Jump to content
kriskoix

Haarde tugevus

Recommended Posts

Hästi aitab haaret treenida ka halvastihaaratavete esemete tõstmine( kivid ja palgid näiteks). :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti aitab magneesium. Rihmadega saab kah, aga magneesiumiga parem, käed saavad kah tugevamaks. Mingi aeg kasutasin rihmasid, kuid nüüd ainult magneesiumi ja kang ei libise käest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rihmad aitavad küll jõutõmmet teha, kuid käed jäävad ikkagi ju nõrgaks. See on probleemi edasi lükkamine, mitte lahendamine.

jagan arvamust

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kust nende kehakujude kohta infot saada?

seda silmaga näha...

tavaliselt on nii: mehed kes suruvad ja kükivad palju ei suuda tõmmta, mehed kes tõmbavad palju ei suuda suruda. Ja on universaalid kes teevad kõik alad võrdselt hästi, mitte ükski ala ei ole erakordselt tugev.

Ennast pean ma jõutõmbajaks, kuna käed on mul pikad ja mul väga hea tõmbe nurk. Aga Raigo Kuusnõmm on universaal, kõik alad on võrdselt tugevad, kuigi surumine on tal hetkel üle mõistuse tugev.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kindad unusta ära, muidu jäädki terveks eluks nõrkade kätega. Pane otsingusse "haare" või "haarde tugevus". Sellest on palju räägitud.

kinnastega on ju haare oluliselt halvem, kindad kaitsevad käsi mitte ei paranda haaret ,nt Ott teeb kõiki harjutusi kinnastega ainult tõmmet teeb palja käega ise kasutan kindaid ja nende peal rihmasid, käed ei lagune ja kang ei libise

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kinnastega on ju haare oluliselt halvem, kindad kaitsevad käsi mitte ei paranda haaret ,nt Ott teeb kõiki harjutusi kinnastega ainult tõmmet teeb palja käega ise kasutan kindaid ja nende peal rihmasid, käed ei lagune ja kang ei libise

Seda ta ütleski ju? Ma arvan, et parem oleks harjuda üldse mitte teha kinnastega...ise ei kasuta kindaid ja pole juba ammu olnud enam ville

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimasel ajal on haare nõrgaks jäänud.....annab tunda nii rippumise vastupidavuses kui ka jõutõmbes

kuidas te enda haaret treenite? gripperid? rippumine? kangiga või hantlitega randmete kõverdamine? mõni muu moodus?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Viimasel ajal on haare nõrgaks jäänud.....annab tunda nii rippumise vastupidavuses kui ka jõutõmbes

kuidas te enda haaret treenite? gripperid? rippumine? kangiga või hantlitega randmete kõverdamine? mõni muu moodus?

Näpista kettaid. Et võttad ketastest kinni ja hoia neid käes. Muidugi peavad kettad olema parajalt rasked. Rippumine on ka hea moodus haarde tugevndamiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Viimasel ajal on haare nõrgaks jäänud.....annab tunda nii rippumise vastupidavuses kui ka jõutõmbes

kuidas te enda haaret treenite? gripperid? rippumine? kangiga või hantlitega randmete kõverdamine? mõni muu moodus?

Endal on sama probleem praegu, kang ei püsi enam käes lihtsalt ja rippumine on natuke aidanud. Muidu keegi saalist soovitas stressi palli ? :) On kellegil kogemusi ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

millised harjutused on olemas et haaret tugevdada .

mul muidu juhtub tihti et kui hakkan tegema 6lakehitusi v6i kangi t6mbeid ettekallutades, siis libiseb mul kang k2est ja ei saa seeriat normaalselt l6petada .

raskust kannatan aga haare vist mitte .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
millised harjutused on olemas et haaret tugevdada .

mul muidu juhtub tihti et kui hakkan tegema 6lakehitusi v6i kangi t6mbeid ettekallutades, siis libiseb mul kang k2est ja ei saa seeriat normaalselt l6petada .

raskust kannatan aga haare vist mitte .

Kasuta otsingut.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No suurendad vaiksemalt raskusi. Küll see haare sul ise paraneb. Mingi julla oli ka millega sai treenida. Samas ka käsivarre lihaste arendamine peaks aitama haaret tugevdada. :) Eraldi hirmasid ka osta muidugi, kui raskused juba liiga suured ja ei püsi käes :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No suurendad vaiksemalt raskusi. Küll see haare sul ise paraneb. Mingi julla oli ka millega sai treenida. Samas ka käsivarre lihaste arendamine peaks aitama haaret tugevdada. :) Eraldi hirmasid ka osta muidugi, kui raskused juba liiga suured ja ei püsi käes :D

aa kujuta ette ma ei oska neid rihmasid k2tte ja kangi kylge rakendada . :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aa kujuta ette ma ei oska neid rihmasid k2tte ja kangi kylge rakendada . :D

täitsa usun ega ma ka ei oska mitukorda pusind lootusettu tolku ei midagi

pesekäed korralikult puhtaks ja kuivata ära ja siis määri õrn ühtlane kiht magneesiumi peale mull andis meeletuid tulemusi

enne hakkas juba seerja lõpus 150kg käest lahti libisema magneesiumiga aga haare raudne 200kg ei mingit küsimust

Pure Magnesium Carbonate

[Fitshop.ee] 95.00EEK

Spetsiaalne libisemisvastane abivahend raskustega treenimiseks. Aitab kangi, hantleid jms. paremini käes hoida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
millised harjutused on olemas et haaret tugevdada .

mul muidu juhtub tihti et kui hakkan tegema 6lakehitusi v6i kangi t6mbeid ettekallutades, siis libiseb mul kang k2est ja ei saa seeriat normaalselt l6petada .

raskust kannatan aga haare vist mitte .

Need samad harjutused (pluss veel jõutõmme) tugevdavadki haaret.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul tuleb kananahk ihule, kui näeksin kedagi tegemas õlakehitusi ja veel sellise raskusega, mida ei jõuta kinni hoida :D

Tavalised õlatõsted mõjuvad muide paremini, kui trapetsid teed. Kui ikkagi siiamaani ei ole aru saanud, miks tavaharrastajad teevad trapetsid eraldi.

Muidu hea haarde tugevdamine on rippumine, lõpuni välja, nii kaua kuni libiseb lihtsalt ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Need samad harjutused (pluss veel jõutõmme) tugevdavadki haaret.

Lisaks sellele veel igasugune raskuste käes hoidmine (kangite, ketaste) ning nendega kõndimine. Ka rippumine. Kui tõsterihmsid kasutama hakkad, siis käed jäävadki nõrgaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tee jõutõmmet ja tunned järgmisel ning ülejärgmisel päeval, kuidas su ksivarred on natuke krampis/valusad. Järgmisel korral on haare tugevam. vaid järjest treenides saad haarde tugevaks, kui hakkad jändama rihmade ja muuga, siis su haare ei paranegi piisavalt (samuti ei arene käsivarred edasi nii hösti kui võiksid)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×