Jump to content
mina3333

Vanamees teeb ka trenni :D

Recommended Posts

Noorem näed välja kah.

Kui hakkasin trenni tegema, siis jätsin ka suitsetamise maha. Kümme aastat tõmbasin. Nüüd organism taastub ja mõjutab ka välimust paremas suunas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures jah, tavaliselt kaalutõusuga tuleks nagu vanust ka juurde, siin pigem vastupidi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures ma olen täheldanud pigem vastupidist varianti: täidlasemad näevad tihtipeale nooremad välja. Mu enda ema on 50 aastane, aga näeb välja pigem 35, sest kortse ei ole ja nahk on värske; oma osa on ilmselt väikestel rasvapatjadel, mis ühtlustavad nahka. Kõhnad keskealised näevad pigem täielikud kondiklibud välja ja naha "särast" ei tasu rääkidagi. Solaarium, suitsetamine ja rasva puudumine ei tee kohe üldse head.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kusjuures ma olen täheldanud pigem vastupidist varianti: täidlasemad näevad tihtipeale nooremad välja. Mu enda ema on 50 aastane, aga näeb välja pigem 35, sest kortse ei ole ja nahk on värske; oma osa on ilmselt väikestel rasvapatjadel, mis ühtlustavad nahka. Kõhnad keskealised näevad pigem täielikud kondiklibud välja ja naha "särast" ei tasu rääkidagi. Solaarium, suitsetamine ja rasva puudumine ei tee kohe üldse head.

Ei vaidle vastu et naistel mõnes mõttes nii võib olla.

Aga kui mees kaalu alla võtab ja näost õhemaks läheb, siis tihti lähevad ka aastad:) Olen näinud 4 kuuga 10a noorenemist küll :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noorem jah! :) Arvan, et see, millises kehakaalus ja millise rasvaprotsendiga keegi noorem välja näeb, sõltub eraldi igast inimesest. Kaasa mängivad veel kehaproportsioonid, tervislik seisund, harjumused ja isegi intelligentsus, sest lollid on enamasti tarkadest koledamad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei vaidle vastu et naistel mõnes mõttes nii võib olla.

Aga kui mees kaalu alla võtab ja näost õhemaks läheb, siis tihti lähevad ka aastad:) Olen näinud 4 kuuga 10a noorenemist küll :)

Ma usun, et kui ma oleks paksem, siis näeksin ka vanem välja.

Oleneb isendist tõesti :)

Kehakultuuriteaduskonna omadel on rohkem häid eeeskujusid ees. Näiteks Inga Neissaar, kes vananeb uskumatult ilusti. Ta on ikka veel tibiohtu...ja enam ei tihkagi küsida, mis see vanus juba on. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
...sest lollid on enamasti tarkadest koledamad...

Kas "briti teadlaste" repertuaarist järjekordselt või su isiklike vaatluste tulemus? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
...lollid on enamasti tarkadest koledamad.

Aga mulle siiski tundub, et pelgalt näolapi järgi ei saa määrata inimese intelligentsuse taset. Sest vahel juhtub ju ka nii mõnegi nö. ilusa inimese puhul, et kuni vaikib on kõik ok., aga nii kui avab suu, siis mõtled, et ta poleks pidanud seda tegema:D

Eks ta jah selline suhteline asi ole :)

Muudetud kasutaja mina3333 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igasuguseid variante on. Näiteks võib olla targa inimesega juhtunud hirmus õnnetus või haigus, mis on ta algse ilu põrmustanud ja muutnud ta paksuks, armiliseks või vanaks. Üldiselt olen kasvõi netti oma pilte üles pannud inimeste kohta täheldanud, et põhiharidusega tegelased on rohmakama välimusega kui kõrgesti haritud seltskond. Silmadest loeb ka palju välja. Erksam mõistus peegeldub selgemas ja teravamas pilgus. Ma saan aru, et mu jutt kõlab nagu vanaaegne alkeemia, aga ma ei rõhugi hetkel teaduslikkusele vaid räägin oma kogemustest. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nojh mis me siin ikka räägima. Mina võin jällegi öelda, et mõistus pole enda teha :D Teiseks, silmade järgi on praktiliselt võimatu sellist asja järeldada, kas inimene on tark või mitte ja suhtlemisoskus võib ikka väga petlikuks osutuda.

Mis me nüüd siis järeldame ? Elu polegi vast nii must ja valge nagu see vahest endale tundub. Me kõik oleme enda arvates suured Einsteinid ja igatepidi hästi head inimesed :D

Muudetud kasutaja realreal poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh vanus ei ole jah mingi nähtus. Ma nägin suvel Malagas rannas ühte 58 aastast jaapanlast kes tõmbas lõuga ja tegi ühe käega kätekõverdusi, rääkimata veel spagaadist ja kätele seisust. Hiljem rääkides tuli välja et mees on kunagi võimlemisega tegelenud.

Ise võin öelda et välja sörkides olen suutnud omalt kuidagi 6 - 7 aastat maha saada, vahel pakutakse vanuseks 32-33 :) . Mis saab mul olla komplimentide vastu :) .

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kohe-kohe saan 44 ... Treenida armastan mitmekylgselt. Seda, teist ja kolmandat...

Ega iseennast on raske objektiivselt hinnata, et kui vana või mittevana. Eks me lähe kõik vanemaks ja tuleks seda võtta eelkõige kui väljakutset.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kohe-kohe saan 44 ... Treenida armastan mitmekylgselt. Seda, teist ja kolmandat...

Ega iseennast on raske objektiivselt hinnata, et kui vana või mittevana. Eks me lähe kõik vanemaks ja tuleks seda võtta eelkõige kui väljakutset.

No noored tüdrukud peavadki mitmekülgselt treenima ..., B)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No noored tüdrukud peavadki mitmekülgselt treenima ..., B)

Eks me ole kogu elu kellegi jaoks lapsed ja kellegi jaoks noored tydrukud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga meeldiv on lugeda,et on palju pooldajaid vanema generatsiooni sportlikule harrastamisele.Ise ole ka propageerinud paljusid jõusaalis käimisega.Meeletult hea on pärast trenni olla,kui oma nn. laksu kätte saad.Hämmastavalt on ka mulle pakutud vanust üle kümne aasta vähem.Tänud toetajatele!

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui selle teema leidsin, tundus esialgu, nagu keegi on minu eest kirjutanud! :D Nimelt siin räägib üks inimene, kellel on täpselt samasugune treeningu juurde jõudmise alguslugu, ainult vanust tsiba enam :D Olen samuti mõelnud, et mine sa tea, et mis need noored küll mõtlevad, et vanamees "lõhub" niiviisi... Nimelt olin 38 kui hakkasin pea iga päev pärast tööd jõusaalis käima. Sellel oli toona palju erinevaid põhjusi, millest ehk enam turgatab kohe pähe suitsetamisest loobumine...25 aastat sellist pakk-päevas-suitsetaja staazhi oli oma jälje jätnud ja see hakkas tervisele tunda andma. Loobumine kukkus parimal viisil välja end füüsiliselt koormates, lisaks tekkis hirm kasvanud söögiisu ja muutunud ainevahetuse ees. Nüüdseks on siis jõusaali enese jaoks leidmisest möödunud 2 aastat (ja eneselegi üllatuseks!!! oli see 6.september 2010 !!! :D ) ja 40-aastane mina on paremas vormis, kui kunagi varem! Muigan vahel, et olen nagu vein...vanus muudab seda üksnes paremaks! :D Kas on see areng nüüd olnud just maksimaalselt võimalik või mitte, seda on raske öelda, (ilmselt saaks tulemus alati olla parem!) kuid muutused on olnud märgatavad, esimesed avastused nö teemal "oi ma ei teadnudki, et siin on mingi lihas!"-teemal olid omamoodi lahedad! :D Nö anatoomia õppimine onlainis! :D Eks trennis käimine ning motivatsioon on selle aja jooksul aegajalt ikka muutunud ning toimunud pidev sellealane eneseharimine jne kuid esimene mõte mis pähe tuleb, et kas saab tehtud äkki liiga vähe või liiga palju või valesti või valede raskustega ja kõik-kõik muud küsimused mis siitki läbi jooksevad on see, et kõige vähem kasu on sellest, kui üldse mitte trenni minna! :) Igatahes rõõm on kuulda, et on ka teisi keskealisi, kes jõusaalinakkusesse nakatunud! :D Edu igatahes!

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui selle teema leidsin, tundus esialgu, nagu keegi on minu eest kirjutanud! :D Nimelt siin räägib üks inimene, kellel on täpselt samasugune treeningu juurde jõudmise alguslugu, ainult vanust tsiba enam :D Olen samuti mõelnud, et mine sa tea, et mis need noored küll mõtlevad, et vanamees "lõhub" niiviisi... Nimelt olin 38 kui hakkasin pea iga päev pärast tööd jõusaalis käima. Sellel oli toona palju erinevaid põhjusi, millest ehk enam turgatab kohe pähe suitsetamisest loobumine...25 aastat sellist pakk-päevas-suitsetaja staazhi oli oma jälje jätnud ja see hakkas tervisele tunda andma. Loobumine kukkus parimal viisil välja end füüsiliselt koormates, lisaks tekkis hirm kasvanud söögiisu ja muutunud ainevahetuse ees. Nüüdseks on siis jõusaali enese jaoks leidmisest möödunud 2 aastat (ja eneselegi üllatuseks!!! oli see 6.september 2010 !!! :D ) ja 40-aastane mina on paremas vormis, kui kunagi varem! Muigan vahel, et olen nagu vein...vanus muudab seda üksnes paremaks! :D Kas on see areng nüüd olnud just maksimaalselt võimalik või mitte, seda on raske öelda, (ilmselt saaks tulemus alati olla parem!) kuid muutused on olnud märgatavad, esimesed avastused nö teemal "oi ma ei teadnudki, et siin on mingi lihas!"-teemal olid omamoodi lahedad! :D Nö anatoomia õppimine onlainis! :D Eks trennis käimine ning motivatsioon on selle aja jooksul aegajalt ikka muutunud ning toimunud pidev sellealane eneseharimine jne kuid esimene mõte mis pähe tuleb, et kas saab tehtud äkki liiga vähe või liiga palju või valesti või valede raskustega ja kõik-kõik muud küsimused mis siitki läbi jooksevad on see, et kõige vähem kasu on sellest, kui üldse mitte trenni minna! :) Igatahes rõõm on kuulda, et on ka teisi keskealisi, kes jõusaalinakkusesse nakatunud! :D Edu igatahes!

Rohkem selliseid positiivseid kommentaare siin foorumis! Tubli töö! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Leidsin selle postituse ning mõtlesin paar rida lisada. Nüüdseks siis väike juubel, ehk siis 10 aastat sai sel sügisel, kui sai saalis käima hakatud. Koroonaga venis tänavu küll pooleaastane saalipaus sisse, kuid jah, muidu üritatud ikka 3..5x nädalas käia MIIDAAGIIGII saalis tegemas! Ei oska enam oma arengut hinnata nagu alguses, kuid peamine on see jätkuv tahtmine ja see süveneb käimiskordade kasvades! :D Ei oskagi mõelda, kus oleksin või milline oleks tervis, kui oleks jätkanud tubaka ja vedelama eluviisiga... Aga ikkagi, kuula oma keha ja tea, et ka puhata on vaja! :) Igatahes kel vähegi tahtmist, siis, hoolimata vanusest (mis on niikuinii suhteline mõiste), tehke endale see kingitus ja leidke endale tund-poolteist päevas ja teie keha tänab teid! :) Muigama paneb mõte, et 10 aastat tagasi mõtlesin, et olen ehk liiga vana selleks, täna mõtlen et olin ju puhta poisike! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×