Jump to content
kriskoix

Haarde tugevus

Recommended Posts

1. sega haare

2. pöidla lukk

3. magneesium

4. on olemas sellised paelad mis käivad ümber kangi ja saad siduda ümber kangi :(

Nagu enne mainiti, siis ei ole mõtet ennast hellitada kergete raskuste ajal - see teeb pikas perspektiivis ainult halba. Seega 4-jas võiks alguses välja jääda!

Muudetud kasutaja tonn999 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ilma magneesiumita ei saa küll korralikku raskust tõsta, mis piisavalt koormaks. Võibolla kuskil 70% tavalisest. Kui talki kasutama hakkasin, siis igatahes pole haardega enam ühtki korda probleeme olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma treenin haaret mingite vedrude kokku surumise ja jõutõmbega. Kasutan tavalist haaret nii kaua kui jaksan ja siis edasi kasutan segahaaret.

160 kg juures hakkas segahaardega ära libisema. Pean hakkama jälle käsivarsi treenima..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käte treeninguks võib kasutada spetsiaalseid harjutusi ja loomulikku trenni - harjutusi, kus käed saavad koormuse.

Spetsiaalsed harjutused: rippumine, kangide-hantlite-ketastega kõndmine/seismine, ketaste näpistamine, harjutused igasuguste spetsiaalsete "gripperitega", ajalehe (või millegi sarnase) tükkideks rebimine jne jne.

Samuti oleks hea, kui käed saaksid su tavapärase trenni ajal koormust. Üks väga hea harjutus on kangiga õlakehitused. Seejuures pead rasket kangi kätega hoidma (nagu jõutõmbe puhul). Alusta suhteliselt kerge raskusega ja iga nädal lisa 2.5-5 kilo, käed arenevad sul trapetsiga kaasa. Ühesõnaga treeni rohkem kangiga, mitte masinatega, siis käed harjuvad ära. Tee jõutõmmet, kangi tõmbeid vastu kõhtu, õlakehitusi ja lisaks veel rippumist ja ketastega kõndimist näiteks.

Kui rauaga kogu aeg kokku ei puutu, siis käsi tugevaks ei saagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Käte treeninguks võib kasutada spetsiaalseid harjutusi ja loomulikku trenni - harjutusi, kus käed saavad koormuse.

Spetsiaalsed harjutused: rippumine, kangide-hantlite-ketastega kõndmine/seismine, ketaste näpistamine, harjutused igasuguste spetsiaalsete "gripperitega", ajalehe (või millegi sarnase) tükkideks rebimine jne jne.

Samuti oleks hea, kui käed saaksid su tavapärase trenni ajal koormust. Üks väga hea harjutus on kangiga õlakehitused. Seejuures pead rasket kangi kätega hoidma (nagu jõutõmbe puhul). Alusta suhteliselt kerge raskusega ja iga nädal lisa 2.5-5 kilo, käed arenevad sul trapetsiga kaasa. Ühesõnaga treeni rohkem kangiga, mitte masinatega, siis käed harjuvad ära. Tee jõutõmmet, kangi tõmbeid vastu kõhtu, õlakehitusi ja lisaks veel rippumist ja ketastega kõndimist näiteks.

Kui rauaga kogu aeg kokku ei puutu, siis käsi tugevaks ei saagi.

Kas oleks õige teha jõutõmmet peopesad all või üleval, või kuidas tugevam haare?

kangi tõmbeid vastu kõhtu-neid jõuan nt. teha :( Ei libise käest.

Muudetud kasutaja ristokru poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas oleks õige teha jõutõmmet peopesad all või üleval, või kuidas tugevam haare?

kangi tõmbeid vastu kõhtu-neid jõuan nt. teha :( Ei libise käest.

segahaare!!! vasak peal ja parem all!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas oleks õige teha jõutõmmet peopesad all või üleval, või kuidas tugevam haare?

kangi tõmbeid vastu kõhtu-neid jõuan nt. teha :( Ei libise käest.

Jõutõmbe puhul kindlasti segahaare, vastu kõhtu tõmmete puhul kasutan mina pealthaaret, nii on mugavam. Nende alttõmmete puhul on raskused ju väiksemad kui jõutõmbel, seda jõuad ikka hoida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega nad halba ei tee kui suur raskus kätel on, sest nad soendavad ja toetavad rannet väga hästi. Ise kasutan neid väga edukalt suurtel raskustel rinnalt surumisel. Ise kasutan neid Elastic Wrist Wraps-e ja need on ka fitnessi poes ja on üsna head...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega nad halba ei tee kui suur raskus kätel on, sest nad soendavad ja toetavad rannet väga hästi. Ise kasutan neid väga edukalt suurtel raskustel rinnalt surumisel. Ise kasutan neid Elastic Wrist Wraps-e ja need on ka fitnessi poes ja on üsna head...

Ilmselt pidas teemaalgataja silmas ikkagi randmerihmasid, mitte randmesidemeid. Jutt oli tõmbest ju!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina isiklikult ei soovitaks neid kasutada. Kui sul on haare nõrk, pead sa haaret tugevamaks treenima, näiteks kasvõi enda jaoks raskete raskustega jõutõmbe tegemine treenib haaret. Randmerihm hoiab raskust sinu eest ja osa koormusest randmetele läheb kaotsi. Soovitan treenida keha terviklikult tugevaks, et sa jõuad päriselt ka neid raskusi tõsta, mitte jättes osasi lülisi nõrgemaks.

See on minu arvamus, ise tead kui teed teisiti. Soovitan lihtsalt mõelda nende mõtekuse üle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu viga, mõtlesin jah tõsterihmasid. :D<_< EI hakka uut teemat tegema, aga mida teevad randmesidemed?

Randmesidemed toestavad rannet kui sa surud näiteks suurt raskust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kui tõesti haarde tugevus takistab arengut, siis võiks ju rihmad vahest appi võtta. Samas pole kindlasti mõtet neid liiga palju kasutada, muidu käsivars jääbki nõrgaks.

Ma kunagi tegin ka endale mingist vööst tõsterihmad, aga pole neid ammu kasutanud. Kui kangi käes hästi hoida ei jõua, kasutan segahaaret. Viimasel ajal on küll jõutõmbega probleemid. Aga kui vähegi saan, siis loodan magneesiumiga hakkama saada ja rihmasid mitte kasutada. Eks järgmine nädal näeb, kas magneesium aitab. Mõni muidugi ütleb, et rihmad aitavad näiteks selga treenides lihasele keskenduda, ei pea haarde pärast muretsema jne ja saab kasutada suuremaid raskuseid. Ega laval olles ei huvita kedagi, kuidas sa selle vormi said aga no ma ei tea...Ma pakun et pole mõtet asja liiga tehnikaspordiks ka ajada, aga samas pole ma ka vb kõige säravam pirnike kulturismilambis <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina küll kasutan ja kasutavad ka paljud teised. Magneesium ikka ei aita, kui raskused päris suured, eriti kui tegemist jõutsükliga. Ikka näpud ei jõua kinni hoida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina küll kasutan ja kasutavad ka paljud teised. Magneesium ikka ei aita, kui raskused päris suured, eriti kui tegemist jõutsükliga. Ikka näpud ei jõua kinni hoida.

Kasutasin.

Enamus seeriaid ilma rihmadeta, rihmad peale viimase ponnistava seeria jaoks, kui 110 % on kavas ette n2htud <_< .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×