Jump to content
Sketch

Toitumiskava

Recommended Posts

Tere! Olen mõnda aega juba siin foorumis ringi käinud, teemasid lugenud ja artikkleid uurinud. Olen pannud kokku toitumiskava ja tahaks teadjamatelt selle kohta arvamust.

Nädalas käin 3x jõusaalis, enne ja pärast trenni teen soojenduseks 10-15 minutit aeroobset(Sõudeergomeeter, rattatrenazöör). Sooviks lihasmassi juurde kasvatada ja paremasse vormi ennast saada

Pikkust 187 cm ja kaalu 89 kg

Hommikusöök kell 7.20

70 - 100gr. Kuivainena helbeid (kiirkaerahelbed, neljaviljahelbed, müsli – soovituslik täistera jne.)

200 – 300 ml. Piima väherasvane soovit. 1,5% või vesi selles keeta putru, või lisada piim müslile.

½ pakki magusat kohupiima (125 gr. Müüakse 250 gr.pakkides)

1 puuvili vabalt valitud

1 tass kohvi või teed

Trenn 8.30-10.00

Peale trenni 11.00- 12.00

Keedetud mune 2 tk, sinna kõrvale 1 klaas piima, leiba.

Tavatoidust sobib magus rosinatega kohupiim 200gr. + 1 klaas mahla.

Õhtuoode kell 16.00-17.00

1 puuvili omal valikul (banaan või õun) 200 gr. lahjat kohupiima. 1 klaas keefirit või piima.

3-4 viilu leiba või sepikut

Õhtusöök 20.30-21.30

150 – 250 gr. Kodujuustu 4% või kaks kuni kolm tervet muna

1 - 2 viilu leiba

Päevadel, mil trenni pole on õhtuti tavaliselt toiduks kas mõni supp(nt hapukapsasupp lihaga, piimariisisupp), praad(kartul, kaste, liha,salat kõrvale)

Muudetud kasutaja Sketch poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tea kas ma teeks õigesti kuid hommikusöögi ajal ise sööks terve kohupiima. Peale trenni toidu asemel sööksin 150g riisi ja mingi 200g kana. Söö ikka liha ka päeva jooksul, see kohupiima söömine viskab sul üle, enne magamaminekut sööksin rasvatud kodujuustu 200g. Liha kasvatab liha :)

Muudetud kasutaja timo116 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

timo116, Kui ma sööksin 150g riisi õhtuooteks, sobiks? Kana üritan süüa paar korda nädalas, liha on söögis tavaliselt õhtusöögi ajal.

labrot, praad on tavaliselt õhtusöögi ajal.

Olen seda toidukava kasutanud alles kaks nädalat, uurisin teiste kavasid ja sobitasin sellise asja endale kokku..

Muudetud kasutaja Sketch poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
timo116, Kui ma sööksin 150g riisi õhtuooteks, sobiks? Kana üritan süüa paar korda nädalas, liha on söögis tavaliselt õhtusöögi ajal.

labrot, praad on tavaliselt õhtusöögi ajal.

Muudetud kasutaja Sketch poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sinu asemel sööksin 6 korda päevas. Hommikuks sööks pigem praemuna kohupiima asemel. Lõunat söö 14:00 (liha). 17:00-18:00 võiksid süüa kodujuustu/kohupiima millegiga. 19-20:00 söö alles õhtust (liha).

22-23:00 söö enne magamist kodusjuustu/kohupiima. Kas sul peale trenni kuskil 14:00 tõesti kõht tühjaks ei lähe? Mina suudan max poolteist tundi trennijärgse shakega olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sinu asemel sööksin 6 korda päevas. Hommikuks sööks pigem praemuna kohupiima asemel. Lõunat söö 14:00 (liha). 17:00-18:00 võiksid süüa kodujuustu/kohupiima millegiga. 19-20:00 söö alles õhtust (liha).

22-23:00 söö enne magamist kodusjuustu/kohupiima. Kas sul peale trenni kuskil 14:00 tõesti kõht tühjaks ei lähe? Mina suudan max poolteist tundi trennijärgse shakega olla.

Olgu, korrigeerin siis veidi oma toidukava.. Kui ma kuskil 11.30 söönud saan, siis tavaliselt küll väga nälga ei tunne enne õhtuoote söömist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×