Jump to content
nightq

Kalmuse eetrikeeld

Recommended Posts

Peab sõbrale kesklaborisse paar kulpi seda HI viima ja laskma uurida mis imerohi see on . Kes mulle seda paar kulpi annaks , hea eesmärgi nimel ?

See oleks päris huvitav, et kas sisu vastab etiketile B) . Kui seal laboris annab sellist täpset tulemust protsentuaalselt välja imeda...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See oleks päris huvitav, et kas sisu vastab etiketile :) . Kui seal laboris annab sellist täpset tulemust protsentuaalselt välja imeda...

Kui huvi pakub siis järgmine degusteerimine mis toimub - annetan ühe kulbitäie. Uurige ennast või lõhki. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See oleks päris huvitav, et kas sisu vastab etiketile B) . Kui seal laboris annab sellist täpset tulemust protsentuaalselt välja imeda...

Tegelikult võiks sarnase asja kõigi turul olevate kamade kohta teha . Kui aastaid tagasi telliskivist pool kilu Fasti proteiini ostsin siis ei näind kah erilist tulemust . Samas võibolla oli asi ka selles , et kena (tõe huvides olgu öeldud , et vapustavalt kena ) tütarlaps leti taga ei öelnud mulle , et süsivesikuid tuleks ka koksi lisada . Ise arvan , et põhjus selles , et ma nägin piisavalt arukas välja (teinekord õnnestub inimesed ära petta)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelikult võiks sarnase asja kõigi turul olevate kamade kohta teha . Kui aastaid tagasi telliskivist pool kilu Fasti proteiini ostsin siis ei näind kah erilist tulemust . Samas võibolla oli asi ka selles , et kena (tõe huvides olgu öeldud , et vapustavalt kena ) tütarlaps leti taga ei öelnud mulle , et süsivesikuid tuleks ka koksi lisada . Ise arvan , et põhjus selles , et ma nägin piisavalt arukas välja (teinekord õnnestub inimesed ära petta)

Samas süsivesikuid ei ole VAJA lisada sinna alati. Oleneb, mis eesmärk on. Mõni ostab valgupulbrit näiteks pannkookide tegemiseks. Ise segan näiteks oma HydroIso kohupiima/jogurtiga ja saan ülihea asja kokku. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Samas süsivesikuid ei ole VAJA lisada sinna alati. Oleneb, mis eesmärk on. Mõni ostab valgupulbrit näiteks pannkookide tegemiseks. Ise segan näiteks oma HydroIso kohupiima/jogurtiga ja saan ülihea asja kokku. B)

Mõni ostab ka hambapastat vistrike kuivatamiseks ja coca-colat peldikupoti küürimiseks...

Antagu mulle andeks , aga ma leian , et valgupulbri lisamine toidu hulka on lihtsalt "professionaalse kretinismi " tunnus...

Muudetud kasutaja Okk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelikult võiks sarnase asja kõigi turul olevate kamade kohta teha .

Jep, oleks huvitav. Üldse selliseid sertifikaate ja asju kuidagi vähe toodetel. Kas keegi kontrollib, et toote sisu on ikka vastav? Soomes olevat ka mingi teema olnud, et keegi tegi MASS Whey'le analüüsi ja tuli välja, et valguprotsent tootes 45-60 vahel midagi, aga etiketil on ca 79 vms. Kas tegemist oli tõsijutuga seda ei tea...

Muudetud kasutaja Arx07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õigesti teed Bonsuna! Mulle meenub seda teemat lugedes vana hea ütlemine, et vaid kaks asja on lõputud, universum ja inimlik rumalus, kuigi selles esimeses ma päris kindel pole! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Õigesti teed Bonsuna! Mulle meenub seda teemat lugedes vana hea ütlemine, et vaid kaks asja on lõputud, universum ja inimlik rumalus, kuigi selles esimeses ma päris kindel pole! :)

Einstein oli tark mees. :D

Aga ma ei viitsigi rohkem midagi seletada. Tegin trenni ära ja hea chill olla. Eks hommikul piilun mida head kirjutatud on, kui on. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üldiselt tahtsin ma seda öelda sellega, et teil kõigil peaks minu arvates olema nii palju mõtlemisvõimet, et te saate aru, selline teema arendamine ei vii mitte kuhugi, sellistel teemadel siuke targutamine pole mitte kunagi tõde selgitand. Eriti antud juhtumi korral, kus tõde iseenesest ju puudubki üldse. Inimesed saavad vaid oma vaimukusi, olgu need kõrgemal tasemel või madalamal, pilduda ja ennast lihtsalt klahve klõbistades välja elada, kusjuures pooled foorumite teemad on taolised.

Teemasse tahan öelda seda, et kas ja kus on kirjas, et Kalmus ei tohi vinguda? Vinguda ajakirjanduses, foorumites, kusiganes? See on tema õigus ja kui selle peale antud juhul siis fitness.ee keskkond marru läheb ja Kalmus jobuks sõimab, siis see näitab ainult selle keskkonna vaimset taset, seda loomulikult üldistades!!! Selge on ka see, et klipi lõpptarbijal on õigus sellest loobuda ja Kalmus ei saa sinna midagi suurt parata, peale selle, et tõesti nati kisa tõsta, aitab see, siis või mitte, see on juba iseasi!

Mis puutub Eesti kulturismi ja seda, et Kalmusel selle kohta nii mõndagi öelda on, siis sellega olen mina nõus! Eesti on juba nii väike konnatiik, et siin tahes-tahtmata olukord, kus ühed on valitsejad! usun, et kui eestikaid hindaks puhtalt mingid välismaa kohtunikud, kellel Eesti kulturismi telgitagustes toimuvast aimugi pole, oleks tulemused ka teised! See on minu arvamus. Ja see on ka põhjus, miks ma kulturismist kõige paremini ei arva, liiga palju on jutte peale võistlusi, et tegelt oleks pidand hoopis see võitma jne. Järelikult päris õige see asi pole! Just selle pärast ka paljud seda spordiks ei pea ja kulturistid ei tohiks selle üle imestada minu arust!

Hää küll, ei viitsi rohkem, hakkan ise ka juba ohvriks minema ja jama siin ajama B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ArchAngel oli isegi see vend mu arust kes väitis et hydroiso parem kui WheyGold

Oleneb eesmärkidest, vajadustest ja rakendusviisist. Whey Gold on niikuinii üle haibitud minu meelest. Mind bränd ei huvita, sisu huvitab rohkem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×