Jump to content
kriskoix

Haarde tugevus

Recommended Posts

UPDATE: Täna sai siis jõutõmmet magneesiumiga tehtud ja hoopis teine tera oli teha. Uskumatult hea oli tõmmata.Kui eelmine nädal jäi korralik seeria libisavate käte taha, siis täna polnud küll viga midagi.

Niiet soovitan fitness.ee poest see grippy magneesium ära osta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina kasutan rihmasi näiteks trapetsi tegemisel, tahan teha pikki seeriaid mis võtavad kaua aega ja tahan korralikult keskenduda, seega on abiks, haaret ja käsivart treenin eraldi teiste harjutustega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas rannet treenida?

sõrmedel kätekõverdustest (võid ka lihtsalt sõrmedel toenglamangus olla näiteks minuti ilma käsi kõverdamata), tennispalli muljumine jne. samas treenindki haaret ja sõrmi ja randmelihaseid siis kui teed jõutõmmet või bloki tõmbeid lailihasele ilma abirihmadeta, on ju veel randmete kõverdamine kangiga jnejne. ise kombineerin kõhu külgmiste lihaste treenimisel ka randmetrenni - kere kallutused püsti seistes ja hoian ühel pool ketast käes aga hoian kinni äärest mitte ei pista sõrmi läbi augu :) 15 kilone ketas töötab päris hästi kui teha 25 + kordust :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nimelt jõutõmmet tehes selg saab hakkama.. aga käed ei suuda eriti kangi käes hoida suurte raskustega. kas kindad parandavad oluliselt asja.. või peaks ma mingit lihast treenima et kang püsiks käes

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindad on ajutine abivahend, need pigem mugavdavad asja. Treeni rannet, käe tõmbeid üles ja alla, vaata siit harjutusi käsivarrele. Mina sain oma käed tugevaks sellega, et kasutasin jämedamat kangi. Igal pool seda võimalust küll kahjuks ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mina arvan et selle vastu aitab rippumine.
jep, toetan Raigo arvamust, algul oli sama probleem, sain randmed tänu rippes jalgade tõstetele sellest üle

, nüüd on kõik ok.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nimelt jõutõmmet tehes selg saab hakkama.. aga käed ei suuda eriti kangi käes hoida suurte raskustega. kas kindad parandavad oluliselt asja.. või peaks ma mingit lihast treenima et kang püsiks käes

Kindad unusta ära, muidu jäädki terveks eluks nõrkade kätega. Pane otsingusse "haare" või "haarde tugevus". Sellest on palju räägitud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
magneesium tuleb alati abiks ^^ ja jõutõmme üldse selline imelik harjutus ,et mida lühem sa oled seda parem :)

ega ikka nii ei ole küll...jõutõmbe paneb paika kehakuju

on suruja ja küki kehakuju ning jõutõmbaja kehakuju

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et kas on mõtet/vajalik käsivart eraldi treenida?Endal selline probleem et jõutõmbel libiseb kang käest enne ära kui selg trenni saab:D

Endal oli kunagi sama probleem . Osta poest magneesiumi see aitab tugevdada haaret ja tee ilma kinnasteta trenni juhul kui kasutad kindaid .

Tee ka erinevaid harjutusi haarde tugevdamiseks näiteks ripu nii kaua kui jõuad iga trenni lõpus ,hoia kangi lihtsalt käes (raskustega muidugi mida kannatad hoida näiteks 1 min ) . Minul haare paranes tunduvalt ja siis sai alaselg ikka korralikult trenni .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Endal oli kunagi sama probleem . Osta poest magneesiumi see aitab tugevdada haaret ja tee ilma kinnasteta trenni juhul kui kasutad kindaid .

Tee ka erinevaid harjutusi haarde tugevdamiseks näiteks ripu nii kaua kui jõuad iga trenni lõpus ,hoia kangi lihtsalt käes (raskustega muidugi mida kannatad hoida näiteks 1 min ) . Minul haare paranes tunduvalt ja siis sai alaselg ikka korralikult trenni .

Magneesiumi kasutan juba praegu:DAga libiseb ikka.eks ma siis hakkan käsivart treenima eraldi eks siis näeb mis saan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×