Jump to content
nightq

Kalmuse eetrikeeld

Recommended Posts

Minu arust on naljakas see, et iga poole aasta tagant on uus tüli, uus jama, uus leppimine. Ja nii viimased paar kolm aastat, kuni mina siin foorumis olen olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu arust on naljakas see, et iga poole aasta tagant on uus tüli, uus jama, uus leppimine. Ja nii viimased paar kolm aastat, kuni mina siin foorumis olen olnud.

Naljakas jah. Kui ikka läbi ei saa, siis ei peaks leppima ka. Naiselik käitumine ma ütleks kogu selle jama kohta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loll küsib siis, et kellele see niiväga kasulik siis olnud oleks :D? Et kui Kalmus telekas, siis Oti wräppe ja Herat ei osteta või :D ?

Ega me ameerikas ole, kust teleesinemiste eest makstakse ja teenitakse miljoneid ja luuakse ja uputatakse firmasid :D

Üldiselt pole eriti viisakas selliseid väljendeid kasutada, eriti võõraste kohta.

Aga jrxil täitsa iva sees. Kogu aeg peab tolm ja sopp keerlema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Krt mingi reklaami pärast nüüd nii tuuris kõik.. eetrisse minnes oleks Bonanza nagu Pantalone kohe 2x kuulsam olnud, et nüüd nutab?

"Mingi reklaami" :D

Mis see põhiline rahastamisallikas spordis võiks olla?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Usun, et paljud teist on siin liialt naiivsed, et kogu seda värki mõista.

Mõnele ei jõua hästi kohale kui suur osa maailmast tegelebki ainult sita keeramisega 24/7. Ütleks, et selle ümber maailm vaat-et pöörlebki. Mida rohkem sa teiste elu sitemaks teed, seda paremaks läheb su enda oma.

Üksiku eraldiseisva intsidendina pole muidugi tegemist millegagi, mis Kalmuse elu märkimisväärselt mõjutaks või kellegi teise elu tuntavalt paremaks teeks. Tegemist on lihtsalt ühe olukorraga mitmete hulgas, mille mõju kuhjub.

Oleks mu elu teistsuguseid radu pidi liikunud siis oleksin võib-olla samuti teiesugune, kes ei mõista kogu seda poleemikat ning sõimaks Kalmust mõttetuks vingujaks. Kahjuks tean omast käest kui lihtne on kellegi elu tunduvalt sitemaks teha. Kitud kellegile õigel ajal, näitad näpuga jne. Uskumatult lihtne isegi.

Kui ma tahaksin (Märgin ära, et "ei taha") siis ma võiksin korraldada olukorra, kus mõni teist oleks järgmised 6 kuud uurimise all asja eest mida te ei teinud. Otseloomulikult ei jää te süüdi, kuid kuidas see teie psüühikale ja ülds elukorraldusele mõjuks? Kuidas mõjuks mõnele ärimehele see, et ta järgmised 6 kuud oma elukohast lahkuda ei tohi? Kuidas mõjuks see, et peaksite mitu korda kuus prokuröri juures käima?

Vaevalt, et ma siin eriti kellegi maailmavaadet muudan, aga minu arust ei tea enamik teist ümbritsevast maailmast just kuigi palju, kui Kalmuse juttu lihtsalt niisama vingumiseks peate.

Ei tea mina ega ei tea enamik teist mitte midagi sellest, mis toimus kulturismi telgitagustes aastaid tagasi, millest Marek tihtipeale räägib. Kuid mul ei ole mitte mingit põhjust Marek'it mitte uskuda. Enamik teist automaatselt teeb Marek'i sõnavõtud maha ilma, et ise oleks kõige vähematki asjaga kursis millest jutt käib. Aga ok, see ei ole lihtne teema ning selles suhtes jään ka ise teadmatusse enamuses...

Võib-olla näen nii mina, kui Kalmus kolli seal, kus seda ei ole. Kuid reaalselt on sellised "susserdamised" niivõrd tavalised...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See tundub mulle rohkem iseendaga kaklemise moodi..... :D Väga raske on kakelda, kui vastane ei viitsi või ei pea vajalikuks sinu tahte peale reageerida - see ajabki tõenäoliselt veel rohkem närvi.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Usun, et paljud teist on siin liialt naiivsed, et kogu seda värki mõista.

Mõnele ei jõua hästi kohale kui suur osa maailmast tegelebki ainult sita keeramisega 24/7. Ütleks, et selle ümber maailm vaat-et pöörlebki. Mida rohkem sa teiste elu sitemaks teed, seda paremaks läheb su enda oma.

Üksiku eraldiseisva intsidendina pole muidugi tegemist millegagi, mis Kalmuse elu märkimisväärselt mõjutaks või kellegi teise elu tuntavalt paremaks teeks. Tegemist on lihtsalt ühe olukorraga mitmete hulgas, mille mõju kuhjub.

Oleks mu elu teistsuguseid radu pidi liikunud siis oleksin võib-olla samuti teiesugune, kes ei mõista kogu seda poleemikat ning sõimaks Kalmust mõttetuks vingujaks. Kahjuks tean omast käest kui lihtne on kellegi elu tunduvalt sitemaks teha. Kitud kellegile õigel ajal, näitad näpuga jne. Uskumatult lihtne isegi.

Kui ma tahaksin ("]Märgin ära, et "ei taha") siis ma võiksin korraldada olukorra, kus mõni teist oleks järgmised 6 kuud uurimise all asja eest mida te ei teinud. Otseloomulikult ei jää te süüdi, kuid kuidas see teie psüühikale ja ülds elukorraldusele mõjuks? Kuidas mõjuks mõnele ärimehele see, et ta järgmised 6 kuud oma elukohast lahkuda ei tohi? Kuidas mõjuks see, et peaksite mitu korda kuus prokuröri juures käima?

Vaevalt, et ma siin eriti kellegi maailmavaadet muudan, aga minu arust ei tea enamik teist ümbritsevast maailmast just kuigi palju, kui Kalmuse juttu lihtsalt niisama vingumiseks peate.

Ei tea mina ega ei tea enamik teist mitte midagi sellest, mis toimus kulturismi telgitagustes aastaid tagasi, millest Marek tihtipeale räägib. Kuid mul ei ole mitte mingit põhjust Marek'it mitte uskuda. Enamik teist automaatselt teeb Marek'i sõnavõtud maha ilma, et ise oleks kõige vähematki asjaga kursis millest jutt käib. Aga ok, see ei ole lihtne teema ning selles suhtes jään ka ise teadmatusse enamuses...

Võib-olla näen nii mina, kui Kalmus kolli seal, kus seda ei ole. Kuid reaalselt on sellised "susserdamised" niivõrd tavalised...

Vaevalt, et enamik peale sinu naiivsed on :D .. Üldiselt tundub, et sul on katus lõplikult ära sõitmas..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaevalt, et enamik peale sinu naiivsed on :D .. Üldiselt tundub, et sul on katus lõplikult ära sõitmas..

Oeh. No mis keeles ma rääkima pean?

Kas panen ka roosad prillid oma sinistele silmadele ette ja laulan kumbajaad ümber lõkke? Et maailm on ilus ja tore koht vikerkaarte ja jänkudega? Sest selline mulje teie sõnavõttudest jääb.

Ma olen täiesti kindel, et peaaegu kõik loevad mu postitusi ja mõtlevad, et mingi hull täielik. Jahub vandenõuteooriatest ning sellest, kuid kõik maailmahädad ikka teiste süü on, mitte ise-enda.

Kahjuks on väga raske ühelegi inimestele teha selgeks midagi, mida nad ise kogenud ei ole. On keegi teist kaotanud töökoha? Kas põhjusega? Ma tean mitut näidet, kus inimene kaotas töökoha sellepärast, et keegi teine lihtsalt näitas näpuga ja kitus ära. Ehk 10 töötajat käituvad täpselt ühesuguselt - kuid üks neist on vastukarva kellegile - näidatakse näpuga pisiveale mida teevad kõik töötajad. Ja töö-andjal täisõigus see isik lahti lasta.

Teinekord ei pea isegi süüdi olema. Paar inimest süüdistavad sind millegis ning kui sa ei suuda tõestada, et sa seda ei teinud - siis samamoodi... head-aega. Nii lihtne see ongi. Lapsemäng.

Samamoodi kui Teles osalevad 10 isikut kuritegelikugu või seaduserikkumisi hõlmava taustaga. Piisab ainult näpuga näitada ja veidi kituda ning väga lihtne on vastukarva olev isik eetrist eemaldada. Kuigi ometigi ei tohiks olla põhjust eemaldada üks ja lasta teistel edasi olla.

Kas ei ole sobiv asja niimoodi vaadata? Maailm ei ole kõigi suhtes võrdne ning ma ei näe midagi halba selles, kui Keegi, kes nö. "short straw" on tõmmanud, peaks vaiki olema ja lihtsalt asja alla neelama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina seda üksteisele sita keeramist ei usu. Võibolla tõesti ülemus astub alluvale pähe ja koristaja saab vastu päid ja jalgu koguaeg, et miks siit ja sealt sitane.

Mulle pole küll elus keegi sitta keeranud, on olnud olukordi, kus olen ise süüdi või piisavalt idu, et pole aru saanud. Sellepärast ei nimeta seda ka kellegi poolt keeratud sitaks, vaid iseenda lolluseks.

Mitte keegi ei saa teist mõjutada, kui endal ajud piisavalt teravad ja suutelised analüüsima erinevaid olukordi.

Aga kõigile neile soovitus, kes näevad iga nurga peal tonti---kutsuge ghostbustersid appi!!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina seda üksteisele sita keeramist ei usu. Võibolla tõesti ülemus astub alluvale pähe ja koristaja saab vastu päid ja jalgu koguaeg, et miks siit ja sealt sitane.

Mulle pole küll elus keegi sitta keeranud, on olnud olukordi, kus olen ise süüdi või piisavalt idu, et pole aru saanud. Sellepärast ei nimeta seda ka kellegi poolt keeratud sitaks, vaid iseenda lolluseks.

Mitte keegi ei saa teist mõjutada, kui endal ajud piisavalt teravad ja suutelised analüüsima erinevaid olukordi.

Aga kõigile neile soovitus, kes näevad iga nurga peal tonti---kutsuge ghostbustersid appi!!!!

Selles ongi probleem, et enamik inimesi kas ei taba ära, et nendega manipuleeritakse või nad pole lihtsalt sellega kokku puutunud.

Otseloomulikult annab seda vältida. Kuid enamik inimesi elab oma elu, teadmata et sellised "susserdamised" üldse käivadki. Ja selles ongi probleem. Keegi ei usu seda, et mida ise ei ole kogetud või nähtud. Kui aga korra juba ära näed sellise asja, siis kipudki kõikjal seda nägema. Ja tihtipeale on sul ka õigus. Mitte alati - muidugi.

Ma lihtsalt räägin asju nii nagu minu enda kogemused on näidanud. Inimesed konkreetselt petavad ja meelega torgivad, näitavad näpuga ja teevad kõik, mis võimalik, et elus edasi jõuda. Ning kui sa juhtud olema piisavalt heatahtlik ning sõbralik inimene, siis on sul vähe põhjust kedagi pahatahtlikkuses kahtlustada. Ja niimoodi piki päid ja jalgu saadki.

Kuna tavainimene töötab kuskil 9-17 töökohal ning teeb suhteliselt kitsas valdkonnas tööd, siis pole ka imestada, et tihtipeale ei nähta oma ninaotsast kaugemale - ja üldse ei huvitutagi muust.

Minu töökoht on aga andnud mulle võimaluse rääkida ja suhelda eesti rikkaimate isikutega, ärijuhtidega, riigitöölistega jne. Ning ma olen kuulnud ja teada saanud nii mõndagi huvitavat. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oeh. No mis keeles ma rääkima pean?

Kas panen ka roosad prillid oma sinistele silmadele ette ja laulan kumbajaad ümber lõkke? Et maailm on ilus ja tore koht vikerkaarte ja jänkudega? Sest selline mulje teie sõnavõttudest jääb.

Ma olen täiesti kindel, et peaaegu kõik loevad mu postitusi ja mõtlevad, et mingi hull täielik. Jahub vandenõuteooriatest ning sellest, kuid kõik maailmahädad ikka teiste süü on, mitte ise-enda.

Kahjuks on väga raske ühelegi inimestele teha selgeks midagi, mida nad ise kogenud ei ole. On keegi teist kaotanud töökoha? Kas põhjusega? Ma tean mitut näidet, kus inimene kaotas töökoha sellepärast, et keegi teine lihtsalt näitas näpuga ja kitus ära. Ehk 10 töötajat käituvad täpselt ühesuguselt - kuid üks neist on vastukarva kellegile - näidatakse näpuga pisiveale mida teevad kõik töötajad. Ja töö-andjal täisõigus see isik lahti lasta.

Teinekord ei pea isegi süüdi olema. Paar inimest süüdistavad sind millegis ning kui sa ei suuda tõestada, et sa seda ei teinud - siis samamoodi... head-aega. Nii lihtne see ongi. Lapsemäng.

Samamoodi kui Teles osalevad 10 isikut kuritegelikugu või seaduserikkumisi hõlmava taustaga. Piisab ainult näpuga näitada ja veidi kituda ning väga lihtne on vastukarva olev isik eetrist eemaldada. Kuigi ometigi ei tohiks olla põhjust eemaldada üks ja lasta teistel edasi olla.

Kas ei ole sobiv asja niimoodi vaadata? Maailm ei ole kõigi suhtes võrdne ning ma ei näe midagi halba selles, kui Keegi, kes nö. "short straw" on tõmmanud, peaks vaiki olema ja lihtsalt asja alla neelama.

Põhjuseta ei keerata kellelegi käru. Tundub, et sa räägid rohkem lihttööliste ülemustest, kes tavaliselt eriti intelligentsed pole ja pigem sellised möh-möh mehed. Korralikes firmades vaadatakse pigem kitupunnidele kehvasti peale ja kehtib süütuse presumptsioon. Mis maailmas sa küll elad, ma ei tea :D

Muudetud kasutaja nightq poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas siin foorumist kusagil "Ignore user" nupp on?

Ma ei viitsi skrollida nii pikka teksti

AlanBStard, kas reklaamist oleks hüdroiso pakkumise ka läbi jooksnud, et sellest otseselt bonanzale kasu oleks olnud? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Põhjuseta ei keerata kellelegi käru. Tundub, et sa räägid rohkem lihttööliste ülemustest, kes tavaliselt eriti intelligentsed pole ja pigem sellised möh-möh mehed. Korralikes firmades vaadatakse pigem kitupunnidele kehvasti peale ja kehtib süütuse presumptsioon. Mis maailmas sa küll elad, ma ei tea :D

Muidugi ei keerata põhjuseta. Kuid teinekord on need põhjused suhteliselt lapsikud.

Korralikud firmad on suhteline mõiste. Muidugi ei usu, et mingi suurfirma juhataja näeks vaeva, et kõige tavalisemale lihttöölisele jama keerata. Kui just see tema naist ei pannud vms. :D - Aga sellised värgid tegelikult ju toimuvad.

Minu jutu point on see, et sellised sitakeeramised leiavad aset. Teinekord tihedamini kui arvatakse. Enamik ei pane neid tähele - kuna asja point ongi ju see, et keegi ei saaks teada. Kaoks ju mõte ära, kui see kellele jama keerad, saaks sellest teada.

Vaidleme ju praegu selle üle, kas on Reaalne, et keegi Marek'ile tahtlikult sitta keerab või mitte. Minu arust on vägagi. Seda pole raske teha, sellest võivad teatud inimesed nii mõndagi võita. Ning usun, et Marek on nii mõnelegi varba peale elus astunud, kes heameelega veidi jama korraldaks, et "tagasi teha".

Mind lihtsalt hämmastab see, kui vähesed teist seda usuvad. Kas tõesti on teie arust see nii ebareaalne? Erinevalt Marek'ist ei leia te ju end regulaarselt uudistest - seega kedagi Kalmuse elu huvitab. Piisavalt palju, et pidevalt temast kirjutada. Pole ju ebareaalne, et nii mõnelgi on tema vastu vimm mida rahuldada üritatakse.

Õhtulehe poisid ja isegi Postimees kirjutavad regulaarselt artikleid, mis Marek'it just positiivses valguses ei näita. Miks nad seda teevad? Toimub ju põhimõtteliselt Kalmuse nime mustamine regulaarselt. On seegi ju sitakeeramine.

Ühesõnaga hoidke avatud mõttemaailma. Kaaluge võimalusi ning ärge laitke otsekohe maha asju mida ei mõista või millesse ei usu. Mõelge loogiliselt ning juurelge, kas kellegi teise elukogemused võivad pakkuda neile suuremaid ja põhjalikemaid teadmisi asjadest, kui sinu kogemused. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loen hetkel Gorbatšovi elulugu ja tuleb meelde seik Brežnevist. Kuna taat oli juba oma viimastel aastatel üsna muumialaadne ja peale "võtame peale" midagi muud öelda ei osanud, siis topiti ta parteipleenumitel pukki koos sedelite ja etteantud tekstiga. Nii ta siis istus seal jagamata ise kus ta on või miks ta on ja asi kordus ka Gromõkoga. Mida ma tahan sellega öelda, et suurte poliitiliste mängude taga on alati niiditõmbajad.

Mida väiksemaks lähevad panused, seda vähemtõenäoline on ka, et mingit kokkumängu oleks. Kardan väga, et kulturism pole just valdkond, milles tegutsevad inimesed omaksid sedavõrd laialdast mõjuvõimu. See, et seljataga räägitakse on ilmselge, paratamatu ma ütleks aga ei midagi muud ja antud juhtum on selgelt ülepaisutatud.

Aga need on ainult minu mõtted kui kellelgi on vettpidavaid tõendeid, siis tuleks need välja käia, mitte lihtsalt lahmida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui oled arvuti taha naelutatud, ega midagi paremat teha ei ole. Selleks ju foorumid ongi. :D

Kas nii raske on mõista ,et firma lihtsalt ei tahtnud Marekit ja kõik. Miks peavad nad kellelegi midagi seletama ? Ei tahtnud ei sobinud plaanidesse ja kõik . Normaalne inimene saaks sellest aru mitte ei teeks selist kisa meedias. Kuidas kõik teda tagakiusavad . Mul oli hiljuti ühes Eesti mängufilmis ka 10sek episood kuni montaazini oli siis lõigati vällja . Sain ka eetri keelu . Mis ma nüüd teen kisan ka mööd a meediat et rezi on tropp ja krt mind ahistatakse või ? Mõnedest assjadest tuleks üle olla ja enne mõelda kui kisada . Oleks siis asi veel mille üle kisada. Piinlik peaks olema

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas on tõesti täiesti mõeldamatu, et minu arvamused ühtivad Kalmuse omaga? ....

"If three persons can agree entirely , then the earth can be changed to gold" . Kolmanda veel leiate saame kõik rikkaks . If you know what i mean...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas nii raske on mõista ,et firma lihtsalt ei tahtnud Marekit ja kõik. Miks peavad nad kellelegi midagi seletama ? Ei tahtnud ei sobinud plaanidesse ja kõik . Normaalne inimene saaks sellest aru mitte ei teeks selist kisa meedias. Kuidas kõik teda tagakiusavad . Mul oli hiljuti ühes Eesti mängufilmis ka 10sek episood kuni montaazini oli siis lõigati vällja . Sain ka eetri keelu . Mis ma nüüd teen kisan ka mööd a meediat et rezi on tropp ja krt mind ahistatakse või ? Mõnedest assjadest tuleks üle olla ja enne mõelda kui kisada . Oleks siis asi veel mille üle kisada. Piinlik peaks olema

Kui nüüd meenutada, siis olen ise ka montaaži ohver olnud, suurt vahet täiesti ilmumata ja väljalõigatud karakteri vahel pole, sest ekraanil pole niikuinii. Eks ma pettunud olin aga mis seal ikka, klipp tehti kiirem kui alguses plaaniti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Avastasin ,et bonsuna.com Foorumisse regamine on valikuliseks tehtud . Huvitav mida kardetakse . Hardcore meestel peaks rind ju rasvane olema :D

Ei teagi ühtegi avaliku foorumit kus nii kõva tsensuur kui seal

:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×