Jump to content
AnneP

Roelly Winklaar

Recommended Posts

Jah ei saanud aru palju see sõber seal aitas, kuid kindlasti on powerit sees, sest võta see kang ära ja alse alla rinnalegi ilma mingi särgita - nii et midagi puruks ei rebesta...

Lesukov tegi 200kg 12 kordust....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah ei saanud aru palju see sõber seal aitas, kuid kindlasti on powerit sees, sest võta see kang ära ja alse alla rinnalegi ilma mingi särgita - nii et midagi puruks ei rebesta...

Lesukov tegi 200kg 12 kordust....

Mulle ka tundus, et sõbra käsi oli suure abistamisega suhteliselt pinges, aga igal juhul muljetavaldavad raskused ja mehemürakad! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võibolla teistele annab motti juurde, kuid mul võttis küll hetkeks ära :wacko:

Mis ei tapa, teeb tugevamaks! Kusjuures väga hea harjutus, mida see mees teeb! Soovitan kõigil proovida! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arust on õlad juba liiga suured, käed jäävad täiesti varju juba, igatahes väga ebaesteetilse keha on valmis ehitanud, hüvasti Lee Haney ajad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen üksjagu videosid vaadanud, ise trenni teinud ja imestanud, miks abistatakse juba esimesest kordusest alates? Saan sellest aru juhul, kui põhirõhk on neg faasil, ehk abistaja aitab raskuse lähtepositsioonile.

Niimoodi on väga raske aru saada, palju keegi tegelikult jõuab. Nagu ütleb iidne Tõstamaa vanasõna "käed eemale Evelin Sepast". Sellest tulenevalt uus ütlus "Käed eemale kangist" :D

Äärmiselt ebamugav on seeriat sooritada, kui keegi õõtsub terve seeria kaasa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meeletus koguses kasvuhormooni...

Peaks tema küüntest pilti tegema iga päev, oleks huvitav võrrelda mõne tavalise inimesega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×