keegi süüdi või mitte. "

Tegelikkus...

Edasi:

"Mina küll enam ei imesta. Sorri, aga Marek... sa teed iga postitusega endale lihtsalt häbi, mis sest, et ise sellest aru ei saa "

Kas see see oligi?!? :)

Oihh ja järgmisena tulid juba Sinu sõnad, et terve foorum teeb endale häbi..

Seega Sinu häbitegemise arvamus oli puhtalt oletus ja kuna faktid seda ei toetanud, ei vasta see tõele ja seega võin julgelt patta panna ka Sinu ülejäänud teksti: põhjendamatud oletuses..

Aitäh.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mnajj HOPLESS CASE. Kust sa lugesid välja, et sa sõna võtta ei tohi? Lihtsalt ütlesin ka mis MINU ARVATES MULLE silmajääb, on see, et nagu Marek ei suudax ise enda seisukohti ja vaateid väljendada,kuna sa teed seda tema eest. Ning selle kohta, et kui KÕIK teised teisiti välja loevad, äkki sul on raskusi eneseväljendusega siis, kui keegi sinust aru ei saa??? Ülejäänud texti ei viitsinud läbi lugeda sry....

Ühesõnaga, minu sõnavõtt siin teemas on nüüd ammendatud, ütlesin samuti mida MINA ARVAN ja kuda MINA sinu sõnavõtte näen ja kui huvi, siis võime suusõnalist konflikti aretada edasi bonsuna foorumis. Rohkem ma seda teemat ei risusta.

Muudetud kasutaja Nana poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jaanika, planeerisin ise ka taolist postitust teha, aga jõudsid ette :)

Bonsuna rahvale on ilmselt ühte korralikku PR inimest vaja, sest vastasel juhul kaevavad nad lihtsalt endale auku.

Muide, häbi all mõtlesin seda, et Marek tihtipeale sõnastab oma postitused veidi kehvasti(üleoleva tooniga) ja valestimõistmist tuleb seetõttu liiga tihti ette.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Klipi stsenaristi selgitus:

Tere. Mina olen Martin Aare, selle keelatud klipi stsenarist ja toimetaja.

Kõigepealt natukene tausta. ETV-s jookseb saade lotokolmapäev, kus keerutatakse

igal korral ka lotoratast. Lotoratta klippide põhitegelane on mister Summa. Mister

Summa on selline lahe ja kompleksivaba tegelane. Kuid Summ loteriipiletid müüdi välja ja töötati välja uus lotopilet nimega Supersumm, mis tähendab seda, et vana mesilase nukk asendatakse uuega. Seega soovis Eesti Loto klippe sellest, kuidas mister Summast saab Supersumma. Need klipid lähevad eetrisse lotoratta keerutamise asemel. Üks teema, mis mulle pähe torkas - teha episood vahva mesilase muutumisest jõusaalis. Kuna olen Otiga koostööd teinud (nii Kanal2 “Sinu küljes kinni” kui ka kogu FitnessTv materjal) pakkusin stsenaariumit eelisjärjekorras talle. Paraku Ott keeldus ning soovitas tegelast nimega mister Mesi. Kuna mul oli aga vaja karismaatilist ja telekogemusega karakterit, siis helistasin Marek Kalmusele, kes osales ka minu produtseeritud saates “Eesti tätoveerib” ja tegi seda väga hästi. Mind tõepoolest ei huvita, kas Kalmus on oma elus dopinguga vahele jäänud või ei, sest olen veendumusel, et vigu teeme me kõik ja nii nagu ütles üks tuttav vaimulik, et inimene muutub ajas ning tegelikult ei ole me täna need, kes me olime eile. Ühesõnaga, Kalmus oli nõus meile vastu tulema ja leppisime kolmapäevase võtteaja Spartas kokku. Kaks päeva enne võtet saatis Eesti Loto saate produtsentidele ETV-s kirja, et kohe päris alguses nad Kalmuse klipiga alustada ei sooviks, seega lükati jõusaalisketši eetrisseminek nädala võrra edasi. Ja siis hakkas pihta. Tund aega pärast kolmapäevast võtet helistas mulle saate produtsent, teatades Eesti Loto otsusest Kalmuse klippi mitte eetrisse lasta, sest ta on doingut teinud. Kuna klipp tuli väga lahe ning ka ETV meeskonnal puudusid Kalmuse suhtes igasugused eelarvamused jõuti lõpuks nii kaugele, et Eesti Loto lubas klipi üle vaadata. Paraku lükkasid lotoinimesed kohtumise edasi ja hetkel ma ei teagi, kas nad üldse seda näinud on. Esmaspäeval sain saateprodutsent Helenilt kirja, et Eesti Loto tõmbas Kalmuse ja Mr. Summa jõusaaliklipile lõplikult kriipsu peale. Olin Eesti Loto turundusjuhi käitumisest tõsiselt häiritud ning saatsin talle kirja, kus palusin võtta ühendust Kalmusega ja asja selgitada ning vabandust paluda, sest Marek oli ju meile heast tahtest ja tasuta vastu tulnud. Vastust oma kirjale ma ei saanud. Lõpuks sain turundusjuhi telefoniteel kätte. Kõne katkes kaks korda ja lõpuks ei võetud enam üldse vastu. Saatsin sõnumi ja vastus oli suurkorporatsioonile omane – meie suhtleme ainult ETV produtsentidega. Kuna produtsentidega oli juba räägitud, helistasin ise Marekile ja seletasin olukorda ning ütlesin, et võttegrupil on Eesti Loto käitumise pärast väga piinlik. Muuseas, ka mr Summa nuku “hing” Tiit Sukk, kellel oli võtteplatsil Marekiga väga hea klapp, ei mõista Eesti Loto käitumist.

Minu arvamus kogu loost on see, et antud olukorras käitus Eesti Loto väga näruselt ja argpükslikult. Kui soovitakse näha klipis kedagi teist, siis tuleb seda öelda konkreetselt ja mitte tund pärast võtte lõppu. Ja kui julged otsustada, siis julge ka vastutada ja vabandada. Eesti Loto turundusjuht peitis aga pea liiva alla.

Terv,

Martin Aare

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teemasse ka siis veidi.

Stsenaristi selgitus on päris huvitav. Näitabki ära, et kuskil siiski midagi mäda. Kalmuse eetrikeelu põhjus lihtsalt Dopingu kasutamise ajalugu on täiesti absurd põhimõtteliselt. Jah - klipi tellijal on ju õigus otsustada keda nad eetrisse lasevad. Kuid ometigi anti ju alguses roheline tuli? Vaevalt, et Kalmuse nimi neile tundmatu on - ning nagu korduvalt mainitud siis neid Dopingupatuseid on eetrisse lastud ikka omajagu. Seega veidi naljakas, et just Marek'i peale loosiratas jälle langes...

Enda koha pealt rohkem ei viitsi sõna võtta. Kõik te moonutate minu sõnu, rebite kontekstist välja ja ei saa poindile pihta. Mul ei ole isegi mõtet vaeva näha. Paljud teist on toredad inimesed - kuid kohati on tunne, et olete omadega lihtsalt teiselpool aeda ning haugute samamoodi nagu mina ainult teises suunas. :rolleyes:

Peaks vist vähem aega foorumis veetma. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Martin Aarele niipalju teadmiseks, et karismaatilisemat tegelast, kui Mr Mesi Eesti vabariigis ei leidu.

Martini kokkupuude Mr. Mesiga oli siis kui Mesi käeraudu panin abilellumisel - ja tõsi ta on et tookord oli ta vaiksem kui tavaliselt eks me ehmataisme teda ka korralikult oma kohalolelkuga + pulmaga kaasaskäiv pinge....(ega Kalmus ka jutumees tegelikult pole kunagi olnud - seevastu kirjasepp missugune..... :) )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
65 000 inimest pugesid Andrus Veerpalule nii süvale ######, et mees ei saa vist elulõpuni rahu. Kuid selle kohta pole

Kas sa ikka tead, kuidas FB toimib (kui sa seal seda nö 65 000 fänni pead silmas)?

Need ei ole enamuses mitte fännid, vaid need, kes tahtsid lihtsalt teada, mis sellest teemast räägitakse. Siis on lihtne vajutada LIKE ja oledki nö fänn. Reaalsus on aga see, et siis tulevad sealse fännilehe postitused otse sinu seinale ja sa ei pea käima pidevalt seal vaatamas, kas midgai uut on ilmunud Veerpalu fännilehele.

Aga see selleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas sa ikka tead, kuidas FB toimib (kui sa seal seda nö 65 000 fänni pead silmas)?

Need ei ole enamuses mitte fännid, vaid need, kes tahtsid lihtsalt teada, mis sellest teemast räägitakse. Siis on lihtne vajutada LIKE ja oledki nö fänn. Reaalsus on aga see, et siis tulevad sealse fännilehe postitused otse sinu seinale ja sa ei pea käima pidevalt seal vaatamas, kas midgai uut on ilmunud Veerpalu fännilehele.

Aga see selleks.

Seda jah. Rohkem effekti mõttes mul postitusse sisse pandud see. Aga tõsi ta on, et fänne Andrusel palju ning tehti ju isegi kogunemisi linnaväljakutel tema jaoks. Kas siis see on vähem ###### pugemine kui minu paar kirjatükki? :)

Ma ei tahaks ettegi kujutada mis saaks, kui ma Kalmuse nimel läheksin Vabaduse väljakule lipuga lehvitama ning protestima... :rolleyes:

Aga see teema hakkab üle viskama vaikselt juba. Lihtsalt käib närvidele see, et nähakse siiruse taga midagi muud. Ma ei ole kunagi oma arvamusi ja ütlusi kohandanud kellegi teise soovitusel või kellegi heakskiidu või toetuse saamiseks. (Va. kord kui Renku mind noomis ropendamise pärast :) )

Hakkab veidi ajudele kui minu sõnavõttude taga nähakse millegipärast kellegi teise nägu või arvamusi või arvatakse, et mul mingid tagamõtted...

Ei ole. Lihtsalt puhtalt 100% minu arvamus, ei midagi muud. :D

Aga eks need foorumid olegi aruteludeks mõeldud. Niiet, mis siin ikka. Eks arutleme. Kuigi asi võiks rohkem teemas olla. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen töötanud mitmes suurfirmas ja pean ütlema, et nii need asjad just seal käivadki.Kunagi ei tea pea, mis jalad teevad.Võiksin tuua siia sadu näited sellest, mida saate produtsent juba mainis.Kuna Eesti on väike konnatiik, siis iga vähemgi minu poolt öeldud kriitika maksaks mulle endale 100x rohkem kätte, kui kasu tooks.Nii lihtsalt on ja jääb.Vahel tuleb lihtsalt see kõik alla neelata ja edasi minna.Kes edasi minna ei taha, peab sammu tagsi astuma.

Argo

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda värki raadiost kuuldes hakkas isegi korra kahju Kalmusest, aga nüüd lehest lugedes, et "aga nemad tegid kunagi nii ja nemad naa ja tema tegi hoopis nii ja miks neid ei karistata" jutt lõpetas selle kahjutunde :) Sellisel hetkel oleks olnud vaikimine kuld :rolleyes:

Peace

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mnajj HOPLESS CASE. Kust sa lugesid välja, et sa sõna võtta ei tohi? Lihtsalt ütlesin ka mis MINU ARVATES MULLE silmajääb, on see, et nagu Marek ei suudax ise enda seisukohti ja vaateid väljendada,kuna sa teed seda tema eest.

Olgem ausad, Kalmus ei ole üldse hea avalikkusega suhtleja, pressiesindaja ei teeks iseenesest paha. Aga Arch pole kuigipalju parem.

Suhtlemisoskus on üldiselt 90% kaasasündinud anne, et mitte öelda kunst või magik, ja tihti pole üldse lihtne aru saada, miks kasvõi kahele pealtnäha täiesti identsele sõnavõtule tuleb täiesti erinev reaktsioon. Ok, Kalmus teeb palju ka lihtsalt äratuntavaid ja teadlikult välditavaid vigu.

Suhtlemisoskus käib EQ, mitte IQ alla. Natuke annab kaasasündinud EQ-talendi puudust IQ-ga kompenseerida, aga mitte palju.

Nagu saatetegijad ütlesid, siis see jupp tuli hea välja, järelikult päris otseselt eetrikeeldu selle avalikkusega suhtlemisega seostada ei saa, rohkem ühe suurfirma silmakirjaliku moraaliga. Kaudselt muidugi saab, ehk ülihea suhtleja keerutaks ennast igasugusest olukorrast välja ja ei laseks ennast negatiivse kuvandiga seostada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav on see, et ETV eetrisse dopingumees Kalmus ei kõlba, aga korduvalt erinevates asjades süüdi mõistetud kurjategija Lepajõe sobib küll?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav on see, et ETV eetrisse dopingumees Kalmus ei kõlba, aga korduvalt erinevates asjades süüdi mõistetud kurjategija Lepajõe sobib küll?

Hea tähelepanek ja sellele vastas kaudselt juba Alan ära, Lepajõe on hea suhtleja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See tüüp oleks siis sobinud härra Summi reklaami?

Tuletame meelde, kellest oli siin foorumis paar kuud tagasi teema. Selles teemas pidas üks autoostja Mr Mesi petiseks. Olevat nii olnud, et autoostja ostis Mesi käest auto, ilma, et Mesi oleks teavitanud, et auto on mingi võla tagatisena. Auto ei olnud Mr Mesi nimel ka, seepärast Mr Mesi valetas endale autoomaniku nime ja oma passi ega ID-kaarti ostjale ei näidanud.

Kui raha oli makstud ja auto ostetud, siis sai ostja teada, et auto on eelmisel omanikul kuskil tagatiseks.

Mõni aeg hiljem nägi autoostja ja ta sõber Mr Mesi tänaval. Mesi pani ostjaid nähes juba kaugemalt jooksu, kuid autoostja ja ta sõber said ta kätte. Siis nad kontrollisid Mr Mesi isikut tõendavat dokumenti ja nägid ta päris nime.

Seejärel autoostja googeldas ta nime ja leidis, et see tüüp on siinse foorumiga seotud ning tegi selle tüübi tegude kohta siia teema. Paraku see teema ei püsinud siin üht päevagi üleval.

Seega omade vembud mässitakse kinni. Pole ta nii paipoiss midagi. Kas siis selline on mingis mõttes parem kui M.K? Lastele eeskujuks?

Autoostja tehtud teemas oli juba foorumlaste hoiakut näha- hoiak oli selline, et kui meile mingil moel oma juttu ära ei tõesta, siis järelikult on see alusetu laim.

Ja nüüd siin teemas ütleb keegi nightq, et Archangel-il peaks oma arvamuse avaldamise pärast häbi olema. Archangel ütleb vastu, et teil endil peaks häbi olema. Ja siis on jälle kõik kogu massiga ühe inimese vastu. Nagu Archangel-il või kellelgi teisel ei tohiks oma isiklikku arvamust olla.

Siin postitustes on väga hästi näha, kuidas lolli mängitakse. Daemunium, kes on siin foorumis aastaid aktiivne, küsib, et mida tähendab poliitiline susserdamine. Järgmine mängib lolli, küsib, et kellele see lotoklipi kaotamine kasulik oleks.

Martin Aarele niipalju teadmiseks, et karismaatilisemat tegelast, kui Mr Mesi Eesti vabariigis ei leidu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×