Jump to content
priit002

Vaidlused soolise võrdõiguslikkuse, kunstrindade ja muu kunsti teemadel :)

Recommended Posts

Olgem ausad, need mind ilusamaks ei tee ja nagu ammu teada-tuntud tõde, siis mehe puhul ei ole tähtis välimine ilu, naise puhul aga peetakse seda ammustest aegadest tähtsaks.

Ehk siis olgem ausad, rindadeta naised on palju vähem ahvatlevad meeste jaoks kui ilusate rindadega naised (loomulikult pole see ainus, mida vaadatakse, aga 1 osa tervikust kindlasti).

Mõnele naisterahvale sobivad "sportrinnad", seda kõhnematele, sportlastele. Aga kui naine +80kg ja rind väike, siis väheke paigast asi ära. Silikoonid riiete all teeb naise atraktiivseks, aga kui ta alasti on, siis nagu petukas

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõnele naisterahvale sobivad "sportrinnad", seda kõhnematele, sportlastele. Aga kui naine +80kg ja rind väike, siis väheke paigast asi ära. Silikoonid riiete all teeb naise atraktiivseks, aga kui ta alasti on, siis nagu petukas

Sobivad, sobivad... Kuid inimesena peaksime ikkagi jõudma sügavamale. Võibolla seesama +80 väikese rinnaga on sinu hingesugulane?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
+1
Eriti primitiivne on hinnata naisi nende rindade järgi... ;)

Kõigi naiste nimel: Suur tänu! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõigi naiste nimel: Suur tänu! :)

Ma arvan et natukenegi primaadist edasi arenenud mees ei hinda naist rindade järgi. Eks need rinnad pannakse ikka iseenda pärast enese hinnangu tõstmiseks (kellel see madal on väikeste rindade pärast). Ja midagi ei ole katki ja valesti kui keegi on omadega rahul, ja minu arust ei ole ka valesti kui ei ole rahul. Ausaltöeldes ei suhtu nendesse inimestesse halvasti kes käivad jõusaalis kui ke mitte nendesse kes ei käi. Sama nende kuntstrindade opereerimisega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sobivad, sobivad... Kuid inimesena peaksime ikkagi jõudma sügavamale. Võibolla seesama +80 väikese rinnaga on sinu hingesugulane?

Olgu või kõige lähedasem hingesugulane, aga kui naise välimus on 0,000, siis saab ta kindlasti kellegi teise hingesugulaseks kunagi, võibolla.

Naist ei võeta ühe osa järgi, kogu pakett on tähtis. Sama ka mehe puhul.

Ei räägi siin keegi D korvist ja sunnist panna silikoonid. Jutt oli sellest, et kas seda kiita heaks või mitte- mina kiidan heaks, kui vanemate poolt kaasa ei ole antud :).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sobivad, sobivad... Kuid inimesena peaksime ikkagi jõudma sügavamale. Võibolla seesama +80 väikese rinnaga on sinu hingesugulane?

Kui rääkida vaid välimusest, siis jään oma eelmisele mõttele kindlaks. Kui aga räägime hingesugulusest, siis välimus polegi nii tähtis, aga välimuse põhjal luuakse inimesest esimene arvamus, hiljem hakkab selle arvamuse kallutamine kuhugi suunas.

Välimusest rääkides, ei ole mulle kõige tähtsamad rinnad, vaid hambad. Kui inimesel koledad hambad, siis ma ei näe isegi võimalust millegi tekkimiseks. Nii et miskit on välimusel pistmist ka hingesugulase otsimisel :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See muu kunst võiks olla näiteks ka perevägivald.

Kleebin:

Veel kümmekond aastat tagasi pidasid prokurörid ja kohtunikud nn mõõdukat koduvägivalda, kus ohvrit invaliidiks või surnuks ei pekstud, peresiseseks tüliks, kuhu riik ei peaks sekkuma," märkis Pettai. "Tundus, et vahepeal oli taoline suhtumine kadunud, kuid praegune juhtum tõestab selgelt, et vanad arusaamad ja mõtteviis on tagasi," lisas ta.

Sotsioloogi sõnul on tegemist väga ohtliku trendiga, kuna vägivallatsejale antakse selge sõnum, et Eesti riiki ei huvita, kui ta kodus rusikatega oma peresuhteid klaarib - kuni ohvrit surnuks või vigaseks ei peksta, on kõik lubatud ja keegi ei hakka teda karistama.

Trendid...

Toon ka mõned facebooki kommentaarid:

See on lihtsalt uskumatu, kui kummaline on Eestis see vägivallateema. Need, kes peaksid selle peale lendu tõusma ja lae alla jäämagi, lösutavad rahumeeles diivanil ja pole nende asi. Kõrgepalgalised spetsialistid ei soovi ennast teemaga kurssi viia ja ei soovi vägivalda ära tunda. Nii ongi meil sooline võrdõiguslikkus, kus kõik võivad kõiki peksta ja tugevamad võidavad.

...mina pole jurist, aga puutun teemaga igapäevaselt kokku, nagu sa tead. Aga ma lihtsalt eraldaksingi lähisuhtevägivalla ja käsitleksin seda kui raskendavat asjaolu. Kus siis peaks inimene veel ennast turvaliselt tundma, kui mitte oma kodus. ...Kujuta nüüd ette, et keegi võõras inimene lööks sinul või minul ahjuroobiga käeluu katki? Mis sorti vägivald oleks? Või meenuta kurikamõrvarit. Ahjuroobimõrvar kõlab ka hästi, aga miskipärast ei ole avalik huvi. Eraldi teema on vaimne vägivald, see oleks alles tase, kui see ka karistusseadustikku jõuaks. Siin on sageli naised tegijad aga mõned mehed on ka klass omaette.

olen selle teemaga tegeledes taspisi feministlikke jooni omandamas, ise ka imestan. Lähisuhtevägivalda vaadatakse kui mingit asja iseeneses, aga see on tegelikult suure pildi üks osa, kuhu kuulub alates meete ja naiste palgalõhest (mida eit...atakse) kuni sookvootideni (mille üle ilgutakse) ja ühiskonna patriarhaalsete hoiakuteni (mis on tõsiasi) ikka paras patsahkam asju. Eesti on sellisel toredal lasteaia arengutasemel, kus argumendina kõlbab ka teise lihtsalt lolliks nimetamine:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suhtevägivallast rääkides peksavad mehed-naised mõne uuringumetoodika põhjal ühepalju. Väga head metoodikat ei olegi sest iga metoodika puhul tuleb sisse meeletult võimsaid tulemust moonutavaid segavaid tegureid.

Minu isiklik kogemus on et naised peksavad rohkem :)

Ja füüsiline vägivald on niikuinii palju kahjutum kui vaimne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mind häirivad kunstrinnad...

Naise rind on õrn koht...ja kuidas minnakse sellele vabatahtlikult noaga kallale, aru ma ei saa. :)

Tunnen naisi, kellel on kunstrinnad. Tunnen naisi, kellel on pidev mure kaaluga. Pidev mure mingi muu kehaosaga. Võin öelda, et asja olemus ei ole mitte kunstrindades või nende puudumises vaid teatud piiri ületanud pidevas mõtlemises enese välimusele. Ja sellele mõtlemine väljendub ka suhetes ja kõikjal muus.

Teiseks, enamik mehi ilmselt ei tea, kuid tänapäevased kunstrinnad tuleb asendada ca 20 aasta pärast. Ehk võtta ette uus operatsioon. Ja siis jälle 20 a. pärast jne. Mina sellist lõikumist ei poolda.

Väidan, et kahjuks on naised ise oma suguõdede suhtes kriitilisemad kui mehed. Ja just see paneb paljusid naisi pingutama.

Teiselt poolt, mingil määral on naiste soov näha parem välja siiski parem kui paljude meeste enesega rahulolu isegi siis kui kõht ees ripub. Valdav osa naisi on siiski tervislikumad ja sportlikumad kui hulk mehi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suhtevägivallast rääkides peksavad mehed-naised mõne uuringumetoodika põhjal ühepalju. Väga head metoodikat ei olegi sest iga metoodika puhul tuleb sisse meeletult võimsaid tulemust moonutavaid segavaid tegureid.

Minu isiklik kogemus on et naised peksavad rohkem :)

Ja füüsiline vägivald on niikuinii palju kahjutum kui vaimne.

BS... Sind on lihtsalt vähe pekstud ;)

Vaata, ma tõin facebookist häid kommentaare sellel teemal, mis lahkab võrdselt nii mehi kui naisi. Kommenteerija on ise naiste turvakodude asutaja ja tunneb teemat.

Vägivallal ei ole sugu tõesti ja väga tihti rakendavad naised ka lihtsalt läbi meeste oma verejanu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teiseks, enamik mehi ilmselt ei tea, kuid tänapäevased kunstrinnad tuleb asendada ca 20 aasta pärast.

20 aasta pärast vahetatakse tänapäeval niikuinii suurem osa juppe välja. Ja partnerit vahetatakse selle aja jooksul oma 40 korda :)

Kui paljud teist üldse elavad 20 aasta pärast?

Ma ütleks et 20 aastat on vääga pikk hooldusvälp. Isegi kahtlaselt pikk... äkki on ikka lühem?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
füüsilisest vägivallast on kergem üle ka saada, vaimne terror jääb igaveseks hinge kriipima :)

Me ei taha mäletada paljusid asju.

Füüsiline vägivald ei eksisteeri ilma vaimseta...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eksisteerib ikka küll ja eriti ohvri seisukohast.Tänaval kallale tulnud jobu tekitab ohvrile eelkõige füüsilisi vigastusi millest VAIMSELT väga kiirelt üle saadakse,vähemalt üldjuhtudel.Seevastu aga aastatepikkune vaimne vägivald jätab hoopis sügavama jälje millest ei pruugigi päris toibuda.

Aile,arvamuse avaldamine on tore ja vajalik asi aga te ei peaks nii domineerivalt üritama iga arvamuse üle arvamust avaldama ja enda nägemust peale suruma.Võibolla ei tee te seda teadlikult,kuid teised näevad ja saavad aru.

Lihtsalt erinevates teemades tuleb see välja,lepimatus teiste arvamuste suhtes ja soov neid koguaeg nö korrigeerida on häiriv.Mina,teie ega keegi teine ei valda absoluutset tõde FILOSOOFILISTES küsimustes.Ei pea toimuma pidev võidujooks,kellele ikka see lõppsõna jääks.

Antud teemas näen isiklikult küll teatud võidujooksu.Võibolla aga eksin hoopis mina ja asjad pole päris nii.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eksisteerib ikka küll ja eriti ohvri seisukohast.Tänaval kallale tulnud jobu tekitab ohvrile eelkõige füüsilisi vigastusi millest VAIMSELT väga kiirelt üle saadakse,vähemalt üldjuhtudel.Seevastu aga aastatepikkune vaimne vägivald jätab hoopis sügavama jälje millest ei pruugigi päris toibuda.

Aile,arvamuse avaldamine on tore ja vajalik asi aga te ei peaks nii domineerivalt üritama iga arvamuse üle arvamust avaldama ja enda nägemust peale suruma.Võibolla ei tee te seda teadlikult,kuid teised näevad ja saavad aru.

Lihtsalt erinevates teemades tuleb see välja,lepimatus teiste arvamuste suhtes ja soov neid koguaeg nö korrigeerida on häiriv.Mina,teie ega keegi teine ei valda absoluutset tõde FILOSOOFILISTES küsimustes.Ei pea toimuma pidev võidujooks,kellele ikka see lõppsõna jääks.

Antud teemas näen isiklikult küll teatud võidujooksu.Võibolla aga eksin hoopis mina ja asjad pole päris nii.

Ma unustasin tänaval kallale tulnud jobu ära... :) Sellist asja pole lihtsalt veel juhtunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No jah aga nii mõnelgi on seda juhtunud kahjuks. :)

Mina arvan, et panustada tuleb eelkõige lastele, et nemad õpiksid normaalselt suhtlema. Ülejäänu osas....ehitame aga turvakodusid lisaks ja proovime kustutada tulekahjusid.

Ma ei tea, kui palju te alljärgnevas huumorit leiate...äkki siiski leiate.

Üks mees pani facebooki üles sellise loetelulink on siin.

Meestel on lihtne naist õnnelikuks teha! (pikem aga tasub lugemist :rolleyes:))postitas Sven Petrov 16. aprill 2011. a. kell 12:24

Selleks peab mees olema kõigest:

1. sõber

2. partner

3. armuke

4. vend

5. isa

6. õpetaja

7. kasvataja

8. pihi-isa

9. usaldusisik

10. kokk

11. mehaanik

12. kodumasinate installeerija

13. elektrik

14. autojuht

15. paki-kandja

16. koristaja

17. kammerteener

18. torumees

19. puusepp

20. modell

21. sisustusarhitekt

22. seksoloog

23. psühholoog

24. psühhiaater

25. psühhoterapeut

Ka iseloomuomadused on tähtsad. Mees peab olema üksnes:

1. meeldiv

2. sportlik

3. intelligentne

4. jõuline

5. heade kommetega

6. range

7. leebe

8. hell

9. otsustuskindel

10. romantiline

11. mehelik

12. hea huumoriga

13. lõbus

14. tõsiseltvõetav

15. väärikas

16. vapper

17. kaisukaru

18. energiline

19. hoolitsev

20. loov

21. ideerikas

22. osav

23. tagasihoidlik

24. mõistev

25. elegantne

26. järjekindel

27. soe

28. jahe

29. kirglik

30. salliv

31. põhimõtte kindel

32. austusväärne

33. üllas

34. praktiline

35. pragmaatiline

36. õiglane

37. valmis tegema temakese jaoks mida tahes (näiteks pangaröövi vms)

38. meeleheitlik (armastusest)

39. talitsetud

40. sarmikas

41. stabiilne

42. lojaalne

43. terane

44. unistav

45. auahne

46. usaldusväärne

47. austusväärne

48. valmis ohvriteks

49. NING MIS PEAMINE - MAKSUJÕULINE

Samal ajal peab mees pöörama tähelepanu sellele, et ta:

a) ei oleks armukade, aga siiski huvitatud

;) saaks hästi läbi oma suguvõsaga, kuid ei ohverdaks neile rohkem aega kui temakesele

c) võimaldaks naisele vabadust, kuid siiski hoolitsust välja näidates

d) riietuks elegantselt, olles samal ajal valmis kandma temaksest põlvini mudas, ronima rõdu kaudu tuppa kui temake on võtmed koju unustanud või kinni püüdma ja ohutuks tegema varga, kes on temakese käekoti näpanud, kus on eluliselt vajalikud esemed nagu peegel, kamm ja huulepulk

Lisaks eeltoodule on tähtis, et mees ei unustaks:

1. naise sünnipäevi

2. naise nimepäevi

3. teie pulmapäeva

4. teie esimese suudluse aastapäeva

5. naise päevi

6. naise hambaarsti aega

7. teie aastapäevi

8. naise parima sõbranna ja lemmiktädi sünnipäevi

Kahjuks on nii, et isegi veatuim eelnimetatud juhendite järgimine ei garanteeri veel edu. Naine võib olla näiteks väsinud ideaalse mehe olemasolust enda elus ning võib tunda end liigselt mehe mõju all olevat ja seepärast võib temakene esimese ettejuhtuva kitarrimängijaga putku panna või lihtsalt meelt lahutada.

Ja nüüd medali teine külg.

Mehe õnnelikuks tegemine on tunduvalt raskem sest mees vajab kõigest:

1) seksi

2) süüa

Suuremale osale naistest tunduvad need meeste kõrgelennulised nõudmised äärmiselt orjastavad. Nende täitmine käib üle nende võimete.

JÄRELDUS:

Harmoonilist kooselu on lihtne saavutada kui mehed lõpuks aru saavad, et nad peavad oma sobimatuid nõudmisi piirama.

Jõudu tööle!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mehe õnnelikuks tegemine on tunduvalt raskem sest mees vajab kõigest:

1) seksi

2) süüa

Ma arvan, et need kaks asja on omavahel pöördvõrdelises sõltuvuses :) peaaegu igal juhul lose-lose situation meestele ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänaval kallale tulnud jobu tekitab ohvrile eelkõige füüsilisi vigastusi millest VAIMSELT väga kiirelt üle saadakse,vähemalt üldjuhtudel.

Võib-olla ma ei kvalifitseeru üldjuhtudele, aga füüsilist valu ei mäleta, seevastu hirm on alles siiamaani. Aastaid möödas ligi 7.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On need kaks viimast näidet öeldud huumoriga või mitte aga kohe kuidagi ei saa nõustuda nendega.

Et siis ainult seks ja söök?

Ma siiralt südamest loodan, et selliseid ei olegi.

Ma avastasin oma üllatuseks, et see mees ei ole kirjutanud, et mees võiks olla ka turvamees.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×