Jump to content
Aile

Acai kehakaalualandaja ja nn superfood??

Recommended Posts

Ma ei usu, et keegi terve mõistusega inimene üldse usuks, et see BS mari ei ole scam.

Sa ei ole siis vbl viimastel nädalatel siin foorumis ringi vaadanud <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa ei ole siis vbl viimastel nädalatel siin foorumis ringi vaadanud <_<

Olen ikka, aga ma rääkisin terve mõistusega inimestest. Ja need, kes siin foorumis hullult kiidavad seda marja, on ise scammijad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen ikka, aga ma rääkisin terve mõistusega inimestest. Ja need, kes siin foorumis hullult kiidavad seda marja, on ise scammijad.

No siin on ikka omajagu "terve mõistusega" algajaid, kes ei peaks paljuks pooled oma säästud nende imeravimite peale ära kulutada. Teinekord on tunne nagu tühi vaev see foorumis abi jagamine. Seletad pikalt laialt ära miks ja kuidas, ning siis loed mõne aja pärast, kuid ikka kasutatakse mingeid tibidieete ja aetakse kaalunumbrit taga vms.

Või muidugi võib väita, et ega neil "terve mõistus" ei ole. Tundub, et need, kes sporti ei tee ja toitumist/trenni ei mõista, ongi puuduliku mõistusega. ;) - samas olen 100% kindel, et suur osa inimesi vaatab sportlasi ka sellise pilguga (kulturiste eriti), et ega neil kupli vahel kõik korras ei ole. <_<

:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
samas olen 100% kindel, et suur osa inimesi vaatab sportlasi ka sellise pilguga (kulturiste eriti), et ega neil kupli vahel kõik korras ei ole. <_<

Sellega olen nõus jah - isegi mu vanemad ja endine elukaaslane väitsid, et mul kupli vahel kõik korras ei ole, et ma "oma kuradi kangide ja pulbritega enda tervist tapan".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga mina tahaks hoopis seda dieeti proovida :DKlõpsa siia!

Pulgakommi dieet

Vesi mängib siin väga olulist rolli. Pool tundi enne sööki tuleb juua klaas vett ja siis hakata kommi imema. Vett tuleb enne juua, sest vee abil aktiveeritakse kommi koostisosad. Kui komm on otsas, siis tuleb juua peale veel üks klaas vett, et uhtuda välja toksiine. Toode töötab ka siis, KUI te ei toitu õieti ega tee sporti. <_<:D;)

Ma loodan et see oli nali?

Olen lugenud uurimust, kus leiti et HFCS on hullem kui suhkur.. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh on ju tehtud igasugu lahedaid dieete, ma olen kuulnud näiteks veinidieedist. Nimelt ärkad hommiku ülesse jood 2 klaasi punast veini ja võileiva. Lõunal lõunasöögi, koos kahe klaasi punase veiniga jne. Kaal võib kaduda,aga alkoholist süveneb. Sarnane asi olevat ka õllega välja mõeldud.'

Selleks et seda pulgakommi,seal oli kullakreem ja mingeid teised imerohud,uskuda peab ikka natuke sooda olema!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Neid dieete on absull igasuguseid. Pm on olemas "imedieet" iga toiduaine kohta. A'la söö ainult seda toitu 10x päevas ning kaal kukub.

No ilmselgelt ta kukub, kui ainult ühte toitu väikestes kogustes tarbida. Aga kukub ta halva mõjuga, et pärast oled nagu Aidsihaige. Keha on vitamiinide, mineraalide ja jumal teab mille puuduses jne... kaal tuleb muidugi mõne aja pärast kuhjaga tagasi. Siis tehakse uus "kuur" ning rikutakse tervist veelgi... <_<

Eks 99% neist dieetide levitajatest on naised kelle jaoks on kaalunumber ju elulise tähtsusega. Mul tööjuures ka tüdrukud vaat-et näljutavad ennast ja söövad muud sitta. Ehk tööl lubavad endale mõned burgerid ning siis pärast nädal aega näljutavad selle pärast vms jama.

Räägivad juba, et isu ei olegi. Söövad ühe õuna ning kõht täis. Eks niimoodi ennast näljutades harjubki keha ära ning ei suudagi korraga suuri koguseid toitu enam vastu võtta. Jube lausa...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pulgakommi dieet

Vesi mängib siin väga olulist rolli. Pool tundi enne sööki tuleb juua klaas vett ja siis hakata kommi imema. Vett tuleb enne juua, sest vee abil aktiveeritakse kommi koostisosad. Kui komm on otsas, siis tuleb juua peale veel üks klaas vett, et uhtuda välja toksiine. Toode töötab ka siis, KUI te ei toitu õieti ega tee sporti. :);):rolleyes:

Ma loodan et see oli nali?

Olen lugenud uurimust, kus leiti et HFCS on hullem kui suhkur.. :huh:

Neid uurimusi on juba üsna palju.

Ma tean omal nahal ka (USA...on HFCS i täis).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×