Jump to content

Recommended Posts

All-Stars'i Liporush - purgis tervelt 200mg koffeiini+terve hunnik muud head. Kui see ka südant põksuma ei võta siis on midagi väga valesti. Mul võtab igastähes higi täiega lahti ning vere keema parajalt. <_<

post-7558-1303748613_thumb.jpg

Ma pole seda proovinud, kuid koostise ja hinna suhe küll kõige parem ei ole. Enamik koostisosi mõttetult vähe sees. Mõttekam tuleks võtta äkki mingi suhkruvaba energiajook, mis tunduvalt odavam ja sisaldab samuti kofeiini ning tauriini :D

Muudetud kasutaja Arx07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Me teame küll mis Jack3dis selle tuntava mõju annab <_<

Aga sina elad vabal maal ja meie ei ela. Siia seda ei lasta.

Endalgi purk Jack3d't olemas ja mulle väga ei istu. Tavalisest arginiinist saan suurema pumbatuse ja Jack3diga tuleb trenni lõpus korralik crash.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma pole seda proovinud, kuid koostise ja hinna suhe küll kõige parem ei ole. Enamik koostisosi mõttetult vähe sees. Mõttekam tuleks võtta äkki mingi suhkruvaba energiajook, mis tunduvalt odavam ja sisaldab samuti kofeiini ning tauriini :D

All-stars suhteliselt kallis bränd. Kindlasti ei sobigi rahalugejatele vaid pigem neile, kes väärtustavad aega ja mugavust ning kellel pappi nagu muda. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

All-Stars on Saksa firma ja Saksamaa on peamine Codex Alimentariuse ja kõikvõimalike toidulisandi- ja piparmündidirektiivide tagantlükkaja. Sealtmaalt ei ole selles valdkonnas küll midagi head loota.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Endalgi purk Jack3d't olemas ja mulle väga ei istu. Tavalisest arginiinist saan suurema pumbatuse ja Jack3diga tuleb trenni lõpus korralik crash.

Korduva tarvitamise tulemusena võin öelda et kui liiga palju pulbrit paned, siis tuleb jah lõpus crash. Pead natuke mängima sellega et leida endale sobiv doos.

Panen nüüd veidi vähem ja enam pole probleemi et crashiks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Omast kogemusest võin öelda, et vähemalt energiajoogid nagu ´Red Bull, Dynamit jt ei anna sooritusvõimele eriti palju kaasa. Alal nagu kiirjooks on eriti hästi tunda kui miski sooritust võimendab. Olen täheldanud, et ajad ja kehatunnetus on hoopis paremad kui pole mingit energiajooki kasutanud.

Fitnessi Xploderi jms ei oska kommenteerida, eks kunagi proovin ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi sai keset rattatrenni, kui juba 40 km oli seljataga ja kange tahtmine koju minna oli, sest toss täitsa väljas.Siis kenad neiud pakkusid red bulli,mingi kampaania vist, see andis küll sellise kerge energialaksu,et tavapärase kojusõidu asemel tuli üks 10km ring veel otsa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks mõju oleneb, kui tihe kohvijooja olla jne. Kui niigi suuri koguseid kofeiini kasutada, ei pruugi energiajook jah tulemust anda. Vahest harva tarbides aga täitsa asjalik.

See on ka teada tõde, et kofeiin parandab sooritusvõimet pigem pikematel distantsidel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Korduva tarvitamise tulemusena võin öelda et kui liiga palju pulbrit paned, siis tuleb jah lõpus crash. Pead natuke mängima sellega et leida endale sobiv doos.

Panen nüüd veidi vähem ja enam pole probleemi et crashiks.

Olen proovinud väga erinevate doosidega. Ühest kuni kolme kulbitäieni. 1-2 kulbitäiega ei ole mõju absoluutselt tunda (ei positiivset ega negatiivset), 3 kulbiga tuleb normaalne pump ja energia, aga crash on ka suht kindel. Samuti harjub mu keha kiiresti selle lisandiga ära. Nädalas 1x kasutada on ok, et mingit mõju tunda.

Kunagi oli siinmail müügil legendaarne Dorian Yatesi erguti, mis töötas minu peal oluliselt paremini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks mõju oleneb, kui tihe kohvijooja olla jne. Kui niigi suuri koguseid kofeiini kasutada, ei pruugi energiajook jah tulemust anda. Vahest harva tarbides aga täitsa asjalik.

See on ka teada tõde, et kofeiin parandab sooritusvõimet pigem pikematel distantsidel.

Ma arvan et nende ergutitega oleks ka hea ikkagi kuuritada või iga trenni mitte kasutada, kofeiini ja kõigega harjub keha pikapeale ära.

Kuigi eks tootjad kindlasti hüppavad õnnest kui aastast aastasse iga trenn no-xplode laksid, see kas see enam toimib või mitte, on juba kasutaja mure <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan et nende ergutitega oleks ka hea ikkagi kuuritada või iga trenni mitte kasutada, kofeiini ja kõigega harjub keha pikapeale ära.

Kuigi eks tootjad kindlasti hüppavad õnnest kui aastast aastasse iga trenn no-xplode laksid, see kas see enam toimib või mitte, on juba kasutaja mure <_<

Erinevatel inimestel on kalduvused erinevatele sõltuvustele. Osadele meeldib uimasus ja hägusus jne.

Mina kuulun vist kategooriasse, kel on kalduvus tarvitada erguteid ja stimulante. ... (so siis inimesed, kes ei ole lõpuni kunagi oma sooritusvõimega rahul....ikka võiks olla veel nutikam ja veel energilisem ja tugevam jne)

Üritan alati meeles pidada, et kõik see tuleb millegi arvelt.

Kui ma ei ole rahul oma energiatootmisega, siis muudan pigem päevarezhiimi ja üldist toitumist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan et nende ergutitega oleks ka hea ikkagi kuuritada või iga trenni mitte kasutada, kofeiini ja kõigega harjub keha pikapeale ära.

Kuigi eks tootjad kindlasti hüppavad õnnest kui aastast aastasse iga trenn no-xplode laksid, see kas see enam toimib või mitte, on juba kasutaja mure <_<

seda räägin ma oma klientidelegi. Muidu peaks annust aina suurendama, et mingit laksu tunneks, aga "mis elu see on?" Normaalsetel inimestel seda muret ei ole, aga mul on kalduvus dieedi ajal erguteid kuritarvitada. energiat on vähe: laksame midagi. dieedi ajal on aga iga päev energiat vähe. keha harjub, vaja doosi suurendada. ühendame ergutilaksu ülima motiveeritusega ja tõmbame ennast tühjaks. mida tugevamini treenin ja tühjemaks tõmban, seda vähem energiat on ja rohkem ergutust vajan. üritan kunstlikult jõudu hoida, kuigi see kaob ikka ületreeningu tulemusena. kellel iga kordus elu hinnaga pole ja tiitel silme ees ei terenda, neil seda muret muidugi pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Erinevatel inimestel on kalduvused erinevatele sõltuvustele. Osadele meeldib uimasus ja hägusus jne.

Kõigil inimestel on erinev endogeenne opioiditoonus.

Mina kuulun vist kategooriasse, kel on kalduvus tarvitada erguteid ja stimulante. ... (so siis inimesed, kes ei ole lõpuni kunagi oma sooritusvõimega rahul....ikka võiks olla veel nutikam ja veel energilisem ja tugevam jne)

Üritan alati meeles pidada, et kõik see tuleb millegi arvelt.

Eestis on lubatud ainult primitiivsed vanakooli hele-laks-lauaga-pähe stimulandid ehk praktiliselt ainult kofeiin. Sellega kehtib põhimõte et kõik tuleb millegi arvelt.

Aga energiatoodangut ei ole minu meelest üldse otseselt just stimulantidega mõtet seostada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seletage lahti kuidas see CRASH siis välja näeb? Peale trenni teed autoga avarii? Prooviks rohkem emakeeles väljendada ennast.

Humoorikas kommentaar inimeselt, kes dotseerival viisil emakeelt propageerides ise kirjavea teeb <_<

Soovitan terminoloogias ('crash' vs. sinu 'collapse') õigluse jalule seadmiseks minna bodybuilding.com lehele ka muud maailma õpetama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seletage lahti kuidas see CRASH siis välja näeb? Peale trenni teed autoga avarii? Prooviks rohkem emakeeles väljendada ennast.

Kuidas "nagu oleks nuiaga pähe saanud" sulle sobiks?

Vahel ka nii et poole seeria pealt jõud raks lõpeb ja ongi kõik. Vot ei lähe raskus üles enam, proovid kergemaga, see ka ei lähe. Teine kord on lihtsalt peale trenni ebameeldivalt tuim ja tühjakspigistatud elutu tunne peal, vb isegi kergelt masenduse tunne. Tujukus.

Sõltub inimesest.

Esimese purgiga tuli mul seda mõned korrad ette, lõpuks isegi ei kasutanud enam. Tegin paari kuulise vahe. Nüüd uus purk, sama toode ja kuna hetkel dieedil ka siis kulub vahel veidi ergutust ära. Probleeme ei ole olnud siiani.

Arvan samuti et erguteid ei tohiks kasutada mitte iga trenn, vaid kui tunned et on energiat vähe või motti ei ole, siis enda käima tõmbamiseks on päris ok.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks need igasugused trennieelsed ergutid võtavadki ju energiat eestpoolt võlgu. Ehk siis, kui trenn on läbi, oled topelt väsinud, kuna trennijärgne tavaline energia on trennis juba ära kasutatud. Aga järgmine hommik oled jälle taastunud ja nagu tavaliselt.

Ma ise kasutan vahel Caspari Super Pumpi (max 1 kord nädalas kõige tähtsama treeningu eel, kuna muidu toime väheneb ja samas ei tahaks ju peale iga trenni ka uimane ja väsinud olla), väga hea trennieelne lisand, mille lasin ka dop agentuurist läbi ja öeldi, et midagi keelatut ei ole vähemalt sisukirjelduses kirjas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kreatiin ja ATP ei võta midagi võlgu.

Noh ma mõtlesingi just trennieelseid lisandeid, mis annavad trenni ajaks suurema energia ja tekitavad nö "pumpefekti"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noh ma mõtlesingi just trennieelseid lisandeid, mis annavad trenni ajaks suurema energia ja tekitavad nö "pumpefekti"

Ega keegi ei keela enne trenni stimulandivabasid asju võtta.

Ja ega vanakooli stimulandi mõju järgne tagasilangus ka tingimata millegi arvel elamist ei tähenda - stimulandi mõju võis lihtsalt otsa saada ja edasi lähed nagu enne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×