Jump to content
Ermosa

Rasvapõletajad

Recommended Posts

Tere,

Kas keegi oskab soovitada effektiivset rasvapõletajat, mida on võimalik ka praegu Eestist osta? Ehk on isegi isiklik kogemus mõnega...

Olen foorumi otsinguga läbi kamminud ja paljud teemad on nii vanad, et kõnealuseid tooteid enam meil müügil ei ole, samuti ei ole tarvis soovitada toitumis- või treeningkava, sest mõlemad on M.Kalmuse koostatud ja olen neid järginud juba üle aasta. Mureks on see nö. stressirasva kihikene kõhul ning loodan, et leidub mõni rasvapõletaja, mis aitaks sellest koera sabast veel üle saada :)

Unelmsoov on loomulikult, et raskelt tulnud lihas rasva põletades säiliks...

Kui keegi oskab midagi soovitada, siis kindlasti ei maksa sellest kirjutamata jätta, kuna hind ehk liiga soolane - tõhus toode on oma hinda ehk väärt ;)

Tänud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas M. Kalmuse kava järginud oled ja kuidas tulemused? Soov endale ka muretseda.

Samas kui probleeme, siis peaks temaga nõu pidades ka abi saama, see kava ei ole ainult 1x vaid peaks sisaldama ka edaspidist nõustamist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

Kas keegi oskab soovitada effektiivset rasvapõletajat, mida on võimalik ka praegu Eestist osta? Ehk on isegi isiklik kogemus mõnega...

Olen foorumi otsinguga läbi kamminud ja paljud teemad on nii vanad, et kõnealuseid tooteid enam meil müügil ei ole, samuti ei ole tarvis soovitada toitumis- või treeningkava, sest mõlemad on M.Kalmuse koostatud ja olen neid järginud juba üle aasta. Mureks on see nö. stressirasva kihikene kõhul ning loodan, et leidub mõni rasvapõletaja, mis aitaks sellest koera sabast veel üle saada :)

Unelmsoov on loomulikult, et raskelt tulnud lihas rasva põletades säiliks...

Kui keegi oskab midagi soovitada, siis kindlasti ei maksa sellest kirjutamata jätta, kuna hind ehk liiga soolane - tõhus toode on oma hinda ehk väärt :rolleyes:

Tänud!

Kui naljaga pooleks öelda, siis parim rasvapõletaja on palavik. Seega mine nt. Kopli trammi, käperda läbi kõik käepidemed ja seejärel mine pesemata kätega sööma ;). Kui organism on tugev ja saad hea nakkuse, siis põletab ta selle sinust paari päevaga välja, kuid sel ajal oled konstantses 38,5-39 palavikus ja higistad ööd läbi. Sööki sisse ei lähe ja pärast "sessiooni" oled 3-4 kg kaalust all paari ööga. Enamik sellest on vesi ja tühjenenud sooled, kuid ma olen nüüd tähele pannud, et iga kord kaobki jäädavalt nii 2 päevaga ca 1 kg rasva. Täiesti silmnähtavalt.

See oli sissejuhatuseks sellele, et tõesti mõnedel burneritel mingi efekt on. Iseasi, kui mõnus on olla nende mõju all. Nii et kui keegi on tõesti proovinud midagi tõesti töötavat, võiks kogemusi jagada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On kyll vana teema ja kas keegi seda enam loeb ei tea, aga oskan soovitada Therm Line II rasvapoletajat. Koos igaohtuse jooksuga kadus 1,5% rasva 10paevaga. Kaal langes vaid 2 kg kuid lihaste % jallegi tousis. Peegli ees on juba paris tore olla :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ise kasutanud Thermo X rasvapõletajat, 100 kapslit. üsna hea hinnaga sain ka selle purgi. ma ei oska öelda kui väga see mu kaalule mõjus, aga trennides ma tundsin, et üsna kiirelt tõmbas selja higiseks ja samas andis energiat juurde. täitsa okeid kapslid, aga kuna varasem kogemus nendega puudub, ei oska kuidagi võrrelda :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×