Jump to content
rennu21

Jõusaalid põhja tallinnas

Recommended Posts

Ei osanud täpsemalt liigitada teema asukohta, kuid huvitavad jõusaalid ja trenni tegemise kohad eriti Põhja Tallinna rajoonis, olgu siis miskid firma või klubi saalid või keldri tasemel- siia võiks üles kirjutada kõik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no, üks esinduslikemaid on kindlasti meritoni conference and spa hoteli oma, asub kohe paldiski mnt alguses ja jääb seega napilt põhja-tallinnasse. ise käin seal.

ja tulbi tänaval on ka asjalik spordiklubi.

Muudetud kasutaja vrsm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
http://www.piritaspordikeskus.ee/kopli-spordihoone/kontakt/

http://www.piritaspordikeskus.ee/pohja-spordihoone/kontakt/

Googli otsingusõnadeks kasutasin "jõusaal kopli". Kindlasti leiab veel vasteid kui otsida. :)

woha.. ma just helistasin sinna põhja omasse ja sain teada et neil on ka tõstepõrand olemas ja värki.. igatahes, külastamine on 2eur (jõuka puhul), lähen vaatan täna kuidas seal on. Nad on avatud poole 11st 17.00ni vms.

edit: HEHEE I LOVE YOU, guugeldamine on ikka täielik mädzik ;)

Muudetud kasutaja batmannu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
woha.. ma just helistasin sinna põhja omasse ja sain teada et neil on ka tõstepõrand olemas ja värki.. igatahes, külastamine on 2eur (jõuka puhul), lähen vaatan täna kuidas seal on. Nad on avatud poole 11st 17.00ni vms.

edit: HEHEE I LOVE YOU, guugeldamine on ikka täielik mädzik :)

Kui sa veel ei ole läinud siis ära mine ka,nimelt käisin kinni oli !Lähen parem Revalisse oma taswuta proovikorda kasutama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Googeldada pole kunst, aga kas seal ka klubid andmeid uuendavad on ise asi. Teema tegin mõttega saada infot inimestelt kes reaalselt ka nende kohtade olemasolust teavad, seda enam et keldri mastaapi saalid üldse avalikusele teadmata.

http://www.piritaspordikeskus.ee/kopli-spordihoone/kontakt/

http://www.piritaspordikeskus.ee/pohja-spordihoone/kontakt/

Googli otsingusõnadeks kasutasin "jõusaal kopli". Kindlasti leiab veel vasteid kui otsida. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nii, käisin siis selles põhja spordihoones, mis on kopli 98/uus-maleva 8.

Tõstepõrand on tutikas, ainult et kang oli jäme ja sile (kükile ok, tõstmisele mitte) ja kükipuur oli põranda peal.

Ei teinud seal trenni kuna polnud tahtmist seda rasket kükipuuri kuskile mujale tassida. Ruum ise oli 4kandiline, pisikene. Ketaste ja hantlite valik on kasin.

Samas, ma käiksin seal hea meelega tõstmas kui oleks norm kang ning kettaid juures.

Tõsi küll, ka 1.25kg kettad olid olemas.

Hind dushi ja riietusruumi mitte kasutamise puhul on 2eur.

Eriku tn spordihoonesse ei läinud, kuna neil ei ole tõstepõrandat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga kui nüüd hantlite ja ketaste kasin valik välja jätta siis muidu inventaar oli OK(selles suhtes et algajad või natuke edasi arenenud treenijatel tegemist on we)

nii, käisin siis selles põhja spordihoones, mis on kopli 98/uus-maleva 8.

Tõstepõrand on tutikas, ainult et kang oli jäme ja sile (kükile ok, tõstmisele mitte) ja kükipuur oli põranda peal.

Ei teinud seal trenni kuna polnud tahtmist seda rasket kükipuuri kuskile mujale tassida. Ruum ise oli 4kandiline, pisikene. Ketaste ja hantlite valik on kasin.

Samas, ma käiksin seal hea meelega tõstmas kui oleks norm kang ning kettaid juures.

Tõsi küll, ka 1.25kg kettad olid olemas.

Hind dushi ja riietusruumi mitte kasutamise puhul on 2eur.

Eriku tn spordihoonesse ei läinud, kuna neil ei ole tõstepõrandat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kui nüüd hantlite ja ketaste kasin valik välja jätta siis muidu inventaar oli OK(selles suhtes et algajad või natuke edasi arenenud treenijatel tegemist on we)

no kui aus olla, siis seal on kõike vähe, aga midagi kindlasti saad teha.

KUi liiga tugev oled, siis pead palju kordusi tegema ja ikka on selg täis.

Seal ei ole sellist masinate baasi nagu kuskil mujal, see jõusaali ruum on väiksem kui 30ruutu..

aga ma kordan veel, see oleks tõstmiseks ideaalne kui seal oleks ok kang ja suurem ketaste valik :)

seal oli ka kükipuur (ilge kobakas noh, sellepärast ma seda tarima ei hakanud)..

Kui sa kaugel ei ela, siis mine käi ise läbi, saad selgema pildi. ega vaatamise eest pappi ei küsita..

Laup oli see siis avatud pool 11st 17.00ni vms.

Pühapäeva kohta ei küsinud ning uksel silti ei näinud (teadetetahvlilt kah midagi asjalikku silma ei jäänud).

Valvur v administraator ütles et seal tavalisi inimesi naljalt ei käi, nii et suure tõenäosusega oleksid ainukene seda ruumi kasutamas ;)

aa ja seal pole mitte midagi millega aeroobset teha (stat bike pole ja aerutada ei saa jne)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

selle vähe all ma mõtlesin pigem et mitte midagi ei ole, aga vabade raskustega saaksid üht teist ära teha (kang, hantlid jne :))

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

lihased soojaks sörkjooksuga saali:D

no kui aus olla, siis seal on kõike vähe, aga midagi kindlasti saad teha.

KUi liiga tugev oled, siis pead palju kordusi tegema ja ikka on selg täis.

Seal ei ole sellist masinate baasi nagu kuskil mujal, see jõusaali ruum on väiksem kui 30ruutu..

aga ma kordan veel, see oleks tõstmiseks ideaalne kui seal oleks ok kang ja suurem ketaste valik :)

seal oli ka kükipuur (ilge kobakas noh, sellepärast ma seda tarima ei hakanud)..

Kui sa kaugel ei ela, siis mine käi ise läbi, saad selgema pildi. ega vaatamise eest pappi ei küsita..

Laup oli see siis avatud pool 11st 17.00ni vms.

Pühapäeva kohta ei küsinud ning uksel silti ei näinud (teadetetahvlilt kah midagi asjalikku silma ei jäänud).

Valvur v administraator ütles et seal tavalisi inimesi naljalt ei käi, nii et suure tõenäosusega oleksid ainukene seda ruumi kasutamas ;)

aa ja seal pole mitte midagi millega aeroobset teha (stat bike pole ja aerutada ei saa jne)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kükipuur oli põranda peal.

Ei teinud seal trenni kuna polnud tahtmist seda rasket kükipuuri kuskile mujale tassida.

Iseenesest peakski kükipuur tõsteplatvormiga koos käima kuid mitte niimodi et üks on teise peal ja võtab enda alla kasulikku ruumi.

USA ja Inglismaa strength and conditioning jõusaalides on selline formaat väga levinud:

88-pic.jpg

Sellise komplekti peal saaksin mina kogu trenni ära teha, polekski muud vaja (mõtle kui palju raha saaks säästa masinate pealt!) nii et Eesti jõusaaliomanikud, pange seda tähele!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Iseenesest peakski kükipuur tõsteplatvormiga koos käima kuid mitte niimodi et üks on teise peal ja võtab enda alla kasulikku ruumi.

USA ja Inglismaa strength and conditioning jõusaalides on selline formaat väga levinud:

88-pic.jpg

Sellise komplekti peal saaksin mina kogu trenni ära teha, polekski muud vaja (mõtle kui palju raha saaks säästa masinate pealt!) nii et Eesti jõusaaliomanikud, pange seda tähele!

Hantlite ja kummide,kettide komplektid juurde ja siis oleks väga pro :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hantlite ja kummide,kettide komplektid juurde ja siis oleks väga pro :)

Jah, sellised pro-taseme kükipuurid tulevad tavaliselt ka spetsiaalsete kinnitustega kummide jaoks nii et pole neid vaja ise ümber hantlite siduda.

Sorry et teemast nüüd mööda lähen kuid kõige haigem pilt mille leidsin, uskuge või mitte kuid tegemist on mingi suvalise keskkooli jõusaaliga

21538_273524457907_147341727907_3274964_1320354_n.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, sellised pro-taseme kükipuurid tulevad tavaliselt ka spetsiaalsete kinnitustega kummide jaoks nii et pole neid vaja ise ümber hantlite siduda.

Sorry et teemast nüüd mööda lähen kuid kõige haigem pilt mille leidsin, uskuge või mitte kuid tegemist on mingi suvalise keskkooli jõusaaliga

21538_273524457907_147341727907_3274964_1320354_n.jpg

dsiisus.. kahju et ma seal ei ela/käi.. XD

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin uuesti põhja spordikeskuses ning siis natuke rohkem infot.

Seal on uus fantastiline tõstepõrand, konkreetset tõstekangi pole, kuid on tavaline kang (uus) millega saab väga hästi hakkama. On olemas ka kükipuur, kettaid ei ole väga palju (kui oled liiga tugev tõstja, siis jääb võibolla vajakka!).

Samas ruumis on ka üks jäme sile kang. Siis leidub seal ka jalapress ja ja kõhulihaste mingi pink kus saab dipse ja kõhhareid teha.

All on suur fantastiline poksi saal ja rinna treenimise mingi masin ning rinnalt surumise pink.

E-R: 9.00-21.00

L: 10.00-17.00

P: suletud

Jõusaali kasutamine ilma dushita on 2EUR.

(hakkan seal kindlasti treenimas käima!)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas Tulbi spordiklubi kohta oskab keegi midagi positiivset/negatiivset ütelda?Iseenesest mul sinna kiviga visata.Vb proovin hoopis Gymleco ära :lol:

Tänud ette,

Argo

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tulbi iseenesest on selline väike kodukõrval käimiseks super. Seal on 1 rinnaltsurumise pink, 1 smith ja üks kükipuur ja veel muid masinadi. Kardiost kaks ratast, kaks ellipsit,üks lint ja ergomeeter. Teiesugusele võib see natuke väikseks jääda, aga tavaharrastajale on seal küll kõik vajalik olemas. Ainult ühekordne külastus on absurdselt kallis 10 EUR, kui õpilase kuukaart on 30.Inimesi on muidu vähe, aga see-eest antlivalik oi oi oi kui ma ei eksi siis 5, 7,5 10 kuni 55,mida peaks kaks olema. Ja vahepealsed ka olemas. See selle juures imelik on,et ka 1-10 kiloni ei ole kõiki antleid, aga see-eest neid väga suuri mürakaid on terve rennitäis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tulbi iseenesest on selline väike kodukõrval käimiseks super. Seal on 1 rinnaltsurumise pink, 1 smith ja üks kükipuur ja veel muid masinadi. Kardiost kaks ratast, kaks ellipsit,üks lint ja ergomeeter. Teiesugusele võib see natuke väikseks jääda, aga tavaharrastajale on seal küll kõik vajalik olemas. Ainult ühekordne külastus on absurdselt kallis 10 EUR, kui õpilase kuukaart on 30.Inimesi on muidu vähe, aga see-eest antlivalik oi oi oi kui ma ei eksi siis 5, 7,5 10 kuni 55,mida peaks kaks olema. Ja vahepealsed ka olemas. See selle juures imelik on,et ka 1-10 kiloni ei ole kõiki antleid, aga see-eest neid väga suuri mürakaid on terve rennitäis.

Aitäh Sulle info eest!Aga ära mind enam kunagi teieta, sest nii vana ma veel ei ole :lol:

Argo

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See oli rohkem kulturismikogemuse ja vormi, kui vanuse pärast. Lihtsalt,olete te ju ikkagi üks eesti kehaehitajate eeskujudest!

Kui arvad, et ta on Argo Ader, siis eksid.

Ise arvasin ka kunagi seda, aga profiili vaadates näib, et tegu teise mehega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui arvad, et ta on Argo Ader, siis eksid.

Ise arvasin ka kunagi seda, aga profiili vaadates näib, et tegu teise mehega.

Aga ikkagi, tegemist tundub kogenuma ja ka pildi järgi tugevamaga.Nii et üleliigne respekt ei ole mulle veel kunagi kätte maksnud. Kui ma selja korda saan ja kui äkki otsustate Tulbis treenima hakata, siis äkki võiks mõne ühistrenni teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×