Jump to content
MonicaS

9 nädalaga peenemaks ?

Recommended Posts

On võimalik 9 nädalaga silmnähtavalt peenemaks saada, kui teha aktiivselt trenni ja toitumist ka korrastada ? Eks neid üritamisi on varem ka olnud, aga no olen niiöelda murdunud ja alla andud. Seekord sooviks lõpuni korralikult välja minna ja ka soovitud tulemisi näha :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks pildi peeglis saab ikka mõnevõrra paremaks. Aga tee siis toitumine korda, aeroobset treeningut või HIITi ja ole järjepidev!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, hetkel tegelengi aeroobika ja zumbaga, vahepeal käin jooksmas samuti, aga probleemiks on see, et ma ei saa oma magusaisust lahti. Esimesed viis päeva suudan ilma magusata olla, aga siis edasi läheb raskeks.. :S

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On nagu nii ,et loodus ei salli tühja kohta, nii peab ka mõnda harjumust asendama millegagi muuga(kasulikumaga)

Pole just parim näide aga minu krõpsuisu kadus kui avastasin, et porgandid on ülihead(isegi magusad veidi ), nii mõnus neid krõmpsutada.

~ minimaalselt kaloreid .

Lugesin ka kuskilt, et juurviljad teevad naha ilusaks "nagu pruunikas jume" tuleb.

Mõnus ja tervislik:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, hetkel tegelengi aeroobika ja zumbaga, vahepeal käin jooksmas samuti, aga probleemiks on see, et ma ei saa oma magusaisust lahti. Esimesed viis päeva suudan ilma magusata olla, aga siis edasi läheb raskeks.. :S

Olen kuulnud, et kroomi tarbimine pidavat magusaisu vähendama. Saadaval tablettidena. Veresuhkru taset tasuks ka stabiilsena hoida, süües aeglaselt imenduvaid süsivesikuid, kuna siis ei tule magusaisu niimoodi hullult kimbutama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On nagu nii ,et loodus ei salli tühja kohta, nii peab ka mõnda harjumust asendama millegagi muuga(kasulikumaga)

Pole just parim näide aga minu krõpsuisu kadus kui avastasin, et porgandid on ülihead(isegi magusad veidi ), nii mõnus neid krõmpsutada.

~ minimaalselt kaloreid .

Lugesin ka kuskilt, et juurviljad teevad naha ilusaks "nagu pruunikas jume" tuleb.

Mõnus ja tervislik:)

Ma sain magusaisust lahti kui hakkasin regulaarselt toituma + hommikuti rasvane omlett muna ja juustuga

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ma kunagi ammu alla võtsin, siis lihtsalt PAUGUPEALT lõpetasin kogu saasta(loe krõpsude jms) ja magusa tarbimise :)...peab olema tahtejõudu, et saavutada parimat tulemust!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen kuulnud, et kroomi tarbimine pidavat magusaisu vähendama. Saadaval tablettidena. Veresuhkru taset tasuks ka stabiilsena hoida, süües aeglaselt imenduvaid süsivesikuid, kuna siis ei tule magusaisu niimoodi hullult kimbutama.

Veresuhkrut hoitakse stabiilsena korraliku (läbimõeldud) söögiga. Söögiisu ka.

Investeerige see kroomiraha kuskile paremasse kohta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

9 nädalat? Aega maa ja ilm.

-5kg, -5cm kõhult, +0,5cm biitsale. Kõigest 11 päevaga.

Nii ekstreemset lahendust kõigile ei soovita - kuid variant on alati olemas.

post-7558-1302547011_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mu arust oleneb ka, kui "suur" hetkel ollakse. Ülekaalulistel on kergem mu arust kõhnuda, kui kas normaal- või veel hullem niigi alakaalulistel. Ja mu arust naistel on see kaalualandamine pisut raskem kui meestel. Teemaalgataja 15-aastane neiu nagu ma aru saan seega mingeid äärmusi vast teha ei tasuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krõpsudest, mis olid kunagi ikka igapäevased lemmikud, olen suutnud loobuda. Ma olen päris rahul, sest varem sõin ma neid ikka väga palju. Nüüd on aga jäänud igasugune šokolaad ja kommid jms. Põhiline piirkond, mida ma sooviksin peenemaks vormida, oleks jalad. Ja ma sooviksin ise peenemaks saada, eelistaksin apteegi ja sellised tabletitaolised asjad kõrvale jätta :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On ikka võimalik.

Ise võtsin eelmine aasta samal ajal 9 nädalaga üle 10kg maha. Mõistagi muutus ka väljanägemine silmnähtavalt.

Kaloreid ei lugenud ja otseselt dieeti ei pidanud. Treeningu poolest käisin ainult igapäevaselt jalutamas 1-2h keskmiselt.

Söömise kohapealt püüdsin süüa rohkem juurvilju puuvilju, vähem igasugu rämpsu. Kasutasin sageli taldrikureeglit ja toitumispüramiidi.

Sõin pigem tihedamalt ja vähem kui korraga ja palju. Vahetasin suured praetaldrikud väikeste vastu. Püüdsin lähtuda mõtteviisist, et ära ela selleks, et süüa vaid söö selleks, et elada. Vähendasin ka tarbitava alkoholi kogust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik on muidugi võimalik, kui ma vaid piisavalt püüaks, aga justnimelt seda tahtejõudu jääb puudu. Esimene nädal suudan täiesti edukalt nii teha, aga siis see teine nädal, esimesel või teisel päeval ma murdun ja siis pärast seda jälle kahetsen, mul on vaja leida kuskilt jõud, et see esimene haripunkt ületada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Krõpsudest, mis olid kunagi ikka igapäevased lemmikud, olen suutnud loobuda. Ma olen päris rahul, sest varem sõin ma neid ikka väga palju. Nüüd on aga jäänud igasugune šokolaad ja kommid jms. Põhiline piirkond, mida ma sooviksin peenemaks vormida, oleks jalad. Ja ma sooviksin ise peenemaks saada, eelistaksin apteegi ja sellised tabletitaolised asjad kõrvale jätta :)

Sul on klassikaline süsivesikute (suhkrute) sõltuvus. Ehk sööd neid snäkke - veresuhkur lakke, insuliinitoodang lakke - täielik "kaif" on käes. Siis mõne aja pärast "crashid" ning on jõhker isu uuesti selle sama tunde järgi. Ja nii see nõiaring läheb.

Lülita täiesti 100% see jama endal menüüst välja. Söö kasvõi 1 nädal või 2 nädalat nii, et süsivesikuid saad riisist, tatrast, kaerahelvestest, rukkileivast / väiksemates kogustes piimatoodetest, puuviljadest, juurikatest.

1-2 nädalat nii, et mitte ühtegi shokolaadi, krõpsu, karastusjooki või muud sellist. Iga asi, mis tuleb pakis ja millele võid kohe hambad sisse lüüa, unusta põhimõtteliselt ära. Ei mingeid saiakesi, pitsat ega muud sellist.

Proovi järele ning ära peta. Ei ole mingit põhjust süüa neid snäkke, kui sul on kõht liha, kohupiima või muud head täis. Kui on isu, siis tähendab, et see on suures osas ka vaimne. Hoia toitumisest kinni ning ära komista.

Kui saad juba ree peale siis võid asju vabamalt võtta, sest ajapikku kaovad need isud praktiliselt täiesti. Ning saadki süüa siis kui soov tekib - sest see tekib harva. :)

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõik on muidugi võimalik, kui ma vaid piisavalt püüaks, aga justnimelt seda tahtejõudu jääb puudu. Esimene nädal suudan täiesti edukalt nii teha, aga siis see teine nädal, esimesel või teisel päeval ma murdun ja siis pärast seda jälle kahetsen, mul on vaja leida kuskilt jõud, et see esimene haripunkt ületada.

Murdumine on loomulik. Vaevalt, et leidub inimest kes on figuuri muutnud ja poleks sel ajal kordagi murdunud. Vale on mõte, et üks-kaks petupäeva nurjab kogu asja. Luba endale aegajalt seda murdumist ja järgmine hommik aitavad süümekad sind jälle õigele rajale. Ära põe nende petupäevade pärast, rasv ei ladestu nii kiirelt ja kui ülejäänud ajal annad endast parima siis küll tulemused ka tulevad.

Muudetud kasutaja kalmer87 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Murdumine on loomulik. Vaevalt, et leidub inimest kes on figuuri muutnud ja poleks sel ajal kordagi murdunud. Vale on mõte, et üks-kaks petupäeva nurjab kogu asja. Luba endale aegajalt seda murdumist ja järgmine hommik aitavad süümekad sind jälle õigele rajale. Ära põe nende petupäevade pärast, rasv ei ladestu nii kiirelt ja kui ülejäänud ajal annad endast parima siis küll tulemused ka tulevad.

No õige suhtumine oleks selline, et mitte "süümekaid" pole niiväga vaja, vaid lihtsalt teadvustada endale, et patupäevi peabki teinekord olema - sest muidu on liigne stress vaimul ja kehal. :)

Näiteks ma sõin paar päeva tagasi 1kg sealiha ühe hooga ära. No olin siis ka nii täis kui täis olla sai sellest lihast. 6 nädalat pole patustanud ja nüüd lõpuks tundsin, et piir hakkab kätte jõudma ning vajan korraks rihma lõdvaks laskmist.

Tuleb meeles pidada, et stress on keha suur vaenlane ning kui seda on liigselt siis on ka vorm raske tulema - isegi kui teha kõik õigesti. Ning kui üks patupäev üle pika aja kaotab suure osa stressi ära, siis oleks tobe seda mitte teha. Ning veel tobedam selle üle süümekaid tunda, mis omakord toob selle stressi kohe uuesti tagasi. :D

Kõike võtta mõistuse ning stoilise rahuga. Need, kes paanitsevad asjade üle, neil lähebki kõik raskelt üle kivide ja kändude ning seepärast paanitsetakse veel rohkem ning ongi lumepallieffekt ja kõik läheb rappa.

Võttes asja rahulikult ning mõistes, et vorm läheb paremaks, sest midagi muud lihtsalt üle ei jää - viibki selleni, et tunned ennast hästi, isegi siis kui patupäevi teed jne. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma sain magusaisust lahti kui hakkasin regulaarselt toituma + hommikuti rasvane omlett muna ja juustuga

Jaa, nõustun kirjutajaga: rasvade tarbimine hoiab magusaisu kontrolli all (no ikka eelistada häid rasvu).

Muudetud kasutaja trennineiu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja mul just oligi see suur kahetsus pärast patupäeva, tundsin ennast vähemalt pool päeva halvasti, kuna olin eelmisel päeval midagi niiöelda ebasobilikku söönud. Aga kui ütlete, et patupäevad võivad olla, siis ma neid ei kahetse, sest muidu jah võtab stress võimust. :) Aga üks küsimus veel, et kas korraliku toitumisega saab ka rasvast lahti + trenn loomulikult ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja mul just oligi see suur kahetsus pärast patupäeva, tundsin ennast vähemalt pool päeva halvasti, kuna olin eelmisel päeval midagi niiöelda ebasobilikku söönud. Aga kui ütlete, et patupäevad võivad olla, siis ma neid ei kahetse, sest muidu jah võtab stress võimust. ;) Aga üks küsimus veel, et kas korraliku toitumisega saab ka rasvast lahti + trenn loomulikult ?

Vaata ainult, et liiale nende patupäevadega ei lähe.

Näiteks pane eesmärk. 2 nädala pärast luba endale midagi head üks päev. Söö oma lemmiktoitu, naudi seda. :) - Ning siis uus eesmärk jälle 2 nädala pärast sama teha. Hoiab fookuses. Võta seda kui auhinda tubli tehtud töö eest selle 2 nädala jooksul. :)

Ja...

Aga üks küsimus veel, et kas korraliku toitumisega saab ka rasvast lahti + trenn loomulikult ?

Mind lausa huvitab... kuidas sa veel mõtlesid rasvast lahti saada? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×