Jump to content
nightq

Kalmuse eetrikeeld

Recommended Posts

Eks see näitab puhtalt tänapäeva maailma naljakat ülesehitust. :)

Kaks konkureerivat poodi - ühes on kallimad tooted aga parem reklaam. Teises odavamad hinnad, kuid kehvem reklaam. Ning inimesed ostavad põhimõtte pärast kallimat toodet, kuigi kvaliteet kas sama või isegi kehvem.

Ehk reklaami jõud on meeletu. Kes aga loeb ennast vähe loogilisema mõtlemisega inimeseks see ei lase ennast üldse igasugu reklaamidest üleliia häirida vaid teeb oma ostuvalikud loogilise arutelu järel. Kui toode on hea ja ta on odav siis ei ole mingit mõtet minna teise poodi ning osta 2x kallimalt - ükskõik kui hea nende reklaam ka ei oleks. ;)

Kuidas sa seda promo mis mitte roosas foorumis toimub siis nimetaksid? :D

Pole seal veel müügil olnud asja mis räigelt ei laksaks :D Ja imelikult hästi toimivad need inimestel kes sellest otsest kasu saavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks see näitab puhtalt tänapäeva maailma naljakat ülesehitust. :D

Kaks konkureerivat poodi - ühes on kallimad tooted aga parem reklaam. Teises odavamad hinnad, kuid kehvem reklaam. Ning inimesed ostavad põhimõtte pärast kallimat toodet, kuigi kvaliteet kas sama või isegi kehvem.

Ehk reklaami jõud on meeletu. Kes aga loeb ennast vähe loogilisema mõtlemisega inimeseks see ei lase ennast üldse igasugu reklaamidest üleliia häirida vaid teeb oma ostuvalikud loogilise arutelu järel. Kui toode on hea ja ta on odav siis ei ole mingit mõtet minna teise poodi ning osta 2x kallimalt - ükskõik kui hea nende reklaam ka ei oleks. ;)

Ma ei saa aru SUPPER PARIMAD tooted on olemas jne aga reklaami ei oska teha ? Kes selles süüdi on ? Tänapäeva vaba meediaga (facebook,twitter) on võimalik oma äri väga hästi käima tõmmata eriti veel selise tootega vaeva tuleb natukese näha mitte viriseda kuidas kõik liiga teeva dja kaikaid kodaratesse loobivad. Kui kõik koguaeg halb on ,tuleks peeglisee vaadata ja sealt viga otsida.

Millegi POSITIIVSEGA silma paista . Alustuseks näiteks teistesse lugupidavalt suhtuda !

Ehk reklaami jõud on meeletu. Meeletu on jah AGA positiivne reklaam !! Mitte pidev negatiivne reklaam

Muudetud kasutaja siekmak poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks see näitab puhtalt tänapäeva maailma naljakat ülesehitust. :)

Kaks konkureerivat poodi - ühes on kallimad tooted aga parem reklaam. Teises odavamad hinnad, kuid kehvem reklaam. Ning inimesed ostavad põhimõtte pärast kallimat toodet, kuigi kvaliteet kas sama või isegi kehvem.

Ehk reklaami jõud on meeletu. Kes aga loeb ennast vähe loogilisema mõtlemisega inimeseks see ei lase ennast üldse igasugu reklaamidest üleliia häirida vaid teeb oma ostuvalikud loogilise arutelu järel. Kui toode on hea ja ta on odav siis ei ole mingit mõtet minna teise poodi ning osta 2x kallimalt - ükskõik kui hea nende reklaam ka ei oleks. ;)

Miks ma peaksin oma raha viima jorssidele, kes hiilgavad oma rumalusega? :D

Sorry, aga narre ma ei toeta!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks ma peaksin oma raha viima jorssidele, kes hiilgavad oma rumalusega? :)

Sorry, aga narre ma ei toeta!

Kas ostad asju ainult sellepärast, et kedagi toetada? Või ostad asju ikka endale/tuttavatele/sõpradele jne.

Et oled nõus maksma 2x rohkem, kui see raha läheb firmale, kes sulle rohkem meeldib? Nohjah. Ei täiesti mõistan. Kui piisavalt palju oma raha mõnda musta auku kallad siis võib-olla varem või hiljem see must auk saab piisavalt palju täis ning langetatakse hindu.

Või siis maksad põhimõtteliselt kinni mingi ärimehe uue Ferrari ostu - ja seda sellepärast, et neil on ilus reklaaminägu ning vähem pealetükkiv uudiskiri. ;)

Eks ma isegi maksan teinekord mõne asja eest rohkem kui muu sellega seonduv on tunduvalt parem. Poes käin Selveris kuna ruumi palju, valik suur ning võib lubada endale veidi lisakulu selle mugavuse eest.

Samamoodi tangin Statoilis kuna on mugav, lähedal ning teenindus hea. Jällegi olen nõus selle pisku juurde maksma selle eest.

Kuid päris 2x rohkem ma küll ühegi asja eest ei maksaks kui ainuke asi mida ma selle lisakulu eest saan - on see, et "toetan" ärikooli läbinud ärimeest ning tema suurepärast reklaami. :D:D

Kui saaksin poes millegi 2x odavamalt kui mujalt siis oleksin nõus kasvõi sellega, et klienditeenindaja kogu see aja ropendab venekeeles, haiseb viski järele ning on igal võimalikul viisil pealetükkiv ja ebaviisakas. ;)

Aga eks igaühele oma. Kõigil omad "normid" mida jälgivad. Ning raha olemasolu määrab ka palju. Mõnel aga uhkust niipalju, et maas vedelevat 1 eurost ei korja isegi siis üles, kui nälg näpistab ja raha pole. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuid päris 2x rohkem ma küll ühegi asja eest ei maksaks kui ainuke asi mida ma selle lisakulu eest saan - on see, et "toetan" ärikooli läbinud ärimeest ning tema suurepärast reklaami. ;):D

Kui saaksin poes millegi 2x odavamalt kui mujalt siis oleksin nõus kasvõi sellega, et klienditeenindaja kogu see aja ropendab venekeeles, haiseb viski järele ning on igal võimalikul viisil pealetükkiv ja ebaviisakas. :)

Kas sa siis tahad öelda, et Bonsuna poes on kõik tooted 2x odavamad kui fitnessi poes?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas ostad asju ainult sellepärast, et kedagi toetada? Või ostad asju ikka endale/tuttavatele/sõpradele jne.

Et oled nõus maksma 2x rohkem, kui see raha läheb firmale, kes sulle rohkem meeldib? Nohjah. Ei täiesti mõistan. Kui piisavalt palju oma raha mõnda musta auku kallad siis võib-olla varem või hiljem see must auk saab piisavalt palju täis ning langetatakse hindu.

Või siis maksad põhimõtteliselt kinni mingi ärimehe uue Ferrari ostu - ja seda sellepärast, et neil on ilus reklaaminägu ning vähem pealetükkiv uudiskiri. ;)

Eks ma isegi maksan teinekord mõne asja eest rohkem kui muu sellega seonduv on tunduvalt parem. Poes käin Selveris kuna ruumi palju, valik suur ning võib lubada endale veidi lisakulu selle mugavuse eest.

Samamoodi tangin Statoilis kuna on mugav, lähedal ning teenindus hea. Jällegi olen nõus selle pisku juurde maksma selle eest.

Kuid päris 2x rohkem ma küll ühegi asja eest ei maksaks kui ainuke asi mida ma selle lisakulu eest saan - on see, et "toetan" ärikooli läbinud ärimeest ning tema suurepärast reklaami. :D:)

Kui saaksin poes millegi 2x odavamalt kui mujalt siis oleksin nõus kasvõi sellega, et klienditeenindaja kogu see aja ropendab venekeeles, haiseb viski järele ning on igal võimalikul viisil pealetükkiv ja ebaviisakas. :D

Aga eks igaühele oma. Kõigil omad "normid" mida jälgivad. Ning raha olemasolu määrab ka palju. Mõnel aga uhkust niipalju, et maas vedelevat 1 eurost ei korja isegi siis üles, kui nälg näpistab ja raha pole. ;)

Eeee.. oled ikka tarkpea küll. Hera 80 920grammine pakk maksab 19.95 ja HydroISO 1,8kg pott 59 EUR. Kumb sinu meelest odavam on ;)

Muudetud kasutaja nightq poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas sa siis tahad öelda, et Bonsuna poes on kõik tooted 2x odavamad kui fitnessi poes?

2x odavamad kõik tooted kindlasti pole. Mõned aga seevastu 2-4x küll. :)

Aga point rohkem üldine. Kas tõesti ollakse valmis maksma mõne asja eest tunduvalt rohkem ja seda lihtsalt mingi uudiskirja pärast? Ma ei käsi kellegil osta seal kus neile ei meeldi vms. Aga ma räägin siin lihtsatest asjadest. Spämm spämmiks. Ma ostaks neid odavaid "rolexeid" ka läbi nende spämmijate kui ma teaksin, et need tõesti oleksid rolexi kvaliteediga ja niivõrd odavad ning, et kaup tuleb kohale.

Minu poolest võiksid nad mu postkasti iga päev pommitada - jagaksin isegi oma sõprade meilikontod neile, et nemad ka häid pakkumisi saaksid... lol - minu jaoks probleem olematu. :D

Eeee.. oled ikka tarkpea küll. Hera 80 920grammine pakk maksab 19.95 ja HydroISO 1,8kg pott 59 EUR. Kumb sinu meelest odavam on :D

Sa oled ikka lammas ka. Nii lolli kommentaari peale ei viitsi isegi seletama hakata. ;)

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ehk seletad lahti, mis seal nii rumalat oli?

2x Hera 80 = 40 EUR ja 1,84kg toodet

1x HydroISO = 59 EUR ja 1,8kg toodet

Muudetud kasutaja nightq poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
2x odavamad kõik tooted kindlasti pole. Mõned aga seevastu 2-4x küll. ;)

Vaatasin erinevaid proteiine Bonsuna poes. Ei leidnud ühtegi, mis 2x odavam oleks.

Ja neid hindu ei saa võrrelda ka, kuna samu tooteid ei ole. See, et mingis poes on mingi ühe firma toode odavam kui teises poes mingi teise firma toode, ei näita midagi. Erinevad tooted, erinevad hinnad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kreatiin, beta-alaniin, glutamiin on kuni 4x odavam.

Mis puutub nightq küsimusse. Siis esiteks. Sa leidsid Bonsuna poe kõige kallima ja kvaliteetseima proteiini ning võrdled seda siinse poe ühe odavaima ning tavalisema valgukotiga. ;)

Bonsuna poes ka selliseid asju:

WHEY PROTEIN CONCENTATE XTREEME (2000G) - €38.95

HYDROLYSOITU SPORT SOIJA 1000G - €12.50

2X WHEYMAX100 900G (Ehk 1,8kg) - €29.50

+ Whey Overdrive 4,5kg - 70 Eur, mis hetkel otsas. Laadung tuleb varsti. (Ehk saaksid sama raha eest kõigest 3,2kg Herat)

Ning üleüldse valgul ja valgul on ka vahe. See jutt läheks liiga pikaks aga ainult valgukogus kotis ei loe ka midagi.

Aga ok, see läheb juba naljakaks toodete võrdlemiseks. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ehk seletad lahti, mis seal nii rumalat oli?

2x Hera 80 = 40 EUR ja 1,84kg toodet

1x HydroISO = 59 EUR ja 1,8kg toodet

...asi vist põhiliselt selles, et sisu on pisut erinev. 1,8 kg hydroisot (banaani) sisaldab 1620g valku, 18g süskareid ja 18g rasva.

1,84kg herat sisaldab (võtame nt šokolaadi-banaani) 1380g valku, 117,76g sv ja 150,88g (!) rasva. kui ma nüüd ikka kõik õigesti arvutasin. lisaks on hydroiso puhul tegu isolaadiga.

ei ütle, et üks teisest või teine esimeset parem on, lihtsalt ütlen, et SISU on neil pakenditel üpris erinev.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
...asi vist põhiliselt selles, et sisu on pisut erinev. 1,8 kg hydroisot (banaani) sisaldab 1620g valku, 18g süskareid ja 18g rasva.

1,84kg herat sisaldab (võtame nt šokolaadi-banaani) 1380g valku, 117,76g sv ja 150,88g (!) rasva. kui ma nüüd ikka kõik õigesti arvutasin. lisaks on hydroiso puhul tegu isolaadiga.

ei ütle, et üks teisest või teine esimeset parem on, lihtsalt ütlen, et SISU on neil pakenditel üpris erinev.

Täpselt. Ei viitsi väga eriti põhjalikuks minna aga vist on vaja.

Hüdrolüüsitud valutoode, mis on 90%+ puhas valk, mis ülikiirelt imendub VS tavaline kontsentraat, milles 75-80% valku + igasugu muud sodi, mis kuidagi tootele kaasa ei aita. No andke andeks. Pole kuidagi võrreldav minu arust. :D

Kahjuks on see nii tavaline, et vaadatakse lihtsalt valgukoti suurust ning hinda ja tehakse ost selle põhjal. Targemad vast vaatavad juba valguhulka ka kotis. Veel targemad uurivad, mida muud seal jahus sees veel on ning valgu tootmismetoodikat samuti.

Enda näitel võin öelda, et mul lõi Hera vähemalt põhja alt ära kui tarbisin suurtes kogustes seda iga päev. Minu keha jaoks oli toode liiga ebapuhas. Sisaldas peale valgu ka muud mittevajalikku.

Hydrot võin lasta päevas palju tahan ning mingeid vastunäidistusi ei tunneta.

Muidugi on asi individuaalne, kuid sellegi poolest sisu loeb. :)

;)

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selge on see, et Hera80 ja HI on ikka kaks väga erinevat toodet valguturul.Kui neid koos võrrelda, siis on vb siga ja kägu ka üks loom?See selleks aga mis mind kõige rohkem ärritab on bonsuna suhtumine.Ma ei mäleta, et fitshop oleks kunagi oma kaupa mõne teise poega võrrelnud ja ütelnud, et see mis seal teises poes müüakse on täielik p**k.Mingi müügikultuur võiks ju ikkagi olla?Aga jah, kes vanakaru ikka tantsima õpetaks?Kes seda teha on proovinud, on banni saanud ;)

Argo

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellele viimasele bonsuna.com uudiskirjale vastas keegi niimoodi (väga pikk kiri, olulise koha teen pigiseks, saatja nime ja aadressi ei avalda):

saatja A***n P*****k a***n.p*****k@***.ee

adressaatidele A***n P*****k <a***n.p*****k@***.ee>

kuupäev 6. mai 2011 11:26

teema Re: Bonsuna.com Uudiskiri: Spordisõbrad kohtuvad Beer Gardenis. Ole kohal!

tühista tellimus Tühista see tellimus

Minu isiklikku e-postkasti saabus e-kiri, mida mul on alust käsitleda soovimatu pakkumise, kommertsteadaande ehk lihtsamalt spämmina. Selliste teadete saatmist reguleerivad Infoühiskonna teenuse seadus ja Võlaõigusseadus ning sooviksin käesolevaga teada teie seisukohta, kumma alusel neist on teil huvi saada kohtusse kaevatud. Alustuseks Võlaõigusseaduse §60, https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=13160258

———–

§ 60. Sidevahendi kasutamise piirangud

Pakkumise võib edastada tarbija faksile ja telefoni automaatvastajale või elektronpostiaadressile üksnes tarbija eelneval nõusolekul. Muid individuaalset suhtlemist võimaldavaid sidevahendeid võib pakkumise edastamiseks kasutada, kui tarbija ei ole nende kasutamist sõnaselgelt keelanud.

§ 61. Sätete rikkumise keelamine

Seaduses sätestatud isik või asutus võib seaduses sätestatud korras nõuda pakkujalt, kes on rikkunud käesolevas jaos sätestatut, rikkumise lõpetamist ja rikkumisest hoidumist.

———–

Kui see Teile mingil põhjusel ei sobi võiks luua pretsedendi Infoühiskonna teenuse seaduse abil, https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=12894694

———–

§ 5. Kommertsteadaanne

(1) Kommertsteadaanne on igat liiki teabe edastus, mis on kavandatud otseselt või kaudselt edendama teenuse osutaja nimel kaupade või teenuste pakkumist või tõstma teenuse osutaja mainet.

(2) Kommertsteadaanne peab:

1) olema selgelt tuvastatav kommertsteadaandena;

2) võimaldama selgelt tuvastada isikut, kelle nimel kommertsteadaanne esitatakse;

3) võimaldama selgelt tuvastada müügiedenduspakkumisi, sealhulgas allahindlusi, autasusid ja kingitusi ning müügiedendusvõistlusi- ja mänge;

4) selgelt esitama käesoleva lõike punktis 3 nimetatud müügiedenduspakkumiste ja kaubanduslike loteriide osalemistingimusi.

(3) Kommertsteadaanne ei ole:

1) teave, mis võimaldab otsest juurdepääsu füüsilise või juriidilise isiku tegevusele, sealhulgas domeeninimi või elektronposti aadress;

2) teenuse osutaja maine kohta või teenuse osutaja pakutava kauba või teenuse kohta teenuse osutajast sõltumatult esitatud teave.

§ 6. Kommertsteadaande edastamine

(1) Teenuse osutaja võib saata füüsilisele isikule üldkasutatava andmesidevõrgu abil digitaalkujul kommertsteadaannet vaid järgmistel tingimustel:

1) adressaadi eelneval nõusolekul;

2) kui adressaadile antakse selgelt ja arusaadavalt teada, kuidas edaspidi kommertsteadaannete saamisest keelduda;

3) kui adressaadile tagatakse võimalus üldkasutatava andmesidevõrgu abil oma keeldumisõigust realiseerida.

(2) Teenuse osutaja peab registreerima käesoleva paragrahvi lõikes 1 nimetatud adressaadi nõusoleku või keeldumise.

(3) Käesoleva paragrahvi lõike 1 punktis 1 nimetatud nõusoleku olemasolu tõendamise kohustus on teenuse osutajal.

(4) Adressaadi keeldumise korral ei tohi teenuse osutaja digitaalkujul kommertsteadaandeid temale edastada.

———–

Ja kui Teile mingil põhjusel jääb segaseks InfoTS §6.1 toodud loetelu mõte siis olgu öeldud, et täidetud ei pea olema mitte mõni, vaid kõik seal toodud tingimused sest Euroopa Liidus kehtib spämmi osas nn “opt-in” põhimõte mis on sätestatud Euroopa Parlamendi ja nõukogu direktiivi 2002/58/EÜ artiklis 13, vt lähemalt siit või sama eesti keeles Sideameti lehel siin

---------------------------------------------------

Lisan veel, et kõiksugu portaalide kommentaariumete ja muude emaili küsivate kohtade jaoks on mul eraldi e-posti aadress.

Käesolevat aadressi levitan ainult piiratud, ametialaselt seotud seltskonnas.

Kuna ma ei ole teie asutuses oma visiitkaarte jagamas käinud, on järelikult ainus meetod kuste selle aadressi saite mõne minu ametialase kontakti arvutisse/e-posti häkkimine; ning see tegevus on kriminaalselt karistatav.

P.S.

Teie spämmikiri edastatud Spämmiblogile (http://no.spam.ee/); ning keskkonnas WOT (Web Of Trust www.mywot.com panin teie kodulehe reitinguks "ülimalt kriitiline".

A***n P*****k

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, see geenius saatis kõigile meilinglistis olevatele selle kirja.

See geenius?

Ma saan aru, et kes selle mailinglisti püsti pani, oli 'geenius'. Teha enda uudiskirjade jaoks mailinglist, kuhu saavad saata e-maili KÕIK inimesed nii et see siis kõigile omakorda laiali läheb, seei peaks kvalifitseeruma paraja ... noh ütleme et ehk mitte siis kõige targema webmasteri alla.

Ma imestan, et miks näiteks rohkem inimesi seda vapustavat võimalust ära ei kasutanud. Saata teise firma mailinglisti oma reklaami.... peaks ehk testima, järsku võimalus veel töötab. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üldiselt ütleb ärieetika, et ükski lugupidav ettevõte ei halvusta teisi. Kes seda teeb, see tõmbab enda usaldusväärsuse kolinaga alla, kuna näiliselt puudub kindlustunne enda toodete edukusse. Vastasel juhul poleks tõmblemiseks lihtsalt põhjust...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üldiselt ütleb ärieetika, et ükski lugupidav ettevõte ei halvusta teisi. Kes seda teeb, see tõmbab enda usaldusväärsuse kolinaga alla, kuna näiliselt puudub kindlustunne enda toodete edukusse. Vastasel juhul poleks tõmblemiseks lihtsalt põhjust...

Kus sa meie maailmas üldse kuskil eetikat näed? B):D

Eks konkurente halvustatakse alati. Ise-asi, kui palju sellest aru saab - ehk tihtipeale see tõesti väga "avalik" just ei ole.

Pigem tuleb arvestada sellega, et Joker'l ja Kalmusel on inimeste lollusest veidi kõrini saanud. Seletad ühe korra miks y toode on parem/odavam, kui x toode - ei saada aru. Seletad veel ja veel ja veel. Ikka ei mõisteta. Teed artiklid, näited, matemaatilised valemid. Ning ikka paljud ei jaga matsu lahti.

Ning siis näed, et siin poes on müüdavaimad lisandid Hera ja 300g kreatiin. :)

Ma ütleks ka, et mida te massiliselt seda saasta ostate. Hind on kesine/kallis, mõju kesine/kehva. Kas trenni tehaksegi ainult selle jaoks, et "veidi" mõikaks ja vormi parandaks. Või on soov oma ajakulu eest ka max. kasumit saada? :P

Pealegi - nagu Joker on mulle öelnud siis Jari Mentula, kes Fast'i üks suuremaid reklaamnägusid ütles talle otse, et Fast pidi siuke saast olema, et pm. kõik mis talle antakse tasuta, pidi prügikasti lendama. Et nad võiksid lõpuks mõne hea toote ka teha, saaks ise ka midagi tarbida. :D

Et siis Joker või Kalmus pole kunagi eriti seda tüüpi mehed olnud, kes niisama vait istuksid. Kui omad kogemused ja siseinfo ütleb, et tegemist on saastaga siis välja nad seda ka ütlevad.

Nõustun, et müüjate enda suust kõlab selline jutt alati mõttetu reklaamina ja mustamisena. EI vaidle absull vastu. Eetiline või mitte, see on nende enda otsustada. Ning eks Bonsuna leht ongi rohkem hardcore treenijatele, mitte niivõrd tavakasutajale.

Siililegi selge, et tavakasutajale üldse pool Seksiteemaline poolt Toidulisanditeemaline sait väga peale ei lähe.

Enamik tavainimesi ehmatab juba sellepeale ära, kui näevad mingit XXX teemat toidulisanditega samal veebilehel - kuigi tegemist täiesti loomuliku asjaga.

Ei lõbus on teiega vaielda. Tõsine argumenteerimine käib. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teema on huvitavaks läinud B)

Ise tarbin toidulisandeid vähe ja ostan neid harva. Põhjus, miks ma pole Bonsunast ostnud on just varem mainitu. Selleks on näiteks

konkurentide mahategemine, mida tehakse igal võimalusel. See on ilmselt üks põhjus, mis suuremale osale Eesti rahvale ei meeldi näiteks Keskerakond ja Savisaar, kes võimalusel konkurente mustavad. Kellele meldiks, kui Keskreakonna poolt tuleb jälle mingisugune reklaamike postkasti ning kus nad ennast taevani kiidavad. Ilmselgelt ükski mõtlev inimene ei saa sellest mõjutatud. Loen aegajalt ka eda Bonsuna foorumit, kust pidevalt on võimalik leida reklaami, mida surutakse peale. Kas keegi paneb suvalise reklaami kusalegi sellega mitteseonduvasse teemasse või lihtsalt omatooteid kiitvad teemad. Siin foorumis pole selliseid reklaamiteemasid veel peale surunud. Igal inimesel on oma põhimõtted. Archangel ütles, et Bonsunas on kõik kaks korda odavam ning ainult rumal ostab kallimat toodet. Samas, kui osta uus valgupakend iga paari kuu tagant, siis pole hullu natuke rohkem maksta, mis sest, et äkki mujalt saaks paari euri võrra odavama. Pole ma nüüd rikas inimene ega ka väga vaene samuti mitte.

Tervisesportlased liigselt tähtsustavad toidulisandeid. Selle asemel tuleks tähelepanu pigem pöörata oma toitumisele ja treeningule, kus tavaliselt on nii kui nii puudusi.

Kas tervisesportlase puhul on suurt vahet, kas ta kasutab Herat või mingit kallimat Mannineni produkti. Vaevalt.

Muudetud kasutaja Vilps poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ning eks Bonsuna leht ongi rohkem hardcore treenijatele, mitte niivõrd tavakasutajale.

Mis see hardcore treenija tähendab? Bonsuna kasutajad näeva jõusaalis rohkem vaeva, kui siinsed külastajad või need, kes kummagi foorumi vastu huvi ei tunne? B)

Archangel, vaielda saab ainult erapooletute inimestega. Sina seda pole, sest sa ilmselt tunned Kalmust, seda Jokkerit ja muud rahvas ning aegajalt käid nendega läbi.

Muudetud kasutaja Vilps poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nojah, Archangel tegeleb ka praegu igal võimalusel teise tootja kaupade mahategemisega. Saad vähemalt palka selle eest?

Oled sa kunagi näinud ärimeest, kes ei kiidaks oma kaupa? Mõlemad ärimehed kiidavad oma kaupa - ainult selle vahega, et üks neist veel üritab teist mustata, mis ei ole ilus. Need jokerid ja muud kiidavad selle ärimehe kaupa, kes neile parasjagu maksab. Kui FASTi esindaja pakuks neile rohkem raha, siis nad kiidaks taevani FASTi ja neid Bonsuna asju mustaks. Selline on elu. Kes neid kiidulaule ikka tõsiselt võtab..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nojah, Archangel tegeleb ka praegu igal võimalusel teise tootja kaupade mahategemisega. Saad vähemalt palka selle eest?

Oled sa kunagi näinud ärimeest, kes ei kiidaks oma kaupa? Mõlemad ärimehed kiidavad oma kaupa - ainult selle vahega, et üks neist veel üritab teist mustata, mis ei ole ilus. Need jokerid ja muud kiidavad selle ärimehe kaupa, kes neile parasjagu maksab. Kui FASTi esindaja pakuks neile rohkem raha, siis nad kiidaks taevani FASTi ja neid Bonsuna asju mustaks. Selline on elu. Kes neid kiidulaule ikka tõsiselt võtab..

Pealegi ei piirdu FitShopi valik vaid Fasti toodetega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks põhjuseid, miks inimesed siinsest poest ostavad, on see, et siinne foorum on nii hea, et isegi "konkureeriva" portaali tegelased on pool ajast siin:)?

Ja ärge arvake, et foorumi tähtsus ei mängi rolli. Eelnevalt mainitud näidete põhjal mängib see arvestusväärset rolli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kreatiin, beta-alaniin, glutamiin on kuni 4x odavam.

Mis puutub nightq küsimusse. Siis esiteks. Sa leidsid Bonsuna poe kõige kallima ja kvaliteetseima proteiini ning võrdled seda siinse poe ühe odavaima ning tavalisema valgukotiga. B)

Bonsuna poes ka selliseid asju:

WHEY PROTEIN CONCENTATE XTREEME (2000G) - €38.95

HYDROLYSOITU SPORT SOIJA 1000G - €12.50

2X WHEYMAX100 900G (Ehk 1,8kg) - €29.50

+ Whey Overdrive 4,5kg - 70 Eur, mis hetkel otsas. Laadung tuleb varsti. (Ehk saaksid sama raha eest kõigest 3,2kg Herat)

Ning üleüldse valgul ja valgul on ka vahe. See jutt läheks liiga pikaks aga ainult valgukogus kotis ei loe ka midagi.

Aga ok, see läheb juba naljakaks toodete võrdlemiseks. :)

Bonsunas tõmmataks kott pähe "võõraste" toodete promomise eest, siin on lahe sõnavabadus, onju.. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×