Jump to content
Guest ületreenitud

Väsimus

Recommended Posts

Guest ületreenitud

Viimasel ajal tekib kella 3- st kuni 6- ni väsimus, Hull magusaisu (eriti sokolaadi), paha tuju jne. Kas keegi on kogenud sama asja ja millest see tingitud võib olla. Aitäh!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Viimasel ajal tekib kella 3- st kuni 6- ni väsimus, Hull magusaisu (eriti sokolaadi), paha tuju jne. Kas keegi on kogenud sama asja ja millest see tingitud võib olla. Aitäh!

minu pakutav variant on süsivesikulaks. ehk siis oled uimane, nõrk, kuri ja tahad magusat pugida kuna süsivesikud ajavad peast soojaks (selle selgitamine juba pisut pikem jutt).

miks just seda arvan? sest ise kannatan sama asja all ja mõni päev ikka päris rängasti. seetõttu võtsin eilsest prooviks atsoni artiklis välja käidud plaani, kus päevas sööd pidevalt valke ja rasvu, va see söögikord, mis on pärast trenni ning õntul viimane. sõib tunduda imelik ja vale lähenemine mõnele (ka mulle ausalt öeldes), kuid pärast ühte päeva võin juba öelda 90% kindlusega, et see töötab.

proovi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Püüa hommikul rohkem süsivesikuid süüa. Aga samas minul näiteks pole umbes 10 aastat mingisugust magusa isu olnud. Mõni räägib, et kui korrektselt toituda, siis ei tekigi magusa isu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin saab olla üldjuhul/tavaliselt ainult 1 põhjus.

Päeva eelneva aja jooksul ei ole söögikorrad korras. Igasugused "isud" tekivad siis tavaliselt, kui mingitest toitainetest on puudus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui alustad hommikut nt. Valgu rasvarikka toiduga kus sysiveisukuid 0 (praemuna kookosrasva ja hapukoorega) siis see võtab ka terveks päevaks selle "tahaks midagi head" sysika isu ära. Proovi ja veendud ise.

Samas kui päeval magad, siis ärgates on alati krdi rets magusaisu. Siis on ikka täitsa pekkis kui kondentspiima purk lahtiselt külmkapis vedeleb :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul olid analoogsed probleemid siis kui päevane tarbitavate kalorite hulk oli liiga palju miinuses. Uni ja pidev näljatunne, eriti magusaisu. Tõstsin natuke tarbitavate kalorite hulka ja voilaa, probleemid kadunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Püüa hommikul rohkem süsivesikuid süüa. Aga samas minul näiteks pole umbes 10 aastat mingisugust magusa isu olnud. Mõni räägib, et kui korrektselt toituda, siis ei tekigi magusa isu.

krt, see magusaisu puudumine on kõva sõna, tõsiselt. täitsa isegi usun seda, et kui 100% õigesti toituda, siis seda isu pole, aga eks see täiesti õigesti toitumine ole ka asi, mida pikka aega õppida-harjutada-tunnetada-proovida. vist.

kui mul mingit magusaisu (ja üldse pievat söögiiisu) poleks, oleks ikka päris tore kohe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
eks see täiesti õigesti toitumine ole ka asi, mida pikka aega õppida-harjutada-tunnetada-proovida. vist.

kui mul mingit magusaisu (ja üldse pievat söögiiisu) poleks, oleks ikka päris tore kohe.

Minul võttis see päris kaua aega kuni toitumise päris korda sain. See on paras pähkel ja katsetamise teema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
PMS ?

Vastikud norijad :rolleyes: Aga mina naisterahvana väidan et trenn ja õige toitumine vähendab vähemalt minu puhul pms-i nähte. Eriti just toitumine.

Vrsm-i öelduga:

miks just seda arvan? sest ise kannatan sama asja all ja mõni päev ikka päris rängasti. seetõttu võtsin eilsest prooviks atsoni artiklis välja käidud plaani, kus päevas sööd pidevalt valke ja rasvu, va see söögikord, mis on pärast trenni ning õntul viimane. sõib tunduda imelik ja vale lähenemine mõnele (ka mulle ausalt öeldes), kuid pärast ühte päeva võin juba öelda 90% kindlusega, et see töötab.

olen nõus. Proovisin isegi 5 päeva jutti nii süüa et hommikul muna-peekon-hapukoor vms kas üldse mitte süsikaid või mõned vähesed köögiviljadest, sv alles peale trenni ja õhtul.

Tulemuseks oli see et pärastlõunane unisus ja pidev tahtmine uinakut teha ja energiavaegus kadusid ära. Kah kuskil 2-6ni oli kehva olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
PMS ?

PMS ei ole kl 15-18...

Samas...ka PMS-iga tuleb eelkõige viga otsida toitumises.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei ole nõus selle väitega

Keda see huvitab? Väida siis, millega sa nõus oled?

...aga nõiamoor on vastu. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Keda see huvitab? Väida siis, millega sa nõus oled?

...aga nõiamoor on vastu. :rolleyes:

wowow, millest selline suhtumine interneti foorumis?

miks sa ennast nõiamooriks pead?

WHAT THE FUCK nagu?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×