Jump to content
kriskoix

Haarde tugevus

Recommended Posts

On siin selliseid vendi ka , kes 50 kg ketta ühe käe sõrmede vahel üles tõstavad? või siis mõlema käe sõrmede vahele üks ja väike jalutuskäik...:) Usun, et on - seepärast ka selline küsimus, et mis harjutusi soovitate sõrmedega haarde tugevdamiseks (selleks ei pea nüüd küll jõusaalis käima, aga siiski.. )

Eesmärk pole nagu see kinessi mees kaardipakke pooleks rebida, lihtsalt puhas huvi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

50 ketast küll sõrmede vahel ei hoia, 25 on teine asi..

Head harjutused sõrmede treenimiseks:

- aja peale ketta hoidmine (võta aega ja kasuta sama ketast, siis tunned ka arengut)

- biitseps nagu hantliga aga hantli asemel võtad kettal servast. Hullult hakkab sõrmedele

- randmetreening

- gripper - aga selle peab netist tellima, poe omad on mõttetud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suht omapärane küsimus, aga ma lugesin, et mingi palli (pehme tennisepalli) nätsutamine pidi mõjuma. Ei tea ise, pole proovinud, aga sina võit proovida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest bohemianrhapsody

Niipalju kui mina olen aru saanud, siis treenib see käsivart ja teeb haaret tugevamaks. Randmest ei tea ma midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsimus Bohemianrhapsodyle!! Mis lihastega liigutad rannet? Kui näitex õlavarre2pealihasega lähendad käsivart õlavarrele, siis käsivarrelihastega teed sa mida? millest sõltub haarde tugevus (mis lihastest)? see pole negatiivse tooniga kirjutatud, lihtsalt, mõtle .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist. Selline probleem on, et jõutõmmet tehes väsivad randmed väga kiirelt ära. Lisasin jõutõmbe alles hiljuti kavva aga randmed ei kannata raskusi välja. Tunnen, et seljas on jõudu veel küll, aga haare kaob ära ja seetõttu pean tegema kergemate raskustega. On kellelgi veel sama probleem ja kas keegi oskab mõne lahenduse välja pakkuda?

Tänud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Treeni käsivarsi rohkem. Jõutõmmet tee kergete raskustega ja puhta tehnikaga, eriti veel kui alles oled hakanud seda tegema.

Endal oli sama probleem, siis tegin farmers walki ketastega. Kettad kätte ja mööda saali ringi jalutama kuni sõrmed ei hoia ketast kinni

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Just, eraldi peaks treenima ka randmeid nii alt ja pealthaardes nii kangi kui hantlidega nii istudes kui seistes seljatagant. Teiseks on haare tugevam kui peopesad on vastastiku, sel juhul tuleks iga seeria vahetada käsi, et ei tekiks ühepoolset arengut.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas oleks veel võimalusi sõrmi tugevaks treenida peale sõrmetugevdajate, sest kui ma teen traktorit, allatõmbeid trenazööril või jõutõmmet, siis sõrmed tahavad ära libiseda, ei jõua kinni hoida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sul on pole lihtsalt sõmed veel harjunud ja arvatavasti ka randmepainutajad on nõrgad. Võid treenida eraldi rannet, või näiteks proovida peale trenni rippumist. See peaks ikka juurde andma ma arvan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas oleks veel võimalusi sõrmi tugevaks treenida peale sõrmetugevdajate, sest kui ma teen traktorit, allatõmbeid trenazööril või jõutõmmet, siis sõrmed tahavad ära libiseda, ei jõua kinni hoida.

Kasuta rihmasid kui ei jõua hoida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatad kasvõi kuhugi pudi padi poodi,sealt saad alguseks võibolla midagi.

Mina sain näiteks Pärnust jessi poest 2tk=25 eek.

Ajavad asja ilusti ära,praegu veel... :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

unusta need krt rihmad ära, ja tegele randmetega. Tee talupoja kõndi või nagu Hr Murumets - ripu !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kasuta rihmasid kui ei jõua hoida.

ei soovita sidemeid kasutada,muidu ei saa sa kunagi sõrmi tugevaks.

misasja sa kirjutasid? ega kui rihmu kasutada siis jah ei saa sõrmi tugevaks. aga mis sidemed sõrmedele veel?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×