Jump to content
kriskoix

Haarde tugevus

Recommended Posts

suure tõenäosusega pani ta SIDEMETE ja rihmade vahele võrdusmärgi.

Tüüpiline algajate viga :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Keegi ühe käega pole proovinud rippuda? Kahe käega ju veits lihtne.

ühega, kahega... whatever works for you

mina seda lihtsaks ei nimetaks oma kaalu juures :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas oleks veel võimalusi sõrmi tugevaks treenida peale sõrmetugevdajate, sest kui ma teen traktorit, allatõmbeid trenazööril või jõutõmmet, siis sõrmed tahavad ära libiseda, ei jõua kinni hoida.

Kätekõverdused toenglamangus sõrmede peal, lõpuks toetud ainult ühe sõrme peale. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sul on vaja tugevdada haaret. Selleks on vaja tugevat käsivart. Selleks pead ära unustama igasugused jõusaalikindad ja -rihmad, tegema kõiki harjutusi palja käega. Abistavatest harjutustest võiks teha igasuguste raskuste hoidmist (kaasa arvatud nendega kõndimist), rippumist jne. Põhiharjutusi võiks ka valida selliseid, mis tugevdavad käsivart - jõutõmme, õlakehitused kangiga, tõmbed kõhule kangiga jne. Abistavaid harjutusi võib teha isegi iga trenn. Paari kuu pärast enam sellist muret ei ole, et ei jõua kangi hoida. Pigem on nii, et hoida jõuad, aga tõsta ei jõua. Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tee rebimist (võtad ajalehe ja rebid aina väiksemateks tükkideks näppudega) ja kerimist (nt paned harja varrele rihma peale, rihma otsa raskuse ja kerid raskuse ülesse algul ühtepidi ja siis teist pidi, peopesad sissepoole ja väljapoole),Siis on veel võimalus kätekõverdused sõrmedel, rippumine, tennisepalli pigistamine, ketaste hoidmine näppude vahel. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Keegi ühe käega pole proovinud rippuda? Kahe käega ju veits lihtne.

Ripud nagu sangar seiklusfilmis ühekäega õhkutõusva helikopteri küljes?

88kg juures on see päris raske harjutus - 3 minutit täis ei ripu veel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise kasutan rihmasid ja haaret treenin tugevamaks rippudes. Mul pole eesmärgiks jõud vaid lihasmass, sel juhul on see kui ma tänu rihmadele veel korduse või veel paar suudan teha väga teretulnud. Pealegi segab see tunnetust kui ma pean tegelema pidevalt haarde hoidmisega. Usun, et alessandro pakutud meetod töötab, kuid jään siiski oma lähenemise juurde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sul on vaja tugevdada haaret. Selleks on vaja tugevat käsivart. Selleks pead ära unustama igasugused jõusaalikindad ja -rihmad, tegema kõiki harjutusi palja käega.

Kas tõesti ka kindad?Mida need kindad siis juurde annavad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Randme painutamine, randmesirutamine. Inimesel ei taha lihased ainult ühekülgselt areneda, seetõttu tuleb treenida nii sirutajaid kui ka kõverdajaid.

Kunagi oli sellisel lehel nagu cyberpump.com päris oma sektsioon haardetugevuse arendamise kohta, kuid nüüd on miskil põhjusel sinna ligipääsemine võimatu.Väga head artiklid ning isetehtavate seadmete ideed olid seal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

http://www.bodybuilding.com/fun/exercises....Muscle=Forearms

Esimene harjutus on hea! Tahtis on kang v6imalikult alla lasta nng sekund seda seal hoida, siis ylesse ja jallegi hoida sekund or so. Soovitaks teha 2-3 korda nadalas ja 3x12-15 ja medicine ball(ei tea kuidas see eestikeeles on) pigistamine samad seeriad ja kordused, aga ara yle pinguta muidu oled varsti nagu Popaye :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas tõesti ka kindad?Mida need kindad siis juurde annavad?

randmeid toetavad mõned, suurem osa toetab grippi mittelibisemise näol.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mm.. mul oli näppude tugevus alati probleemiks. Soovitaksin, et võta see-sama plokimasin, seo tõmmatava asja külge mingi riie, ja siis hakka seda alla tõmbama. Sigaraske on seda kinni hoida. Kuid näppude tugevus paraneb vääga kiiresti. Ise kasutan ühte suurema paksusega köit.

Või nagu The Rock teeb: pullupe rätikutega: http://www.youtube.com/watch?v=DyD82tY37wc

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas tõesti ka kindad?Mida need kindad siis juurde annavad?

Selles asi ongi, et midagi head nad juurde ei anna :rolleyes: Tegelikult annavad juurde seda, et kangi on veits lihtsam hoida. Kang libiseb vähem, kindad pehmendavad jne. Haarde tugevusele see hästi nüüd küll ei mõju. Meil on aga vaja viia need abistavad lisavidinad miinimumini, et käsi tugevaks saada. Võimalikult palju tuleb teha omaenda jõuga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Haarde tugevusele see hästi nüüd küll ei mõju.

kusjuures oleneb mudelist :D Mul omal ajal olid Nike omad, seal rihm fikseeris randme päris hästi. amazoni kindad on sellise madala randme osaga, Nike omad aga kinnituvad randmel :rolleyes:

toon illustratiivse näite ka

http://shop.fitness.ee/product_info.php?products_id=147

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Asi pole selles, kas nad hoiavad rannet või mitte. Kui on põhjust kasutada randmesidemeid, siis TULEB neid kasutada. Lihtsalt kinnas ise toimib pehmendusmaterjalina.

ainuke point mida ma tahtsin selgeks teha on see, et öelda, et randmeid jõusaali kindad ei toeta on vale. thats all...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei väitnudki, et kindad ei toeta randmeid. Olen kasutanud selliseid, mis toetavad. Kunagi ammu. Pärast otstsin endale normaalsed randmesidemed ja kindaid enam ei kasuta. Ja kahetsen seda aega, kui kasutasin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere

Mure siis selline et ei jõua kangist kinni hoida nii tugevalt(libiseb käest).70kg jõuan teha u.7 korda ja 90kg 3-4korda ainult.

Jõudu veel on aga kangi ei püsi käes. Äkki keegi oskab aidata kuidas lahendada seda muret?

Endal jõusaali kindad, mõtlesin et äkki see teeb käe libedaks aga ka ilma käed ikkagi ju ka higised natuke juba. :(

Risto

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere

Mure siis selline et ei jõua kangist kinni hoida nii tugevalt(libiseb käest).70kg jõuan teha u.7 korda ja 90kg 3-4korda ainult.

Jõudu veel on aga kangi ei püsi käes. Äkki keegi oskab aidata kuidas lahendada seda muret?

Endal jõusaali kindad, mõtlesin et äkki see teeb käe libedaks aga ka ilma käed ikkagi ju ka higised natuke juba. :(

Risto

segahaare!!!! :( vasak käsi peal ja parem käsi alt haardega - sellise haardega isilklikult minul mitte kunagi ei libise käest! mina kindaid ei kasuta aga vaevalt, et need segavad...

Muudetud kasutaja tonn999 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere

Mure siis selline et ei jõua kangist kinni hoida nii tugevalt(libiseb käest).70kg jõuan teha u.7 korda ja 90kg 3-4korda ainult.

Jõudu veel on aga kangi ei püsi käes. Äkki keegi oskab aidata kuidas lahendada seda muret?

Endal jõusaali kindad, mõtlesin et äkki see teeb käe libedaks aga ka ilma käed ikkagi ju ka higised natuke juba. :(

Risto

Haare on nõrk ja kõik. Trenni lõpuks tee haarde tugevdamiseks näiteks rippumist :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kasuta ka klassikalise tõstmise pöidlalukuga haaret.

Aga üldiselt ma arvan, et pead haaret treenima. Keegi, kes alla 200 kilo tõmbab ei peaks minu arvates randmerihmadega tõmbama - ranne peaks olema piisavalt tugevaks treenitud, et ilma tõmmata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×