Jump to content
dagi

ootan lohutust.

Recommended Posts

Mul selline mure.Olin aasta tagasi kaalujälgija.No muidugi pean ka praegu ennast jälgima.Olin saavutanud oma ideaalkaalu(55kg).Siis hakkasin uuesti tööl käima,ega ei olnud enam aega aeroobikat teha,kuhu kulus kindlasti tunnijagu aega.Sellepärast,et vaba aega oleks rohkem, muretsesin endale trena?ööri(healthrider)just selleks,et ennast vormis hoida(3xnädalas 30minutit järjest).Aga võta näpust,kaal on tõusnud 2kg.Ma muidugi lohutan ennast sellega,et lihased lähevad raskemaks.Aga kas see ikka on nii?

Palun,lohutage mind kes oskab!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Dev.

Miks sa selle kaalu järgi jamad?

Parem vaata ennast iga nädala tagant peeglist- siis saad vastuse, kuidas treening ja toitumine mõjub

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selleks et osta hinnata, kas kaalumuutus on tekkinud lihaset või rasvast on hea käia aegajalt rasvaprotsenti mõõtmas (suuremates spordiklubides on selline võimalus ka olemas).

2-te lisa kilo pole mõtet karta, kulturismis võetakse näiteks lihase kasvatamise perioodil 5-10 kg juurde ja siis põletatakse jälle juurde tulnud rasv maha.

Samas peaks 2-st kilost 0,5-1 kuuga igal juhul jagu saama. Oluline on toitmist jälgida, süües nt ca 500-1000 Kcal keskmiselt päevas vähem kui kulutad on eesmärk selle ajaga käes.

Rasvapõletamiseks sobib kui teed aeroobset trenni hommikul tühja kõhuga, sest siis võetakse energia enamasti depoorasvade arvelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
milline su toidukava enamasti ka on ?

Harilikult tõusen kell 6 hommikul üles,ajan vägisi endale midagi söödavat sisse,kuna seal,kus ma töötan ei ole midagi normaalset süüa ainult saiakesed,friikartul coca jne.Joon vett ja söön puuvilju.Muidugi vahest,kui kõht ikka väga tühjaks läheb,siis saab ka patustatud aga see on nii harva.Koju jõuan umbes kell 17,siis söön sooja sööki,mõistlikult muidugi.Peale kella kuut enam kööki ei külasta.

Sellepärast see tundubgi nii imelik,et kaal tõuseb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:) Hmm, 55 kg? Milline on siis sinu pikkus?

Ma olen 165cm.pikk.Aga nüüd mõtlete,et mida ma vingun.Tegelikult ei vingu,vaid on hirm,et äkki nii jätkub.Muud ei olegi.Sest me suguvõsas on kalduda ülekaaluliseks. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

n: võta ühendust kadri kuusikuga. aitab sind toitumise ja trennis vallas

mail tal: lora.ilus@mail.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×