Jump to content
MonicaS

9 nädalaga peenemaks ?

Recommended Posts

Dieet, väheintensiivne sport ja üliintensiivne sport eelistavad küll eri kehapiirkondadest rasva kulutada, täpselt ei mäleta kes mida, aga eelistused lihasesise, kõhuõõnerasva ja nahaaluse rasva osas on erinevad.

Ma ei paneks ka kõiki rasvu ühte patta.

Siseelundite ümbert läheb ikka viimasena, naha alt läheb üsna kiiresti, kõhu ja puusa rasv siis vastavalt aeglasemini.

Nahaalust ja lihastevahelist rasva on vist isegi plusskaloraažis võimalik põletada..`Kuskilt hakkas justkui silma selline asi. Igatahes nahaalune reageerib treeningule ja toitumisele päris hästi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei paneks ka kõiki rasvu ühte patta.

Siseelundite ümbert läheb ikka viimasena, naha alt läheb üsna kiiresti, kõhu ja puusa rasv siis vastavalt aeglasemini.

Nahaalust ja lihastevahelist rasva on vist isegi plusskaloraažis võimalik põletada..`Kuskilt hakkas justkui silma selline asi. Igatahes nahaalune reageerib treeningule ja toitumisele päris hästi.

Seetõttu lisasingi juurde - "et teatavate mööndustega". Üldjoontes põleb ühtlaselt - selles suhtes, et vaevalt, et keha nüüd ilmatingimata ühest kohast põletab aga teistest kohtadest absull mitte. Ehk põleb ta igal pool - aga olenevalt erinevatest faktoritest, põleb teatud kohtades kiiremini või aeglasemini. Nii olen ma aru saanud. :lol:

Mingi pisike mõju oli ka lokaalsel rasvapõletusel. Ehk kui kõhulihaseid ikka iga päev teha, siis pidi mingi pisike protsent ka sealt rohkem põlema. Kuigi vist põhjalikku uuringuid tehtud siiski pole. Või vähemalt midagi väga vettpidavat.

Mis puutub kaloraaži siis enda puhul olen täheldanud rasvaprotsendi vähenemist positiivse kaloraaži juures ning lihasmassi tõusu negatiivse kaloraaži juures. Ehk teatud osas - korras toitumise ja treeninguga - muutub keha lihase/rasva suhe igal juhul paremaks.

Vaevalt, et nii optimaalne viis on rasva põletada või lihast kasvatada - aga toime igastähes on olemas olgu nii väike, kui tahes. B)

Hetkel on enda arengut huvitav jälgida. Viimased 2 kuud olnud negatiivse kaloraaži peal. Kuskil 300-500kcal päevas olenevalt päevast. Kaalulangus on olnud ca. 5kg ning Ümbermõõtudest on vähenenud kõht - 4cm, rind ja reis 1cm. Kõik muu sama.

Ehk tõesti - vöökoha ümber, kus on kõige suurem kogus nahaalust rasva - on ka ümbermõõt enim kahanenud. Samas olen täiesti kindel, et enne tuleb veresoonestik kätel kenasti välja, kui sixpack täies ilus. Just selle pärast, et rasvakogused vööümber on ikka niivõrd suured, et vähe pole.

Küll oleks huvitav teada lähemalt selle AlanBStardi väitest, et teatud treeningmeetodi puhul põleb teatud kohtadest rohkem. Oleks päris kõva, kui saaks vajadusel veidi rasvapõlengut suunata sinna kuhu rohkem vaja. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Karask kirjutab iga menüü lõppu sellise teksti: "8. nädalal tuleb kokku 12 286 kcal (lisaks juurde pühapäevane vabalt valitud toit, mida võib tulla umbes ~2 000 kcal). Kokku tuleb nädalas 14 286 kcal, mis teeb päeva keskmiseks kuluks 2 241 kcal."

Enamasti jääb keskmine kaloraaž tal siiski 2000 kanti päevas või olen valesti aru saanud?

Mida vähem sa sööd, seda vähem sa saad süüa.

Parem on mitte oma pead vaevata, kui palju Karask sööb, sest igaühe olukord on erinev.

Mina söön 3000 kcal ümber päevas, samas olen ma väiksem kui Karask.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Karask kirjutab iga menüü lõppu sellise teksti: "8. nädalal tuleb kokku 12 286 kcal (lisaks juurde pühapäevane vabalt valitud toit, mida võib tulla umbes ~2 000 kcal). Kokku tuleb nädalas 14 286 kcal, mis teeb päeva keskmiseks kuluks 2 241 kcal."

Enamasti jääb keskmine kaloraaž tal siiski 2000 kanti päevas või olen valesti aru saanud?

Siis on ta koguseid muutnud, sest ühes sissekandes kirjutas ta "keskmiselt 3500kcal", aga see 2241 on ikka liiga madal minu arvates. Huvitav, kas ta ikka teab, millist kahju liigväike energiahulk teeb <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siis on ta koguseid muutnud, sest ühes sissekandes kirjutas ta "keskmiselt 3500kcal", aga see 2241 on ikka liiga madal minu arvates. Huvitav, kas ta ikka teab, millist kahju liigväike energiahulk teeb <_<

Ja millist kahju 2241 kcal siis kodanik Karaskile teeb?

edit: kuigi ma sealt leheküljelt küll välja ei lugenud , et tema päevane kalorihulk oleks 2241....

Muudetud kasutaja Okk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub et miski julm lahmimine käib siin, aga samas ei ole keegi asjasse süvenenud ja karaski blogi LUGENUD, see ca.3500kcal oli ta menüü mille ta kaardistas ENNE kui ta alustas Saavuta 12 nädalaga ideaalne keha… treening- ja toitumiskava. Ja vastuseks siin ülesse kerkinud küsimusele et kas ta tõesti sööb ainult 2241 vms. kcal siis jah niimoodi oli selles kavas kirjas ja 12 nädalase toitumiskava keskmine päeva kalorinorm 5 päevase treeningu juures oli u 2000 kanti...ja tõesti oli 1 päev nädalas lõuna ja õhtusöök vabalt valitud niipalju kui süda lustib ja mida iganes hing ihkab...

Muudetud kasutaja Hellhood poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsisin Karaskilt isiklikult järgi ja ta vastas:

- ma koostasin selle kava inimestele, kes soovisid kaalu langetada

- samuti on kirjas, et kui jääb väheks isis suurenda potse eks ma ikka olen söönud natuke rohkem ka aga mitte oluliselt

- ma ei soovigi massi kasvatada, pigem hoida keha trimmis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×