Jump to content
tawu

Jõusaal ja dieet

Recommended Posts

Nimelt käimas dieet.

Mu dieet näeb välja selline,et hommikul söön piisavalt,päeval 1 prae ja peale kella 4ja enam ei söö midagi.

Käin ülepäeviti jõusaalis ning tahaks teada,kas see lihasele ei mõju,kui vähem toitumist on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nimelt käimas dieet.

Mu dieet näeb välja selline,et hommikul söön piisavalt,päeval 1 prae ja peale kella 4ja enam ei söö midagi.

Käin ülepäeviti jõusaalis ning tahaks teada,kas see lihasele ei mõju,kui vähem toitumist on?

Et siis möh?

Palju on piisavalt? Mis see üks praad on? Ja mis mõttes peale kella 4 ei söö midagi?

Ma ei ole pahatahtlik, aga see teema parem olgu üks suur NALI ning postitaja parem itsitagu kuskil nurga taga, sest kui tõsiselt räägid siis mu usk inimkonda kukkus jälle paar punkti. :);););)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nimelt käimas dieet.

Mu dieet näeb välja selline,et hommikul söön piisavalt,päeval 1 prae ja peale kella 4ja enam ei söö midagi.

Käin ülepäeviti jõusaalis ning tahaks teada,kas see lihasele ei mõju,kui vähem toitumist on?

Miks peale nelja ei söö enam?? Ära söö parem üldse, või noh hommikul üks porgand. Et siis liitun eelmise postitusega, et MÖHH

Muudetud kasutaja MoloM poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks peale nelja ei söö enam?? Ära söö parem üldse, või noh hommikul üks porgand. Et siis liitun eelmise postitusega, et MÖHH

Mis te norite nüüd, inimene on lihtsalt asjatundmatu. Vähemalt on soov midagi ette võtta.

See mõjub küll (väga) lihasele, kui sa vähe sööd. Nimelt kui sa annad regulaarselt palju vähem energiat kehale, kui keha tegelikult vajaks, siis keha lülitab sisse nn. kaitsemehhanismi ja hakkab ennast ökonoomsemaks (vähem energiat tarvitavamaks) muutma, et sind elus hoida. See tähendab, et põletatakse ära nii rasva kui ka lihasmassi. Ühesõnaga muutud väikseks ja tõmbud kokku nagu rosin. :)

Lihastreeninguga on küll mingil määral võimalik kehale "öelda", et "mul läheb neid lihaseid vaja, ära neid päris ära söö" aga mis puutub valikusse sinu elus ja terve hoidmise ja lihashunniku vahel siis keha valib alati esimese.

Pigem söö terve päeva jooksul, regulaarselt 2-3 h vahedega ja mõõdukalt või pigem vähem. Ära seagi oma eesmärgiks niiväga kõhtu pungi täis süüa vaid tea, et niikunii sööd paari tunni pärast jälle. Niiviisi toimib dieet paremini.

Kui tahad jõusaalis lihasmassi kasvatada siis ilma korraliku toitumise ja piisava energia ning valgu koguseta ei ole see mitte mingit pidi võimalik. Pead tegema valiku. ;)

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×