Jump to content
kriskoix

Haarde tugevus

Recommended Posts

Mul tuleb kananahk ihule, kui näeksin kedagi tegemas õlakehitusi ja veel sellise raskusega, mida ei jõuta kinni hoida :D

Tavalised õlatõsted mõjuvad muide paremini, kui trapetsid teed. Kui ikkagi siiamaani ei ole aru saanud, miks tavaharrastajad teevad trapetsid eraldi.

Muidu hea haarde tugevdamine on rippumine, lõpuni välja, nii kaua kuni libiseb lihtsalt ära.

Kui sa minuga samal ajal jõukas oleksid siis sul tuleks vist kananah, sest ma teen alati shrugse max kaaluga.

Viimase korduse ajal kipub alati käest libisema. Asi on selles, mul on hullult suured trapsid, aga haare vist jah ei kannata.

Magneesiumit kaasa võtta igakord oleks ka tülikas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sa minuga samal ajal jõukas oleksid siis sul tuleks vist kananah, sest ma teen alati shrugse max kaaluga.

Viimase korduse ajal kipub alati käest libisema. Asi on selles, mul on hullult suured trapsid, aga haare vist jah ei kannata.

Magneesiumit kaasa võtta igakord oleks ka tülikas.

Pole seal tülikat midagi. Alguses võtsin väikese kilekotiga ta kaasa, aga hiljem, kui ta mul ununes kotti kui uiske transportisin, siis sain sellest puru. Nüüd hoian puru karbis ja on väga mugav kasutada. Piisab ühest korrast isegi seda kätele määrida ja natuke kangile ka, siis see jääb ikka paariks seeriaks kangile külge ja hoiab ilusti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Treeni käsivart, rannet ja sõrmi... haaret. Samas, kui sul on väga tugev selg ja tahad seda äärmiselt raskete tõmmetega treenida, siis vblla kasuta rihmasid (ümber randme ja kerid ümber kangi).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ripu raskusega, võta raskused kätte ja käi nendega, kasuta grippereid ja tee harjutusi puhtalt ilma igasuguste sidemeteta(väljaarvatud maxide tegemised)....ise teen samamoodi ja haare ikka ulmeliselt tugevnenud

Muudetud kasutaja Ahto112 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

KUi ta sul selline piisavalt raseke on, et jõuad näiteks esialgu teha kuni 10 ja natsa pealegi, siis on sul hiljem juba arengu tarvis midagi raskemat vaja(ca 1-2 kuu pärast)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üldiselt on lõuatõmbeharjutusi väga raske sooritada, käed libisevad kergelt maha ja randmed ütlevad kiirelt ülesse, leidsin kuskilt kapist nahkkindaid mis mõneks ajaks töötasid ideaalselt, aga nüüd paistab et kulusid ära ja ei tööta enam.

Samuti on ka raskused suurenenud ja on hakanud randmetele tunda andma... hakkasin randmepaelu randmete peale panema ja kasutan endiselt nahkkindaid,

aga mida konkreetset oleks soovitada et oleks parem lõuga tõmmata ja hantleid tõsta ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täpselt sama probleem. Eriti probleemne on biitsepsit treenida (sest see on üks kõige tugevam lihas mul hetkeseisuga :))kas kangi või hantlitega - randmed lähevad enne läbi kui biitseps mingit koormust saab. Asi on parem plokil biitsa tehes, kuid ka siis (40kg raskusega nt), enne täiskoormuse saavutamist, tuleb järgi jätta, sest randmed löövad tuld. Peale trenni ei saa käsi isegi randmekohast liigutada suurt.

Teen käelihaseid tugevdavaid harjutusi, kuid need pigem teevad tõstmise veel raskemaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas sa rihmasid pole proovinud ?

ei ole, kas http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...products_id=421

need oleks hüva?

Täpselt sama probleem. Eriti probleemne on biitsepsit treenida (sest see on üks kõige tugevam lihas mul hetkeseisuga :))kas kangi või hantlitega - randmed lähevad enne läbi kui biitseps mingit koormust saab. Asi on parem plokil biitsa tehes, kuid ka siis (40kg raskusega nt), enne täiskoormuse saavutamist, tuleb järgi jätta, sest randmed löövad tuld. Peale trenni ei saa käsi isegi randmekohast liigutada suurt.

Teen käelihaseid tugevdavaid harjutusi, kuid need pigem teevad tõstmise veel raskemaks.

oh sul kohe nii hull, no mind aitas seegi kui panin mingid suvalised randmepaelad ja natuke elast sided randmete peale, äkki aitaks sulgi mingi elastikside kasvõi või midagi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Randme sidemed on mõistlik endale vast ikkagi soetada,meid läheb vaja kasvõi tavalises surumises. ;) Las olla suletud ring,parem ikka kui randmed mingiaeg täiesti läbi omadega ju :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Randme sidemed on mõistlik endale vast ikkagi soetada,meid läheb vaja kasvõi tavalises surumises. ;) Las olla suletud ring,parem ikka kui randmed mingiaeg täiesti läbi omadega ju :)

Parem vist jah lihast treenida kui haarde tugevust .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja millest haardetugevus sõltub kui mitte lihasest?

no aga konkreetselt on mõtekam teha abivahenditega lõuatõmbeid ja rohkem et lihast teha,

mitte vaid paar tükki kuniks käed ja randmed otsa annavad

see konkreetne näide lihtsalt ,teiste asjade puhul ei tea

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tee jõutõmmet, see on suurepärane haarde tugevuse arendaja. Kui haare hakkab raskusi piirama, kasuta randmepaelu kuid samaaegselt ürita pidevalt tõsta seda raskust mida sa teed ilma paelteta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×