Jump to content
stamma

taimne valk vs loomne valk

Recommended Posts

aga mis asi see seal Lihapagari PorkJerky peal ilutsev kiri taimne proteiin tähendab. Kas siis looma liha sees on taimset proteiini. Lugesin et vahekord peaks olema 75/25 loomse valgu kasuks. Kumma valgu alla see PorkJerky taimne valk läheb :mellow: ?? Kas lihasmassi kasvatamiseks see proteiin sobib või on muna kindlam tee? :) (Saan aru küll et muud kraami peab kah sööma ;) )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen kuulnud, et taimne valk on kasulikum ja tuleks süüa 60-40%, taimse valgu kasuks. Seda pidavat organism täielikult ja kiirelt omastama, vastupidiselt loomsele valgule, mida on raskem seedida ja ei omasta organism täielikult..Vale jutt?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen kuulnud, et taimne valk on kasulikum ja tuleks süüa 60-40%, taimse valgu kasuks. Seda pidavat organism täielikult ja kiirelt omastama, vastupidiselt loomsele valgule, mida on raskem seedida ja ei omasta organism täielikult..Vale jutt?

kas mehed saunas rääkisid või vaatasid delfi naistekat?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda õpetati ühe firma poolt, kus tegutsevad tunnustatud arstid ja teadlased, seega on mul raske uskuda, et see täielik vale on. Muidugi on võimalus, et see jutt on puhtalt reklaamiks, et müüa nende poolt toodetavaid soja-tooteid.. <_<

(Kuigi soja kasulikkuses ei saa kahelda).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda õpetati ühe firma poolt, kus tegutsevad tunnustatud arstid ja teadlased, seega on mul raske uskuda, et see täielik vale on. Muidugi on võimalus, et see jutt on puhtalt reklaamiks, et müüa nende poolt toodetavaid soja-tooteid.. <_<

(Kuigi soja kasulikkuses ei saa kahelda).

Haha, Herbalife või?

Ei ole see soja nii ülikasulik midagi. Meestele eriti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda õpetati ühe firma poolt, kus tegutsevad tunnustatud arstid ja teadlased, seega on mul raske uskuda, et see täielik vale on. Muidugi on võimalus, et see jutt on puhtalt reklaamiks, et müüa nende poolt toodetavaid soja-tooteid.. <_<

(Kuigi soja kasulikkuses ei saa kahelda).

Inimene on herbivoor või karnivoor?

Soja on kasulik neile, kes on valinud murusööja ameti või tõenäoliselt tahavad toidulauda liha jm rõhuasetuse pealt mujale viia. Ma hoian sojapulbritest heaga eemale (paks plöga joodava asja asemel), sojasnäkke-palle-liiste-laaste proovinud pole ja ausaltöeldes pole tungi, maitsev võib ta sellegipoolest olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

alanbastard, googelda ja näed päris palju suuri jurakaid veganeid, su argument ei pea paika. pane teinekord allikaid ka, kuskohast su jutt pärineb, muidu pole nagu suurt pointi asjal. ja gmaster äkki räägid ka lähemalt soja kahjulikkusest ja lisad samuti mõne asjaliku lingi, oleks ka huvi asja kohta teada saada lähemalt. hetkel ostsin prooviks riisi proteiini näiteks :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

alanbastard, googelda ja näed päris palju suuri jurakaid veganeid, su argument ei pea paika. pane teinekord allikaid ka, kuskohast su jutt pärineb, muidu pole nagu suurt pointi asjal. ja gmaster äkki räägid ka lähemalt soja kahjulikkusest ja lisad samuti mõne asjaliku lingi, oleks ka huvi asja kohta teada saada lähemalt. hetkel ostsin prooviks riisi proteiini näiteks :)

ütleb sulle google ka,kes ausalt treenib ja kes mitte? loomulikult steroide võttes ei ole suurt vahet mida süüa. kuid see foorum on mõeldud siiski puhastele treenijatele...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

alanbastard, googelda ja näed päris palju suuri jurakaid veganeid, su argument ei pea paika. pane teinekord allikaid ka, kuskohast su jutt pärineb, muidu pole nagu suurt pointi asjal. ja gmaster äkki räägid ka lähemalt soja kahjulikkusest ja lisad samuti mõne asjaliku lingi, oleks ka huvi asja kohta teada saada lähemalt. hetkel ostsin prooviks riisi proteiini näiteks :)

http://www.naturalnews.com/022630.html

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

alanbastard, googelda ja näed päris palju suuri jurakaid veganeid, su argument ei pea paika. pane teinekord allikaid ka, kuskohast su jutt pärineb, muidu pole nagu suurt pointi asjal. ja gmaster äkki räägid ka lähemalt soja kahjulikkusest ja lisad samuti mõne asjaliku lingi, oleks ka huvi asja kohta teada saada lähemalt. hetkel ostsin prooviks riisi proteiini näiteks :)

Seda teemat on varem jahutud küll, näiteks AlanBstard on sojast varem päris palju rääkinud, sobrage ta postides. Aasta-paari vanused ehk? Siin üks:

http://forums.fitnes...__fromsearch__1

Leidsin veel ühe lingi.

http://lpi.oregonstate.edu/infocenter/phytochemicals/soyiso/

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lühidalt: kas mingi selline teema pole sellega, et taimsest valgust ei saa teatud 9 asendamatut aminohapet (histidiin, türosiin, arginiin, tsüsteiin, glutamiin, glütsiin, proliin, seriin, asparagiin - olid need vist? :D), mis ongi üheks oluliseks põhjuseks (nt. lihaskasvu seisukohalt) tarbida loomset valku.

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lühidalt: kas mingi selline teema pole sellega, et taimsest valgust ei saa teatud 9 asendamatut aminohapet (histidiin, türosiin, arginiin, tsüsteiin, glutamiin, glütsiin, proliin, seriin, asparagiin - olid need vist? :D), mis ongi üheks oluliseks põhjuseks (nt. lihaskasvu seisukohalt) tarbida loomset valku.

Võib ju vabalt kokku segada (ise teen küll nii,tuleb odavam) 70:30

http://www.fitness.e...-valgul-on-vahe

http://www.fitness.ee/artikkel/639/valgud-sportlase-toidus

Artiklite all on päris palju juttu valkudest .

Muudetud kasutaja Cyonara poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Järelikult peaks koguaeg vaid maitseta Soija90 ostma ning hoiame palju raha kokku?

Keegi ei keela sul selliseid järeldusi teha,kuid eks igaüks otsustab ise !

Samas nurgatagustest poodidest ostes mingit nn. kõva valku(ala Rambo pilt kõrval) ,ei tea saa tegelt kui puhas segu on, enamus toppivad soja ja "tuhka" sisse sinna.

Ja sõltub mis tasemel treenid ennast ja kuhu jõuda tahad,ma ei näe mõtet tervise sporti tehes meeletuskoguses valku ja toidulisandeid osta. Kokku hoitud raha eest võiks normaalselt süia . See on muidui minu mõte !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keegi ei keela sul selliseid järeldusi teha,kuid eks igaüks otsustab ise !

Samas nurgatagustest poodidest ostes mingit nn. kõva valku(ala Rambo pilt kõrval) ,ei tea saa tegelt kui puhas segu on, enamus toppivad soja ja "tuhka" sisse sinna.

Ja sõltub mis tasemel treenid ennast ja kuhu jõuda tahad,ma ei näe mõtet tervise sporti tehes meeletuskoguses valku ja toidulisandeid osta. Kokku hoitud raha eest võiks normaalselt süia . See on muidui minu mõte !

Ma ei saanudki su väitest nüüd päris hästi aru. Sellest eelnevas postis viitasid artiklike, mille põhiteesiks on, et valgul ja valgul pole vahet. Nüüd aga kirjutad, et nurgatagustes kohtades võidakse pähe määrida soja ja muud tuhka. Niisiis, mis sa eelnevalt öelda tahtsid? :)

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kas keegi suudab mingite linkidega või muu targa jutuga seletada miks on Lihapagari PorkJerkys (vb on mujal kah ma ei tea) taimset valku (pakendi peal on ära toodud ainult taimne valk). Kas siis loomset valku üldse ei ole???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×