Jump to content
Aile

Kuidas võita vastassoo tähelepanu?

Recommended Posts

No, mis ma ütlesin! :D

Ootan huviga loetelu hullematest asjadest, kui HIV. <_<

Asi ei ole üldse selles, et HIV kui selline hull "asi" ei oleks. Lihtsalt, nagu sa kindlasti isegi tead, surevad umbes 2/3 inimestest arenenud maades südame-veresoonkonna haigustesse. Enamalt jaolt on ju need siiski välditavad. Samas räägitakse aidsiepideemiast. Sellega võitlemiseks saadakse ka päris korralikke summasid. Kui palju kulutatakse raha sellele, et inimestele pähe taguda neidsamu toitumistarkusi, mida sa ka ise siin foorumis jagad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Asi ei ole üldse selles, et HIV kui selline hull "asi" ei oleks. Lihtsalt, nagu sa kindlasti isegi tead, surevad umbes 2/3 inimestest arenenud maades südame-veresoonkonna haigustesse. Enamalt jaolt on ju need siiski välditavad. Samas räägitakse aidsiepideemiast. Sellega võitlemiseks saadakse ka päris korralikke summasid. Kui palju kulutatakse raha sellele, et inimestele pähe taguda neidsamu toitumistarkusi, mida sa ka ise siin foorumis jagad?

Selles asi ongi et HIV on ka välditav. Ps õigel ajal õiges kohas võib ainult prostituuti kohata, ma arvan et õige naine ennast ise pakkuma ei tule. Väga suur osa selles ongi nende nö õigel ajal õiges kohas tolgendavate kas siis elukutseliste või vabakutseliste prostituutide süü ja kõikide inimeste kes ronivad võõraga voodisse kaitsevahendeid kasutamata-pealegi viimased ei hoia 100 protsenti haigusi ära.

Kui palju siis need korralikud summad on eestis mida hiv tõkestamiseks eraldatakse? Ma küll ei tea. Kurb on tegelikult see olukord eestis. väikeriik ja HIV euroopa liidus esimesel kohal. Eesti Nokia olemas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selles asi ongi et HIV on ka välditav. Ps õigel ajal õiges kohas võib ainult prostituuti kohata, ma arvan et õige naine ennast ise pakkuma ei tule. Väga suur osa selles ongi nende nö õigel ajal õiges kohas tolgendavate kas siis elukutseliste või vabakutseliste prostituutide süü ja kõikide inimeste kes ronivad võõraga voodisse kaitsevahendeid kasutamata-pealegi viimased ei hoia 100 protsenti haigusi ära.

Kui palju siis need korralikud summad on eestis mida hiv tõkestamiseks eraldatakse? Ma küll ei tea. Kurb on tegelikult see olukord eestis. väikeriik ja HIV euroopa liidus esimesel kohal. Eesti Nokia olemas.

No kui ma viimati ühe südametohtri loetavas loengus käisin, siis ta mainis mõndateist miljonit eurot. Nats nagu oleks. HIV on ka enamast välditav jah, aga kuidas see käib, teab vast igaüks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selles asi ongi et HIV on ka välditav. Ps õigel ajal õiges kohas võib ainult prostituuti kohata, ma arvan et õige naine ennast ise pakkuma ei tule. Väga suur osa selles ongi nende nö õigel ajal õiges kohas tolgendavate kas siis elukutseliste või vabakutseliste prostituutide süü ja kõikide inimeste kes ronivad võõraga voodisse kaitsevahendeid kasutamata-pealegi viimased ei hoia 100 protsenti haigusi ära.

Kui palju siis need korralikud summad on eestis mida hiv tõkestamiseks eraldatakse? Ma küll ei tea. Kurb on tegelikult see olukord eestis. väikeriik ja HIV euroopa liidus esimesel kohal. Eesti Nokia olemas.

Mitte, et meil on HIVi nakatunuid nii palju, vaid meil on ühel kindlal kogukonnal ühe inimese kohta mitu HIV viirust:D

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mitte, et meil on HIVi nakatunuid nii palju, vaid meil on ühel kindlal kogukonnal ühe inimese kohta mitu HIV viirust:D

HIV-il ei ole juba ammu enam kindlat kogukonda... ja ammugi ei ole sellel kindlat nägu.

Kandjaid on ka konservatiivsete koduperenaiste seas...

See ei ole ka kellelegi uudis, et ilma kondoomita prostituudi juures maksab rohkem. Tekib siis küsimus, mille eest te maksate?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Artikkel Bodybuilding.com veebilehelt

20 nippi, kuidas jõusaali-Bunny't endale võita

The gym has become a Mecca for 'meeting and greeting' new people. This 'meat market' has increased the popularity of single sex gyms and fashionable workout clothes. One of the biggest questions I get from men is how to pick a girl up from a gym environment. After all, it can be very intimidating since there is probably 10 other guys looking at the same girl you want to date.

Before You Meet

Here are 10 things to look for and access before you meet your potential mate:

Whenever you have a target goal you must always assess the situation. Assessing the situation means researching your target, analyzing their actions, and become instinctive about their personality. By doing so, you become more aware on how to market yourself when executing your mission plan to date her.

  • Check if she has a ring on her wedding finger.
  • If not, does she have a tan line on her wedding finger?
  • Do you have eye contact with her occasionally?
  • What kind of personality does she emanate? (shy, talkative, flirtatious, confident)
  • Notice what reading material she reads.
  • Estimate her time of arrival and departure at the gym. (Paku neiule küüti, kui juhuslikult olete samal ajal treeningu lõpetanud)
  • Observe how she interacts with other men at the gym.
  • See if she's a beginner, average or an intermediate worker outer.
  • Pick up on her patterns: what she drinks, how she trains, who she talks to.
  • Get a 'vibe' from her. A vibe is an invisible message to you that she likes you.

Opportunities To Talk

Here are 10 opportunities to talk to her:

Getting noticed will be fairly easy if you are confident, fit and extroverted. There are key moments when you are able to actually converse with someone at the gym. These moments are called "market windows" at the gym (I just made that up).

  • Approach her to assist when she is struggling to adjust a weight (especially leg extension machines!)
  • When she is done with the squat or bench press, act like you are using it next and help take off her plates. That will spark conversation! Like!
  • Stretch in the group exercise room when she is in there performing lunges, core work or stretching.
  • Watch out in case she drops anything on the ground so you can retrieve it for her.
  • Train cardio close (but not next to) the machine beside her.
  • Buy her a post-workout smoothie (But be incognito about it. Let her wonder who her secret admirer is)
  • Accidently start training on her machine when she is getting water
  • Say something to her if you notice her absence (if she is sick or traveling) Like!
  • Initiate conversation during rest times and ask her about a local event.
  • Be real and tell her she's beautiful and that you'd like to take her out sometime.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

LOL. How to stalk a girl in the gym:D

Ma olen tüdrukutega rääkinud, kes on öelnud, et kui jõusaalis keegi tuleb selle jutuga, et hei, sind eelmisel nädalal ei olnud, siis on kohe, et WTF! STALKER!

Aga samas ikka öeldakse, et naised teevad ikka esmamulje põhjal selle otsuse ära, et kas üldse annavad võimaluse või mitte. Selle esmamulje võib muidugi totaalselt tuksi keerata esimese lausega:)

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

LOL. How to stalk a girl in the gym:D

Ma olen tüdrukutega rääkinud, kes on öelnud, et kui jõusaalis keegi tuleb selle jutuga, et hei, sind eelmisel nädalal ei olnud, siis on kohe, et WTF! STALKER!

Aga samas ikka öeldakse, et naised teevad ikka esmamulje põhjal selle otsuse ära, et kas üldse annavad võimaluse või mitte. Selle esmamulje võib muidugi totaalselt tuksi keerata esimese lausega:)

Aga kui see mees on naisele silma jäänud, küll siis see tähelepanek meelitab. ;)

Aga mingit vastust küll ootama ei tasu jääda pärast seda tähelepanekut. Pigem edasi liikuda, treening ju pooleli ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei viitsinud teemat otsast lõpuni läbi lugeda, aga mõttekäigu pani küll tööle.

Kogemused näitavad ikka, et naise tähelepanu võidad sa enesekindluse ja huumorimeelega. Enesekindlus iseenesest on nihukene huvitav asi, mille suureks osaks on sinu enda enesehinnang. Kui see on madal - on ka enesekindlus puudulik. Minu enda enesehinnang on kujunenud läbi nooruspõlveaastate, mille käigus teinud sporti juba kaheksandast eluaastast. Kasvuteguriks on ehk tunnustus, mida ma olen saanud läbitud aastatega ja mille viljad ripuvad mul näiteks kodus seinapeal kümnete ja kümnete medalite, diplomite ja karikate näol. Kindlasti mängib ka sinu enda keha suurt rolli selle kujunemisel. Kui sa tõesti ei suuda olla rahul sellega, mis sulle peeglis vastu vaatab, võib raskemal juhulgi lausa depressiooni sattuda. Usun seega mina, et vastassoo tähelepanu = sport, treening ja eneseteostus läbi selle.

Loomulikult on viise veel palju, kuida enesekindlust tõsta ...

... aga tihtipeale osutuvad antud viisid petlikeks. (raha, hüpnoos jne). Antud teemal saab arutleda ja vaielda pikalt ja kaua, kuid esitan ma siiski enda vaatevinkli. (Raha all ei mõtle ma siiski inimese saavutusi karjääri alal.)

Naist, iseenesest, ei tasu minna otsima kluppi ja baari. Sealt leiad sa tihtipeale ainult üheöösuhteid, mille kõrghetk saabub just enne magamajäämist ja ärgates ollakse veel nii täis, et kallistatakse, minnakse lahku ja mõeldakse koduteel/kodus, kas kumm ikka oli peal ja kuidas edasist suhtlemist üksteisega vältida. Pean tunnistama, et olen ka leidnud baarist 1-2 kuulisi "romansse", mille käigus saadakse kokku alates kolmapäeva õhtust kuni laupäeva õhtuni, mil baarid ja klubid on avatud, et siis end uuesti täis juua ja kõike korrata.

Kuna inimesed on seksuaalsed olendid on ka vahekord vägagi olulisel kohal, aga praegu räägin ma siiski sügavamast vastassoo tähelepanu otsimisest.

Äkki kellelgi on midagi sellest siin kõrva taha panna!

Muudetud kasutaja SiLo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

- Naerata!

- Lähene naisele enesekindlalt, kuid ära ole liiga pealetükkiv.

- Räägi endast, kuid jää ka natukene salapäraseks.

- Ole soe ja sõbralik.

- Ole viisakas ja tähelepanelik!

- Treenitud keha ja hoolitsetud mehelik välimus.

Need asjad mõjuvad mulle vähemalt :) Igasugused tühikargajad, enesekiitjad ja muud klounid, kes pidevalt tähelepanu keskpunktis olla tahavad, jätavad täiesti külmaks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma vahelduse mõttes võtaks mõned nõuanded meestelt naistele :D Äkki läheb kunagi vaja :D

"Tere" on hea algus.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

- Naerata!

- Lähene naisele enesekindlalt, kuid ära ole liiga pealetükkiv.

- Räägi endast, kuid jää ka natukene salapäraseks.

- Ole soe ja sõbralik.

- Ole viisakas ja tähelepanelik!

- Treenitud keha ja hoolitsetud mehelik välimus.

Need asjad mõjuvad mulle vähemalt :) Igasugused tühikargajad, enesekiitjad ja muud klounid, kes pidevalt tähelepanu keskpunktis olla tahavad, jätavad täiesti külmaks!

Kui nüüd tõsiselt rääkida, siis see on üks hea versioon. Hõlmab endas üsna mitut põhipunkti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Tere" on hea algus.

Olen ma kasvõi Sulle jätnud kunagi tere ütlemata? Sa tead suurepäraselt, et kui mind välja ei vihastata, siis olen naerune ja teretav :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ma kasvõi Sulle jätnud kunagi tere ütlemata? Sa tead suurepäraselt, et kui mind välja ei vihastata, siis olen naerune ja teretav :)

See oli üldine soovitus, ei tasu kohe kõike isiklikult võtta ;)

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vastassugupoolega tutvumine pole ju ometi mingi raketiteadus, mille jaoks on eraldi kraadi vaja...kuigi mõnda inimest vaadates jääb küll selline mulje. Põhimõtteliselt on asi lihtne, kui sa näed mida tahad siis mine ja võta...kui ei suuda, siis järelikult sa ei taha seda piisavalt...simple as that !!

Ja veel...palun inimesed saage aru...jõusaal pole tutvumisportaal kus käiakse end eksponeerides numbreid kogumas. Hale on lihtsalt vaadata kuidas mõned mehed seavad raskused pingil paika ja siis ootavad ning patrullivad kuniks mõni atraktiivsem "isend" lähedusse satub. Sel hetkel aga hakatakse kähku üleliigse dramaatika saatel "jõudu tegema". Seeria lõppedes on meestel näod nagu oleks just mingi MM rekordiga hakkama saadud...hind paelaga kaelas ning silmanurgast piiludes, kas neid ikka nägi seda meeletut jõu demonstratsiooni. OK, isegi kui nägi mis siis? Kui mees ise liiga p_ssy on, et ei julge rääkimagi minna siis milleks kogu see teater saalis vajalik on, aru ma ei saa :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega sa vanadekodusse lähe treenima. Kui oled juba jõusaalis, siis testotase möllab. Hetk mil näed vastassugupoolt, paneb katus sajaga ajama. Sa oled ikkagi primecut fileetükk seal, oma praimtaimis ja seda on ka sinu konkurents: 16a. õbluke koolijuts, 56a. pierce brosnan ja ülekaaluline Kalle, kes alles eile alustas treeningutega. Nad kõik on sulle ohuks, röövimaks selle ühe neiu tähelepanu, kelle vaatevälja sa nii pingeliselt üritad tikkuda. Sellest kujuneb taktikamäng. Taktikamäng, mil peab oma maksimumsoorituse ajastama just selleks üheks möödumishetkeks. Sa oma tagamõtetes loodad veel,et ta samm ei ole täna nii ergas kui tavaliselt, sest muidu jääks pool sooritusest nägemata. Muusika järgi kalkuleerid, et bodycombat peaks täna eriti intensiivne olema....... :D

ccNlS.jpg

/end troll :P

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

5 nippi naistele edukaks jõusaaliromansiks

Jõusaal, see on koht, kus saab tugevaks. Kuid mitte ainult – see on ka koht, kus saab endale leida romantiliselt tugeva kaaslase, kelle hirmuäratavalt suured käsivarred ning särkirebestav rind paneb vallalised prouad lausa joovastuma.

bodybuilder-couple-main_Full.jpg

Foto: Internaat

Kahjuks aga kipuvad lugupeetud prouad unustama, et jõusaal on täiesti omamoodi salamaailm, mida ei saa võrrelda ei solaariumi, aeroobikasaali kui ka kalli itaalia restoraniga. Seal kehtivad omad reeglid. Et tuua aga vallaliste prouade ellu pisutki rõõmu, siis on vello42 oma pikaajalise jõusaalikogemuse baasil kokku pannud 5 põhinippi, mille täitmisel peaks romantiline ning higine kiirsuhe spordisaali koristajakonkus olema garanteeritud.

1. Vali edukas profiil

Jõusaalis käivad naised saab jagada viimaste uuringute alusel järgnevatesse gruppidesse:

  • Naissoost saaliahv -omaette liik. Omab põhjalikke teadmisi jõusaalist ning harjutustest. Suuremalt jaolt isegi teab, mis teeb. PS! Meestele eba-atraktiivne. Läheb peale vaid mees-soost saaliahvidele ning ketsidega luusermeestele, kes näevad temas Saksa mütoloogiast pärit jõulist Helgat või siis Saaremaal elavat vanaema. PPS! Normaalselt eksponeeritud ###### ja tissidega on võimalik atraktiivsuskvooti oluliselt tõsta.
  • Normaalne naine – normaalne mittesportlik naine, kes on mures oma paari rasvavoldi ning tulevikus rippumahakkavata tisside pärast. Omab tavaliselt eelmisel päeval ostetud retuuse, roosasid Nike tosse ning nappi toppi. Oluline aksessuaar on ka MP3 pleier romantilise r’n'b tüüpi muusikaga. PS. Meestele läheb peale. PPS! Meestele läheb veel rohkem peale kui ###### ja tissid on normaalselt eksponeeritud.
  • Paks hästiriietuv naine -ilge pagasnik taga, kuid keskmisest palju kallimad spordiriided siluvad esmamulje kenasti ära. PS. Meestele läheb napilt peale. PPS! Meestele läheb rohkem peale kui ###### ja tissid on normaalselt eksponeeritud.
  • Luusernaine -lihtsalt paks või tuleb saali keskkooliaegsete dresside, lapse ketside ning firma suvepäevadelt pärit t-särgiga. PS! Meestele eba-atraktiivne. PS! Meestele läheb peale kui ###### ja tissid on normaalselt eksponeeritud.

2. Vali edukas riietus

Nagu juba mainitud, sobiva riietuse ning ###### ja tisside aruka eksponeerimisega, saab imet teha. Seega peaksid:

  • Jalas võiks olla vähemalt 6cm kontsaga kingad, kunad siis tunduvad jalad sihvakamad ning muskulaarsemad. Seega ei pea mingi lollaka jalamasinaga harjutusi tegema.
  • Vali võimalikult liibuv kostüüm. Soovitavalt hingav materjal nagu pits, lateks, läbipaistev siid. Sobivad ka heegeldatud tooted
  • Topp pole vajalik, sest harjutuste vaheajal pulssi taastades võib see sügavalt hingamist segada.
  • Kostüümi alaosa võiks olla disainitud selliselt, et materjal sukelduks sügavale pepuvahele. See toestab tuharalihaseid ning ei lase suuremate raskuste kasutamise ajal pärakul põgeneda.

gym1-300x225.jpg

Foto: Normaalses jõusaaliriietuses naine jalapingil säärt tegemas

3. Filteeri välja võimalikud suhtedoonorid

Väga oluline on koheselt teha vahet potentsiaalsete suhtluspartnerite ning tavaliste saaliahvide vahel. Õnneks on vahetegemine väga lihtne:

  • Kui meeskodanik liigub trajektooril rinnapink-biitsepsipink-kõhupink ning seeriate vahepeal ajab telefoni kaudu kõvahäälselt äriasju ja plaanib järjekordset pidu, siis on tegemist potentsiaalse suhtluspartneriga.
  • Kui aga kodanik teeb imelikke ning ebavajalikke harjutusi ka muudele kehaosadele (jalad, selg, kõrva sirutajalihas), siis on tegemist tavalise saaliahviga. Tavaliselt on nad märksa jõulisema kehaehitusega kui eelmine grupp, kuid ära lase end sellest segadusse viia. Suhtlemine nendega on vaevanõudev, kuna imelike harjutuste ning ohtra puhkimise tõttu on neil pulss kõrge, pilt udune ning artikuleeritud kõne oskus minetunud. Samuti on nad vastikult higised. Isegi kui nad su kallitesse dressidesse kängitsetud piput ja tihve passivad, siis seda mitte seepärast, et nad tahaksid sinuga tutvuda, vaid seetõttu, et nad teavad, et see paneb neil testosterooninäärmed täisvõimsusel huugama ja musklikasv kiireneb.

4. Oska peenelt haakuda

Oluline on ka oskus potentsiaalsele partnerile peenelt läheneda ning füüsiline/verbaalne kommunikatsioon sisse seada. Kasuta vabalt oma fantaasiat aga igaks juhuks ka paar näidet:

  • Jää talle ette – tee harjutusi masinatel, mis paiknevad tema masina lähedal. Kui see tähelepanu ei köida, siis proovi harjutusi teha samal masinal mis tema, ja seda samal ajal. Edu garanteeritud!
  • Üllatusmoment niidab jalust – aevasta väljavalitule mahlakalt kõrva!
  • Küsi abi – karju nagu oleks väga valus, ning kui keegi mees läheneb, siis palu: “Mulle lõi rindadesse kramp, äkki olete nii kena ja palun masseeriksite?”
  • Tekita füüsiline kontakt – kui mees punnitab seeria viimaseid kordusi, siis astu ligi ning kõdita/näpista teda kubemest või nibust. Selline seksuaalse alatooniga puudutus aitab jääl sulada.

5. Kriitikameel jäta koju

Jõusaalis lantides ole potentsiaalse suhtlusparteri vastu malbe ning imetlev. Igasuguseid lauseid, häälitsusi ja märkuseid, mis võivad tunduda kriitikana, tuleks vältida. Mõned totaalselt NO-NO!

  • Isegi kui tahaksid, ära kunagi tee harjutusi suuremate raskustega kui suhtluspartner
  • Isegi kui näed, et mees murrab oma selja ära, ära hakka talle korrektset tehnikat õpetama
  • Isegi kui mees on saalis ujukate, plähvide ning niburõngastega, ära kritiseeri tema riietust

Lõppsõna on Mallel (15a), kes vello42‘e soovituste kohaselt leidsiki omale alguses suhtlusparteri, kelles hiljem sai tema abikaasa:

Tänan sind vello42! Tänan erakordselt heade soovituste eest!!!

caption0225.jpg

Malle koos jõusaalist leitud sõbraga. Foto:Internaat

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×