Jump to content
Aile

Kuidas võita vastassoo tähelepanu?

Recommended Posts

Veel rohkem kahju on sellest,et väga paljudel inimestel ongi selline primitiivne suhtumine teistesse ning tehakse lõplike järeldusi mõne üksiku näitepõhjal.

Must ja valge maailmapilt on enamasti omane ainult murdeealistele,vähe küpsemas eas võiks asju pisut teistmoodi tajuma hakata.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keegi võiks nõu anda, kuidas seda tähelepanu saaks eemale juhtida :) Mul tööl naiskolleegise ees natuke ebamugav juba

Võta eeskuju prükkaritelt. Käi tööl, nädal aega järjest, sama mustaks läinud triiksärgiga ja haise. Kül nad siis eemale tõmbuvad. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on veel parem soovitus, kunagi pilapoes müüdi neid kunstkolle, pane paar tükk ninast rippuma või särgi külge ja käi nii ringi. Higihais ei tee muidugi paha ja kindlasti mingid lääpas kingad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võta eeskuju prükkaritelt. Käi tööl, nädal aega järjest, sama mustaks läinud triiksärgiga ja haise. Kül nad siis eemale tõmbuvad. :D

Vastupidi mõjuks. Ma kardan, et siis oleks neil põhjus mind dushi alla tirida ja hoopis suuremat tähelepanu pöörata :) . Muuseas eelmine nädal juhtuski nii, et paar tibi võtsid nõuks mulle tükk jäätist seljatagant särgi alla sokutada. Olid nõus ära ka limpsima, kui särgi ära võtaks. Neile oli see nali aga õhtul kodus sain mina naise käest vastu pead selle särgi eest :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul tekkis just parem mõte. Ma võtaksin seenjori ja IVARKi enda juurde tööle. Tähelepanu hajuks minult kenasti ära :)

Ma olen halb valik, kuigi teine töö pole ka paha variant. Töötasin 5 aastat naiskollektiivis ja ära väsitas see poputamine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul tekkis just parem mõte. Ma võtaksin seenjori ja IVARKi enda juurde tööle. Tähelepanu hajuks minult kenasti ära :)

Mis töö se on ja palju pappi saab? Ma õunte pealt vaatan. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keegi võiks nõu anda, kuidas seda tähelepanu saaks eemale juhtida :) Mul tööl naiskolleegise ees natuke ebamugav juba

Hakka rääkima vastupidist juttu, sellele mida hetkel räägid...kellel probleeme tähelepanu võitmisega, siis sama soovitus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natuke ka teemasse kirjutades. Mina arvan, et on inimesi kelle tähelepanu sa lihtsalt tõmbad. Ole siis milline oled. Ja vastupidi ka ma usun. On ka inimesi kelle tähelepanu ei võida kasvõi nahast välja pugedes :)

Ma ise pole mingeid nippe püüdnud oma elus kasutada. Olla loomulik on palju parem kui mängida kedagi kes sa pole.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Spordilembeline tudeng, kelle eksam on alles järgmine nädal, mida ikka siis muud teha, kui ennast kurssi viia huvitavate teemadega.

Pikalt niisama lugenud, aga endal paar probleemi ja siis tegin ka kasutaja..

PS. Ei ole siin nende nö "Fit" koguja..Nagu sa kindlasti vihjasid enda postituses nurga tagant... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×