Jump to content

Recommended Posts

vastavalt tarbijakaitse seadusele peab see tooteinfo peal olema, toote küljes

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Just jah, et kuna mul purki näpu vahel ei ole, siis enne tellimist sooviks teada, mitu mg ta sisaldab tauriini,koffeiini ja l-karnitiini.

Muudetud kasutaja scorpion666 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Koostis:

vesi,ženšenni ekstrakt, suhkur,tauriin, ginko bilboa ekstrakt, kofeiin, L-karnitiin, B rühma vitamiinid, kirsimahl,

säilitusaine kaaliumsorbaat.

Toiteväärtus 100 ml kohta:

energia 518kj/122kcal

valke 0g

süsivesikuid 30,5g

rasva 0g

C vitamiin 250 mg

B3 vitamiin 63 mg

B5 vitamiin 7,7 mg

B9 vitamiin 1,1 mg

B12 vitamiin 0,007 mg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Fitness.EE Xploder

Tere!! Kas see toode annab ainult julmalt energiat või on ka mingied muid toimeid ja kaua seda järjest võtta võiks. Sest see vist jutu järgi lihast ei kasvata. Keegi kes tarbinud on või teadja võiks infot anda. Aitähh!!!!!!!!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihtne küsimus ... mis kasvatab üldse lihast? Lihtne vastus ... treening ja toitumine. Ja lihtne loogika ... Xploder ju otseselt mõlemaga seotud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keegi ei tea siis palju see toode ženšenni ekstrakti, tauriini, ginko bilboa ekstrakti, kofeiini ja L-karnitiini sisaldab? Fitness.ee oma toode ju ometigi. Või segatakse umbes kokku? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist!!

Kas on olemas sellist toodet mille põhi eesmärk on anda tarbijale selline powereffekt- jõudu mitte just otsestelt lihast kasvatada, ega rasva põletada vaid just jõudu???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui treenid suurte raskustega ja väikeste kordustearvuga, siis peaks põhiline areng toimuma jõu arvelt, mitte nii väga lihase kasvu arvelt (nagu veidi väiksema raskusega ja suurema kordustearvuga treenides). Kuigi kindlasti ei saa lihase kasvu täiesti vältida kui selline soov on. Toidulisanditest otseselt kreatiin annab jõudu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise söön enne trenni valgu- ja rasvarikka eine. Energiajoogid on mõttetud, aga millalgi võtsin enne trenni kofeiinitablette aga see komme mul maha jäetud. Olen aru saanud, et väsimustunne jmt on kõik tingitud siiski enamasti toitumise korrasolust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Massacra

Tahaksin siis teada kuulda inimestelt, kes seda kasutanud on? et kuidas hindate asja jne. ja 1 küsimus on siiski et kuidas on 65gr kotikese toiduväärtus 400kcal?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänan äramärkimast, see kala oli sinna valesti jäänud. Kotikese kaloraaz peaks olema ca 230kcal, seda siis seetõttu, et Massacra sisaldab ca 35 g süskareid ja paarkümmend grammi erinevaid aminohappeid ka. Olimpi netilehel kaloraazi ei ole, võin homme kotikese pealt uurida ja üles panna.

Igatahes tegu tugevaima ergutiga, mis Fitshopil müügil. Väga hea komplekstoode: sisaldab erinevaid kreatiine, vitamiine, aminohappeid jpm kõike üheskoos.

Nagu iga asja puhul, on toime veidi individuaalne. Mõnele mõjub paremini, teisele mitte.

Ise olen kasutanud kord-paar nädalas enne raskemaid trenne. Sisaldab suht palju süsivesikuid, sellega tuleks arvestada, lahustuvus ei ole kõige parem ning maitse veidi jahune, aga siiski kõige parem erguti. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui jutt juba ergutitele läks, siis küsiks isiklikke kogemusi: kas keegi oskab mõnda trennieelset ergutit soovitada (no nt mida enne jõusaali tarbida)?

nt minu puhul fitness.ee xploder ning see olimpi... mis ta nüüd oligi, thermo speed shot vms ei teinud küll miskit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui jutt juba ergutitele läks, siis küsiks isiklikke kogemusi: kas keegi oskab mõnda trennieelset ergutit soovitada (no nt mida enne jõusaali tarbida)?

nt minu puhul fitness.ee xploder ning see olimpi... mis ta nüüd oligi, thermo speed shot vms ei teinud küll miskit.

All-Stars'i Liporush - purgis tervelt 200mg koffeiini+terve hunnik muud head. Kui see ka südant põksuma ei võta siis on midagi väga valesti. Mul võtab igastähes higi täiega lahti ning vere keema parajalt. <_<

post-7558-1303748613_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×