Jump to content
liftup

proteiini manustamine

Recommended Posts

Tere. Selline küsimus et tahaks võtta lisaproteiinina korra päevas ~30-40g hera80. Aga jäänud on kõrvu jutt et kõik mida ma kohe pärast trenni võtan läheb kohe energiaks ja siis ei taha kallist proteiini raisku lasta :). Et kas nii on OK kui ma prst trenni lihtsalt teen korraliku söögikorra ja võtan oma proteiinikoguse näiteks toidukorra asemel õhtupoole? Lisaks alustasin ka kreatiini võtmist, et siis praegu nö laadimis periood. Vabandan kui sarnane küsimus on olnud aga tund aega otsisin ja ei leidnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See et pärast trenni kõik energiaks läheb ei ole küll siin foorumis toetatav loogika.Peal trenni on lihastel ikka selline avatud periood, kus on väga kasulik manustada nii 30g valke ja 60g süsivesikuid.Sa võid selle asemel küll võtta tugeva valgurikka toidukorra, aga pulbrite puhul on imendumine väga palju kiirem ja pärast trenni et tekki lihaste lagunemist, et lihased saavad kasvuks kõik vajaliku kohe kätte.Kreatiini võid ju tarbida, ise oman ainult positiivseid kogemusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere. Selline küsimus et tahaks võtta lisaproteiinina korra päevas ~30-40g hera80. Aga jäänud on kõrvu jutt et kõik mida ma kohe pärast trenni võtan läheb kohe energiaks

Käid ka shapingus ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Käid ka shapingus ?

Millest selline arvamus? :) Ma nüüd ei saanud aru, et mida see lause tegelikult tähendas? Et mu arusaam on täitsa vale ja ma peaks oma proteiini siis ikka pärast trenni võtma?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millest selline arvamus? :) Ma nüüd ei saanud aru, et mida see lause tegelikult tähendas? Et mu arusaam on täitsa vale ja ma peaks oma proteiini siis ikka pärast trenni võtma?

Et Shapingu tundides pidid sellised treenerid olema, kes üldse söömise ära keelavad. :D ja muidu lolli juttu ajavad. :(

Söö muidugi see 30-40g valku kohe peale trenni, soovitavalt veega. Hea oleks kui oleks sinna sisse ka veidi süsivesikuid panna. Päris 60g ei ole ka nüüd vaja. Kui just massiperiood käsil pole. Aga paarkümmend grammi kindlasti.

Võid vee ja mahlaga segamini selle sheigi teha. Nii ei ole liigselt süsikuid ja saad maitsega mängida parajalt - kas kangemaks või lahjemaks olenevalt vee kogusest.

Kui tahad veelgi valku juurde menüüsse siis võta enne trenni samuti see 30-40g valku aga siis juba piimaga. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et Shapingu tundides pidid sellised treenerid olema, kes üldse söömise ära keelavad. :) ja muidu lolli juttu ajavad. :D

Söö muidugi see 30-40g valku kohe peale trenni, soovitavalt veega. Hea oleks kui oleks sinna sisse ka veidi süsivesikuid panna. Päris 60g ei ole ka nüüd vaja. Kui just massiperiood käsil pole. Aga paarkümmend grammi kindlasti.

Võid vee ja mahlaga segamini selle sheigi teha. Nii ei ole liigselt süsikuid ja saad maitsega mängida parajalt - kas kangemaks või lahjemaks olenevalt vee kogusest.

Kui tahad veelgi valku juurde menüüsse siis võta enne trenni samuti see 30-40g valku aga siis juba piimaga. :)

Tänud sulle

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×