Jump to content
Mr Fox

Zyzz & Josef Rakich

Recommended Posts

Mind hirmsalt huvitab, kas Eesti fitness.ee foorum on teadlikud sellistest nimedest nagu "Zyzz" ja "Josef Rakich". Võibolla forum.bodybuilding.com kasutajad on rohkem teadlikumad nendest. Neid kahte peetakse kõige aesteetilistemaks meesteks maailmas.

On unelmate kehad või ei ole ?

Siin on paar pilti neist (Seal samal lehel peaks veel kuskil olema).

http://teenfitnessblog.blogspot.com/2010/1...kout-plans.html

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Both of them don't bulk and cut, they stay lean for the whole year because of their fast metabolism. If needed they only do a small cut.

See on ka päris tähtis lause seal blogis, kui omale sellist keha tahad. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mind hirmsalt huvitab, kas Eesti fitness.ee foorum on teadlikud sellistest nimedest nagu "Zyzz" ja "Josef Rakich". Võibolla forum.bodybuilding.com kasutajad on rohkem teadlikumad nendest. Neid kahte peetakse kõige aesteetilistemaks meesteks maailmas.

On unelmate kehad või ei ole ?

Siin on paar pilti neist (Seal samal lehel peaks veel kuskil olema).

http://teenfitnessblog.blogspot.com/2010/1...kout-plans.html

Eipõlekuuld.

Aga sinu displeipildil on küll hea kõht. (no homo) Sina?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mind hirmsalt huvitab, kas Eesti fitness.ee foorum on teadlikud sellistest nimedest nagu "Zyzz" ja "Josef Rakich". Võibolla forum.bodybuilding.com kasutajad on rohkem teadlikumad nendest. Neid kahte peetakse kõige aesteetilistemaks meesteks maailmas.

On unelmate kehad või ei ole ?

Siin on paar pilti neist (Seal samal lehel peaks veel kuskil olema).

http://teenfitnessblog.blogspot.com/2010/1...kout-plans.html

Nende 2 vahe on selles, et Zyzz on tunnistanud anaboolsete steroidide kasutamist, kuid Josef on minu teada naturaalne kehakasvataja ja iseloom tundub tal kah parem olevat. Vot ma ei saa aru nüüd mõnest kommenteerijast, kes suuremaid kehasid fännavad... võiksite aru saada, et vaid meestele on lihamäed ihaldusväärsed, naisted pigem jälestavad profikulturiste :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nende 2 vahe on selles, et Zyzz on tunnistanud anaboolsete steroidide kasutamist, kuid Josef on minu teada naturaalne kehakasvataja ja iseloom tundub tal kah parem olevat. Vot ma ei saa aru nüüd mõnest kommenteerijast, kes suuremaid kehasid fännavad... võiksite aru saada, et vaid meestele on lihamäed ihaldusväärsed, naisted pigem jälestavad profikulturiste :rolleyes:

ega zyzz nüüd nii koll ka pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nende 2 vahe on selles, et Zyzz on tunnistanud anaboolsete steroidide kasutamist, kuid Josef on minu teada naturaalne kehakasvataja ja iseloom tundub tal kah parem olevat. Vot ma ei saa aru nüüd mõnest kommenteerijast, kes suuremaid kehasid fännavad... võiksite aru saada, et vaid meestele on lihamäed ihaldusväärsed, naisted pigem jälestavad profikulturiste :D

Ühesõnaga need tegelased on nagu bb.comi kohalikud kuulsused? Nagu anusaagimid?

Aga ma vaatasin jah et zyzzil on rohkem selline "kasutaja" ehitus, seda enam kui pidevalt sellises vormis olla.

Iseloom parem... :rolleyes::D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nende 2 vahe on selles, et Zyzz on tunnistanud anaboolsete steroidide kasutamist, kuid Josef on minu teada naturaalne kehakasvataja ja iseloom tundub tal kah parem olevat. Vot ma ei saa aru nüüd mõnest kommenteerijast, kes suuremaid kehasid fännavad... võiksite aru saada, et vaid meestele on lihamäed ihaldusväärsed, naisted pigem jälestavad profikulturiste :rolleyes:

207044_10150164549217226_351749002225_6536755_6792203_n.jpg

Selgita.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ultimate Douchebaggery

See on nüüd see, milliseks ma elusees muutuda ei tahaks ( ei räägi praegu nende kehast). Vähemalt see zyzz tundub küll nagu pea peale olevat kukkunud.

lettuce be cereal...

u jelly...

zyzz on vist rohkem tuntud kui see teine härra..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×