Jump to content
mina3333

Vanamees teeb ka trenni :D

Recommended Posts

Tahtsin julgustada neid kes ehk mõtlevad et "kas ma äkki olen juba liiga vana et trenniga tegelema hakata..?":)

Ma nimelt varsti 34 saamas juba ja hakkasin aasta tagasi trenniga tegelema. Trenni tegema tõukas asjaolu, et ma polnud rahul oma välimusega, nimelt käed olid peenikesed nagu makaronid ja suvel ei julgenud avalikult isegi T-särgi väele end võtta :):D:D Ei saa praegu isegi aru miks ma endaga varem tegelema ei hakanud, kuid siis sai mõõt lõpuks täis:) Hakkasin tegema trenni eelmise aasta märtsis ja soojade ilmade saabudes julgesin juba T-särgis ja sirge seljaga linnavahele jalutama minna:) Seega kõigest kolme kuuga jõudsin selliste tulemusteni, et enam häbi tundma ei pidanud:D Treenisin üle päeva ja ühtegi korda ei jätnud vahele, kuigi pärast tööpäeva olin väga väsinud kuna päevad tööl olid pingelised ja pikad. Aga ma nägin tulemusi ning see tiivustas mind. Väga palju oleneb endast, kui ikka regulaarselt ja järjepidevalt ei viitsi liigutada, siis on areng vaevaline. Nüüdseks on sellest möödas juba aasta kui sai alustatud ning ma olen rahul. Nii et kahelda ja kõhelda pole mõtet, tuleb hakata tegelema ja võtta asja tõsiselt, siis tulevad ka saavutused varsti ;)

Jõudu kõigile:)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tubli eeskuju, kuid oma aasta poisi kohta ei saa vanamees tõsimeelselt öelda (ise kutsun ennast ka vahes vanameheks, kuid seda pigem lihtsalt spordi sees olnud aja mõistes, mitte vanuse)... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh mis vanamees sa oled täitsa poisike ju, mina saan see aasta 38 ja tegelen juba vaikselt 2 aastat tihedamalt jooksutreeningutega. Ütleme nii et distantsid on vaikselt kasvanud ja kui aus olla siis enam nii väga raskusi suruma ei kisugi. See ei tähenda et ma vaikselt ka jõu trenni ei tee, aint seekord keharaskusega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega ma ennast tegelikult ka ju ise vanaks ei pea, aga kui näiteks mõni 22 aastane esitab küsimuse et kas tal pole juba hilja alustada ja et kas sellises vanuses lihased ikka kasvavad veel jne, siis tekib küll selle koha peal küsimärk... et kui 22 aastasel oma vanuse suhtes sellised kahtlused on, siis "mida mul üldse vehkida enam nende hantlitega..." :) Aga kuna tõepoolest sai hakatud kasvatama algul peaaegu olematut lihast ja seda üldsegi mitte kusagil jõusaalis vaid kodustes tingimustes (kuna lihtsalt ei jätkunud aega minna jõusaali), ning sain üsna ruttu näha tulemusi, siis tuligi mõte anda edasi oma veendumust ka ehk mõnele keda näiteks vaevavad ses osa sarnased kahtlused kas siis vanuse koha pealt või mõlgutab keegi muidu siis nö. lootusetuid muremõtteid oma kehalise vormi ja väljanägemise pärast.. Seega ikka on võimalik asja parandada kui selleks tõsist soovi ja pealehakkamist on. See sait siin on väga hea sait, on olemas head nõuandjad ja harjutustenäited. Võttes kuulda tarka nõu ja tehes visalt trenni, ilmnevad kindlasti mõne aja möödudes ka head tulemused. Ja need tulemused on pingutamist väärt :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jõutreenigu jaoks pole inimene kunagi liiga vana ja 34 pole mingi vanus. Poisike nagu mina :)

Ärge keegi matke jõutreeningu mõtet vanuse präast.

Just....

Minu meheraas on 66. Jõusaali tuli aasta tagasi. Meeldima hakkas :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu paps 67, jõusaalis hakkas uuesti käima 4 aastat tagasi, kuigi noorena oli kõva spordimees, aga oma 15 aastat oli vast vahele jäänud. Üle päeva käib, terve nagu purikas, rabab veel tööd kõvasti teha, peale töö ja trenni tegeleb veel saja muu asjaga, ütleks, et tegusam ja energilisem kui nii mõnigi kahekümnene. Raske teda isegi vanameheks nimetada :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõni lihtsalt ei viitsi ja valetab endale et ta ei saa( liiga vana , ei ole aega , mis iganes ) ja nii see tegemine jääbki.

Aga hoiatus ,kui pihta hakkate siis Jõusaal tekitab sõltuvust <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu paps 67, jõusaalis hakkas uuesti käima 4 aastat tagasi, kuigi noorena oli kõva spordimees, aga oma 15 aastat oli vast vahele jäänud. Üle päeva käib, terve nagu purikas, rabab veel tööd kõvasti teha, peale töö ja trenni tegeleb veel saja muu asjaga, ütleks, et tegusam ja energilisem kui nii mõnigi kahekümnene. Raske teda isegi vanameheks nimetada <_<

Ma ka sellist sõna reeglina ei kasuta...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arcticus käib üks väga vana mees. Ta on vähemalt 80. Kui teda 1 x nägin, kartsin, et kohe kukub pikali. Nimelt tegi ta peegli ees väga aeglaselt kummalisi venitusharjutusi ja vahepeal oli sellise näoga nagu hakkaks surema. :D Järgmisel hetkel nägin teda juba hoogsalt kõhulihaste harjutusi tegemas. Vehkis märkimisväärse agarusega ja ikka tükk aega. Mina ei jaksaks elu sees nii kaua neid teha. Respect! <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arvasin juba et Kuusik... aga too pole ikka elus enam.

Kuusik oli jah, legendaarne.

US-i nö koduklubis käib üsna mitu 80-90 aastast. Mõnikord koos oma füsioga, mõnikord üksi. Mida vanemaks te saate, seda vajalikumaks spordisaali külastamine muutub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

70- st ka olen näinud saalis. Antud isend oli ikka täitsa mõistuse juures ja väga väikeste raskustega möllas. Aga kui seal hakkaks kleenuke 100 kilost tõukama rinnalt ja märgatavalt ähib - puhib, siis ikka on õudus kuubis. Ära minna ka ei saa saalist ja öelda vanemale inimesele midagi konkreetselt ka ei ole ju viisakas. Kuigi jah 34 aastat mainitu on minu juures ka tatikas. :D Suured austused vanema põlvkonna meestele, sest see tiivustab nooremaid mehi ka ikka saali tulema. Teatud vanuses peaks neil meestel, nojah ka naistel see külastus tasuta olema. Kui asi läbuks ära läheb, võibolla siis mingi võistlus vanuritele teha, esikolmik ikka peaks tasuta aastase külastuse saama, no kasvõi kuuajase. Olgem ausad, kui pensionile mineku iga tõstetakse, siis kuskilt see jõud peab ju tulema, et ära venitada end pensini. ;) Vabandust, kui teema läks mööda. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
70- st ka olen näinud saalis. Antud isend oli ikka täitsa mõistuse juures ja väga väikeste raskustega möllas. Aga kui seal hakkaks kleenuke 100 kilost tõukama rinnalt ja märgatavalt ähib - puhib, siis ikka on õudus kuubis. Ära minna ka ei saa saalist ja öelda vanemale inimesele midagi konkreetselt ka ei ole ju viisakas. Kuigi jah 34 aastat mainitu on minu juures ka tatikas. ;) Suured austused vanema põlvkonna meestele, sest see tiivustab nooremaid mehi ka ikka saali tulema. Teatud vanuses peaks neil meestel, nojah ka naistel see külastus tasuta olema. Kui asi läbuks ära läheb, võibolla siis mingi võistlus vanuritele teha, esikolmik ikka peaks tasuta aastase külastuse saama, no kasvõi kuuajase. Olgem ausad, kui pensionile mineku iga tõstetakse, siis kuskilt see jõud peab ju tulema, et ära venitada end pensini. :D Vabandust, kui teema läks mööda. <_<

Just!

Igaühele on vaja ea- ja vormikohaseid võistlusmeetodi rakendusi! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisan siia ka mõned fotod võrdluseks - kaks esimest on tehtud umbes aasta tagasi, ja ülejäänud kaks nüüd hiljuti.

Minu meelest on toimunud päris head muudatused. Tarvis on vaid visadust.

Just!

Igaühele on vaja ea- ja vormikohaseid võistlusmeetodi rakendusi! :)

post-25662-1304434822_thumb.jpg

post-25662-1304434854_thumb.jpg

post-25662-1304434985_thumb.jpg

post-25662-1304435130_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Varrukad on täis läinud, aga muidu on pehmet ka juurde tulnud.

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Varrukad on täis läinud, aga muidu on pehmet ka juurde tulnud.

Nojah, see et need varrukad mul enne liiga tühjad olid, mulle peavalu valmistaski. Nüüd võib jagada aega rohkem ka teistele kehapiirkondadele, et ka seda pehmemat vähemaks jääks:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×