Jump to content
black512

Kuidas võtta alla 8 nädalaga ligi 15-20KG?

Recommended Posts

Right... <_<

Et siis terve toitumine oli mahla joomine? Edu sellega - mis tüüpi puidust kirstu välja valis? :D

omast kogemusest võin rääkida, et võtsin paar aastat tagasi 3 kuuga 20 kg alla. kuidas? oli suvi, hakkasin lihtsalt rohkem väljas liikuma, möllama, rattaga sõitma, natuke kohendasin toitumist ning palun väga, septembriks oli kaal u 67 kg. lhtsalt ei jäänud enam aega niisama passida ja endale tuimalt igasugu soga sisse ajada. kusjuures eelnevalt ma üldse ei võtnud eesmärgiks kaalu alandada, see lihtsalt läks nii.

aga vastates teemale (kuidas 8 nädalaga 20 kg alla võtta?) - lihtne - lase nt käed või siis üks jalg amputeerida ja oledki kohe tohhujaa kergem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul sõbranna võttius kahe kuuga maha 12kg. Jõi Acai mahla, aga mitte ei närinud mingeid reohelise tee ja iinidega kapsleid vaid jõi puhast mahla. Seda saab Tallinnast loitsukellerist

"Ja teie oma kalorite ja makrotoitanetega võite seenele sõita, me joome mahla:D!"

Eksisid vist. See pole Delfi Naistekas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
omast kogemusest võin rääkida, et võtsin paar aastat tagasi 3 kuuga 20 kg alla. kuidas? oli suvi, hakkasin lihtsalt rohkem väljas liikuma, möllama, rattaga sõitma, natuke kohendasin toitumist ning palun väga, septembriks oli kaal u 67 kg. lhtsalt ei jäänud enam aega niisama passida ja endale tuimalt igasugu soga sisse ajada. kusjuures eelnevalt ma üldse ei võtnud eesmärgiks kaalu alandada, see lihtsalt läks nii.

aga vastates teemale (kuidas 8 nädalaga 20 kg alla võtta?) - lihtne - lase nt käed või siis üks jalg amputeerida ja oledki kohe tohhujaa kergem.

Ei vaidle vastu, et see võimalik ei ole. :D - Ning kui juba kaal metsikult suur on, siis on ka ilmselge, et võib veidi julgemalt kaloreid piirata ning 3 kuuga 20kg ei olegi midagi müstilist. Kui kõva trenn juures ning toitumine saastavaba, siis ei imesta üldse, et niipalju kaalu kadus. <_<

Kuid see on kindel, et igasugu "imedieete" kasutades sellist kaalunumbrit maha võttes on tulemused küll suhteliselt ebaterved.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen võimeline 2 nädalaga kaaluma 10 kg vähem. Ja see 10 kg on ca 13% minu kogukehamassist.

Nädalaga olen võimeline selle tagasi ka panema.

Aga see, ei tähenda, et see kuidagi mõttekas või kasulik oleks või et ma seda nii ekstreemsel kujul isegi enda spordi jaoks teeks.

Ja mis siis? Mis sellel numbril tähtsust on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sul vast on, teistel peaks peegel olema see, mida jälgida <_<

Jamps on see, et enamus inimesi, kes kaalust alla võtta tahavad ei suuda olla enda suhtes piisavalt objektiivsed, et peeglit kasutada.

Ideaalis on igaühel üks neutraalne sõber keda nad usuvad ja usaldavad:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×