Jump to content
AlanBStard

Soodsad tervisetooted, superfoodid ja kust saab soodsat quinoad

Recommended Posts

Siia siis avastatud soodsad tervisetoidud. Palun soovitage algatuseks soodsaid quinoa allikaid.

Omalt poolt reklaamin Prisma odavat Rainbow öko-extravirgin-oliiviõli (poole odavam kui mujal) ja Sütiste lihasaali maapiima, vist oli 0.69 liiter oma taarasse või lisaraha eest müüja pudelisse.

Pealeselle sojapood.ee gojimarjad 500 g 11 euri, aga need pole öko.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siia siis avastatud soodsad tervisetoidud. Palun soovitage algatuseks soodsaid quinoa allikaid.

Omalt poolt reklaamin Prisma odavat Rainbow öko-extravirgin-oliiviõli (poole odavam kui mujal) ja Sütiste lihasaali maapiima, vist oli 0.69 liiter oma taarasse või lisaraha eest müüja pudelisse.

Pealeselle sojapood.ee gojimarjad 500 g 11 euri, aga need pole öko.

Ma ei tea, mis hinnaga on sinu oliiviõli... kuid mina tellin oma tuttava sugulase käest, kes peab Itaalias külalistemaja ja on ka oliiviõli väiketootja. 10 EU/l...küll ökosertifikaati ei ole, kuid tuntavalt värskem ja suurema maitsebuketiga.

Omalt poolt saan lisada, et töötlemata tatar sobib hästi idandamiseks :)

Veel... Solarises on müüa üsna normaalse hinnaga musta riisi (üks nö supertoite).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei tea, mis hinnaga on sinu oliiviõli... kuid mina tellin oma tuttava sugulase käest, kes peab Itaalias külalistemaja ja on ka oliiviõli väiketootja. 10 EU/l...küll ökosertifikaati ei ole, kuid tuntavalt värskem ja suurema maitsebuketiga.

Kui jälle tellima hakkad, siis ma liituks ühe liitri sooviga kui võimalik. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuitatatud Goji marjad on küll omaette maitsega. Nägin ökopoes 100g midagi pakki müügil, mille eest kasseeriti üle 6 euro.

Hetkel sahtlis Selverist toodud Take One sarja marjad, nii proovi pärast. Kuigi maitsev pole, aga eks kasu neist saa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaupmehe hulgibaasis pidi parim olema, kui lähed võta mulle ka või ütle millal lähed : )

Paljud on lõhnatud, ilmselt rafineeritud, või isegi rääsunud lõhnaga, osad hüdrogeenitud, päris suvalist ei ole mõtet osta.

"Pure Thai Coconut" oli vist hea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kaupmehe hulgibaasis pidi parim olema, kui lähed võta mulle ka või ütle millal lähed : )

Paljud on lõhnatud, ilmselt rafineeritud, või isegi rääsunud lõhnaga, osad hüdrogeenitud, päris suvalist ei ole mõtet osta.

"Pure Thai Coconut" oli vist hea.

See lõhnab ja maitseb jah nagu päris.

Muuseas, ma nägin Thai Puret ka Solarises...seal, kus neil Aasia staff on. Neil on ka mingi hirmkallis kookosõli olemas....

Kellel veel must riis proovimata...kg oli seal miskit alla 4 EU. või selle ümber.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

goji marju olen minagi üliodavalt näinud müügil viimasel ajal, krooniaja lõpus oli kukil suvalises selveris vms 200g pakk (take one sari) 23.50...

kookosrasva olen näinud müügil nt kaubamaja 1. korrusel (raamatupoe lähistel) ökopoes. lisaks on seal veel müügil igasugu lahedad pähklikreemid (maapähkli, sarapuupähkli, india pähkli), mille nägemisest kohe suu vett jooksma hakkab. väidetavalt puhtad tooted, mahekaubandus ja -põllundus, pähklivõi koostis nt oli 100% puhas pähkel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See lõhnab ja maitseb jah nagu päris.

Muuseas, ma nägin Thai Puret ka Solarises...seal, kus neil Aasia staff on. Neil on ka mingi hirmkallis kookosõli olemas....

Kellel veel must riis proovimata...kg oli seal miskit alla 4 EU. või selle ümber.

Eile Solarises küll musta riisi ei olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eile Solarises küll musta riisi ei olnud.

Ma lähen täna vaatan uuesti... Ma usun, et sa lihtsalt ei osanud sealt otsida.

See ei ole ei öko, ega ka tervisekaupade riiulis, vaid koos kogu kuivainetega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
goji marju olen minagi üliodavalt näinud müügil viimasel ajal, krooniaja lõpus oli kukil suvalises selveris vms 200g pakk (take one sari) 23.50...

kookosrasva olen näinud müügil nt kaubamaja 1. korrusel (raamatupoe lähistel) ökopoes. lisaks on seal veel müügil igasugu lahedad pähklikreemid (maapähkli, sarapuupähkli, india pähkli), mille nägemisest kohe suu vett jooksma hakkab. väidetavalt puhtad tooted, mahekaubandus ja -põllundus, pähklivõi koostis nt oli 100% puhas pähkel.

Need Take One goji-marjad on paraku üsna kahtlase päritoluga - ülipisikeseks kuivatatud, vääveldioksiidiga töödeldud ja maitselt kah paraku paras saepuru - eriliseks tervise- või supertooteks neid paraku pidada ei saa. Ainus eelis ongi vaid see üliodav hind. Sojapoes müüdavad gojid on küll säilitusainevabad, aga kui võrrelda kvaliteeti ja maitset näiteks CocoViga (müüakse ntx Solarises), on vahe ka neil ikka vääääga suur.

Heast kasvukohast pärit ja tervislike säilitusviisidega tooted paraku ei saagi väga olla odavad. Iseasi on siin muidugi päritolumaalt ostmine.

Sama võrdlust võib kasutada paljude odavamate ja kallimate kuivatatud puuviljade, pähklite, kohvi, kakao jne vahel. Kvaliteedi vahe on sageli juba silmaga nähtav, rääkimata maitsmisest...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Otsisin mõlemast ;)

Jah, sul on õigus. Otsas! :)

Kuid Pure Thai Coconut Oil oli olemas (117 EEK...miski üle 7 EU).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Need Take One goji-marjad on paraku üsna kahtlase päritoluga - ülipisikeseks kuivatatud, vääveldioksiidiga töödeldud ja maitselt kah paraku paras saepuru - eriliseks tervise- või supertooteks neid paraku pidada ei saa. Ainus eelis ongi vaid see üliodav hind. Sojapoes müüdavad gojid on küll säilitusainevabad, aga kui võrrelda kvaliteeti ja maitset näiteks CocoViga (müüakse ntx Solarises), on vahe ka neil ikka vääääga suur.

Heast kasvukohast pärit ja tervislike säilitusviisidega tooted paraku ei saagi väga olla odavad. Iseasi on siin muidugi päritolumaalt ostmine.

Sama võrdlust võib kasutada paljude odavamate ja kallimate kuivatatud puuviljade, pähklite, kohvi, kakao jne vahel. Kvaliteedi vahe on sageli juba silmaga nähtav, rääkimata maitsmisest...

Take One omi ei tihanudki suhu pista. Kogemata kombel ostsin ja alles siis kontrollisin, mis seal sees on. Need teised ostsin Jansuki poest ja mul hakkas kõht valutama.

Olen jäänud ka pidama CocoViga toodete juurde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile nägin Solarises jälle vana head musta riisi müügil. Miskit 4.60 kg? Hind oli suts kerkinud...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei tea, mis hinnaga on sinu oliiviõli... kuid mina tellin oma tuttava sugulase käest, kes peab Itaalias külalistemaja ja on ka oliiviõli väiketootja. 10 EU/l...küll ökosertifikaati ei ole, kuid tuntavalt värskem ja suurema maitsebuketiga.

http://www.myitaly.ee/

Prismas on odavam, umbes 6 eur/l, aga väiketootja õlil on omad eelised.

Omad eelised oleks ka filtreerimata õlil aga seda nad vist ei tee?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rimis on norm hinnaga ökoapelsin ja -sidrun, sellist asja võib vabalt koos koorega süüa.

Ma söön-joon nagunii koorega aga tavaliste tsitrustega saan ilmselt koos sellega sadu gramme pestitsiide.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kookosevett kuskil Eestis müügil on? Üks variant on kookos osta, auk sisse teha ja kõrrega juua, mida ma ka teen, aga hea meelega ostaks pudelites seda.

SUPERFOOD!

Muudetud kasutaja cbosh poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rimis on norm hinnaga ökoapelsin ja -sidrun, sellist asja võib vabalt koos koorega süüa.

Ma söön-joon nagunii koorega aga tavaliste tsitrustega saan ilmselt koos sellega sadu gramme pestitsiide.

Miks koos koorega?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×