Jump to content
50 A.E.

Paljuga teete biitsepse?

Recommended Posts

Kükk on hea massilisaja, kuid peale jalgade treenib ta veel niivõrd paljusid teisi lihaseid samuti. Isoleeriva harjutsega nagu säärte sirutused saad kasutada väga suurt koormust mis läheb otse jalgadesse...

Sellepärast ta ongi põhiharjutus.Ja vähemalt algajaile ka asendamatu.

Vältida kükki sellepärast,et raske on - vat see on puhas lollus, :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kolmandaks, miks sa valid hantleid biitsepsi järgi?

Biitsepsi harjutuste jaoks jäi raskust väheks ja polnd kuskilt võtta. Ülejäänu jaoks jah piisab praegustest raskustest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Biitsepsi harjutuste jaoks jäi raskust väheks ja polnd kuskilt võtta. Ülejäänu jaoks jah piisab praegustest raskustest.

Sel juhul oleks sul aeg triitseps järele aidata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olgu loll küsimus tahes, küsija suu pihta ei löö. See, mis arengut keegi ootab ning kuidas ennast tulevikus näeb on ju inimese vaba valik.

Ma siiski tunnen kiusatust lisada omapoolne argument. Inimene areneb kannatades.

Peace

Muudetud kasutaja naksitrall poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma tegin ennem kükke raskusega aga kuradi mõttetu ja ebamugav oli. Teen nüüd eraldi jalgadele harjutusi raskustega. On kohe tunda, kui palju efektiivsem, kui mingid kükid.

Koomik :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See teema pealkiri ütles juba kõik tüübi kohta. Mul pole mõtet ennast kaitstagi.

Jutt "kuradi ebamugav ja ebameeldiv oli" on ikka puhta debiilsus.

Minumeelest on väga hea vanasõna.

"Ürita sa santi sundida, kui sant ei taha kõndida."

Kas on mõtet aidata algajat, kes ise ennast aidata ei taha. Enda arust on tüüp veel jõle hero ja tuleb mölisema, kuidas ta jõuab 40 korda lõuga tõmmata ja jäägu teised vait. Alles oli kellelgi probleem vihaga foorumis. A no alati on võimalus juhtkonnal eemaldada sellised viha õhutavad kasutajad. Ju siis ma olen väärt seda.

Ise paistad siin üritavat lausa tippu jõuda debiilsusega. Su kasutajanimi juba viitab sellele. Võibolla ka käitumine aga seda võib rohkem niisama alatuks nimetada. Ma ei tea, kuidas siin foorumis halbade sõnadega on, seega ma ei hakka selgitama, mida su kasutajanimi tegelikult tähendab, kui sa juhuslikult ise ei tea. Või oled sa lihtsalt alaarenenud.

Igatahes, sa võiks minna kükke tegema ja möla ning debiilsusehimu peast välja treenida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Igatahes, sa võiks minna kükke tegema ja möla ning debiilsusehimu peast välja treenida.

Ka sina võiks minna kükke tegema.Sinu mõõtudega mees vajab eelkõige lihasmassi ja ka jõudu ja paraku kükist paremat harjutust selle jaoks ei ole.

Lihtsalt tuleb valida sobiv raskus ja tehnika ära õppida.

Vehkida päevast päeva biitsa teha ...

ei ole mitte kõige arukam, :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisan siia ka enda veendumused. Kükk on väga hea kogu keha arendav harjutus, mida on kõikidel kultursmipisikuga inimestel väga hea teha, kui selg on tugev ja ajaloos vigastusi olnud pole. Kui on ka kükipuur ning suurte raskuste tõstmisel ka abilised olemas, siis laske aga käia, kuid mõelge pikalt enne, kui soovitate seda teha isikul, kellel on olnud seljaprobleemid. Küki puhul ei meeldi mulle vertikaalne raskus selgroole, kuna teatavasti pole viimane sellise raskuse talumiseks mõeldud ja inimesed on üldse neljakäpakil liikumiseks loodud - kõndimine on meile siiski suhteliselt uus asi.

Jalapress arendab alakeha puhul samu lihaseid, kuid jääb ära surve seljale ja harjutus on kokkuvõttes ohutum. Kui on soov stabiilsust arendada, siis saab seda teiste harjutustega teha; mängige korvpalli, treenige süvalihaseid, võimalusi on palju-palju.

End of rant :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuid mõelge pikalt enne, kui soovitate seda teha isikul, kellel on olnud seljaprobleemid. Küki puhul ei meeldi mulle vertikaalne raskus selgroole, kuna teatavasti pole viimane sellise raskuse talumiseks mõeldud ja inimesed on üldse neljakäpakil liikumiseks loodud - kõndimine on meile siiski suhteliselt uus asi.

Olen ise üks neist,kelle on olnud väga tõsine seljavigastus ja just küki abil oma seisukoirda tunduvalt parandanud.

Kõige alus on tehnika!

Ja survet selgroole aitab vähendada jalgade laiem asend.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui juba kükki võiks ka jõutõmmet teha se ka hea harjutus

ise teen biitsale korra nädalas 3 harjutust sirge kangiga 40-5x 50-5x 55-4x5 puhta tehnikaga

hantlitega istudes 20kg 4x6 ja pingil 45kg 4x6

rohkem pole mõtet biits saab üldharjutustel ka parajalt koormust

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lisan juurde, et mu jutt käis algaja kohta, kes nuputab ise kükitehnikat välja, ja just seepärast soovitan rohkem jalapressi teha.

Ei ole nõus.

MITTE ÜHEGI harjutuse tehnikat ei tohi algaja ise nuputada, :)

Ega sa ometi väida,et aasta otsa jalapressi tehes omandub kükitehnika ise-enesest?

Või et jalapressiga ei ole tehnika vajalik?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
@Vilps, Archangel

Ma ise hankimas reguleeritavaid 27 kiloseid.

Endal vanus 19. Kaal 63kg, pikkus 180cm.

Kalmus ja Kiivikas tegid SKT-s biica. Kalmus 5 kordust 48kg hantliga mõlema käega - alla selle ma ei julgeks siin üldse sinu asemel rääkima tulla :)

Muidu sa võid kõva tõmbaja olla, aga kui surumisi ei tee, oled ikka üks äbarik. Nõrguke. :D

Ma tegin ennem kükke raskusega aga kuradi mõttetu ja ebamugav oli. Teen nüüd eraldi jalgadele harjutusi raskustega. On kohe tunda, kui palju efektiivsem, kui mingid kükid.

Mis puutub kükki, siis no pain, no gain.

Kükki oleks võimalik ainult kavast välja jätta siis, kui jõutõmme on kavas sees. Alaselg peaks kesksel kohal olema iga jõusaalis treenija jaoks. Muidu varem või hiljem saate seljavigastust ravida. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise paistad siin üritavat lausa tippu jõuda debiilsusega. Su kasutajanimi juba viitab sellele. Võibolla ka käitumine aga seda võib rohkem niisama alatuks nimetada. Ma ei tea, kuidas siin foorumis halbade sõnadega on, seega ma ei hakka selgitama, mida su kasutajanimi tegelikult tähendab, kui sa juhuslikult ise ei tea. Või oled sa lihtsalt alaarenenud.

Igatahes, sa võiks minna kükke tegema ja möla ning debiilsusehimu peast välja treenida.

All over Spain, "de puta madre" means extremely good, appealing, desirable. It applies to people, situations, experiences, anything.

Et kui sa arvad, et siin on tegu mingi l**si vms väljendiga, siis sa eksid sügavalt.

Mata enda ego ükskord maha. "Suur" biitseps ei määra mitte midagi. 180 cm ja 63 kilo, sa oled ju ohtlikult alakaaluline.

Kuula ometigi vanemaid inimesi. Kui sa mind ei usu, siis usu vähemalt teisi siinseid kauaegseid olijaid ja tegijaid.

Ja homme täitsa juhuslikult ongi kükitrenn : ).

Muudetud kasutaja Kevin de puta madre poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on tunne, et teemaalgataja võiks parem vinne pigistada, sest iga on selline. Teema iseenesest on juba nõme.

Muudetud kasutaja IVARK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole nõus.

MITTE ÜHEGI harjutuse tehnikat ei tohi algaja ise nuputada, :)

Ega sa ometi väida,et aasta otsa jalapressi tehes omandub kükitehnika ise-enesest?

Või et jalapressiga ei ole tehnika vajalik?

Pigem ta lihtsalt ohutum variant, kui just väga suuri raskuseid peale ei lao. Aja jooksul indiviid siiski jälgib veidi saalis toimuvat ja paneb teiste tehnika osas alateadvuslikult üht-teist tähele ning kordab ise nähtut.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise teen biitsepsit korra nädalas ja sirge kangiga ja viimane biitsa trenn oli selline:55kgx5x3(hästi puhtalt)60x5 ,65x5 ,70x5(mustalt).Varem tegin biitsepsit alati ainult puhta tehnikaga,nüüd paar kuud aga teen alati mustalt ka ja biitsepsi jõud on oluliselt kasvanud,niiet soovitan mustalt ka teha,suuremad raskused mõjuvad hästi.

ise kaalun 78kg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mees küsis, ju et paljuga teised teevad biitsa, et siis teada palju kui rasked hantlid endale osta.

Ta ei öelnud, et vehib päevast päeva ainult biitsa teha.

Ei ole mõtet ise välja mõelda igasugu asju, kui arvate, et loogiliselt juba kõike ette ära oskate teise kohta öelda.

Ja alakaaluline ta ka "ohtlikult" ei ole. 19,4 kõigest indeks.

Küsijale hakatakse koha igasugu muid asju pähe määrima, millest üldse huvitatud ei olda.

Kükk on hea asi, aga küki-jumaldajad, ei pea nüüd nii julma ka panema siin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

17,5 kgste hantlitega, vaheldumisi.

Seda ka, et millest selline viha? Kui kulturist teeb jala sirutamist, las ta teeb. Kui jõutõstja teeb kettidega kükke kastilt, las ta teeb. Ühe tegevuse puhul on eelisarenduses lihaskasv, teisel on selleks jõud (loe: mõlemal juhul kasvab lihas, lihtsalt erineva kiirusega). Inimesel on omad eesmärgid, kui temal on selleks esteetilisus, siis temal on savi palju tema või kõrvalt naaber kükki teeb, samas kui mõni teine ei anna elus enne alla, kui tema saab selleks kolliks, kes jõusaali sisenedes seab eesmärgiks jälle kõige rohkem kükkida. Meenutab juba välismaa foorumit, kus iga asja üle vaieldakse - kulturistid vs jõutõstjad, funktsionaalne jõud vs esteetiline lihas, pikad vs lühikesed mehed jnejne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui kulturist teeb jala sirutamist, las ta teeb. Kui jõutõstja teeb kettidega kükke kastilt, las ta teeb. Ühe tegevuse puhul on eelisarenduses lihaskasv, teisel on selleks jõud (loe: mõlemal juhul kasvab lihas, lihtsalt erineva kiirusega).

e-ee ...

sa ju ikka panid tähele,et me ei räägi mitte jõutõstjast või kulturistist vaid algajast, :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ka sina võiks minna kükke tegema.Sinu mõõtudega mees vajab eelkõige lihasmassi ja ka jõudu ja paraku kükist paremat harjutust selle jaoks ei ole.

Lihtsalt tuleb valida sobiv raskus ja tehnika ära õppida.

Vehkida päevast päeva biitsa teha ...

ei ole mitte kõige arukam, :D

Massi, haha :)

Ilmselt olen ma kerge kondiga, sest ma olen oma massiga rahul. :)

5436858.jpg

Ei no tõesti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×